Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (2 μέλη και 37 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Voila!


Έχει και αναλ εδώ.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
384
Like
5.656
Πόντοι
11.585
Ρε την Μιχο την πορνστααααρ.!!  :2funny:

Τεσπα εκανα μια μικρη γυρα μιας και τρωγομουνα...

Τανταλου 14 Μπηκα μηπως δω κανα φρεσκο πιπινακι αλλα ηταν η ποοοοορν σταααααρρρ Μαρτινα Ροδες τσαντα και κοπανα.!!  :2funny: αδυνατησμενη μου φανηκε, ειχε ωξω τις βυζαρες τις, το στουντιο.! ψιλοβρομουσε θα ελεγα... :S
Τανταλου 8 Μπηκα να τσεκαρω την μαυρη που υποθηκε μερικες σελς ποιο πισω, ηταν τελικα η μιλφαρα η νταρνατα η σκουρομαλα, Ζωη την ειπαμε.??  :think: ομολογω οτι παρατηροντας την καλυτερα εχει ωραιο προσωπακι...

βαρεθηκα γρηγορα  :headbang: και την εκανα για μυλο μερια να ξεπερδευω...

Φριξου 9 Η Καντυ μεσα σε ενα ολοσωμο φορεματακι που την χαλουσε, αν φορουσε το προχτεσινο συνολακι με τις μαυρες καλτσες θα εμπενα με χιλια, αλλα δεν και χωρια οτι παρατηρησα σε σχεση με προχτες που την ειδα οτι εχει παρει κανα δυο κιλακια...τι την ταιζεις ρε jo.??? πιπα σουβλακι.???  :2funny: :2funny: και εφυγα να δω αν ειναι η Σαρα στο...
Κοροβαγκου κλειστον  :headbang:
και Α.Γεωργιου 34 Χριστινα Ρουμανα τοπλεσσ.! :tits:  με δυχτιοτο καλτσον και ζαρτιερες  :cum:

Σκεφτομουνα να γυρησω πισω σε Καντυ, αλλα ενιωσα παλι μια βαρεμαρα οποτε και η Χριστινα μου φενοταν καλη περιπτωση οποτε περασα μεσα, τις προσφερα μερικα προκαταρτικα στα ορθια, συνεχισα στο κρεβατι, απο μερους της προκαταρτικα μηδεν, καποτα και πιπα για οσκαρ με αρκετο καραμελωμα στα αρχιδια.! ξεσκισμα ιεραποστολικα και ανεβασμα απο επανω οπου με στραγγισε κυριολεκτικα, χρονο δωματιου για ολα αυτα δεν πρεπει να πιασαμε ουτε καν 7-8 λεπτα...με ξεπεταξε.!!  :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
384
Like
5.656
Πόντοι
11.585
Επιβαιβεωνετε η στενουρα - ξηροτητα .. μονο ο καραμαν δε πηρε θεση
φοβαται μη τον πουμε μικροτσουτσουνο φαινετε  :birdman:

Δεν παιζει ρολο η ποσοτητα αλλα η...ποιοτητα.!!  :birdman:

:2funny: :2funny: :2funny:

Για Σαρα δεν θυμαμαι να ηταν στενομουνα, αλλα αν παω Καντυ, (που θα παω μεχρι τον Δεκεμβρη σιγουρα γιατι κατα τις 6-7/12 προγραμμα λεει Βριλησου και Πειραιως.!!!  :rockon:) και ζητησω κωλο και μου αρνηθει θα σε ενημερωσω.!!  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δεν παιζει ρολο η ποσοτητα αλλα η...ποιοτητα.!!  :birdman:

:2funny: :2funny: :2funny:

Για Σαρα δεν θυμαμαι να ηταν στενομουνα, αλλα αν παω Καντυ, (που θα παω μεχρι τον Δεκεμβρη σιγουρα γιατι κατα τις 6-7/12 προγραμμα λεει Βριλησου και Πειραιως.!!!  :rockon:) και ζητησω κωλο και μου αρνηθει θα σε ενημερωσω.!!  :2funny:

Αντε πανε να δουμε .. σ  εμενα παντως μονο που δε τραγουδουσε  :2funny:
αν και αν ειναι να τις μετρησουμε ποιο καλα να παμε να πιουμε εναν καφεκο
και μετα τις μετραμε με την υσηχια μας  :2funny:

Κλειστο σημερα το κοροβαγκου ε ? μμμ,  μηπωες εχει περιοδο ?
μηπως παιζει ρολο και γιαυτο ηταν σφηχτο-ξηρη αυτες τις μερες ?
το Θεμα θα διερευνειθει  :cool2:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
384
Like
5.656
Πόντοι
11.585
Αντε πανε να δουμε .. σ  εμενα παντως μονο που δε τραγουδουσε  :2funny:
αν και αν ειναι να τις μετρησουμε ποιο καλα να παμε να πιουμε εναν καφεκο
και μετα τις μετραμε με την υσηχια μας  :2funny:

Κλειστο σημερα το κοροβαγκου ε ? μμμ,  μηπωες εχει περιοδο ?
μηπως παιζει ρολο και γιαυτο ηταν σφηχτο-ξηρη αυτες τις μερες ?
το Θεμα θα διερευνειθει  :cool2:

Ηταν κλειστο γιατι της εδωσα ρεπο.!!  :2funny: :2funny:

Παντως η Χριστινα στο λαφαμ, δεν χρησημοποισε κρεμα καθολου και οταν εποιασα να βγαλω την καποτα ηταν θεοστεγνη, χωρις ιχνος λιπαντικου επανω, επισης το απλο απο 30 ευρα και ξαναρχισαν το παραμυθι με τις καρτουλες... :headbang:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ρε την Μιχο την πορνστααααρ.!!  :2funny:

Τεσπα εκανα μια μικρη γυρα μιας και τρωγομουνα...

Τανταλου 14 Μπηκα μηπως δω κανα φρεσκο πιπινακι αλλα ηταν η ποοοοορν σταααααρρρ Μαρτινα Ροδες τσαντα και κοπανα.!!  :2funny: αδυνατησμενη μου φανηκε, ειχε ωξω τις βυζαρες τις, το στουντιο.! ψιλοβρομουσε θα ελεγα... :S
Δε δινω τυχαια ονοματα  :cool2:
Οταν την ειπα οδο Βρομυλου , ειχα παρει μυρωδια τι παιζει  :grin:

βαρεθηκα γρηγορα  :headbang: και την εκανα για μυλο μερια να ξεπερδευω...

Φριξου 9 Η Καντυ μεσα σε ενα ολοσωμο φορεματακι που την χαλουσε, αν φορουσε το προχτεσινο συνολακι με τις μαυρες καλτσες θα εμπενα με χιλια, αλλα δεν και χωρια οτι παρατηρησα σε σχεση με προχτες που την ειδα οτι εχει παρει κανα δυο κιλακια...τι την ταιζεις ρε jo.??? πιπα σουβλακι.???  :2funny: :2funny:
Πηρε κιλακια ? ααα λες να φταιει που της εκλεισα την εξοδο ?  :think:
δε ξερω οταν την ξαναδω θα σου πω ... παντως και γω πριν τον Δεκεμβρη το κοβω  :sunglasses:

και Α.Γεωργιου 34 Χριστινα Ρουμανα τοπλεσσ.! :tits:  με δυχτιοτο καλτσον και ζαρτιερες  :cum:
Αυτο με το καραμελωμα μαρεσε πολυ ,
προχθες που την ειδα ομως εχει κατι πατσαδακια δωθε κειθε
δε μου εκανε κλικ .. αν δεν ηταν αυτο με το καραμπαλικινγκ θα ετρωγε Χ
τωρα τρωει Ψ  :2funny:
Ενδυματολογικα φτωχη την χαρακτηριζω  παντως

Αμα περασες καλα στ @@ σου η ωρα  ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ηταν κλειστο γιατι της εδωσα ρεπο.!!  :2funny: :2funny:

Παντως η Χριστινα στο λαφαμ, δεν χρησημοποισε κρεμα καθολου και οταν εποιασα να βγαλω την καποτα ηταν θεοστεγνη, χωρις ιχνος λιπαντικου επανω, επισης το απλο απο 30 ευρα και ξαναρχισαν το παραμυθι με τις καρτουλες... :headbang:

αλλο ενα συν ...
με 30 ισως ψηθω , στην τελικη δε την πηδαω , θα παρω διπλη μεριδα καραμπαλικινγκ  :cheesy:

Το απλο 30 εχει ναι , και η καρτα υσχηει απο 40 και πανω ...αυτο ξερω
εκτος αν το ξανααλαξανε  :idiot:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
384
Like
5.656
Πόντοι
11.585
αλλο ενα συν ...
με 30 ισως ψηθω , στην τελικη δε την πηδαω , θα παρω διπλη μεριδα καραμπαλικινγκ  :cheesy:

Το απλο 30 εχει ναι , και η καρτα υσχηει απο 40 και πανω ...αυτο ξερω
εκτος αν το ξανααλαξανε  :idiot:

Τρελο καραμελωμα λεμε.!!  :rockon: και εκανε και καλη πιπα ή ημουν τοσο καυλωμενος που αν την αφηνα θα με τελειωνε, για καρτες δεν τα συγγρατησα αυτα που μου ελεγε, πολυ μπλα μπλα αυτη η τσατσα... :S
Αν πας παρε 30αρι αν δεν σε αρεσει να κλαψεις λιγοτερα, αλλα μια δοκιμη αξιζει...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.206
Πόντοι
7.095
Παίδες...χωρίς να ξέρω ότι θα μιλήσετε γι αυτήν...μπήκα Χριστίνα La Femme... Τι έκφυλο τούμπανο και τι καραμέλωμα και τι άγριο σεξ και όλα αυτά στο 30αρι...ΑΞΙΑ
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Παίδες...χωρίς να ξέρω ότι θα μιλήσετε γι αυτήν...μπήκα Χριστίνα La Femme... Τι έκφυλο τούμπανο και τι καραμέλωμα και τι άγριο σεξ και όλα αυτά στο 30αρι...ΑΞΙΑ

Είναι πράγματι πολύ έκφυλη και για kinky καταστάσεις είναι εξαιρετική, έχω και ιδίαν άποψη μιας που την έχω τιμήσει και εγώ, και όντως κάνει πολύ άγριο γαμήσι. :fuck2:

Τον δρόμο μας τον χάραξε ο εκλεκτός μας συναθλητής gl που έγραψε και την πρώτη κριτική για αυτή.


Αν μέχρι σήμερα το βράδυ ή έστω στην χειρότερη αύριο, οι εξελίξεις είναι ευοίωνες είναι μιας πρώτης τάξεως ευκαιρία να την επισκεφθούμε και να πανηγυρίσουμε με τον δικό μας τρόπο. :rockon: :fuck1: :rockon:

Γαμήσια τρελά.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Είναι πράγματι πολύ έκφυλη και για kinky καταστάσεις είναι εξαιρετική, έχω και ιδίαν άποψη μιας που την έχω τιμήσει και εγώ, και όντως κάνει πολύ άγριο γαμήσι. :fuck2:

Τον δρόμο μας τον χάραξε ο εκλεκτός μας συναθλητής gl που έγραψε και την πρώτη κριτική για αυτή.

ΑΑν μέχρι σήμερα το βράδυ ή έστω στην χειρότερη αύριο, οι εξελίξεις είναι ευοίωνες είναι μιας πρώτης τάξεως ευκαιρία να την επισκεφθούμε και να πανηγυρίσουμε με τον δικό μας τρόπο. :rockon: :fuck1: :rockon:

Γαμήσια τρελά.
Aδυνατη?Γεματη?Μεγεθος βυζιών?Με ποια μοιαζει?Και σε ποια βαρδυα σας παρακαλω?
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Aδυνατη?Γεματη?Μεγεθος βυζιών?Με ποια μοιαζει?Και σε ποια βαρδυα σας παρακαλω?

Ηλικία λίγο πριν τα 30, ύψος 1,65(+/-), σώμα γεμάτο αλλά σφιχτό και βιζύ 3,5-4 πολύ καλό. Ένα από τα συν της: δε λέει μαλακίες του τύπου "μη μου χουφτώνεις τα βιζιά-μη μου γλύφεις τις ρόγες"
Βάρδια δεν έχει στάνταρ, αλλάζει και άλοτε είναι βράδυ άλοτε πρωί. Για σίγουρα δες αναφορές από διάφορους πορνορεπόρτερ (υπάρχουν κάποια άξια παλικάρια εδώ μέσα) και στο θρεντ του Λα Φαμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom