Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Αυτη στο 52 την ξανθια την ειδες ?  :humpleg:
η σωσιας της Σασας Μπαστα πρεπει να ειναι αυτη?Γουσταρεις Σασα?Ε τοτε ορμα...

Μια Μολδαβεζα ρεπατζου της Βικας..
ειπα κι εγω...Αρα και ο αλλος προχθες στην κριτικη του μαλλον αυτη εννοουσε
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καλά η Μίχο είναι πολύ κάβλα βαμμένη! Εγώ όταν την γάμησα ήταν έτσι όπως ξύπνησε το πρωί, την πάτησα συνάδελφοι!

Άλα τις ο φωτογράφος !!! :cheesy:

Μέγας ο καλλιτέχνης.!! :grin:

Κάπως έτσι ήταν Maanes όταν την είδα και εγώ, άβαφη και απεριποίητη, εδώ στις φώτο έχει πάρει και τον αέρα της πουτάνας,….για να δούμε.

Πάντως ένα review μετά από αυτές τις φώτο, θα το κάνω στην συγκεκριμένη. :zfuck:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
η σωσιας της Σασας Μπαστα πρεπει να ειναι αυτη?Γουσταρεις Σασα?Ε τοτε ορμα...
ειπα κι εγω...Αρα και ο αλλος προχθες στην κριτικη του μαλλον αυτη εννοουσε

Θα πρέπει να βρούμε πάντως έναν τρόπο να τις ξεχωρίσουμε για να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις. :-
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
kai ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!Η πληροφορεια ητανε απολυτα ακρειβης και η Εφη περνει και απο μενα τα ευσημα!!!!!  Αξιζε πραγματι η ξαφνικη βολτιτσα!!!   :rockon:

Αυτά είναι τα ωραία της άμεσης ανταπόκρισης. :rockon:

Άξιος Μήτσο. :rockon:

Αναμένουμε και την κριτική σου. :sunglasses:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Λοιπόν, την καλημέρα μου από μένα, είχα όρεξη σήμερα πρωϊνιάτικα, καλό μήνα να έχουμε, και να περνάμε καλά. :rockon:

Διάβασα και τις φρέσκες κριτικιές, καλά πάμε, έχουμε 11/45 στην πρώτη σελίδα, και αν βγάλεις τσόντες και στριπτιζάδικα είναι 11/33 δηλαδή 1 στις 3  :rockon:, ξεχώρησα από όλες αυτή του jo, Butterfly secret,  αλλά η φώτο δεν βγαίνει, ρίχτηνα σε κάνα imagerous καλύτερα για εκεί δεν. 

Η Σημαία ψηλά. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Αυτά είναι τα ωραία της άμεσης ανταπόκρισης. :rockon:

Άξιος Μήτσο. :rockon:

Αναμένουμε και την κριτική σου. :sunglasses:

  Η κριτικη για μενα ειναι υποκειμενικη!!Αυτο που εχω να πω ειναι οτι η κοπελα(Εφη) ειναι αστερι! Εχει ενα προγραμμα μονο(και αυτο δειχνει μαλλον μεγαλο ελεγχο της υγειας της!! εχει διαθεση εχει πλακιτσ ακαι γελιο ακουσα την πορτα να ανοιγει και ενανε 10'να ερθει ενω ειχε κοσμο!!!(πλυθεικε η λουφαριζε??) και δεν εδειξε σε καμμια περιπτωση οτι θελει να τελειωνει!! 20'εκατσε ανετα χαλαρα  deep throat!!! καλη πιπα και περιποιητικη "τα μαλλα".Αν καταλαβουμε και οτι στο φιναλε τα κοριτσια δεν ειναι μηχανες αλλα ανθρωποι και οτι αν εχουμε και εμεις κεφι οταν ερθουν μεσα ειναι αλλοιως νομιζω οτι η Εφη αξιζει πραγματι την δοκιμη(μιας και τα γουστα ποικιλουν)Μεχρι τωρα αυτη και η μιραμπελα μου εχουν αρεσει!!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
  Η κριτικη για μενα ειναι υποκειμενικη!!Αυτο που εχω να πω ειναι οτι η κοπελα(Εφη) ειναι αστερι! Εχει ενα προγραμμα μονο(και αυτο δειχνει μαλλον μεγαλο ελεγχο της υγειας της!! εχει διαθεση εχει πλακιτσ ακαι γελιο ακουσα την πορτα να ανοιγει και ενανε 10'να ερθει ενω ειχε κοσμο!!!(πλυθεικε η λουφαριζε??) και δεν εδειξε σε καμμια περιπτωση οτι θελει να τελειωνει!! 20'εκατσε ανετα χαλαρα  deep throat!!! καλη πιπα και περιποιητικη "τα μαλλα".Αν καταλαβουμε και οτι στο φιναλε τα κοριτσια δεν ειναι μηχανες αλλα ανθρωποι και οτι αν εχουμε και εμεις κεφι οταν ερθουν μεσα ειναι αλλοιως νομιζω οτι η Εφη αξιζει πραγματι την δοκιμη(μιας και τα γουστα ποικιλουν)Μεχρι τωρα αυτη και η μιραμπελα μου εχουν αρεσει!!!

Όλες οι κριτικές υποκειμενικές είναι, καθότι το άθλημα πέρα από δύσκολο είναι και ιδιότυπο. Σε κάποιον που άρεσε μία, δεν άρεσε σε άλλον για πολλούς και διαφόρους λόγους. Βέβαια κορίτσια όπως η Έφη πολύ δύσκολα να δυσαρεστήσουν κάποιον, είναι όπως θα λέγαμε ότι ένα μοντέλο κατά γενική ομολογία είναι όμορφο.

Παρόλα αυτά όμως για να μείνουν ιστορικά αυτές οι λίγες γραμμές που έκατσες και έγραψες, κάνε ένα cory paste στον κατάλογο, που ξέρεις διαβάζοντας τις κάποιος συναθλητής στο μέλλον μπορεί να βοηθηθεί όπως και εσύ.

Άντε πάντα τέτοια. :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
   Η κριτικη για μενα ειναι υποκειμενικη!!Αυτο που εχω να πω ειναι οτι η κοπελα(Εφη) ειναι αστερι!

Σιγουρα , οπως και ιστορικη  :grin:
ακου την συμβουλη τοη gameover

Αυτο που εχω να πω ειναι οτι η κοπελα(Εφη) ειναι αστερι!
Εγω δηλωνω Πολωνοφιλος παντως  :dancing:
Λοιπόν, την καλημέρα μου από μένα, είχα όρεξη σήμερα πρωϊνιάτικα, καλό μήνα να έχουμε, και να περνάμε καλά. :rockon:

Διάβασα και τις φρέσκες κριτικιές, καλά πάμε, έχουμε 11/45 στην πρώτη σελίδα, και αν βγάλεις τσόντες και στριπτιζάδικα είναι 11/33 δηλαδή 1 στις 3  :rockon:, ξεχώρησα από όλες αυτή του jo, Butterfly secret,  αλλά η φώτο δεν βγαίνει, ρίχτηνα σε κάνα imagerous καλύτερα για εκεί δεν.  

Η Σημαία ψηλά. :rockon: :rockon: :rockon:

Ανοιγει ρε .. μη βαζεις ολη την σειρα 2 λινκ ειναι , για καβαντζα

 

sprite3

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κυριοι, μπορει να μου θυμησει καποιος που βρισκεται η Μιραμπελα?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
η σωσιας της Σασας Μπαστα πρεπει να ειναι αυτη?Γουσταρεις Σασα?Ε τοτε ορμα...

:tooth: τωρα που λες και που εψαξα στο γουγλε πραγματι θυμηζει Μπαστα

Εμμανουέλα Μπαστα λοιπον  :priest: :priest: :priest:
να μας ζησει το ονομα


Μαανες ακομη τρως ?  :think:



και μιας και βρηκα παπα ας ριξω και ενα τρισαγιο ...
σημερα εχουμε του κωλου (της Καντυς) τα 9μερα  
Προσωμεεεεεν :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

Συνημμένα

  • Screen2896.png
    Screen2896.png
    250,8 KB · Εμφανίσεις: 36
  • images.jpg
    images.jpg
    7,3 KB · Εμφανίσεις: 19

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κυριοι, μπορει να μου θυμησει καποιος που βρισκεται η Μιραμπελα?


Γιεα σου γκαζοζ.. εεε σπραίτ  :cheesy:
συμφωνα με τις τελευταιες κριτικες της στο Π Ερημητη Βραδυ
το τηλεφωνο ειναι διπλα , αν μαθεις κατι γραψτο να το μαθουν κι αλλοι
καλο βολι αν πας  :fuck2:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σιγουρα , οπως και ιστορικη  :grin:
ακου την συμβουλη τοη gameover
Εγω δηλωνω Πολωνοφιλος παντως  :dancing:
Ανοιγει ρε .. μη βαζεις ολη την σειρα 2 λινκ ειναι , για καβαντζα

Τώρα μάλιστα, ανοίγει...very nice foto... ;)

Ρε συ ο πεταλούδας. :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Δεν πήγα είχα κάτι δουλείες! :Ρ κ αύριο μέρα είναι!
 

Επισκέπτης
Πήγα τελικά στο Οκτ 52 που λέγατε για καινούργια κτλ κτλ τι βλέπω? Την Μόνικα την τσέχα την πρώην Μιχαέλα δηλάδη από το Προμ 14... *pokerface*

Παρ'όλα αυτά πέρασα γαμάτα..... με τη Σάρα από Κοροβάγκου!  :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τι εγινε τα βγαλαν αυτες στην φορα και τα εκρυψε η καντυ.???  :think:

ελα ,ντε
τετοια μουτρα κρυβονται ?  :think:
:dunno:

Πήγα τελικά στο Οκτ 52 που λέγατε για καινούργια κτλ κτλ τι βλέπω? Την Μόνικα την τσέχα την πρώην Μιχαέλα δηλάδη από το Προμ 14... *pokerface*

Παρ'όλα αυτά πέρασα γαμάτα..... με τη Σάρα από Κοροβάγκου!  :rockon: :rockon:

Πες μας οτι εσπασες και το 40 ρι  :grin:
ποσο 39 ?  :cool2:

Δεν πήγα είχα κάτι δουλείες! :Ρ κ αύριο μέρα είναι!
και το βραδυ νυχτα  :2funny:


ωραος ο κομμαντο , νυχτερινη βολη ειχε σημερα ,

Για πες .. πως σου φανηκε εσενα η στενωπός ?  :think:
 

Επισκέπτης
Γαμάτη ήταν η γκόμενα ρε, κ επίσης ήμουνα μέσα πάρα πολύ ώρα. Σε κάποια φάση της είπα να βάλει κρέμα γιατί είχε μαγκώσει η πούτσα μέσα της χαχα! Και γαμώ πέρασα, είναι πανέμορφη ρε παιδιά τα πιρσινγκς της πάνε πάρα πολύ.

Τζό προσπάθησα.... ξέρεις.. αλλά η τσατσά ήταν ανένδοτη!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Γαμάτη ήταν η γκόμενα ρε, κ επίσης ήμουνα μέσα πάρα πολύ ώρα. Σε κάποια φάση της είπα να βάλει κρέμα γιατί είχε μαγκώσει η πούτσα μέσα της χαχα! Και γαμώ πέρασα, είναι πανέμορφη ρε παιδιά τα πιρσινγκς της πάνε πάρα πολύ.

Τζό προσπάθησα.... ξέρεις.. αλλά η τσατσά ήταν ανένδοτη!

Χαχαχα...το ακούσαμε και αυτό, και o jο τα ίδια έπαθε, τόσο στενομούνα ρε παίδες, :huh: αφού το άκουσα και από σένα :cheesy: θα με κάνετε να αμαρτήσω βραδιάτικα. :grin: :grin:

Αντεεεε, τραβάτε με κι΄ ας κλαίω. :grin:

Από ποιάν ώρα ξεκινάει αλήθεια  :think: :think:

Πάει το 40αρι. ;)



:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Επισκέπτης
Μέχρι τις 1 εκεί θα είναι μου είπε η τσατσά. Μου είπε το κλασσικό όταν πήγα κατά τις 7:30 έλα τώρα που είμαστε χαλαρά. (ΕΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΛΔ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΨΥΧΗ) Αλλά παρ'όλα αυτά δεν μάσησε. Ε και σκέφτηκα άς ρίξω κανέναν glamour πούτσο πριν την χρεωκοπία!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom