Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (6 μέλη και 39 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
μα σε τι να αλλαξω γνωμη ή να πω μπερδευτηκα?Ετσι την ειδα για μισο λεπτο και ετσι ειπα.Επισης ειπα οτι ειναι εντυπωσιακη παρουσια που ειναι και το σημαντικοτερο νομιζω.
Δεν ειμαι πλαστικος χειρουργος για να βγαλω ακριβη διαγνωση.Απλα ετσι την ειδα...

Και γω εχα πει για την Τουμπανιεθ την πρωτη φορα που την ειδα (οπως και αλλοι )
αλλα αναθεωρησα
και  μετα τις τελευταιες φωτο πηρε και εισητηριο  :zfuck:
Το ειπαμε οτι ειπες οτι ειδες , δεν ειπα οτι λες βλακειες


Για δες εσυ ομως καποια στιγμη στα μπανερακια διπλα τη Βικυ Παπαδακη που δουλευει σε διαφορα στουντιο και πες μου αν θα πηγαινε ποτε το μυαλο σου οτι ειναι χειρουργημενη.
Δεν εχω μπανερακι τα εχω κοψει  :birdman:
την Βικυ την εχω δει , καλη γκομενα  δυσκολα την καταλαβαινεις απο τις φωτο

Οπως και σε μια Αγνη που ειδα τωρα τελευταια. δε την ξερω βαλε λινκ εδω η στειλε πμ αν θες ετσι για να παιξουμε
Σου εξηγω δηλαδη οτι δεν ειναι τοσο απιθανο ουτε τοσο τραγικο.
Το ξερω και ξαναλεω γιαυτο απορρησα , εσυ εδωσες Τζια 5 Ελινα 1 ( που ηταν σιγουρα)
ενω εγω το αντιθετο και ρωτησα να μας πουν και τα παιδια που την ειδαν την γνωμη τους απλα κουβεντα να γινετε
Το θεμα ειναι οτι διαφερουμε τοσο στα γουστα οσο και στον τροπο που βλεπουμε , πολυ ομως  :cheesy:

Και μαλλον μπορουν να στο πουν καλυτερα αυτοι που γαμανε και Αθηνα που εκει μαλλον παιζει πολυ μεταλλαξη
φτου φτου  :badair:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Και γω εχα πει για την Τουμπανιεθ την πρωτη φορα που την ειδα (οπως και αλλοι )
αλλα αναθεωρησα
και  μετα τις τελευταιες φωτο πηρε και εισητηριο  :zfuck:
Το ειπαμε οτι ειπες οτι ειδες , δεν ειπα οτι λες βλακειες


Για δες εσυ ομως καποια στιγμη στα μπανερακια διπλα τη Βικυ Παπαδακη που δουλευει σε διαφορα στουντιο και πες μου αν θα πηγαινε ποτε το μυαλο σου οτι ειναι χειρουργημενη.
Δεν εχω μπανερακι τα εχω κοψει  :birdman:
την Βικυ την εχω δει , καλη γκομενα  δυσκολα την καταλαβαινεις απο τις φωτο

Οπως και σε μια Αγνη που ειδα τωρα τελευταια. δε την ξερω βαλε λινκ εδω η στειλε πμ αν θες ετσι για να παιξουμε
Σου εξηγω δηλαδη οτι δεν ειναι τοσο απιθανο ουτε τοσο τραγικο.
Το ξερω και ξαναλεω γιαυτο απορρησα , εσυ εδωσες Τζια 5 Ελινα 1 ( που ηταν σιγουρα)
ενω εγω το αντιθετο και ρωτησα να μας πουν και τα παιδια που την ειδαν την γνωμη τους απλα κουβεντα να γινετε
Το θεμα ειναι οτι διαφερουμε τοσο στα γουστα οσο και στον τροπο που βλεπουμε , πολυ ομως  :cheesy:

Και μαλλον μπορουν να στο πουν καλυτερα αυτοι που γαμανε και Αθηνα που εκει μαλλον παιζει πολυ μεταλλαξη
φτου φτου  :badair:

H Βικη ομως απο την φωνη κανει μπαμ οτι ειναι τρανς, σε βαζει σε υποψιες...θυμασαι.??  ;)
Η Αντριανα η φωνη της ειναι γλυκια και δεν σε προιδεαζει.
Η Ελινα εκανε ΜΠΑΜ.! αλλα δεν θυμαμαι να ακουσα την φωνη της, μονο στην οψη της εκλασα m&m's.!!  :2funny:
Για Τζια δεν την ειδα ακομα...
Για Τζια δεν εχω γνωμη αν δεν δω και αν δεν ακουσω...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Οπως και σε μια Αγνη που ειδα τωρα τελευταια. δε την ξερω βαλε λινκ εδω η στειλε πμ αν θες ετσι για να παιξουμε
θα το ψαξω και θα στη στειλω δε θυμαμαι σε ποιο ειναι τωρα...
Και την κανω για κανα μουνακι...εχω μια περιεργη προδιαθεση για Λαουρα-Σαπφους 8 αποψε.Χμμμ :think: :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
θα το ψαξω και θα στη στειλω δε θυμαμαι σε ποιο ειναι τωρα...
Και την κανω για κανα μουνακι...εχω μια περιεργη προδιαθεση για Λαουρα-Σαπφους 8 αποψε.Χμμμ :think: :think:

ο θεος μαζι σου

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ξου ρε γκαντεμη παπα...
Μικρη βολτα αποψε με αποτυχημενη καταθεση...

-Προμηθεως 25.Χριστινα.Καινουριο καστανο πιπινοκοριτσο με μακρυ μαλλι,με ωραιο κορμι,πολυ καλη διαθεση οπως την ειδα αλλα με σαπια δοντια μπροστα οταν μου χαμογελασε
-Προμηθεως 19.Η Βικυ η Μολδαβη στην οποια εγινε η αποτυχημενη καταθεση >:( >:(γαμω την περιεργεια μου
-Προμηθεως 14.Η Λαουρα η γνωστη τα'χουμε χιλιοπει ειναι απο τις πιο σταθερα καλες επιλογες
-Σαπφους 5.καινουριο πιπινι επισης,με πολυ ψηλες δερματινες μποτες με το οναμα Τζουλιαν.Μετρια στη φατσα αλλα συμπαθητικη και πολυ αδυνατη.Στα 60ε κωλαρακι
-Σαπφους 7.Πω ρε μαγκες :bigdick: :bigdick:Ιονελα.Ειχα πολυ καιρο να τη δω και εχει γινει μουναρος σκετος.Αδυνατισε λιγο,πανεμορφο προσωπο και γλυκεια,κωλαρα πεταχτη ασπρη ασπρη,μικρο βυζι...Ξανθος αγγελος!Αλλα μεσα δεν μου ειχε αρεσει εμενα πριν αρκετους μηνες που την πηρα.Βεβαια μπορει να βελτιωθηκε αλλα και απο αποψη εμφανισης και μονο αξιζει να την παρετε μια φορα.Αυτη αμα βαλει βυζι καμια φορα θα ειναι σα τα κουνελακια του πορνογερου στην επαυλη.
-Σαπφους 8(ανορθογραφο).Ειχα παρει τηλ απο νωρις και ηταν η επισης ξανθια Λαουρα με τα μεγαλα βυζια.Επισης ηταν μια απο τις σκεψεις μου αποψε αλλα το ενστικτο μου μετα τη σημερινη πατατα μαλλον δε με βοηθαει.Τη συμπαθω παντως αυτη την κοπελα και μου αρεσει
-Ερημιτη.ηταν η γνωστη Μιραμπελα επισης μια πολυ καλη επιλογη και με σχετικα σταθερη αποδοση εδω και 2 χρονια περιπου.Δε την ειδα αποψε αλλα η ευγενικη τσατσα μου ειπε για τα παρακατω...
-Νικ.Ουρανου 26(τερμα κατω).οτι ηταν η Τζουλια η αδυνατη η ξανθουλα η ομοφη και...
-Κατεχακη.η μιλφ Αννα με την κορμαρα και την πολυ καυλωτικη αποδοση κατα γενικη ομολογια

Επισης ημουν ακριβως στις 00.25 στο Κοροβαγκου αλλα ηταν κλειστο παλι οπως και το Φριξου 14
Βαρδαρη νεκρα εντελως και στα στουντιο μια απο τα ιδια δεδομενου οτι δεν κυκλοφορουσε και πολυς κοσμος.Την προηγουμενη Πεμπτη γινοταν της πουτανας εκει γυρω στη Φριξου και στα μπουζουκια. :think: :think:
Το μονο καλο της βραδιας ηταν οτι περασα εξω απο το GALLA και ειδα οτι αυριο ξεκιναει ο King S o t i s
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Καταθεση αποψε στη Μολδαβη Βικυ στο Προμηθεως 25 για 50ε με 69 και γυμνο.Την ειχα δει πριν μια βδομαδα και μου αρεσε πολυ σαν φατσα.Ειναι καστανοξανθη με κοντο καρε,γυρω στα 35 οπως την εκοψα σημερα απο κοντα,με μικρα κρεμαστα βυζια με μεγαλη πεταχτη ρωγα και κωλο μεγαλο,φαρδυ και ελαφρως κρεμαστο στο ορθιο αλλα πολυ ωραιο στημενο στα 4.Εχει πολυ ωραια ματια με εκφραστικο βλεμμα και μοιαζει με τη Ριτα Αντωνοπουλου.
Στο πρωτο περασμα που εκανα μου ειπε η τσατσα οτι στα προγραμματα μπορουμε να κανουμε καλυτερη τιμη και συγκεκριμενα το 69 απο 60ε στα 50ε.Ενταξει λογικο ας πουμε...
Οταν επεστρεψα τη λεω 50ε για το 69 και μου λεει κατσε να φωναξω την κοπελα :jerking: :jerking:Τεσπα ερχεται και μου λεει ενταξει με ενα υφος λες και τα 50αρικα αυτη τα παιρνει για την πλακα.Η Μολδαβη ρε πουστη μου ελεος...
Στραβα αρχισαμε λεω...

Περναω στο δωματιο ενω αυτη μπαινει στο ακριβως διπλα και μετα απο λιγο την ακουω να φωναζει,να ριχνει μπινελικια,να κοπαναει τα τακουνια αλλα ενδιαμεσα να ριχνει και κατι βαθια βογγητα.Εχω ψιλοξενερωσει και καταλαβαινω περιπου τι με περιμενει ωσπου ακουω τη θεϊκη ατακα της απο διπλα...Στησου ρε μαλακα καλα να σε γαμησω να τελειωνουμε :2funny: :2funny:Προφανως ο τυπος ειχε παρει αυταρχικο το πληρωσε και κανα 70αρι και στα 10 λεπτα οπως μετρησα του κοπανησε και την πορτα και συνεχισε να τον βριζει και αφου βγηκε απο το δωματιο.

Μετα απο λιγο ερχεται σε μενα φαινομενικα χαμογελαστη,προσπαθω κι εγω να σπασω τον παγο,την ρωταω τι της εκανε ο προηγουμενος και τετοια...
Σκυβει οπως ειναι ορθια στο πλαι του κρεβατιου και μ'αρχιζει πιπα ετσι.Ψιλοκαλη αλλα δε με βολευε οποτε την ξαπλωνω μπρουμυτα για να κανω παιχνιδι.Αρχιζω να τριβομαι πανω της και μου λεει...εγω δε θα σε γλυψω πως θα καυλωσεις?Σκασε μωρη(απο μεσα μου)
Κατεβαζω τη μουρη στα κωλομερια παω να τη γλυψω και μου λεει οχι απο πισω...
Εν τω μεταξυ πουτσος στο 0% ως τωρα.
Τη γυρνω ανασκελα,ξαπλωνω πανω της,φιλια στο λαιμο ενω συγρονως μου τον παιζει και κατι παει να γινει εκει.Δοκιμαζω να τη φιλησω στο στομα και δεχεται και δειχνει οτι γουσταρει κιολας.Μμμμ καλα παμε λεω.
Κατεβαινω στο μουνακι για γλειφομουνι.Περιεργο μουνι με κλειστα εξωτερικα χειλη και χωσιμο βαθια της γλωσσας ωστε να βρω κλειτοριδα και μουνοχειλα,βαζω μεγαλη μαστορια ωστε να της παρω τον αερα,εκει γουσταρει πραγματικα τσιμπαει τα βυζια της,χωνει το κεφαλι μου πιο βαθια κα μου λεει...Ξερεις να γλειφει τελικα.Κι εκει που αρχιζει να με φτιαχνει μου λεει αντε ελα να σε γλειψω κι εγω τελειωνει ο χρονος.Καλα της λεω χαλαρωσε 50ε πηρες...Ναι αλλα σου'κανα εκπτωση λεει :huh: :huh:Πω πω εκει τρελαθηκα

Ξαπλωνω εγω ανασκελα για πιπα και πιανει την καποτα.Τι κανεις την λεω,δε θα κανεις γυμνο?...Γιατι στο φορεσα ακομα?απανταει..ο,τι με τρελενει σε μια πουτανα ειναι οταν απανταει σε ολα και κανει την εξυπνη.
Πιπα καλη με βαθια ανεβοκατεβασματα και χαϊδεμα αρχιδιων αλλα απο στυση τιποτα.Τι επαθες σημερα λεει εχεις κατι??...ελα ντε.Εκει καπου μου βαζει και την καποτα με εναν απαραδεκτο τροπο γεματο αερα μεσα.
Την λεω αστο το παιξω λιγο ενω αυτη ανταποκρινεται καλα πρωτα με αρχιδογλειψιμο και στη συνεχει με γλειψιμο στις ρωγες μου.Οπως ειναι σκυμενη πανω μου λοιπον την τραβαω και τη φιλαω στο στομα παλι και τη χωνω και γλωσσα και ενω της αρεσει με σταματαει αποτομα και λεει γελωντας...μη μου το κανεις αυτο θα σε δειρω αφου ξερεις δεν κανω τετοια :jerking:
Ωρε τρελα λεω(απο μεσα μου παλι)
Πολυ ωραιο στησιμο στα 4,προσπαθειες να μπω με το μπαλονι στον πουτσο μου και με στυση στο 30% ας πουμε.Δε βοηθαει καθολου και αυτη οποτε στηνεται απο κατω μπας και γινει κατι ετσι.Ψιλομπαινω αλλα τιποτα,το μουνι της με πεταει εξω.
Να στην παιξω να τελειωσεις λεει...Ελα κατσε πανω στη μουρη μου λεω τουλαχιστον να σε γλειψω και λιγο και να χυσω ετσι.Εβγαλα την καποτα,εκατσε πανω μου γυρισμενη προς τα εμενα δηλαδη,της εγλειψα και τον κωλο ετσι και μετα απο λιγο εχυσα.
Εβαλε γρηγορα το στρινγκ της και την εκανε.
Λιγο αργοτερα μολις ντυθηκα ειδα οτι ειχε πεταχτει και ενα παχυ φλοκι πανω στο καλο το μποτακι το BOSS.Οχι ρε πουστη...

Συμπερασμα....αυτο δεν ηταν γαμησι,αυτο ηταν περιπετεια.Και πλεον με πονανε τα πεταμενα 50αρικα.Η κοπελα δεν ειναι καλη επαγγελματιας,εχει την ταση να απανταει σε ολα,εχει φοβερο ταλεντο να σε ξενερωσει με μια κουβεντα και δε δειχνει να τη νοιαζει καθολου αν θα φυγεις ευχαριστημενος ή το ποσο πληρωσες.Βεβαια πρεπει να αναγνωρισω οτι εδειξε ανοχη σε καποια σημεια και γι'αυτο δε μπορω να τη μαυρισω απολυτα τουλαχιστον στον τιτλο της κριτικης.Αλλα εγω ειμαι και ομορφαντρας και εκανε ας πουμε και την υπομονη της λιγο :sunglasses:...Οποτε δε μπορω να παρω κανεναν στον λαιμο μου.Με 2 λογια...ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ.Μην μπλεκετε καθολου καλυτερα με τη Βικυ ειναι πεταμενα λεφτα

 

Επισκέπτης
Αυτός είσαι ρε Αλ, μου έλειψαν οι ενημερώσεις σου.. διαβάζω κ όμορφα πιπινονέα! Τέλεια!

Πάμε on the prowl!!!
 

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
παιδια θελω να ρωτησο κατι, μπορω να παω σε ενα μπουρδελο  και να ζητησω πχ να εχω την πουτανα μεσα για 40 λεπτα ?  ενοειτε οτι θα πληρωσο και παραπανο ομως ποσο θα με παρουνε ξερει κανεις?ασ πουμε τα διπλα λεφτα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
παιδια θελω να ρωτησο κατι, μπορω να παω σε ενα μπουρδελο  και να ζητησω πχ να εχω την πουτανα μεσα για 40 λεπτα ?  ενοειτε οτι θα πληρωσο και παραπανο ομως ποσο θα με παρουνε ξερει κανεις?ασ πουμε τα διπλα λεφτα?
γινεται κυριως σε στουντιο....αλλα οχι διπλα ,να υπολογιζεις κανα κατοσταρικο και πανω.....δεν αξιζει.....
 

Επισκέπτης
γινεται κυριως σε στουντιο....αλλα οχι διπλα ,να υπολογιζεις κανα κατοσταρικο και πανω.....δεν αξιζει.....

gl σορυ για το ασχετο αλλα καπου ειχεσ ποσταρει κατι λινκς για κατεβασμα με ξενες γλωσσες ψαχνω να τα βρω αλλα δε μπορεσα μηπως θυμασαι που τα ποσταρες :helpplea:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
:o :o :o Μα τι βλεπω αυτη τη στιγμη στο αλλο σαϊτ?Η Κριστυ η Πολωνεζα επιστρεφει απο αποψε στο Κοραβαγκου λεει...
Και εχω και καιρο να παω Σολ να τα μαθω απο πρωτο χερι.Τελικα υπαρχει κριση...
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
:boobies:

τσιρκο μισελ 40ρα πληθωρικη
γαμεοβερ ισως σαρεσει

κωλετη εφη

52 εμμανουελα

 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
:o :o :o Μα τι βλεπω αυτη τη στιγμη στο αλλο σαϊτ?Η Κριστυ η Πολωνεζα επιστρεφει απο αποψε στο Κοραβαγκου λεει...
Και εχω και καιρο να παω Σολ να τα μαθω απο πρωτο χερι.Τελικα υπαρχει κριση...
Αυτή η Κρίστυ η Πολωνέζα είναι μία που πριν 5-6 χρόνια δούλευε σε αυτό που ήταν πάνω από μοναστηρίου στην προμηθέως που ανέβαινες σκαλιά? Τότε ήταν μελαχρινή και έχει και ένα σκορπιό τατού νομίζω δίπλα στον αφαλό της?  :think:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Αυτή η Κρίστυ η Πολωνέζα είναι μία που πριν 5-6 χρόνια δούλευε σε αυτό που ήταν πάνω από μοναστηρίου στην προμηθέως που ανέβαινες σκαλιά? Τότε ήταν μελαχρινή και έχει και ένα σκορπιό τατού νομίζω δίπλα στον αφαλό της?  :think:

αυτη είναι, που ηταν και κοροβαγκου και κεφαλληνιας λιγο πριν εγκαταλειψει...
Το θεμα ειναι αν γύρισε??? (προσωπικα δεν με ενδιαφέρει ,δεν ημουν φαν ...
)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
:o :o :o Μα τι βλεπω αυτη τη στιγμη στο αλλο σαϊτ?Η Κριστυ η Πολωνεζα επιστρεφει απο αποψε στο Κοραβαγκου λεει...
Και εχω και καιρο να παω Σολ να τα μαθω απο πρωτο χερι.Τελικα υπαρχει κριση...

Πωωωω με γμσς τωρα.!!! τι ηθελα και μπηκα να διαβασω σημερα.???  :headbang: :headbang: :headbang:

βλεπω το 40αρι να φευγει απο την τσεπη μου, με τα βιας το κραταω.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Στα call girls ρωτανε γι΄αυτην. Εγω λεω οτι ειναι η Λιλη απο Αν Γεωργιου 4.
Μπορει να επιβεβαιωσει καποιος?


Μοιαζει αρκετα, αλλα η Λιλη ηταν ξανθια, αν θυμαται καποιος το τατουαζ στο ποδι ας το επιβεβαιωσει, εγω δεν συγκρατω τετοια πραγματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom