Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
:η μαντυ και η τζεσυ μεγαλοπιαστηκαν απο οτι φαινεται
κανουν βιζιτες στο μανοραμα
ενω πριν μερικα χρονια τον τρωγαν στα βρωμικα δωματια του βαραριου
πως τα φερνει η ζωη...

τι κανει η Τζεσυ? βιζιτες στο πανοραμα? μηπως εννοεις την αλλη την κοντη την Ελιζα?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Βραδινή βολτιτσα 12+......
Α.γ. 16 : Τζαστην
Α.γ. 24 : Μιρελα ΡουμανοΒανδη
Α.γ. 32 : Αλεξάνδρα Μολδαβεζα αδιάφορη
Α.γ. 19 : Ντόρα Ρουμανομιλφακι
Α.γ. 50 : Παολα αδύνατη ξανθιά
Α.γ. 52 : Έλενα Ρουμανομιλφ
Ν. Ουρανού 1α : Ελενα Ρωσίδα πασαρέλα
Ν. Ουρανού 8 : Αθηνα Ελληνίδα
Τρίδυμα 1 : Βαλεντίνα Ρουμανοπιπινι
Τρίδυμα 2 : Φανη Ρωσίδα μιλφ , δούλευε παλιά Προμηθεως 16. Ξανθιά 50αρα.
Τρίδυμα 3 : Κάρλα Ρουμανοκομοδινο
Ερημίτη 1 : Αντζελα Ουκρανή ξανθιά
Ερημίτη 2 : Ιζαμπελλα Ρουμανοπιπινι....
Αυτά τα λίγα, μερικά ήταν κλειστά, κίνηση μηδέν.
Η πόλη νεκρή !

η Ιζαμπέλλα ειναι αυτη που δουλευε το καλοκαίρι στην Φριξου 15?
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Νομιζω ξεκινουσε με το L  τωρα με ειπε λαριντα,λαουριντα η καπως αλλιως, δεν μπορω να θυμηθω αν καποιος το εχει ας με το στειλει σε π.μ δεν εχει προβλημα αυτη με ειπε και οτι το δινει σε ολους, οποτε καποιος εδω μεσα θα το εχει.
Καλησπερα συναδελφοι,θα εχω κανα π.μ η να περιμενω την επομενη φορα που θα την συναντησω..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Τρελο πηδημα σημερα το μεσημερι και παλι με τη θεα Αφροδιτη στην Κωλετη,ειχα και κανα διμηνο να τη δω και με αποζημιωσε με το παραπανω.Μ'αυτη τη γυναικα καθεσαι και απολαμβανεις και δε τη χορταινεις με τιποτα  :smitten: :smitten:

Επισης μπηκα Ερημιτη οπου ηταν παλι η μικροσκοπικη Χριστινα,στο Αν,Γεωργιου 50 οπου επεσα στην αλλαγη και ηταν η Παολα,στο 19 η Κλαουντια αν θυμαμαι καλα την ειχα γαμησει στα Τριδυμα αυτην και στο 38 η Βικαρα η Ουκρανη.
Οι Μελισσες ηταν κλειστες οπου θερωρητικα σημερα δουλευε η Νατασα
 

goustaro

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
10
Like
45
Πόντοι
10
Βραδινη βολτα..
Lux a2 ελινα ξανθο με κοντο μαλλι
Διπλα απο red diamond Αθηνα
  Red light αλεξανδρα
    Φριξου 15α καρλα      40      ?        
                  15 julia                      
      Τριδυμα 1 βαλεντινα
      Godiva eliza louiza? Ψηλο λεπτο μελαχροινο
Εμμανουελα ακρη
Λας βεγκας 3 ελενη.
Γεωργιου 50 παολα
La femme νουλη?   40 ψηλο ξανθο  
Μιρελα στο ποστο της
16 justin

Αξιζει κανενα απο αυτα???
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Πήγα χτες καρφωτος για να δω ποια ειναι αυτή η Φανή στο τρίδυμο νο2 και ήταν η Τανια η gilf ξανθιά με βυζαρες αλλά τίποτα το σπουδαίο την είχα πάρει μια- δυο φορές. Με λέει η υπηρεσία δεν υπάρχει Φανή και γω λέω τσάμπα κατεβηκα :headbang:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Βραδινη βολτα..
Lux a2 ελινα ξανθο με κοντο μαλλι
Διπλα απο red diamond Αθηνα
  Red light αλεξανδρα
    Φριξου 15α καρλα      40      ?        
                  15 julia                      
      Τριδυμα 1 βαλεντινα
      Godiva eliza louiza? Ψηλο λεπτο μελαχροινο
Εμμανουελα ακρη
Λας βεγκας 3 ελενη.
Γεωργιου 50 παολα
La femme νουλη?   40 ψηλο ξανθο  
Μιρελα στο ποστο της
16 justin

Αξιζει κανενα απο αυτα???
Αυτή η Νουλη που αναφέρει ο συναγωνιστής τη ξέρει κανένας? μήπως τη λένε αλλιώς και δε κατάλαβε ο συναγωνιστής? μη κατεβαίνω πάλι τσαμπα
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Εισαι μεγάλο αλάνι ρε Scorpie αλλά να σε ρωτήσω αυτή η Φανή η μιλφ που γράφεις τι λέει απο εμφάνιση και στήθος?
Μεγάλο στήθος αλλά δε λέει πολλά από εμφάνιση, αλλά γούστα είναι αυτά. Από επιδόσεις δεν ξέρω  :think:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Μόλις γύρισα από πετυχημένη κατάθεση στην Αθηνά στο Ν.Ουρανου 8.
Δεκτική χωρίς βιασύνη, καλή πίπα, πολύ μεγάλες  :tits: , πεσμένες αλλά δεν με χάλασε, ισπανικό φοβερό. Όλα καλά. Ελληνίδα που τιμάει τα λεφτά που παίρνει. Μοιάζει πολύ στην Έλενα από Α.γ : 52 . Μπουχο στην προτείνω  :grin:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Καλημερα συναγωνιστες!προ ημερων επισκευφτηκα την γνωστη εμμα νικηφορου ουρανου 28 γιατι ηθελα πολυ να χυσω σε ενα στοματακι.η ολη φαση ηταν πολυ καλη με αποκορυφωμα που τα πηρε ολα στο στομα της και εχω την αισθηση οτι καταπιε σχεδον ολο το σπερμα!τελικα εκτος απο χυσιμο αρχισε και να τα καταπινει μηπως ειναι η νεα υπηρεσια της και δε το ηξερα!το χει κανει και σε αλλους αυτο θα παρακαλουσα αν ξερει καποιος κατι ας αναφερει το εχω απορια αν το εκανε μονο σε εμενα η το κανει γενικως!

Τα παιρνει στο προσωπο ? και σε ποιο προγραμμα ??
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Όχι είναι αυτή που δούλευε στα τρίδυμα.

ναι..
διοτι ρωτησα στη Φριξου 15 οπου δουλευε η Ιζαμπελα το καλοκαιρι και ειναι στην Ουγγαρια στην πατριδα της...
οποτε ειναι αλλη.
με ειπαν θα ξαναρθει αλλα δεν ξερουν το ποτε...
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Μια ερώτηση, η Χριστίνα που δηλώνει Ιταλίδα ( μελαχρινή )  στο δεξιά ξύλινο του Vegas το έχει, έχει πάει κάποιος....
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Μόλις γύρισα από πετυχημένη κατάθεση στην Αθηνά στο Ν.Ουρανου 8.
Δεκτική χωρίς βιασύνη, καλή πίπα, πολύ μεγάλες  :tits: , πεσμένες αλλά δεν με χάλασε, ισπανικό φοβερό. Όλα καλά. Ελληνίδα που τιμάει τα λεφτά που παίρνει. Μοιάζει πολύ στην Έλενα από Α.γ : 52 . Μπουχο στην προτείνω  :grin:
Ε! Εντάξει δεν μοιάζει με την Έλενα! Ή Έλενα έχει φοβερο πρόσωπο και καλό κορμί σε συγκριση με αυτο της Αθήνας! :grin: Στην Αθήνα μπαίνεις για τις  :tits: τις και για τη θετική αύρα που βγάζει το μωρό στο σαλόνι! :boobies: Ως Δανάη έχει κριτική μου Μπακαγιοκο! :grin: Μου τα είχε πρηξει , μιλούσε πολύ! :orchestra:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Ε! Εντάξει δεν μοιάζει με την Έλενα! Ή Έλενα έχει φοβερο πρόσωπο και καλό κορμί σε συγκριση με αυτο της Αθήνας! :grin: Στην Αθήνα μπαίνεις για τις  :tits: τις και για τη θετική αύρα που βγάζει το μωρό στο σαλόνι! :boobies: Ως Δανάη έχει κριτική μου Μπακαγιοκο! :grin: Μου τα είχε πρηξει , μιλούσε πολύ! :orchestra:
Έχεις δίκιο για το πρόσωπο. Οι  :tits: Είναι τεράστιες  :orchestra: . Σε μένα μιλούσε όσο έπρεπε..... Πιο πολύ βογκούσε  :fuck2: . Δεν έχω στόχο κολλητέ..... Πάλι για Έλενα με βλέπω.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.281
Like
1.330
Πόντοι
266
η ιωαννα γυρισε ρε
τι γινεται ρε
τι της κανετε ρε ανωμαλοι :boobies:
 

enas11

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
10
Καλημερα συναγωνιστες!προ ημερων επισκευφτηκα την γνωστη εμμα νικηφορου ουρανου 28 γιατι ηθελα πολυ να χυσω σε ενα στοματακι.η ολη φαση ηταν πολυ καλη με αποκορυφωμα που τα πηρε ολα στο στομα της και εχω την αισθηση οτι καταπιε σχεδον ολο το σπερμα!τελικα εκτος απο χυσιμο αρχισε και να τα καταπινει μηπως ειναι η νεα υπηρεσια της και δε το ηξερα!το χει κανει και σε αλλους αυτο θα παρακαλουσα αν ξερει καποιος κατι ας αναφερει το εχω απορια αν το εκανε μονο σε εμενα η το κανει γενικως!
το κανει γενικως ισως οχι σε ολους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom