Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (7 μέλη και 40 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αναφορά κατά της 9:30. Δε πήγα σε όλα.
Προμηθέως 11 Βερόνικα   η βασίλισσα την είδα και εγώ σήμερα , γαμώ τα μουνιά  :fuck2:
Προμηθέως 25 Κάρμεν. και άλλη γαμώ τα μουνιά , αλλά ……..αλλά…….  :S :tits:
Προμηθέως 19 δε μπήκα γιατί αν είναι η Μαιρούλα ή η Βίκυ Ουκρανέζα αναγκαστικά θα μπω   και εγώ το αποφεύγω για τον ίδιο λόγο    :grin:
Σαπφούς με προμηθέως Μοντελίσια Μιρέλα. Αν είναι αυτή μοντελίσια εγώ είμαι ο Σταλόνε     και εγώ ο Μαστρογιάννη :grin:
δίπλα Ιονέλα: κρατήθηκα πολύ κωλάρα έχει εγώ όμως δεν κρατήθηκα    :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Απένταντι η Λάουρα και εδώ κρατήθηκα μου την έπεσε ωραίο βυζί αλλά μου βγάζει κάτι χαζοχαρούμενο   δεν είσαι ο μόνος  :P :P
Σαπφούς 20 ένα μπάζο
Μαρινόσπιτο μια πολύ μέτρια
Αλουμινάτο Μια ξανθιά σκυλέ φάτσα 30 φεύγα μέτρια η Ζωή , είναι όμως 40 φεύγα  :sunglasses:
Γκολντεν λαιντις πως το λένε Νάσια: Δε τρελάθηκα,   δεν την είδα ακόμη , αλλά είμαι θετικά προϊδεασμένος  :fuck1: :fuck1:
Νικηφόρου ουρανού τέρμα ουτε που τη θυμάμαι μπάζο
Τερματησα στην Εβελίνα Εκκλησία. Είχα να πάω 1 χρόνο και με θυμήθηκε. Όπως πάντα καλή και τρυφερή με το πούτσο μου και ότι την είπα το έκανε. Τα βυζάκια της όμως μίκρυναν αρκετά.   υπερβολές, …….  :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: μια χαρά βυζάρες έχει. :grin: :grin: :grin:
ΑΥτά....

Γαμάτη η αναφορά σου Tommy………. :rockon: :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Για σας ρεμαλια , εχασα λιγα επεισοδια τελευταια



Αξιος ο gameover και παλι  :rockon: γαμαει ο κοσμος δε παιζει

Αξιος και τομης
Γκολντεν λαιντις πως το λένε
ποιο ενοεις ? το Τσιρκο η το Βρομυλου 14 ?  :think:
(26ης Οκτω 35 ή Τανταλου 14 )

Μικριναν τα βυζια την Εβελινας ?  :think:
τι λε ρε παιδι ... πρεπει να παω να τα μετρησω
Καραμαν κι εσυ να πας ... να αλλαξεις και τον αριθμο πλαισιου  :2funny:

υγ τουλαχιστον η μνημη της κρατιεται στα ιδια επιπεδα  :grin:
Τελευτια φορα την ειδα πριν 360 μρες ... Στο Τσιρκο
οταν δουλευαν μαζι με την κουμπαρα μου την εμμανουελλα ...
πιστευω αρχεις Του ετους να την τον ξανασφυριξω  :zfuck:


Εμμανουελα καλες γιορτες αν ακους  :cheesy:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Εκδίδομαι, γι’ αυτό θα προτιμήσω να γράψω αυτό το κείμενο διατηρώντας την ανωνυμία μου. Κάνω αυτή τη δουλειά περισσότερο από ενάμιση χρόνο κι όμως τώρα που έχω κάνει έναν πλήρη κύκλο, από Χριστούγεννα σε Χριστούγεννα, νιώθω όλο το βάρος και τη φθορά. Φθορά σωματική και ψυχική. Για ένα χρόνο και οχτώ μήνες, δεν ξέρω πόσες εβδομάδες, έχω καθημερινές επαφές, «συνουσίες» που υποτίθεται ότι είναι συναινετικές, όμως κατά κύριο λόγο θυμίζουν επικίνδυνα βιασμούς. Οι επιλογές ή -Θεός φυλάξει- οι επιθυμίες μου, δεν έχουν ποτέ το ίδιο βάρος με αυτές του έτερου εμπλεκόμενου στο αλισβερίσι. Ίσως η λέξη αλισβερίσι να νομίζετε ότι δεν είναι αντιπροσωπευτική, κι όμως δεν ξέρω πώς αλλιώς μπορώ να το χαρακτηρίσω. Πρόκειται για εκμετάλλευση, της ανάγκης για δουλειά, για επιβίωση, για αξιοπρέπεια. Και κάπου εκεί έρχεται ο πάτρωνας, γιατί συν τοις άλλοις χρειάζεσαι και προστασία γιατί: «έξω» είναι δύσκολα, χειρότερα, απάνθρωπα. Και συν τοις άλλοις κάποιος πρέπει να σε μάθει πώς να φέρεσαι και τι πρέπει να κάνεις για να ευχαριστείς αυτούς που σε εκμεταλλεύονται. Να σου δείξει πώς να λες ευχαριστώ σε όσους σου δίνουν ψίχουλα ως αντάλλαγμα για τις «υψηλές» σου υπηρεσίες.

Φυσικά οι συνευρέσεις είναι πάντα σύμφωνες με τα βίτσια αυτού που αποφασίζει, ποτέ με τα δικά μου, με τα δικά σου, με κάποιου άλλου, μόνο αυτού που έχει την εξουσία, τη δύναμη, που πληρώνει, που δεν έχει την ανάγκη σου και αν θέλει σε αντικαθιστά.

Κάποιες μέρες παλεύονται, κάποιες είναι ευχάριστες, κάποιες άλλες, είναι δραματικές. Οι τελευταίες, είναι εκείνες οι μέρες που γυρνάς σπίτι νιώθοντας το σώμα σου κουρελιασμένο, μολυσμένο και βρώμικο, το μυαλό σου πουρέ, τα συναισθήματα σου νεκρά (πάλεψες πολύ για να τα νεκρώσεις, είναι πιο βολικό να μη νιώθεις). Την ψυχή σου δε, εκεί νιώθεις τα χειρότερα, γιατί πολύ απλά δεν την νιώθεις δική σου. Της λείπουν κομμάτια, της κλέβουν καθημερινά από ένα θραύσμα, μέχρι που αναρωτιέσαι αν την εξουσιάζεις ολάκερη, αν θα μπορέσεις μια μέρα να αφήσεις όλα αυτά πίσω και να την εξουσιάσεις από την αρχή, αφού τη χτίσεις από την αρχή, αφού τη δομήσεις όπως πρέπει να είναι η ψυχή κάθε ελεύθερου και «αρτιμελή» ανθρώπου, που δεν σπαταλάει τη μέρα του ψελλίζοντας συνεχώς και ποικιλοτρόπως «μάλιστα», «ό,τι πείτε» «όπως νομίζετε».

Ξέχασα να πω κάτι, που δεν αλλάζει την ουσία, όμως δεν θα ήθελα να δημιουργήσω λανθασμένες εντυπώσεις: δεν εξασκώ το επάγγελμα της πόρνης, δημοσιογράφος είμαι! Και ειλικρινά εύχομαι μέσα από την καρδιά μου η χρονιά που έρχεται να είναι λίγο πιο ανθρώπινη, εύκολη δεν θα 'ναι σίγουρα, αλλά τουλάχιστον ας έχει όσο της είναι μπορετό, περισσότερο συναίσθημα, μιας και το επάγγελμα του νταβατζή έχει ανοίξει, έχει πιάσει πολλούς κλάδους και σε όποιον κι αν βρίσκεται, ο νταβατζής θα καταπατήσει πάντα την ίδια αξιοπρέπεια και τα ίδια δικαιώματα μας...

αυτα που ξεχασες να πεις μαλακισμενη ψευτοφεμινιστρια δημοσιογραφινα ειναι ποσα παιρνει η κυρια της φανταστικης σου κλαψομουνικης ιστοριας .....

εγω θα τα εγραφα ως εξης: ειμαι ενα χρονο σε αυτην την δουλεια,βγαζω τα διπλασια απο οσα βγαζει ενας μεσος γιατρος ή δικηγορος,μαυρα και αφορολογητα,εχω βγαλει αυτοκινητο,πηρα και διαμερισματακι με δανειο,πηδιεμαι και βγαζω λεφτα κατι δλδ που ολες οι αλλες πουτανες αυτης της κοινωνιας κανουν και εξω απλα δεν παιρνουν αντιτιμο αμεσα οπως εγω,γραφω στην μουναρα μου τον νταβα και οποτε θελω παιρνω και ρεπο ή αλλαζω και μαγαζι αμα δεν γουσταρω,ανακαλυψα και το μπου και γραφω φεικ κριτικες και συνομιλω με τους αγαπουληδες μου φερνοντας και αλλους αγαπουληδες στην μουνοπαγιδα μου,τα βραδια πινω τα ποτακια μου χαλαρα με παρεες ως σελεμπριτι της μικρης μας πολης και φωτογραφιζομαι χωρις καμια ντροπη που συναδει με το επαγγελμα μου,φωτο μου κοσμουν το ιντερνετ....επειδη ειμαι στουντιοκοριτσο παιρνω οποιους θελω εγω και αμα δω βρωμιαρη ή ξενο τον διωχνω αλλα και σε μπουρδελο να δουλευω απλα τους ξεπεταω στο πενταλεπτο να μην καλομαθαινουν...οταν γυριζω σπιτι μου μονο πτωμα δεν ειμαι ,απεναντιας βρισκω χρονο να κανω τσατ στο μπου με τους πουτανοκαψουρηδες και να διαφημιζω την δουλεια μου.....

το μονο δυσαρεστο τα τελευταια χρονια ειναι οτι επεσε πολλη κριση στα οικονομικα των ελληνων και μαλλον πρεπει να την κανω για αλλου γιατι εχει πεσει η δουλεια και βαραμε μυγες μαζι με την τσατσα αλλα δεν λεμε και να ριξουμε τις τιμες οπως μας προτρεπουν καποιοι γραφικοι του διαδικτυου.....ειμαστε βλεπετε καλομαθημενες και χρυσομουνες......




νο οφενς σχοινοβατη το ποστ μου δεν θελει να προσβαλλει επ ουδενι την ευαισθητη ψυχη που ξερω πως εχεις και συ, ουτε τον αγωνα σου εναντια στο τραφικινγκ....εκει ειμαι μαζι σου και εγω....για την αλλη πορνεια μιλαω

και να ζητησω συγνωμη για το οφτοπικ και τον κυνισμο μου για αλλη μια φορα.....τα κοριτσια της δουλειας και τα σεβομαι και τα αγαπω και τα τιμω αλλα μεχρις εκει......απομυθοποιηση τωρα.....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πέρασα και είδα το καινούργιο μωρό στην Κοροβάγκου και ο GAMEOVER έχει δίκιο όταν λέει "είναι σαν την Μάρα και είναι για τα δικά μου γούστα και όχι τα δικά σας, μουαχαχαχα": κάπως ασουλούπωτη (καμιά 65 κιλά την κόβω), συμπαθητική, όχι κάτι εξαιρετικό στο πρόσωπο. Στην κοπέλα των φωτογραφιών ίσως να έμπαινα, όχι σ΄αυτήν. Πακέτο με την ενοχλητική σπορού τσατσά ("η κοπέλα στα 80 ευρώ κάνει απίθανο κα-τα-πλη-κτι-κό ακάπωτο τσιμπούκι, δεν έχεις δοκιμάσει καλύτερο"). Too easy η ατάκα- απάντηση εδώ, δεν της είπα τίποτα όμως.

Κομαντο ανιχνευτης Νο 2  :rockon:

Η Σπορου ε ? μαλιστα ...
δε ξερω ποσο θα κατσει η Σπορου
παντως η Ελισα δηλωσε οτι αρχηζει να της αρεσει η πολη  :rolleyes:


Μια αντζελα που αναφερθηκε στον Βαρδαρη και που ηταν Μανζαρου ..
να ειναι η Βουλγαρα ,ε ?  :think:


Καμια Αγιοβασιλιτσα ειδε κανεις ?  :think:


τι αλλο ? ... αυτα ...
Α, βρεχει !
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Αξιος και τομης
Γκολντεν λαιντις πως το λένε
ποιο ενοεις ? το Τσιρκο η το Βρομυλου 14 ?  :think:
(26ης Οκτω 35 ή Τανταλου 14 )
[font=Verdana[color=red]]Το τσίρκο εννοώ κόλησα στη βιασύνη μου...[/color] [/font]


Τελευτια φορα την ειδα πριν 360 μρες ... Στο Τσιρκο
οταν δουλευαν μαζι με την κουμπαρα μου την εμμανουελλα ...
πιστευω αρχεις Του ετους να την τον ξανασφυριξω  :zfuck:
Είχαμε παραγνωριστεί... τότε λόγω περιστάσεων...
Είχαμε πολλές συνευρέσεις...



Εμμανουελα καλες γιορτες αν ακους  :cheesy:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αυτα που ξεχασες να πεις μαλακισμενη ψευτοφεμινιστρια δημοσιογραφινα ειναι ποσα παιρνει η κυρια της φανταστικης σου κλαψομουνικης ιστοριας .....

εγω θα τα εγραφα ως εξης: ειμαι ενα χρονο σε αυτην την δουλεια,βγαζω τα διπλασια απο οσα βγαζει ενας μεσος γιατρος ή δικηγορος,μαυρα και αφορολογητα,εχω βγαλει αυτοκινητο,πηρα και διαμερισματακι με δανειο,πηδιεμαι και βγαζω λεφτα κατι δλδ που ολες οι αλλες πουτανες αυτης της κοινωνιας κανουν και εξω απλα δεν παιρνουν αντιτιμο αμεσα οπως εγω,γραφω στην μουναρα μου τον νταβα και οποτε θελω παιρνω και ρεπο ή αλλαζω και μαγαζι αμα δεν γουσταρω,ανακαλυψα και το μπου και γραφω φεικ κριτικες και συνομιλω με τους αγαπουληδες μου φερνοντας και αλλους αγαπουληδες στην μουνοπαγιδα μου,τα βραδια πινω τα ποτακια μου χαλαρα με παρεες ως σελεμπριτι της μικρης μας πολης και φωτογραφιζομαι χωρις καμια ντροπη που συναδει με το επαγγελμα μου,φωτο μου κοσμουν το ιντερνετ....επειδη ειμαι στουντιοκοριτσο παιρνω οποιους θελω εγω και αμα δω βρωμιαρη ή ξενο τον διωχνω αλλα και σε μπουρδελο να δουλευω απλα τους ξεπεταω στο πενταλεπτο να μην καλομαθαινουν...οταν γυριζω σπιτι μου μονο πτωμα δεν ειμαι ,απεναντιας βρισκω χρονο να κανω τσατ στο μπου με τους πουτανοκαψουρηδες και να διαφημιζω την δουλεια μου.....

το μονο δυσαρεστο τα τελευταια χρονια ειναι οτι επεσε πολλη κριση στα οικονομικα των ελληνων και μαλλον πρεπει να την κανω για αλλου γιατι εχει πεσει η δουλεια και βαραμε μυγες μαζι με την τσατσα αλλα δεν λεμε και να ριξουμε τις τιμες οπως μας προτρεπουν καποιοι γραφικοι του διαδικτυου.....ειμαστε βλεπετε καλομαθημενες και χρυσομουνες......




νο οφενς σχοινοβατη το ποστ μου δεν θελει να προσβαλλει επ ουδενι την ευαισθητη ψυχη που ξερω πως εχεις και συ, ουτε τον αγωνα σου εναντια στο τραφικινγκ....εκει ειμαι μαζι σου και εγω....για την αλλη πορνεια μιλαω

και να ζητησω συγνωμη για το οφτοπικ και τον κυνισμο μου για αλλη μια φορα.....τα κοριτσια της δουλειας και τα σεβομαι και τα αγαπω και τα τιμω αλλα μεχρις εκει......απομυθοποιηση τωρα.....



Το ποστ της χρονιάς…. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

….gl…. Respect……είσαι άπαιχτος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

+1000000000
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Παίδες, βρώμα η δουλειά, την έβαλε στα κορίτσια του το Πειραιώς 193, :o :o :o


γαμάτε γιατί χανόμαστε, μας το παίρνουν το κορίτσι. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ΟΦΦ τοπικ  :dancing:

Εκεινη η οργανωση που σωνει πουτανες που πηδανε απο τα τριοροφα ΦΚΚ  της πολης τι εγινε ?  :think:


 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
gameover thanks εισαι αδερφος.....εκεινο που μου την σπαει με αυτα τα δημοσιογραφικα φεμινιστικα υποκειμενα ειναι οτι οσο θεωρουν την πορνεια εκμεταλλευση ανθρωπου απο ανθρωπο,αλλο τοσο θεωρουν εμας τους μπουρδελιαρηδες,εμενα ή εσενα, ελεεινα,τρισαθλια,βρωμερα ανθρωπαρια ανικανα να ερωτευτουν ή να ζησουν οπως ομαλα οριζει η ψευτοηθικη τους ,αναξια του τιτλου του ανθρωπου,εμφορουμενα απο ακρατο σεξισμο και σαδισμο......με αλλα λογια μας θεωρουν υπανθρωπους και μας βλεπουν υποτιμητικα ή με διαθεση εχθρικη στην χειροτερη και συμπονετικη στην καλυτερη των περιπτωσεων.....σαν ενα κατωτερο υποειδος των αρσενικων που πρεπει να εξαλειφθει στην δικη τους ιδανικη πολιτεια.....μαζι με την πορνεια

δεν μας λενε ομως ποσοι βιαστες και ανωμαλοι και δρακοι αλλων εποχων θα υπηρχαν στην κοινωνια αν δεν υπηρχε η βαλβιδα εκτονωσης που λεγεται οικοι ανοχης.....
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Όσο για την κυρία δημοσιογράφο που μιλάει για συναισθήματα και αξίες που δεν έχουν οι άντρες για να την ρωτήσουμε πόσο είναι το ποσοστό των ωραίων γυναικών που αν ο άντρας δε της τα χώνει βρίσκουν σε χρόνο dt τον επόμενο για να κυκλοφορούν και να μοστράρουν.... μήπως αυτό το ποσοστό αγγίζει το 100%;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Παίδες, βρώμα η δουλειά, την έβαλε στα κορίτσια του το Πειραιώς 193, :o :o :o


γαμάτε γιατί χανόμαστε, μας το παίρνουν το κορίτσι. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Μην ανυσηχεις δεν φευγει, τα Αθηναικα σαιτ δεν βγαζουν τις φωτος απο τις κοπελες που δουλεψαν, θα δεις εχει και σε αλλα σαιτ φωτογραφιες της...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
αυτα που ξεχασες να πεις μαλακισμενη ψευτοφεμινιστρια δημοσιογραφινα ειναι ποσα παιρνει η κυρια της φανταστικης σου κλαψομουνικης ιστοριας .....

εγω θα τα εγραφα ως εξης: ειμαι ενα χρονο σε αυτην την δουλεια,βγαζω τα διπλασια απο οσα βγαζει ενας μεσος γιατρος ή δικηγορος,μαυρα και αφορολογητα,εχω βγαλει αυτοκινητο,πηρα και διαμερισματακι με δανειο,πηδιεμαι και βγαζω λεφτα κατι δλδ που ολες οι αλλες πουτανες αυτης της κοινωνιας κανουν και εξω απλα δεν παιρνουν αντιτιμο αμεσα οπως εγω,γραφω στην μουναρα μου τον νταβα και οποτε θελω παιρνω και ρεπο ή αλλαζω και μαγαζι αμα δεν γουσταρω,ανακαλυψα και το μπου και γραφω φεικ κριτικες και συνομιλω με τους αγαπουληδες μου φερνοντας και αλλους αγαπουληδες στην μουνοπαγιδα μου,τα βραδια πινω τα ποτακια μου χαλαρα με παρεες ως σελεμπριτι της μικρης μας πολης και φωτογραφιζομαι χωρις καμια ντροπη που συναδει με το επαγγελμα μου,φωτο μου κοσμουν το ιντερνετ....επειδη ειμαι στουντιοκοριτσο παιρνω οποιους θελω εγω και αμα δω βρωμιαρη ή ξενο τον διωχνω αλλα και σε μπουρδελο να δουλευω απλα τους ξεπεταω στο πενταλεπτο να μην καλομαθαινουν...οταν γυριζω σπιτι μου μονο πτωμα δεν ειμαι ,απεναντιας βρισκω χρονο να κανω τσατ στο μπου με τους πουτανοκαψουρηδες και να διαφημιζω την δουλεια μου.....

το μονο δυσαρεστο τα τελευταια χρονια ειναι οτι επεσε πολλη κριση στα οικονομικα των ελληνων και μαλλον πρεπει να την κανω για αλλου γιατι εχει πεσει η δουλεια και βαραμε μυγες μαζι με την τσατσα αλλα δεν λεμε και να ριξουμε τις τιμες οπως μας προτρεπουν καποιοι γραφικοι του διαδικτυου.....ειμαστε βλεπετε καλομαθημενες και χρυσομουνες......




νο οφενς σχοινοβατη το ποστ μου δεν θελει να προσβαλλει επ ουδενι την ευαισθητη ψυχη που ξερω πως εχεις και συ, ουτε τον αγωνα σου εναντια στο τραφικινγκ....εκει ειμαι μαζι σου και εγω....για την αλλη πορνεια μιλαω

και να ζητησω συγνωμη για το οφτοπικ και τον κυνισμο μου για αλλη μια φορα.....τα κοριτσια της δουλειας και τα σεβομαι και τα αγαπω και τα τιμω αλλα μεχρις εκει......απομυθοποιηση τωρα.....

Υποκλινομαι.!!!  :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
gameover thanks εισαι αδερφος.....εκεινο που μου την σπαει με αυτα τα δημοσιογραφικα φεμινιστικα υποκειμενα

Υπαρχει κι αλλη οδος ...
δε διαβασα ουτε το κειμενο στο λινκ ουτε το δικο σου ( σορρυ κιολας )

και καλο ειναι να μην ποισταρονται κιολας εδω . αυτα αποτελουν (ισως ) αντικειμενο γενικης μπουρδελοπουτανοσυζητης
δεν αφοορουν την πολη :dunno:


Για Εβελινα οτι ειπε ο καραμαν .. ηταν εκει και εμειναν οι φωτο
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Υπαρχει κι αλλη οδος ...
δε διαβασα ουτε το κειμενο στο λινκ ουτε το δικο σου ( σορρυ κιολας )

και καλο ειναι να μην ποισταρονται κιολας εδω . αυτα αποτελουν (ισως ) αντικειμενο γενικης μπουρδελοπουτανοσυζητης
δεν αφοορουν την πολη :dunno:


Για Εβελινα οτι ειπε ο καραμαν .. ηταν εκει και εμειναν οι φωτο

Οσο για τα βυζια της, οντως και εγω τα θυμαμαι μεγαλυτερα και το μονο που μπωρω να υποψιαστω ως λογο για να μικρυνουνε ειναι να εκανε διαιτα σε συνδιασμο με γυμναστηριο και...συρικνωθηκαν.!!! παντως ειναι λαχταριστα, λιγουρεψιμα, απλα γαμάτα.!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
gameover thanks εισαι αδερφος.....εκεινο που μου την σπαει με αυτα τα δημοσιογραφικα φεμινιστικα υποκειμενα ειναι οτι οσο θεωρουν την πορνεια εκμεταλλευση ανθρωπου απο ανθρωπο,αλλο τοσο θεωρουν εμας τους μπουρδελιαρηδες,εμενα ή εσενα, ελεεινα,τρισαθλια,βρωμερα ανθρωπαρια ανικανα να ερωτευτουν ή να ζησουν οπως ομαλα οριζει η ψευτοηθικη τους ,αναξια του τιτλου του ανθρωπου,εμφορουμενα απο ακρατο σεξισμο και σαδισμο......με αλλα λογια μας θεωρουν υπανθρωπους και μας βλεπουν υποτιμητικα ή με διαθεση εχθρικη στην χειροτερη και συμπονετικη στην καλυτερη των περιπτωσεων.....σαν ενα κατωτερο υποειδος των αρσενικων που πρεπει να εξαλειφθει στην δικη τους ιδανικη πολιτεια.....μαζι με την πορνεια

δεν μας λενε ομως ποσοι βιαστες και ανωμαλοι και δρακοι αλλων εποχων θα υπηρχαν στην κοινωνια αν δεν υπηρχε η βαλβιδα εκτονωσης που λεγεται οικοι ανοχης.....

gl, τα αισθήματα αμοιβαία…..όσο για τα υποκείμενα που αναφέρεις, τα ψωμιά τους μετρημένα είναι, δεν μπορούν πλέον να κρατηθούν με τίποτα, και οι χορηγοί τους είναι πλέον και αυτοί πολύ αδύναμοι να τους συντηρήσουν. Είναι οι τελευταίες τους αναλαμπές, πιστεύω ότι το κίνημα μας γιατί περί κινήματος πρόκειται, που αποτελείται από σοβαρούς και ευυπόληπτους πολίτες, δείχνει στην κοινωνία ολόκληρη ότι πλέον δεν είναι κουσούρι να πηγαίνεις στις πουτάνες αλλά σπορ,  και μάλιστα δύσκολο που θέλει και ιδιαίτερη τεχνική. Εγώ προσωπικά το εισπράττω καθημερινά σχεδόν στις συναναστροφές μου, και είναι πολλοί αυτοί που μου ανοίγονται και μου μιλάνε ανοικτά και απροκάλυπτα.

Και επίσης βλέπω καθημερινά στους θαλάμους αναμονής των οίκων ανοχής ανθρώπους που κάθε άλλο παρά δράκοι ή ανώμαλοι , ή βιαστές είναι, είναι άνθρωποι που απλά τους αρέσει να γαμάνε γιατί αυτό είναι το χόμπι τους και τίποτα παραπάνω.

Και με ιδιαίτερη χαρά τον τελευταίο καιρό συναντώ όλο και περισσότερους ανθρώπους της τρίτης ηλικίας, μπουρδελιάριδες και αυτοί που τους χαίρεται η ψυχή μου, ελπίζοντας ότι αν ποτέ φτάσω στην δικιά τους ηλικία να είμαι σε θέση να πηγαίνω ακόμη στα μπουρδελάκια. 
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Οσο για τα βυζια της, οντως και εγω τα θυμαμαι μεγαλυτερα και το μονο που μπωρω να υποψιαστω ως λογο για να μικρυνουνε ειναι να εκανε διαιτα σε συνδιασμο με γυμναστηριο και...συρικνωθηκαν.!!! παντως ειναι λαχταριστα, λιγουρεψιμα, απλα γαμάτα.!!

Και πολύ γαμάτα. :rockon:

Εγώ πάντως προ ημερών που τα έπιασα τα βγήκα μεγαλούτσικα και λίγο πρησμένα, χωρίς να πάει το μυαλό μου στο κακό, και τα απόλαυσα δεόντως.....  :tits: :tits: :tits: :tits: :tits::grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom