Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
  Προσεξτε τα ματιασματα ! χαχχαχαχααχ    Το "βιτρινατο" πιο ειναι ρε παιδια??Και αυτη η Εφη ειναι τοσο καλη??

βιτρινατο = Α Γωργιου 24 , αναμεσα Λαφαμ και Ερως

η Εφη μια δοκιμη σιγουρα την αξιζει  :grin: απο κει και περα βλεπεις και κανεις  :fuck2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Σήμερα πήγα με τη Σόφι από το Ταντάλου 9, δεν με τρέλανε εμφανισιακά αλλά πέρασα. Ντάξει ΟΚ όλα καλά. Η ηλίθια μου έφτυσε τον πούτσο μόλις μπήκε για να ξεκινήσει να τον παίζει..... σιχάθηκα.... το κατάλαβε. Ίσως αν έδειχνα να γουστάρω να το ξανάκανε.

Γαμημένες πουτάνες... θα σας κόψω που θα πάει.

Τι σιχαθηκες και συ ? ... στα μουτρα σε εφτυσε ?  :2funny:

και γω  αισθανομαι εναν μπουρδελιακο κορεσμο :dunno:
λες να τις κοψουμε παρεα ?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
  Προσεξτε τα ματιασματα ! χαχχαχαχααχ    Το "βιτρινατο" πιο ειναι ρε παιδια??Και αυτη η Εφη ειναι τοσο καλη??

Το Βιτρινάτο είναι το Ανρδ. Γεωργίου 24, το καινούργιο που έχει τις βιτρίνες στον 1ο του όροφο.

Η Έφη δεν είναι είναι απλά τόσο καλή είναι μία από τις καλύτερες τις τελευταίας πενταετίας στην πόλη μας. :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τι σιχαθηκες και συ ? ... στα μουτρα σε εφτυσε ?  :2funny:

και γω  αισθανομαι εναν μπουρδελιακο κορεσμο :dunno:
λες να τις κοψουμε παρεα ?

Κύταξε, το φτύσιμο όπως και να το κάνουμε σου προκαλεί μιά απέχθεια και μιά αηδία.

Δεν θα ξεχάσω την Εμμανουέλλα την Κύπρια που μου είχε ρίξει μιά ροχάλα πάνω στον γυμνό μου πουτσοκέφαλο για να μου κάνει ισπανικό και να γλυστράει καλύτερα ο πούτσος μου μέσα στα βυζιά της της. Μπλιάχχχχχ :grin: :grin: :grin:

Όσο για τις πουτάνες και εγώ μέσα είμαι να τις κόψουμε παρέα και ομαδικά. :sunglasses: :sunglasses:





















Μετά το 2040 όμως  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
  Υποκλινομαι Κοι συναθλητες!Η ανταποκριση υπηρξε μαζικη και αμεση!!!! Και σαν να ψηνομαι για μια γρηγορη βολτιτσα κατα Εφακι μερια!!! χαχαχαχαχ Εχω την αδεια και την συνηγορια της ομηγυρης??????  (καλα ε στο γλωσσικο σκιζω) χαχχα  :pipa1:  :zfuck: 
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
kai ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!Η πληροφορεια ητανε απολυτα ακρειβης και η Εφη περνει και απο μενα τα ευσημα!!!!!  Αξιζε πραγματι η ξαφνικη βολτιτσα!!!  :rockon:
 

silent_power

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας αλανια!καθοτι νεοπας...χρειαζομαι την βοηθεια σας!χθες βραδυ περασα απο νικηφορου ουρανου(studio,εχει δυο ασπρες πορτες απ΄εξω). καπου στησ 23:30 ηταν.δουλευε μια με full τουμπανο βυζομπαλο,πολυ καλο κομματι.ονομα δεν θυμαμνεις αι.ξερει κανεις τιποτα γι΄αυτην;;; :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
γεια σας αλανια!καθοτι νεοπας...χρειαζομαι την βοηθεια σας!χθες βραδυ περασα απο νικηφορου ουρανου(studio,εχει δυο ασπρες πορτες απ΄εξω). καπου στησ 23:30 ηταν.δουλευε μια με full τουμπανο βυζομπαλο,πολυ καλο κομματι.ονομα δεν θυμαμνεις αι.ξερει κανεις τιποτα γι΄αυτην;;; :think:
αν εννοεις την ξανθια την αντριαννα μακρια..... :grin:
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Καλημέρα. Ξέρει κανείς αν παίζει τίποτε καλό σήμερα πρωί; Είτε βαρδάρη είτε στα στούντιο στο Μύλο... Η Αφροδίτη στην Κωλέττη είναι πρωινή; Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Ακολουθεί σύντομα αναφορά αλλαγής βάρδιασ απογευματινή-βραδινή από χθες στο βαρδάρη...
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Βόλτα χθες στο βαρδάρη, 19:00-20:00.

Προμηθέως τέρμα κάτω: Βερόνικα (την από μακριά μέσα που άλλαζε κι έφυγα πριν με δει, γιατί μετά από τόσες φορές που έχω πάει μαζί της, θα πρ΄πεπει να της κάνω πρόταση γάμου)  :grin:
Προμηθέως ανεβαίνοντας δεξιά (σόρρυ, δε θυμάμαι νούμερα): Αλεξάντρα (η σπαστική κολλιτσίδα)
Προμηθέως στο μπλέ: μία ψηλή, γερμανόφατσα, με πρόστυχα εσώρουχα, όχι στα γούστα μου όμως, αν και πολύ χαμογελαστή.
Προμη΄θεως 25, τέρμα πάνω αριστερά: Ειρήνη. Αν και η τσατσά την παίνευε κι έλεγε ότι αν δεν μας αρέσει οτιδήποτε μας επιστρέφει πίσω τα λεφτά μας κι ότι η κοπέλα είναι εγγύηση κλπ, ποτέ δε μου άρεσε αυτή η κοπέλα
Σαπφούς 5: Mirella.mod.ru (κοινώς η ποδάρεσ-κωλάρα Μιρέλλα)
Σαπφούς 7: Καμέλια, αδιάφορη κυρία
Σαπφούς 8? (ανορθόγραφο): πέτυχα στην αλλαγή μία κοντούλα ξανθιά, καυλάκι, με ωραίο σωματάκι, ίσιο μαλλί.... Ξέρει κανείς όνομα και υπηρεσίες; Έφυγα πάντως...
Σαπφούς 20: Κέλυ (σε πρόσφατο, απροσδόκητο, ανώνυμο κασκαντεριλίκι που έκανα πρόσφατα, τολμώ να πω ότι έχει βελτιωθεί αρκετά: και πάλι δεν πολύαφήνει να πιάνεις τη βυζάρα  :uglystupid: αλλά επιτρέπει κώλο, ανεβαίνει από πάνω με ωραία κουνήματα, κάνει τέλειο ντόγκυ - με την κωλάρα που έχει - συν το ότι δεν βιαζόταν και έπαιρνε και πρωτοβουλίες με εναλλαγές στάσεων μόνη της. Προσοχή βέβαια, μην πάρω κανέναν στο λαιμό μου... ίσως λόγω κρίσης να της έβαλαν χέρι τα 'αφεντικά')
Γωνιακό Σαπφούς με Ταντάλου (πράσινο): μια αδιάφορη νεαρά (νομίζω είπε Χριστίνα;)
Ταντάλου 8Β? Μια μαύρη. Αν και μου αρέσουν οι μαύρες (οι κώλοι τους), αυτή δεν ανήκε σε αυτή την κατηγορία των ευ-κωλων μαύρων...  :)
Ταντάλου 9: πέτυχα στην αλλαγή: έφευγε η σόφι κι ερχόταν η Μαρτίνα η πορνοστάρ. Μου άρεσαν και οι 2, αλλά δεν πήγα με καμία (μαλακία έκανα;) Η Σοφι είχε τέλειο κώλο και συναγωνιστής που βγήκε από μέσα είπε ότι η κοπέλα αν και 'καινούρια' κάνει καταπληκτικό γαμήσι... Επίσης, επειδή δεν έχω πάει με Μαρτίνα κι επειδή μου αρέσουν οι ξανθές (+ ο κώλος της), αξίζει;
Ταντάλου πάνω δεξιά-απέναντι: Λίλη (δεν είμαι 100% σίγουρος για το όνομααπό Ρουμανία): ψηλή, μελαχρινή, πολύ γλυκιά-χαμογελαστή, όχι το στύλ μου αν και σημειωτέον όλοι οι άλλοι έμπαιναν κι έβγαιναν πολύ γρήγορα από το δωμάτιο (η τσατσά παίνευε πολύ την πίπα της και ότι είναι φιλική). Είναι τόσο καλή;

Αυτά. Τελικά δεν μπήκα πουθενά γιατί προτίμησα να πάω σήμερα πρωί στην Κωλέττη, Αφρούλα (δουλεύει σήμερα;)  :tits:
Αλλιω΄ς το βράδυ λέω να δοκιμάσω Μαρτίνα...  :s&m_2:  :lheel:

ΥΓ: καμία δε φορούσε μπότες  :(
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Χωρις μαγνητικα πεδια η πολη αφου η Καντυ ελειπε
Και μιας και προεδρος αδρανει , οπως ολοι οι προεδροι στην χωρα τελευταια
ας ριξουμε μια μινι αναφορα ..
Βγηκα σημερις μεσυνοδια για τον φοβο επισοδειων ...
επειδη βλεπεω τους επισημους τους περνουν στο κυνηγι τελευταια στην πολη  :2funny:

Πρωηνη

Κατεχακη (αντιπροσωπος ) Μαρ...Μαρελα ? Μαριετε  ? κατι τετοιο
απο περιγραφη η Μαρα πρεπει να ηταν  , Τσεχα ομως ειπε η Τσατσα

Ομως ειπα και το πρωι ...
[
Βιτρινατο επισης
Αλλα και το 4 ( Σααλ )κλειστο
μετα θυμηθηκα και το 52 ... παω και απο κει ..Μαανες πανε να δεις πιπινι εχουμε . Ντεκαεννια
Λεπτο αδυνατο με κολαρακι , οσο το ενα κολομερι της Καντυς μικρο βυζακι
μεσα σε ασπρα βρακακια εμφανιστηκε ... για λατρης του ειδους ισως καλη περιπτωση . ομως...
ποιος εφαγε φολα εδω ? ο Ντεκερ ?  :think: δε θυμαμαι
σχετικα ομορφουλικο , αλλα τωρα γουστα ειναια αυτα
αλλος μπορει  την χαρακτηρισει ατροφικο σκιαχτρο
Δε πηρε εισητηριο αλλα αν υπαρξει ορεξη για τετοιο σωματοτυπο ισως .. απο 30 ξεκινανε εκει
τσατσα η ξανθια απο φριξου 14 , η πρωινη ...
Ερημητη - Ουρανου 26 δε πηγα
Εκκλησια δε πηγα , το πρωι ειπαν η Καρλα θα ηταν ...
ααα ξεχασα Κεγαληνιας μια Κατερινα απο Βουνταπεστη - Ουγκαρια
μελαζρινη με ξανθες αντευγιες . την κοιταω στα ματια .. δε μου λεει κατι
την κοιταω στα βυζια ,... καπου την ξερω λεεω αυτη
την ξανακοιταω στα ματια .. τιποτα . απο 30 ευρα ξενινανε και εδω , εφυγα


Συνεχιζεται ....
εγω την εφαγα την φολα
κομοδινακι σκετο
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
κατελειξα κ το μετανοιωσα στην τζεσυ στην 28ης οκτωβριου διπλα στο μετ το ξενοδοχειο.ελαχιστα γεματουλα με νεο βυζι σιλικονη,ψυγειο στο δωματιο χωρις να σου κανει πιπα μεχρι να σε καυλωσει τερμα γιατι ποναει κ χωρις να σε αφηνει να την χουφτωνεις γιατι το στηθος ειναι καινουριο κ παλι ποναει.αν πονας κατσε σπιτι φακλανα....
σχετικα ομορφη κοπελιτσα,μελαχρινη....μακρυα λεμε

Τελικα αλλη ηταν ... Εγω Εμμανουελα ξανθια ειδα την ποεριεγραψα και πριν
Anyway περαστικα  :priest:

Ναι, αλλα δεν μας ειπες που εγινε η καταθεση. Να μαντεψω?

Απ την ιδια μπριζα πηραμε ρευμα :tooth:


Βόλτα χθες στο βαρδάρη, 19:00-20:00.

Γεια σου dthanos  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αρση απορρητου για Μαρτινα και Ζωη ...

βγαλαν τα μουτρακια τους στη φορα  :grin:

τσεκ λειντις
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Όπα κ το ψαχνά αυτό το θρεντάκι.

Ξέρει κανένα αλάνι αν αυτόν τον καιρό παίζει στον μύλο 30e;;; :helpplea:

Eυχαριστώ θερμά όποιον απαντήσει κ τον κερνάω ένα αναψυκτικό(κουτάκι ε,όχι μπουκάλι!):sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αρση απορρητου για Μαρτινα και Ζωη ...

βγαλαν τα μουτρακια τους στη φορα  :grin:

τσεκ λειντις
τι να κανουν κι αυτες ρε καντυ; :birdman:ακολουθησαν το παραδειγμα σου...σκληρο το μεροκαματο....εκει στις βιλες το ξερετε καλα.... :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Όπα κ το ψαχνά αυτό το θρεντάκι.

Ξέρει κανένα αλάνι αν αυτόν τον καιρό παίζει στον μύλο 30e;;; :helpplea:

Eυχαριστώ θερμά όποιον απαντήσει κ τον κερνάω ένα αναψυκτικό(κουτάκι ε,όχι μπουκάλι!):sunglasses:
ολα σχεδον πλην βιλων και ματζαρου/ερως16 30 το εχουν το απλο ή εν πασει περιπτωσει κανεις παζαρι....πχ λαφαμ,ουρανου κλπ...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ολα σχεδον πλην βιλων και ματζαρου/ερως16 30 το εχουν το απλο ή εν πασει περιπτωσει κανεις παζαρι....πχ λαφαμ,ουρανου κλπ...
Φχαριστώ,άντε ετοιμαστείτε κ για κριτική... :sunglasses:

Θελώ πολλές θετικές ψήφους όμως ε,μην δω κανέναν πούστη ''δεν βοήθησε η κριτική'' τον γάμησα. :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom