Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
αυτα που ξεχασες να πεις μαλακισμενη ψευτοφεμινιστρια δημοσιογραφινα ειναι ποσα παιρνει η κυρια της φανταστικης σου κλαψομουνικης ιστοριας .....

εγω θα τα εγραφα ως εξης: ειμαι ενα χρονο σε αυτην την δουλεια,βγαζω τα διπλασια απο οσα βγαζει ενας μεσος γιατρος ή δικηγορος,μαυρα και αφορολογητα,εχω βγαλει αυτοκινητο,πηρα και διαμερισματακι με δανειο,πηδιεμαι και βγαζω λεφτα κατι δλδ που ολες οι αλλες πουτανες αυτης της κοινωνιας κανουν και εξω απλα δεν παιρνουν αντιτιμο αμεσα οπως εγω,γραφω στην μουναρα μου τον νταβα και οποτε θελω παιρνω και ρεπο ή αλλαζω και μαγαζι αμα δεν γουσταρω,ανακαλυψα και το μπου και γραφω φεικ κριτικες και συνομιλω με τους αγαπουληδες μου φερνοντας και αλλους αγαπουληδες στην μουνοπαγιδα μου,τα βραδια πινω τα ποτακια μου χαλαρα με παρεες ως σελεμπριτι της μικρης μας πολης και φωτογραφιζομαι χωρις καμια ντροπη που συναδει με το επαγγελμα μου,φωτο μου κοσμουν το ιντερνετ....επειδη ειμαι στουντιοκοριτσο παιρνω οποιους θελω εγω και αμα δω βρωμιαρη ή ξενο τον διωχνω αλλα και σε μπουρδελο να δουλευω απλα τους ξεπεταω στο πενταλεπτο να μην καλομαθαινουν...οταν γυριζω σπιτι μου μονο πτωμα δεν ειμαι ,απεναντιας βρισκω χρονο να κανω τσατ στο μπου με τους πουτανοκαψουρηδες και να διαφημιζω την δουλεια μου.....

το μονο δυσαρεστο τα τελευταια χρονια ειναι οτι επεσε πολλη κριση στα οικονομικα των ελληνων και μαλλον πρεπει να την κανω για αλλου γιατι εχει πεσει η δουλεια και βαραμε μυγες μαζι με την τσατσα αλλα δεν λεμε και να ριξουμε τις τιμες οπως μας προτρεπουν καποιοι γραφικοι του διαδικτυου.....ειμαστε βλεπετε καλομαθημενες και χρυσομουνες......
king-033.gif


Όχι άδικα πρόεδρος........respect!
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Τίμησα υπέρ του δέοντως και την δεσποινίς Canty :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Θα ανέβει η σχετική αναφορά.
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
αυτα που ξεχασες να πεις μαλακισμενη ψευτοφεμινιστρια δημοσιογραφινα ειναι ποσα παιρνει η κυρια της φανταστικης σου κλαψομουνικης ιστοριας .....

εγω θα τα εγραφα ως εξης: ειμαι ενα χρονο σε αυτην την δουλεια,βγαζω τα διπλασια απο οσα βγαζει ενας μεσος γιατρος ή δικηγορος,μαυρα και αφορολογητα,εχω βγαλει αυτοκινητο,πηρα και διαμερισματακι με δανειο,πηδιεμαι και βγαζω λεφτα κατι δλδ που ολες οι αλλες πουτανες αυτης της κοινωνιας κανουν και εξω απλα δεν παιρνουν αντιτιμο αμεσα οπως εγω,γραφω στην μουναρα μου τον νταβα και οποτε θελω παιρνω και ρεπο ή αλλαζω και μαγαζι αμα δεν γουσταρω,ανακαλυψα και το μπου και γραφω φεικ κριτικες και συνομιλω με τους αγαπουληδες μου φερνοντας και αλλους αγαπουληδες στην μουνοπαγιδα μου,τα βραδια πινω τα ποτακια μου χαλαρα με παρεες ως σελεμπριτι της μικρης μας πολης και φωτογραφιζομαι χωρις καμια ντροπη που συναδει με το επαγγελμα μου,φωτο μου κοσμουν το ιντερνετ....επειδη ειμαι στουντιοκοριτσο παιρνω οποιους θελω εγω και αμα δω βρωμιαρη ή ξενο τον διωχνω αλλα και σε μπουρδελο να δουλευω απλα τους ξεπεταω στο πενταλεπτο να μην καλομαθαινουν...οταν γυριζω σπιτι μου μονο πτωμα δεν ειμαι ,απεναντιας βρισκω χρονο να κανω τσατ στο μπου με τους πουτανοκαψουρηδες και να διαφημιζω την δουλεια μου.....

το μονο δυσαρεστο τα τελευταια χρονια ειναι οτι επεσε πολλη κριση στα οικονομικα των ελληνων και μαλλον πρεπει να την κανω για αλλου γιατι εχει πεσει η δουλεια και βαραμε μυγες μαζι με την τσατσα αλλα δεν λεμε και να ριξουμε τις τιμες οπως μας προτρεπουν καποιοι γραφικοι του διαδικτυου.....ειμαστε βλεπετε καλομαθημενες και χρυσομουνες......




νο οφενς σχοινοβατη το ποστ μου δεν θελει να προσβαλλει επ ουδενι την ευαισθητη ψυχη που ξερω πως εχεις και συ, ουτε τον αγωνα σου εναντια στο τραφικινγκ....εκει ειμαι μαζι σου και εγω....για την αλλη πορνεια μιλαω

και να ζητησω συγνωμη για το οφτοπικ και τον κυνισμο μου για αλλη μια φορα.....τα κοριτσια της δουλειας και τα σεβομαι και τα αγαπω και τα τιμω αλλα μεχρις εκει......απομυθοποιηση τωρα.....
Μπραβο ρε προεδρε ''ετσι'' :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: πεστα μπας τους φωτισει και το δουν οι γαμιολες ολες τους, για να κοπη το βηχαλακι και το βιολακι που απο καιρο τωρα βαρανε.........
 

kapoios1975

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΙΡΑΞΩ ΕΝΑΝ ΣΥΝΑΘΛΗΤΗ JO145 Η΄ KARAMAN ΔΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝαι αγαπουλησ με την CANDY ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΠΕΡΑΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ :zfuck: :pipa2:,ΩΡΑΙΟ ΕΚΦΥΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ :grin:
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
479
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
21
και γιατι δεν στελνεται και τις γυναικες σας ρε τσακαλια να βγαλουν κανα φραγκο...ή σας αρεσει να σας κερατωνουν στα κρυφα?μην τα ισοπεδώνεται ολα...μπορειτε σε μια μερα να γαμησεται χοντρες και γυφτισες και οτι αλλο μπαζο θες σε 10 ωρες?μην συγκρινεται ανόμοια πραγματα?οι εμποροι δηλαδη τι δουλεια κανουν?περνουν ενα προιον 10 και το πουλανε 50?χωρις να σπουδασουνε τπτ και οι γιατροι και οι δικηγοροι εχουνε βγαλει τα ματια τους απο το διαβασμα
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΙΡΑΞΩ ΕΝΑΝ ΣΥΝΑΘΛΗΤΗ JO145 Η΄ KARAMAN ΔΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝαι αγαπουλησ με την CANDY ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΠΕΡΑΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ :zfuck: :pipa2:,ΩΡΑΙΟ ΕΚΦΥΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ :grin:

Ο καραμαν ειναι καλα τα λες  :cheesy: καλα εκανες και του τα φορεσες χεχε μπραβο φιλε  :grin:
γνωστος αγαπουλης , τα μισα λεφτα του τα τρωει στις πουτανες
και τα αλλα μισα σε λουλουδια για τις ιεροδουλες  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σ αρεσε το συνολακι ?  :think:

Δε ξερω αν ειχεις δει αλλα εχει θεμα το μωρο και γραφει και η ιδια
αντε να πεις μια καλημερα σαν καλο παιδι ..


Καλημερα σε ολους :cheesy:
ειδικα στον μπαχαλακια τον gl  :birdman:
:zfuck:


Μυριζει Πολονια στην οδο φριξου (και) σημερα  :sunglasses:
Εφη στο 15 ,η  Καντυ στο 9
Κοροβα η Ελισα , Κωλετη δεν απαντα
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Το σαββατο θα τιμηθει καποιο στουντιομπουρδελακι λεει αργα το βραδυ ασχημα αλλα εχω χασει τι μπαλα με τις κριτικες karaman jo cameover...ποια στο πουτσο να γαμησω? :grin: Λεω για σιγουρακι λαουρα αλλα θα ειναι η 5η φορα οποτε καποια αλλη επιλογη καλη θα υπαρχει.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Πέρασα και είδα το καινούργιο μωρό στην Κοροβάγκου και ο GAMEOVER έχει δίκιο όταν λέει "είναι σαν την Μάρα και είναι για τα δικά μου γούστα και όχι τα δικά σας, μουαχαχαχα": κάπως ασουλούπωτη (καμιά 65 κιλά την κόβω), συμπαθητική, όχι κάτι εξαιρετικό στο πρόσωπο.

Και εγώ πέρασα, τουλάχιστον να δω! Δεν μπήκα. Όταν μου είπε και εμένα το σχόλιο με τα 80€ η απάντηση ήταν τόσο αφοπλιστικά απλή που δεν μπόρεσα να την συγκρατήσω μέσα μου... οπότε δεν με βλέπω να ξαναπηγαίνω κατά 'κει...

Εντάξει η κοπελίτσα δεν ξέρω τι λέει μέσα αλλά είναι για περιορισμένα γούστα - μάλλον!
 

Master_T

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές... είναι 2-3 μέρες τώρα που ψάνχω να βρω την Λάουρα στο Κεφαλληνίας 8 (& Ανδρέου Γεωργίου) αλλά πετυχαίνω συνέχεια την Μέρσυ  :headbang:... και σήμερα που ρώτησα πότε θα είναι η Λάουρα μου είπαν ότι είναι Βαρδάρη... ξέρεις κανείς να ενημερώσει που είναι;;; της έχω ταγμένη μια επίσκεψη για να την  :pipa2: και να την  :fuck1: μέσα στις γιορτες. Βοηθάτε ορέ παλλουκάρια!!!
 

mados

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές... είναι 2-3 μέρες τώρα που ψάνχω να βρω την Λάουρα στο Κεφαλληνίας 8 (& Ανδρέου Γεωργίου) αλλά πετυχαίνω συνέχεια την Μέρσυ  :headbang:... και σήμερα που ρώτησα πότε θα είναι η Λάουρα μου είπαν ότι είναι Βαρδάρη... ξέρεις κανείς να ενημερώσει που είναι;;; της έχω ταγμένη μια επίσκεψη για να την  :pipa2: και να την  :fuck1: μέσα στις γιορτες. Βοηθάτε ορέ παλλουκάρια!!!
Eχει εξαφανιστει η Λαουρα... Και γω πηγα χτες για το καθιερωμενο  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: αλλα ητανε μια αλλη και τη δοκιμασα, αλλα δεν επαιρνε τοσο καλες  :pipa2: :pipa2: :pipa2: οσο η Λαουρα για αυτο και θα ξαναπαω σημερα να την  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb::fuck1:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
H Λαουρα ειναι απογευματινη βαρδια στην Προμηθεως στο δεξια μπουρδελο διπλα στο κολομπαρο Διας, καθως ανεβαινεις τον δρομο δεν θυμαμαι το νουμερο
 

Master_T

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και μια διευκρίνηση... είναι η Λάουρα που δούλευε στο Τσίρκο;;;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και μια διευκρίνηση... είναι η Λάουρα που δούλευε στο Τσίρκο;;;

Ναι για αυτή τη λάουρα λένε τα παιδιά.

Πάντως εγώ την είδα στο Κεφαλληνίας το περασμένο Σάββατο το πρωϊ.

Έχω ακούσει όμως ότι κάνει και βραδινές βάρδιες στο Προμηθέως 14.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ξερουμε αν στη βιλλα στη φριξου δουλευει βραδυ η αντριαννα συμφωνα με το προγραμμα η καποια αλλη?
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Πρωι στο ενα η λαουρα βραδυ στο αλλο? >:(Θα το ψοφησουν το αστερακι μας. :tickedoff:
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Το σαββατο θα τιμηθει καποιο στουντιομπουρδελακι λεει αργα το βραδυ ασχημα αλλα εχω χασει τι μπαλα με τις κριτικες karaman jo cameover...ποια στο πουτσο να γαμησω? :grin: Λεω για σιγουρακι λαουρα αλλα θα ειναι η 5η φορα οποτε καποια αλλη επιλογη καλη θα υπαρχει.


Γκαμισετα αντερφε . ντεξ ξερει κι εγω
εχει κανα μηνα και δε πολυ παρακολουθω τα (στασιμα) δρομενα

δε ξερω που ειχες που ειχς μεινει
καντυ , Ελισα , Νασια , τα τελευτια καινουριο ονοματα που μουρχονται τωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom