Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
35 εχει το απλό, απλα αφήνεις 40 και λες να μεινεις λιγο παραπάνω,
ναι, της τα πέταξα με το απλό.(προφανώς δεν το ξέρει η τσατσα).
Ειναι ομιλιτικότατη και ιδιαιτερα ευχαριστη και χαρούμενη πάντα.
Οσο για τις ωρες που δουλευει εξαρτάται, συνηθως μεχρι τις 4 -5 αλλα δεν ειναι στανταρ.

Ρε φιλε Kikas, τετοιο promotion δεν θα ειχε η γκομενα ουτε με μανατζερ τον Ψινακη!
Δεν μας τα λες καλα...
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
δεν καταλαβα...? ποιος ο λόγος που γραφουμε σε αυτο το σαιτ??
Πειραξαν η πονηρεψαν καποιον αλλον εδω αυτα που εχω γράψει για την συγκεκριμένη κοπέλα??
Εσυ δηλαδή τι υποπτέυεσαι???? μηπως ειμαι ο νταβας της???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Παιδία , η Εύα η Ρουμάνα που δούλευε παλιά στο Βαρδάρι μήπως δουλεύει τώρα πουθενά στο fix? Πρέπει να ξέρετε για ποια Εύα λέω (1,60 περίπου,καλή πίπα,καλό κρεβάτι,ήταν στο βαρδάρι παλιά με μια χονρή πόντια τσατσά).Αν ξέρει κανένας τίποτα ας μου πει.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Υπαρχει Ευα Ρουμανα στο 26ης Οκτ. 52 απεναντι απο το jumbo.Πρεπει να ειναι αυτη που λες γιατι ταιριαζουν τα χαρακτηριστικα.Οχι απλα καλο κρεβατι...
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Blastbeat πήγες πρόσφατα?Πότε την είδες τελευταία φορά? Προχθές που πέρασα (μετά τις 0:00 να λέμε την αλήθεια) ήταν κλειστό το εν λόγο σπίτι.
 

aggelooos2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
117
Like
4
Πόντοι
1
Υπαρχει Ευα Ρουμανα στο 26ης Οκτ. 52 απεναντι απο το jumbo.Πρεπει να ειναι αυτη που λες γιατι ταιριαζουν τα χαρακτηριστικα.Οχι απλα καλο κρεβατι...

Λες μια ξανθια σγουρομάλα ομορφουλα? Την εχεις δοκιμάσει και αξιζει? Πες γιατι θέλω να πάω.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Τελευταια φορα πηγα πριν ενα μηνα περιπου.Δουλευε απογευμταινη δηλαδη ως τις 7.Ειναι 1.65 μελαχρινη και κανει τρελο κρεββατι.Βεβαια εμενα μου εκανε ενα κλικ παραπανω καθως γουσταρω απιστευτα αυτον το συγκεκριμενο τυπο Ρουμανας.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Α και κατι ακομα.Εχει δοκιμασει κανεις να ζητησει footjob σε καμια απο τις κοπελες που συζηταμε?
Αν ναι το κανουν με τα ιδια φραγκα η δινεις παραπανω?
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Σήμερα το απόγευμα πήγα στην Εύα (25ης Οκτωβρίου 52) και ξανάνιωσα  :)
Να σας ρωτήσω κάτι: μου έδωσε το τηλέφωνό της , είπε ότι υπάρχουν και άλλα κορίτσια,ξέρετε τι παίζει; Πήρε και κανένας άλλος τηλ. από αυτήν;
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
κακα νεα μαγκες πηγα στο ερως 16 κ ζητησα την αννα κ η τσατσα μου ειπε οτι εφυγε ρωσια!
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
κακα νεα μαγκες πηγα στο ερως 16 κ ζητησα την αννα κ η τσατσα μου ειπε οτι εφυγε ρωσια!
πλακα κανεις.....μου ειχε πει πριν λιγο καιρο οτι σκέφτεται να φύγει....
ειμαι τυχαιρος δηλαδη που την πηρα καμια δεκαρια φορές....
τωρα πρέπει να δοκιμάσουμε την ευα.
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
η Εύα φεύγει Κω σε λίγο για διακοπές μου είπε  :(
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Συνάδελφοι και συναγωνιστες σας χαιρετω.

Μετα τη χθεσινη μου βολτα ανακάλυψα αρκετες ανακατατάξεις στα σπιτακια.
Η βολτα εγινε κατα τις 10 το βραδυ.

Ποιο συγκεκριμενα: Ταντάλου,
  Στο καινουριο με τα λαμαρινενια σκαλια ηταν η Αννα απο τη Ρουμανια, μικροκαμομένη με πολυ ωραιο κωλαρακι και σε γενικες γραμμες αρκετα συμπαθητικο μουνακι.

Διπλα, απεναντι απο το έρως οπου ηταν η επισης μικροκαμομενη Μαρινα η Πωλονεζα, ηταν μια ψηλη ξανθια με σιλικονατα βυζια που εβγαζαν ματι. Η τσατσα έλεγε πως ειναι πρωην μοντελο...
Αρκετα καλη αλλα λιγο αχαρη.

Στο ερως ηταν η ιδια που ειναι εδω και καιρο και η οποια με τη πρωτη ματια δε μοιαζει για κοπελα της δουλειας και την οποια σκεφτομαι καποια στιγμη να κανω ενα test drive.

Πιο κατω στο σπιτακι με τη πρασινη πορτα ηταν μια συμπαθητικη χοντρουλα με μεγαλα φυσικα βυζια.

Επι της Σαπφους:

Στο ερως ειχε ενα τρελο μπαζο που μολις το ειδα εφυγα τρεχοντας και ακομη τρεχω :grin:

Απεναντι ειχε ενα μαυρακι αλλα πρωσωπικα δε μου αρεσουν καθολου τα μαυρακια.

Επι της Προμηθέως τωρα:

Στο τερμα κατω σπιτι ειχε μια ψηλη καστανοξανθη με ωραιο σωμα αλλα πολυ μετριο προσσωπο ενω ταυτοχρονα εβγαζε μια κρυαδα που γενικα σε χαλουσε.

Ανεβαινοντας, στο σπιτι διπλα στο κωλομπαρο ΔΙΑΣ, εκει που εχει και εναν τσατσο, ηταν ενα καινουριο μουνι, ξανθο με καυλιαρικη φατσα και σχετικα καλο σώμα. Καποια στιγμη θα το δοκιμασω.

Απεναντι, στο μπλε, ηταν  μια μελαχρινη σγουρομαλα με ασπρη επιδερμιδα και μεγαλα φυσικα βυζια. Αρκετα καλη.

Τελος στο τερμα επανω σπιτι, λιγο πριν την εγνατια, ηταν  μια ξανθια χαμογελαστη καυλα με μεγαλες φυσικες βυζαρες αλλα και λιγο επισης μεγαλο κωλο τον οποιο ομως με μεγαλη μου χαρα θα εσκιζα. Η τσατσα ελεγε πως ειναι Γαλιδουλα...


Προς μυλο μερια τωρα:

Απεναντι απο το jumbo, διπλα στο μπουγατσατζιδικο, αντι για τη Γιαννα, ειχε ενα παρα πολυ καλό καινουριο μουνι, ξανθο, σγουρομάλικο με παρα πολυ καλο κώλο και στηθος το οποιο εχω βαλει πρωτο στη λιστα μου. :dancing: Το μονο αρνητικο ηταν το υφος της το ποιο δε μου φανηκε και πολυ ''ορεξατη''  Παρακαλω οποιος την εχει δοκιμασει ας πει αν ειναι καλη μη φαμε τζαμπα φολα.

Στη συνεχεια, στο σπιτι αριστερα του μυλου ηταν η ζουζουνα οπως τη λετε. Το ονομα της ειναι Χριστινα και την ειχα παρει οταν ηταν στην Αφροδιτης, επανω απο την Εγνατια. Τρομερο μουνι και παρα πολυ καλη συμπεριφορα και συμμετοχη. Ειδικα τα βογγητα που βγαζει ειναι αλλο πραμα. Τοτε βεβαια δεν ειχα αυτες τις βυζαρες, αφου δεν ειχε βάλει ακομη σιλικονη...Ειχε ομως την ιδια κωλαρα :dancing:

Δεξια του μυλου ηταν ενα μπαζο αν θυμαμαι καλα

Στο ΕΡΩΣ16 μια απ'τα ιδια με μια ξανθια η οποια γενικα ηταν ψιλοχαλι.

Τελος στο τελευταιο σπιτι στις γραμμες ηταν η Μαρια, καλη γκομενα, ξανθια με μεγαλα βυζια αλλα δε μου εκανε το κλικ.

Επειδη στο τελος δεν ηξερα που να πρωτοπαω αποφασισα να το σκεφτω και να παω σημερα. Γι αυτο λοιπον οποιος εχει πληροφοριες για το ερως στην Τανταλου, Απεναντι απο το jumbo(κυριως εκει ψηνομαι), ή για απεναντι απο το ερως στην Τανταλου εκει που ηταν η Μαρινα, ας πει εντυπωεις.

Αυτα συναδελφοι, τα σεβη μου και καλα βολια...

Υ.Γ  Αυτη η Αννα που ολοι λέτε ποια ειναι? Σε ποιο δουλευει και τι ωρες? Περιγραφη?

Φ-Ο-Β-Ε-Ρ-Η περιγραφή!!!

Είσαι από τους λίγους που με έδωσαν να καταλάβω ποιες κοπέλες είδες στην τσάρκα σου!!!


Επαυξάνω για την Χριστίνα! Την μαυρούλα απέναντι από το Έρως της Σαπφούς την έχω πάρει. Έχει ΣΚΛΗΡΟΤΑΤΗ κωλάρα αλλά μέχρι εκεί! ελεηνό τσιμπούκι και κακή συμμετοχή!!!

Την Γαλλιδούλα με τις βυζάρες και την κωλάρα την έχω πάρει (surprise-surprise) και είναι αρκετά καλή! Ομοίως και τη Μαρίνα την Πολωνέζα!

Την εβδομάδα που μας πέρασε, πήρα 2 φορές σε 3 μέρες (Κυριακή και Τρίτη) το πουλέν μου, την θρυλική Στελλάρα στο πράσινο σπιτάκι της Ταντάλου! Ακάποτο τσιμπούκι και τρελά γλυψήματα στα μπαλλάκια και τις 2 φορές (80€ αλλά άξιζε!). Δυστυχώς όμως, η κοριτσάρα μου είναι σαν τον φαντομά! Την γαμάς και εξαφανίζεται!!!

Θα πάω και απόψε και ελπίζω σε κάτι καλό!

Boys, pray for me!
 

hamster

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
τωρα το καλοκαιρι τι παπουτσια φορανε οι κοπελες στα μπουρδελα? προσεξε κανεις αν βαφουν τα νυχια τους?
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
ρε θρυλικο τρελλο αγορι εισαι ονλινε βλεπω
χωσε τρελλα review o λαος τα θελει :rockon:

την αποψη σου για το καινουργιο "Αλουμινατο"στην τανταλου θελω κατεβαινω θεσσαλονικη στην πολη πεμπτη και θελω να ξερω τι να τιμησω :dancing:
 

co0p

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλα ολα αυτα ρε παιδια...Αλλα ΑΠλη πιπα με χυσιμο που υπαρχει?ΕΙμαι λιγο ασχετος με τα μασατζιδικα :P
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Εχει δοκιμασει κανεις την Νικη μια ξανθουλα ουκρανεζα στο 26 ης οκτωβριου 52 πρωινη βαρδια? Εμενα μου εκανε πολυ καλη εντυπωση ομορφουλα εξυπηρετικη και πολυ ευγενικη πηρα το προγραμμα με μασαζ στα 50. Θα θελα να ακουσω και αλλες γνωμες αν υπαρχουν
 

hamster

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
thiseas μια ξανθια με μελαμψο δερμα ειναι? ηλικια γυρω στα 25 υπολογιζω?
ειναι οντως ευγενικη και αν ειναι κανεις ομιλιτικος μπορει να πιασει και κουβεντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom