Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Σεπ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες γεια σας.Είμαι καινούργιος στο forum.Μένω Θεσσαλονίκη.Μου αρέσουν οι πολύ ψηλές-πάνω από 1.80.Ξέρετε καμιά δίμετρη στη Θεσσαλονίκη?Περιμένω πληροφορίες...
Έχω κι εγώ πληροφορίες για όποιον χρειάζεται...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Παίδες γεια σας.Είμαι καινούργιος στο forum.Μένω Θεσσαλονίκη.Μου αρέσουν οι πολύ ψηλές-πάνω από 1.80.Ξέρετε καμιά δίμετρη στη Θεσσαλονίκη?Περιμένω πληροφορίες...
Έχω κι εγώ πληροφορίες για όποιον χρειάζεται...
τι πληροφοριες εχεις δηλαδη?  :think: :think:
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Αν ψαχνεις πανω απο 1.80, το πιο πιθανο ειναι να πεσεις σε τραβελι.  Οποτε.... beware!
 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί πέρασα από μερικά και διαβιβάζω.

Ανδ. Γεωργίου 50: Φλωρίτα.
Ανδ. Γεωργίου 34: Μαρία τσέχα.
Ανδ. Γεωργίου 30: Μια χοντρή που έκανε με 25Ε απλό κ απ'ότι κατάλαβα 30Ε για άκα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Σήμερα το πρωί πέρασα από μερικά και διαβιβάζω.

Ανδ. Γεωργίου 50: Φλωρίτα.
Ανδ. Γεωργίου 34: Μαρία τσέχα.
Ανδ. Γεωργίου 30: Μια χοντρή που έκανε με 25Ε απλό κ απ'ότι κατάλαβα 30Ε για άκα.

...ηταν και εγω να κανω μια μεσημεριανοαπογευματινη βολτα, αλλα αυτοσυγκρατηθηκα, και αντι αυτου προτιμισα να παω να φαω τα 30€ σε σουβλακια, ειπια και 2 μισολιτρες κοκακολες και επαθα τουμπανιαση...μετα που ηρθα σπιτι, περηποιηθηκα ενα πουτανακι απο τα μπανερακια της αθηνας.!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
...ηταν και εγω να κανω μια μεσημεριανοαπογευματινη βολτα, αλλα αυτοσυγκρατηθηκα, και αντι αυτου προτιμισα να παω να φαω τα 30€ σε σουβλακια, ειπια και 2 μισολιτρες κοκακολες και επαθα τουμπανιαση...μετα που ηρθα σπιτι, περηποιηθηκα ενα πουτανακι απο τα μπανερακια της αθηνας.!

:2funny: :2funny: :2funny:

Για να έφαγες 30Ε σε σουβλάκια και κοκα κόλες πρέπει να έκανες καλή κατανάλωση  :2funny: :2funny:
Ποιο πουτανάκι σούβλισες?
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
...ηταν και εγω να κανω μια μεσημεριανοαπογευματινη βολτα, αλλα αυτοσυγκρατηθηκα, και αντι αυτου προτιμισα να παω να φαω τα 30€ σε σουβλακια, ειπια και 2 μισολιτρες κοκακολες και επαθα τουμπανιαση...μετα που ηρθα σπιτι, περηποιηθηκα ενα πουτανακι απο τα μπανερακια της αθηνας.!

:2funny: :2funny: :2funny:
δηλαδη τον επαιξες με μια φωτογραφια;; :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Για να έφαγες 30Ε σε σουβλάκια και κοκα κόλες πρέπει να έκανες καλή κατανάλωση  :2funny: :2funny:
Ποιο πουτανάκι σούβλισες?

Δεν θυμαμαι ποια ηταν, μαυρομαλα, μικρο ωραιο βυζακι, πληθωρα στασεων, τελειωμα ιεραποστολικα ...να ψαξω λες να δω ποια ειναι να γραψω κριτικη.??  :2funny:

δηλαδη τον επαιξες με μια φωτογραφια;; :2funny: :2funny:

Μια φωτογραφια...χιλιες φαντασιωσεις...  :grin:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Μινι τσαρκα πριν απο λιγο με (αλλη μια) αποτυχημενη καταθεση.

La Femme => H Ελενα,1,60,μελαχρινη,ομορφο χαμογελαστο προσωπο με λιγα εξτρα κιλα που δε τη χαλανε.Την ειχα παρει αρκετες φορες στα τριδυμα πριν 2-3 μηνες και μετα την ειχα χασει.Κακως που δε περασα σημερα.

Ανδ.Γεωργ.38 => Μελαχρινη,ατσουμπαλη νταρντανα μεσα στα μουτρα.Νομιζω παλιοτερα δουλευε και Βαρδαρη.Βγαζει ενα 80's σκηνικο.

Ανδ.Γεωργ.21 => Η Χριστινα που εχει photos στο αλλο σιτε.Τσιγκανομουνο και καλα απο τη Ρωσια.Μετριο προσωπο,μικρο στηθος και περιεργος κωλος που απλωνει στις ακρες ενω η ιδια ειναι λεπτη.Στο σαλονι κανει κατι προστυχιες αλλα δε προτιθεμαι να δοκιμασω.
Προτεινεται οπως ειχα γραψει και παλιοτερα για τους λατρεις της τσιγγανικης ηδονης.

Νεο Βερονικοσπιτο => Πως λεμε Νεα Καλλικρατεια?...Καμμια σχεση.Ανδ.Γεωργ.50 λοιπον ηταν μια Αντριανα.Ψιλομιλφ κοκκινομαλλα,γυρω στο 1.70,μεγαλουτσικο στηθος που δεν καταλαβα αν ειναι σιλικονε,σχετικα πεσμενος κωλος και φατσα που προτρεπει για γερμανικα βιτσια.Ξερουμε τιποτα γι'αυτην?Ομιλειτε παρακαλω :sunglasses:

Κεφαλληνιας =>  Η Ρεμπεκα.Περιγραφη 1-2 σελιδες πισω.Υποτιθεται σημερα θα ηταν πρωινη στο Ερως απο οτι μου ειπε προχθες.Μηπως σημερα ηταν η Νατασα πρωινη τελικα :think:

...and last but not least
Πηγασου (La casa d' Irene) Mπουζουκοπουτανο με πλατινε μαλλι,1.60- υψος,μικρο αλλα σχετικα στητο στηθος,κωλαρα και προστυχοφατσα.Βγηκε και πηγε στον στυλο και εκανε κατι πορνοκολπα.Διπλα ειχε live στα μπουζουκια οποτε σκεφτηκα να το ζησω σκυλε το ολο σκηνικο γιατι ακουγοταν ως μεσα στο δωματιο...και εκει καπου ξεκινησε αλλη μια αποτυχημενη καταθεση.Λεπτομερειες στην πορνοκριτικη.

ΥΓ 1.Highlight δεν ειχαμε,μποτες δεν ειδαμε πουθενα.Μονο πολλα copy-paste απο τυπους που εβγαιναν απο το μπουζουκαδικο και εσκαγαν στα ρδελα.

ΥΓ 2.ΕΛΛΗΝΑΡΑ,ποτο και οδηγηση ΔΕΝ πανε μαζι.

ΥΓ.3.Σε μερικα Todaylicious εχει γαματη προσφορα,με ενα ευρω hot-dog και κουτακι FIX.
Αυτα...
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μινι τσαρκα πριν απο λιγο με (αλλη μια) αποτυχημενη καταθεση.

Νεο Βερονικοσπιτο => Πως λεμε Νεα Καλλικρατεια?...Καμμια σχεση.Ανδ.Γεωργ.50 λοιπον ηταν μια Αντριανα.Ψιλομιλφ κοκκινομαλλα,γυρω στο 1.70,μεγαλουτσικο στηθος που δεν καταλαβα αν ειναι σιλικονε,σχετικα πεσμενος κωλος και φατσα που προτρεπει για γερμανικα βιτσια.Ξερουμε τιποτα γι'αυτην?Ομιλειτε παρακαλω :sunglasses:
Την ειδα κι εγω χθες βραδυ.
Πιθανοτατα ειναι αυτη που συστηνοταν αλλοτε σαν Αννα κι αλλοτε σαν Αντριάνα στο Ερως και στo Μαντζαρου, περισυ..
Υπαρχουν κριτικες και στα δυο.
ΑΝ ειναι αυτη, εχει αλλαξει αρκετα, προς το καλυτερο. Πιο σοβαρη στο σαλονι, καρε κοντο πλεον μαλι, σε καμια περιπτωση ομως milf.
Αυτο που μ εκανε να την αναγνωρισω, ειναι το τατου "περπατησιά γατας" ...
Μια φορα στο Μαντζαρου, ειχα περασει καλα.
 

Επισκέπτης
Κρατάω την προσφορά για χοτντόγκ και μπύρα στο 1Ε.
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Κρατάω την προσφορά για χοτντόγκ και μπύρα στο 1Ε.

καλησπερα στην παρεα........

μαανες το σχολιο ητανε για την αντριαννα αν καταλαβα καλα???
δεν λεει???

εγω τελικα ειχα αναβαλει την εξοδο μου το προηγουμενο σ.κ. λογω εκθεσης κ ανωτατης βιας αλλα αυτο το σαββατοβραδο εχω σκοπο να το τιναξω στον αερα!!
θα προσπαθησω να σας δωσω μια καλη αναφορα για τα σπιτακια αν κ για να πω την αληθεια μαλον με βλεπω στις πιατσες!! να νοικιαζω κανα δωματιο στην εγνατια κ να φορτωσω οτι μπορω!!
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Μεγάλη επιστροφή-μεταγραφή αεροδρομίου. Η Τουμπάνιεθ ανακοινώθηκε στο άλλο σάιτ!!!

Έπιασε τόπο το πρήξιμο στις τσατσάδες  :grin: :cheesy: :dancing:
 

ST.PAULI

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Γαμευσιμο κορίτσι η βικτώρια! ;)  Αλλα ρε γ@μωτο πολλά τα 40 ευρά!!  :tickedoff:
 

Επισκέπτης
καλησπερα στην παρεα........

μαανες το σχολιο ητανε για την αντριαννα αν καταλαβα καλα???
δεν λεει???

εγω τελικα ειχα αναβαλει την εξοδο μου το προηγουμενο σ.κ. λογω εκθεσης κ ανωτατης βιας αλλα αυτο το σαββατοβραδο εχω σκοπο να το τιναξω στον αερα!!
θα προσπαθησω να σας δωσω μια καλη αναφορα για τα σπιτακια αν κ για να πω την αληθεια μαλον με βλεπω στις πιατσες!! να νοικιαζω κανα δωματιο στην εγνατια κ να φορτωσω οτι μπορω!!

Όχι κάτι αρνητικό, απλά αδιαφορία. Δεν έχω μπει μαζί της.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Την ειδα κι εγω χθες βραδυ.
Πιθανοτατα ειναι αυτη που συστηνοταν αλλοτε σαν Αννα κι αλλοτε σαν Αντριάνα στο Ερως και στo Μαντζαρου, περισυ..
Υπαρχουν κριτικες και στα δυο.
ΑΝ ειναι αυτη, εχει αλλαξει αρκετα, προς το καλυτερο. Πιο σοβαρη στο σαλονι, καρε κοντο πλεον μαλι, σε καμια περιπτωση ομως milf.
Αυτο που μ εκανε να την αναγνωρισω, ειναι το τατου "περπατησιά γατας" ...
Μια φορα στο Μαντζαρου, ειχα περασει καλα.
Xμμ...μαλλον θα δοκιμαστει.Ευχαριστω για την πληροφορια
Κρατάω την προσφορά για χοτντόγκ και μπύρα στο 1Ε.
+1
Οντως τελικα αυτο εμεινε απο την χθεσινη τσαρκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom