Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Σε συνεχεια του χθεσινου τσαρκιδιου,σημερα προστεθηκε αλλο ενα για να συμπληρωσει την κατασταση,με επιτυχημενη καταθεση. :fuck2:

Φριξου 14 => Η Καρινα.Μελαχρινο κοντοπουτανο με μεγαλη περιφερεια.

Μινωταυρος => Η Καρλα.Δε την ειδα γιατι ηταν στο δωματιο αλλα θυμαμαι αρνητικα σχολια εδω.

Αχελωου 10 => Η Καρμεν.Μουναρα,καβλοφατσα με εντονο γερμανικο στοιχειο,βυζαρες και αναλογη κωλαρα.Μου φανηκε οτι εχει ιχνη κυταριττιδας οπως γυρισε αλλα στο πισοκωλο σιγουρα θα ειναι απιστευτη.Απο 40 ευρω οποτε ακυρο.

Ερημιτη => Η Αναστασια.Εδω εγινε και η απολυτα επιτυχημενη καταθεση και εσπασε τον κυκλο της γκαντεμιας.Milf,καβλωτικο προσωπο με ομορφα ματια και τσιμπουκοχειλα.Βυζαρες πυραυλοι,κωλαρα και silver heels.Την ειχα δει πριν μηνες στην εκκλησια και δεν ειχα περασει ο μαλακας.Η γυναικα το 'χει το θεμα και απο σημερα μπαινει στα στανταρ(μεχρις αποδειξεως του αντιθετου) :sunglasses:.

ΥΓ.Καμμια δε φορουσε μποτες η κατι σχετικο  :P
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Σε συνεχεια του χθεσινου τσαρκιδιου,σημερα προστεθηκε αλλο ενα για να συμπληρωσει την κατασταση,με επιτυχημενη καταθεση. :fuck2:

Φριξου 14 => Η Καρινα.Μελαχρινο κοντοπουτανο με μεγαλη περιφερεια.

Μινωταυρος => Η Καρλα.Δε την ειδα γιατι ηταν στο δωματιο αλλα θυμαμαι αρνητικα σχολια εδω.

Αχελωου 10 => Η Καρμεν.Μουναρα,καβλοφατσα με εντονο γερμανικο στοιχειο,βυζαρες και αναλογη κωλαρα.Μου φανηκε οτι εχει ιχνη κυταριττιδας οπως γυρισε αλλα στο πισοκωλο σιγουρα θα ειναι απιστευτη.Απο 40 ευρω οποτε ακυρο.

Ερημιτη => Η Αναστασια.Εδω εγινε και η απολυτα επιτυχημενη καταθεση και εσπασε τον κυκλο της γκαντεμιας.Milf,καβλωτικο προσωπο με ομορφα ματια και τσιμπουκοχειλα.Βυζαρες πυραυλοι,κωλαρα και silver heels.Την ειχα δει πριν μηνες στην εκκλησια και δεν ειχα περασει ο μαλακας.Η γυναικα το 'χει το θεμα και απο σημερα μπαινει στα στανταρ(μεχρις αποδειξεως του αντιθετου) :sunglasses:.

ΥΓ.Καμμια δε φορουσε μποτες η κατι σχετικο  :P
επιτελους γυρισε η καρμεν.πως σου φανηκε εμφανισιακα καλυτερη απο πριν η τα ιδια πανω κατω?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Tελευταια φορα την ειχα δει στην Κατεχακη τον Ιουνιο του 2010 νομιζω.Τοτε ηταν πιο γεματη.Τωρα σαν να εχασε λιγα κιλα.Επισης τοτε το ειχε πλατινε το μαλλι,τωρα κοκκινωπο μου φανηκε μεσα στο σκοταδι.
Οποτε παρολο που εχει διαφορετικο στυλ μπορω να πω οτι ειναι στα ιδια επιπεδα μουναρας που ηταν και αν φορεσει και κανα stocking οπως παλιοτερα θα μας τρελλανει τελειως :P.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Εχει τωρα κανα 2 μηνες και κατι παραπανω βλεπω την Ευα(απο ανδρεου γεωργιου 4)συνεχεια στη Νεαπολη να δουλευει σ' ενα καφενειο. Η μιλφ Νινα στο Μαντζαρου 14 τι εγινε? καθως και η Ρενατα η μιλφ απο ανδρεου γεωργιου 4?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Εχει τωρα κανα 2 μηνες και κατι παραπανω βλεπω την Ευα(απο ανδρεου γεωργιου 4)συνεχεια στη Νεαπολη να δουλευει σ' ενα καφενειο. Η μιλφ Νινα στο Μαντζαρου 14 τι εγινε? καθως και η Ρενατα η μιλφ απο ανδρεου γεωργιου 4?
Δωσε ενημερωση οδο και αριθμο του καφενειου,σαν παλιος πελατης της να την επισκεφτω και να με περιποιηθει πινοντας ενα γλυκι βραστο απο τα χερακια της.. ;)
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Μινι μεσημεριανη τσαρκα που κατεληξε παλι σε φολα  :headbang:

Τριδυμο 1 => Η Ελενα.Ουκρανικη γκαβλα,μελαχρινη,πολυ ομορφο προσωπο,μετριο στηθος,σχετικα φαρδυς κωλος που στα τεσσερα ειναι κολαση.Πολυ ερωτικη και ανετη στο δωματιο.

Τριδυμο 2 => Η Ειρηνη.Μιλφ εκ Σιβηριας,μελαχρινη,νταρντανα,καλο προσωπο,βυζαρες(ετσι φαινοταν τουλαχιστον),κωλαρα και φοβερο ποδι για footjob.Θα δοκιμαστει σιγουρα καποια στιγμη.Πολλες υποσχεσεις και απο αυτη και απο την τσατσα οτι θα περασω καλα.

Τριδυμο 3 => Η Ζωη πρωην Λενα.Καπως σπασμενη μου φανηκε και σαν να κυτταριδιασε υπερβολικα

Φριξου 15 => Η Εφαρα,ανανεωμενη και καβλωτικη.Σαν να γυμναστηκε μου φανηκε  :think:.Σπανια μου συμβαινει να μου σηκωθει μονο κοιτωντας μια γυναικα αλλα σημερα οπως περασε μπροστα η Εφη μου εγινε πυραυλος.

Φριξου 14 => Η Κατια.Μελαχρινο petite γκομενακι με καλο στηθος για τα πολυ χαμηλα κυβικα της.Την ειχα παρει πριν κανα διμηνο στο Τριδυμο 2 με μετριες εντυπωσεις και ειχα υποσχεθει μια επαναληπτικη που θα ηταν η καθοριστικη.Μαγκες...μακρυα.Εκτος του οτι δε το'χει καθολου,ειναι και πολυ αγαρμπη.Λεπτομερειες στην κριτικη.

ΥΓ.Τελευταια μου φαινεται αναπτυσσω τασεις μαζοχισμου.Ενα δειγμα η σημερινη κατασταση οπου με 3 καλες περιπτωσεις και καθολου κοσμο επελεξα να φαω φολα.Τεσπα...παυση,arbeit macht frei γιατι ξεμειναμε απο καυσιμα. :-


 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Εχει τωρα κανα 2 μηνες και κατι παραπανω βλεπω την Ευα(απο ανδρεου γεωργιου 4)συνεχεια στη Νεαπολη να δουλευει σ' ενα καφενειο.
Αν και δεν εχω παει ποτε με την Ευα, η πληροφορία παρουσιαζει εξαιρετικο κοινωνιολογικο ενδιαφερον...

Ξερει αραγε κανεις την πορεια καποιας αλλης, οταν εγκατελειψε το στιβο?????
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αν και δεν εχω παει ποτε με την Ευα, η πληροφορία παρουσιαζει εξαιρετικο κοινωνιολογικο ενδιαφερον...

Ξερει αραγε κανεις την πορεια καποιας αλλης, οταν εγκατελειψε το στιβο?????
η βυζαρου απο το 26ης οκτ 52 η ρουμανα η ντεσυ δουλευε μετα  κουζινα στην ρουμανια
υπαρχουν σχετικες φωτο στο φατσοβιβλιο
και για την αννα μαρια ελεγετο οτι διατηρει κομμωτηριο στον ευοσμο αλλα αυτο δεν το χω τσεκαρει
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Εχει τωρα κανα 2 μηνες και κατι παραπανω βλεπω την Ευα(απο ανδρεου γεωργιου 4)συνεχεια στη Νεαπολη να δουλευει σ' ενα καφενειο. Η μιλφ Νινα στο Μαντζαρου 14 τι εγινε? καθως και η Ρενατα η μιλφ απο ανδρεου γεωργιου 4?
Τι καφενείο? Κωλάδικο  :think:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Αν και δεν εχω παει ποτε με την Ευα, η πληροφορία παρουσιαζει εξαιρετικο κοινωνιολογικο ενδιαφερον...

Ξερει αραγε κανεις την πορεια καποιας αλλης, οταν εγκατελειψε το στιβο?????
Ξέρω για Julia Taylor τη διάσημη πορνοσταρ της private. Έχει ανοίξει φυμναστήριο και είμαι φίλος μαζί της στο fb
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Μπορω να γραψω ελευθερα οδο και αριθμο για την Ευα η πρεπει σε προσωπικο μηνυμα στο καθενα?
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
valkyrion νομίζω οτι αν γράψεις αριθμό χύμα οι μοντερέητορ να βάλουν αστεράκια ... για ασφάλεια σε πιμι ... :think:
 

manos4444gti

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
νατασσα η νταιανα?  :think:
και βεβαια νταιανα χωρις δευτερη σκεψη.ειναι η πιο ολοκληρωμενη επαγγελματιας και το studio godiva της ταιριαζει γαντι.εδω που τα λεμε η νταιανα γραφει ξεχωριστη ιστορια στη πολη μας για τις υπηρεσιες που προσφερει και για την διαφημιση και τις δημοσιες σχεσεις που κανει.
στο blog τις εχει ανεβασει για πρωτη φορα και φωτογραφια της.αντε κοριτσι μου ανοιξε και ενα προφιλ εδω!
Lady+Ntaiana.jpg
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ποιος δε θα ηθελε να εχει σπιτι του αυτο το πλασμα?  :smitten: :smitten:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Μπορω να γραψω ελευθερα οδο και αριθμο για την Ευα η πρεπει σε προσωπικο μηνυμα στο καθενα?
Aντε κανε το καλο..και ριξτο στο ποτο!!!Αντε ρε φιλαρακι και εχω κανει μεσα στο μυαλο μου ολοκληρο σεναριο μαζι με το καφεδακι και το λουκουμι που θα τσιμπησω λεω να ''τσιμπησω'' καμια χειροκινητη ''φραπεδια'' απο το Ευακι σε καμια τουαλετα
 

Επισκέπτης
Παρασκευιατικη βραδυνη βολτα που λογο επισκεψης εχθες στης ασπρομαυρη βεροια, ανεβενη σημερα. Δυστυχως η βικτωρια οπου και εκανα καταθεση αποδειχτηκε ξεπετα, και το δυστυχως το λεω γιατι ενας τετοιος μουν@ρος κατεμε, μεσα με απογουτευσε.Αλλα τι να κανουμε αυτα εχει η μπουρδελοζωη, και κατι μπαζα σε υπερπολυτελη στουντιο της πολης κανουν τα αδυνατα δυνατα για να εχουν ενα αξιολογο πελατολογιο και οχι μονο στο δωματιο, και η μουναρες απλα μας περνουν τα ευρο ετσι με μια ξεπετα λες και εμεις τα βγαζουμε ετσι ευκολα σε ενα δεκαλεπτο. τεσπα μην το πολυ κουραζω αναλυτικοτερα για το τι παιχτηκε στην κριτικη μου.

Ι.ΚΩΛΕΤΤΗ 17. Εδω ειχαμε μια επιστροφη μετα απο πολυ καιρο, η μεξικανα αλεξανδρα που την γνωρισαμε στο μπλε διπλα απ την βιλκα. Θυμαμαι το πολυ καλο τσιμπουκι που εκανε, αλλα δυστυχως ειναι αβυζι και δεν με πολυτρελενη να περασω μεσα.

ΦΡΙΞΟΥ 9. Κλειστο το κοροβαγκου και αμεσως στο φριξου 9 μπας και πετυχω την βικτωρια. Δυστυχως εκει ηταν. Εμφανιασιακα κατεμε οτι καλυτερο εχω δει εδω και πολυ καιρο, αλλααααα....

ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21. Ο κοντος διαολος απο την πορτογαλια, ισαμπελα κοντουλα,χοντρα μπουτια, μικρο βυζι χαλια κωλο. Μεσα ομως τα τιμαει τα λεφτα που παιρνει.

ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 34. Εδω περιμενα να συναντησω την αδυναμια μου την πιτσιρικα λαραστην θεση της ομως ηταν μια ελενα αν δεν κανω λαθος. οχι και κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα εμιαζε και λιγο σαν γυφτισα. Νομιζω την εχω πετυχει και βαρδαρη παλιοτερα οποτε δεν ειναι καινουργια.

ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24. Το μοντελο η ρουμανα μιρελα πολυ δυνατο κορμι ομορφη φατσουλα, αλλα και αυτη ειναι με της μερες της, μπορει να σου κανει καλο γ@μησι αλλα και μια καλη ξεπετα. Αξιζη να αναφευρθει οτι ξεκιναει με 25 ΕΥΡΩ!!

ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16. Η ντανιελα την πετυχα μεσα και δεν εκατσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom