Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Η Λάουρα δυστυχώς ακολούθησε την φιλενάδα της την Βίκυ, μας κούνησε μαντήλι και αναχώρησε για άλλες πολιτείες και θα αργήσουμε να την ξαναδούμε στην καλύτερη, και στην χειρότερη ίσως να μην την ξαναδούμε ποτέ. :S

Τσεκαρισμένο. :( :'(

Νωμιζεις...η πηγη σου ειναι ακυρη... :grin:

Λαουρα ετιμηθει πριν ολιγο  :knockinb:, Κεφαληνιας, με νεο λουκ, ξανθο μαλακι κοντο ψιλομπουκλοτο, μεχρι και εγω τρομαξα να την γνωρισω, της παει τρομερα καυλα αυτο το μαλι που δεν μπορεσα να αντισταθω και περασα μεσα...ΥΠΕΡΟΧΑ.!
Αναλυτικα αυριο και απο την τσαρκα που ακολουιησεμ γιατι ειμε λιωμα,τα εψαλα σχεδον με 3-4 τσατσαδες σημερα αλλα γουσταρα, δεν θα πω τι εγινε γιατι θα κανω μπαμ...επισης αφησα και το σημαδι μου στον βαρδαρη εξω απο το ανορθογραφο οπου ριξανε τσιμεντο, πατισα επιτηδες με την φτερνα μου.!! το κολοπαιδο.!  :2funny: :2funny: ελπιζω να μην το διωρθωσανε...

Καλο σας ξημερωμα...
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Νωμιζεις...η πηγη σου ειναι ακυρη... :grin:

Λαουρα ετιμηθει πριν ολιγο  :knockinb:, Κεφαληνιας, με νεο λουκ, ξανθο μαλακι κοντο ψιλομπουκλοτο, μεχρι και εγω τρομαξα να την γνωρισω, της παει τρομερα καυλα αυτο το μαλι που δεν μπορεσα να αντισταθω και περασα μεσα...ΥΠΕΡΟΧΑ.!
Αναλυτικα αυριο και απο την τσαρκα που ακολουιησεμ γιατι ειμε λιωμα,τα εψαλα σχεδον με 3-4 τσατσαδες σημερα αλλα γουσταρα, δεν θα πω τι εγινε γιατι θα κανω μπαμ...επισης αφησα και το σημαδι μου στον βαρδαρη εξω απο το ανορθογραφο οπου ριξανε τσιμεντο, πατισα επιτηδες με την φτερνα μου.!! το κολοπαιδο.!  :2funny: :2funny: ελπιζω να μην το διωρθωσανε...

Καλο σας ξημερωμα...

Το "είμε"(...) λιώμα με ανυσηχεί για την όρασή σου κάτω από την επίδραση του οινοπνεύματος.....
Αλλά και πάλι, και σουρομένος μπορεί κάποιος να την αναγνωρίσει..... :dancing: :dancing:
 

sprite3

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μετα απο ξυδια λοιπον κανω βολτα στα περιξ για τιποτα καλο. Περναω απο αυτο απεναντι απο το butique (με συγχωρειτε δεν θυμαμαι οδους αλλα καταλαβαινετε πιο ενοω  :)) το οποιο ειχε το "καινουριο" ισπανακι που ειναι και πολυ δυνατη εξωτερικα αλλα εχει και extra προγραμμα. Επειδη την ειχα παρει την προηγουμενη βδομαδα ειπα να κοιταξω για κατι αλλο και αν οχι καταληγω παλι εκει. Προχωραω λοιπον στο επομενο και αφου μου πουλαει το τσατσονι τον γνωστο προλογο ειμαι ετοιμος να αποχωρησω εφοσον μου ειπε οτι δεν υπαρχουν αλλα προγραμματα. Ξαφνου ομως ακουω οτι το ονομα της ειναι Εφη και αυτοματα ο νους μου παει σε καποιο post που εκανε ενας φιλος εδω οτι εψαχνε την συγκεκριμενη. Ωπ λεω εδω ειμαστε με σωσαν τα δερβισια. Τετοιο service δεν νομιζω να υπαρχει (με πασα επιφυλαξη παντα) αλλου και απο αλλη. Ειναι ξεκαθαρο οτι θελει να σε ευχαριστησει και οχι να ξεπεταξει εναν ακομα πελατη. Πιστευω αν υπηρχε δυνατοτητα για καποιο extra προγραμμα θα ηταν top of the top. Αυτη ειναι η ταπεινη μου αποψη για την Εφη, ισως να βοηθησα καποιον συναγωνιστη που σκεφτοταν να την επισκεφτει ή δεν ηξερε γι αυτην. :rockon:

 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
ε αντε ξεκολατε ρε μαλακες πειτε τι συμβαινει με την λαουρα δεν παιζουνε με τετοια :tickedoff:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Νωμιζεις...η πηγη σου ειναι ακυρη... :grin:

Λαουρα ετιμηθει πριν ολιγο  :knockinb:, Κεφαληνιας, με νεο λουκ, ξανθο μαλακι κοντο ψιλομπουκλοτο, μεχρι και εγω τρομαξα να την γνωρισω, της παει τρομερα καυλα αυτο το μαλι που δεν μπορεσα να αντισταθω και περασα μεσα...ΥΠΕΡΟΧΑ.!
Αναλυτικα αυριο και απο την τσαρκα που ακολουιησεμ γιατι ειμε λιωμα,τα εψαλα σχεδον με 3-4 τσατσαδες σημερα αλλα γουσταρα, δεν θα πω τι εγινε γιατι θα κανω μπαμ...επισης αφησα και το σημαδι μου στον βαρδαρη εξω απο το ανορθογραφο οπου ριξανε τσιμεντο, πατισα επιτηδες με την φτερνα μου.!! το κολοπαιδο.!  :2funny: :2funny: ελπιζω να μην το διωρθωσανε...

Καλο σας ξημερωμα...

Εγώ χαίρομαι περισσότερο που είναι άκυρη η πηγή μου από το να εξαφανιζότανε το κορίτσι για πάντα. Λυπάμαι για την αναστάτωση που προκάλεσα σε ορισμένους από την κακή πληροφόρηση που είχα και που όφειλα να την αξιολογήσω καλύτερα. :tickedoff: Τώρα που το σκέφτομαι πιο ήρεμα θυμάμαι ότι έχει ξανασυμβεί ανάλογο περιστατικό και με άλλο κορίτσι.

Ευτυχώς karaman αποκατέστησες την αλήθεια σύντομα και σε ευχαριστώ για αυτό. :)

Άξιος, :rockon: αναμένουμε την κριτική σου.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Εγώ χαίρομαι περισσότερο που είναι άκυρη η πηγή μου από το να εξαφανιζότανε το κορίτσι για πάντα. Λυπάμαι για την αναστάτωση που προκάλεσα σε ορισμένους από την κακή πληροφόρηση που είχα και που όφειλα να την αξιολογήσω καλύτερα. :tickedoff: Τώρα που το σκέφτομαι πιο ήρεμα θυμάμαι ότι έχει ξανασυμβεί ανάλογο περιστατικό και με άλλο κορίτσι.

Ευτυχώς karaman αποκατέστησες την αλήθεια σύντομα και σε ευχαριστώ για αυτό. :)

Άξιος, :rockon: αναμένουμε την κριτική σου.

5ημερως Στερηση Σεξοδου.!!  :s&m_1: :2funny:
Συμβαινουν και αυτα...μην μασας.!  :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μετα απο ξυδια λοιπον κανω βολτα στα περιξ για τιποτα καλο. Περναω απο αυτο απεναντι απο το butique (με συγχωρειτε δεν θυμαμαι οδους αλλα καταλαβαινετε πιο ενοω  :)) το οποιο ειχε το "καινουριο" ισπανακι που ειναι και πολυ δυνατη εξωτερικα αλλα εχει και extra προγραμμα. Επειδη την ειχα παρει την προηγουμενη βδομαδα ειπα να κοιταξω για κατι αλλο και αν οχι καταληγω παλι εκει. Προχωραω λοιπον στο επομενο και αφου μου πουλαει το τσατσονι τον γνωστο προλογο ειμαι ετοιμος να αποχωρησω εφοσον μου ειπε οτι δεν υπαρχουν αλλα προγραμματα. Ξαφνου ομως ακουω οτι το ονομα της ειναι Εφη και αυτοματα ο νους μου παει σε καποιο post που εκανε ενας φιλος εδω οτι εψαχνε την συγκεκριμενη. Ωπ λεω εδω ειμαστε με σωσαν τα δερβισια. Τετοιο service δεν νομιζω να υπαρχει (με πασα επιφυλαξη παντα) αλλου και απο αλλη. Ειναι ξεκαθαρο οτι θελει να σε ευχαριστησει και οχι να ξεπεταξει εναν ακομα πελατη. Πιστευω αν υπηρχε δυνατοτητα για καποιο extra προγραμμα θα ηταν top of the top. Αυτη ειναι η ταπεινη μου αποψη για την Εφη, ισως να βοηθησα καποιον συναγωνιστη που σκεφτοταν να την επισκεφτει ή δεν ηξερε γι αυτην. :rockon:

Ωραίος, :rockon: αν θέλεις κάνε ένα copy paste αυτά που έγραψες στον κατάλογο του καταστήματος να μείνουνε ιστορικά σαν μία ακόμη κριτική ,και να βοηθήσεις ή να σώσεις και εσύ με τη σειρά σου κάποιον επόμενο. ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ανορθόγραφο - Όνομα δεν μάθαμε ποτέ. Όσο για την διαχυτικότητά της και το γέλιο με τον στύλο... ότι να 'ναι λέμε! Ανακαινισούλα είδαμε ε??? Για τα δωμάτια δεν ξέρω αλλά στο σαλόνι μπήκε στύλος και βάφτηκε, έξω μπήκαν κάτι γύψινα και μια πινακίδα 'Καλώς Ήλθατε'.

Αυτο ρε συ το ξεχασα  :idiot: ηθελα να το σχολιασω ξεχωριστα
ΣΤΥΛΟΣ ? τσσσσσσσσ τι λε ρε ... ρε τον Βαρδαρη ρε .. εβαλε τα γυαλια στα "Στουντιο"

Αντε να ανεβαινουμε επιπεδο σιγα σιγα .. εσεις με τα μεγαλα σαλονια ειδικα  :cool2:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εγώ χαίρομαι περισσότερο που είναι άκυρη η πηγή μου από το να εξαφανιζότανε το κορίτσι για πάντα. Λυπάμαι για την αναστάτωση που προκάλεσα σε ορισμένους από την κακή πληροφόρηση που είχα και που όφειλα να την αξιολογήσω καλύτερα. :tickedoff: Τώρα που το σκέφτομαι πιο ήρεμα θυμάμαι ότι έχει ξανασυμβεί ανάλογο περιστατικό και με άλλο κορίτσι.

Ευτυχώς karaman αποκατέστησες την αλήθεια σύντομα και σε ευχαριστώ για αυτό. :)

Άξιος, :rockon: αναμένουμε την κριτική σου.

Αυτο ακριβως σκευτικα και γω , μιας και οι τσατσαδες εκει ειναι ολιγον..σατανικες  :tickedoff:
με ποιον  ειχε γινει το συμβαν που μετα απο το τσιρκο που του ειπαν οτι η Βικυ(?) εφυγε κτλ
αυτος την πετυχε Βαρδαρη ?...

παλιοτσατσαδες .. ατιμα πλασματα  :s&m_3:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Καλημερα καυλιαρηδες...
Χτεσινη τσαρκα πριν της 23:00 αρχιζοντας αντιστροφα πρωτα απο τα στουντιο, κινηση χαλαρα σε ολα...
και ειχαμε...

...2 συμετεχοντες
...29 σπιτια συνολικα
...21 επισκεψεις
...12 μιζαρισματα
...4 μπαζα
...5 Μουναρες
...3 κομοδινα
...1+2+2 Top of the Top
...4 καταθεσεις


Μαντζαρου 10 Ανοιχτο
Μαντζαρου 1Α Δεν περασαμε
Κατεχακη 13 Η ξανθοκαστανη Αλινα οπως υποθηκε το ονομα της, εγω την κοβω απο 20 και πανω, βγαζει μια αθωωτητα, οπως και μια ξυνιλα βαρεμαρα με τα μουτρα χαμο που με αποθησε χτες, βυζακι εχει μικρο απο οτι ειδα, κωλαρα στρογγυλη γαματη και προσοπακι ωραιο...
Κωλετη Λαικο προσκυνημα.!! :rockon: Η θεα Εφη μεσα και να περημενουμε εξω αρκετα, περημενα να βγει γιατι εχω καιρο να την δω, εβαψε το μαλι της σκουρο, το σωματακι της παραμενει ποθητο, καποια στιγμη πρεπει να την επισκευτω  :knockinb:
Ν.Ουρανου 1Β Ανοιχτο αλλα δεν μπηκαμε, μαλλον ή η κομοδινοπουλο θα ηταν ή η αλλη η τουρκοτσιγγανα νταρντανα Λαρα, ή στην τελικη η αχωνευτη μπιτζοτσατσα, οποτε ενα μιζαρισμα λιγοτερο  :grin:
Φριξου 14 Κλειστο
Φριξου 9 Ωχχχ καρδια μου...Καντυ.!!  :rockon: Μεσα σε ενα μαυρο φορεματακι, μαυρη καλτσα εως το γονατο, μπουτααααααααρες.!! το ολο συνολο εκανε γαματη αντιθεση με το ξανθο μαλακι της... :cum:
Ν.Ουρανου 26 Ξανθια κοπελιτσα με ποιασμενα τα μαλια της μεσα σε μαυρα σεξυ εσωρουχα, αλλα απο την πορτα της κουζινας θελεις κυαλια για να την δεις καλυτερα... :headbang:
Πετρου εριμητη Ανοιχτο, υπεθεσα Μιραμπελα, δεν ηθελα να μπω για ευνοητους λογους που αποφευγω την κοπελια τελευταια... ;)
Κοροβαγκου Αχχχχχ κααααρδια μου Νο2.! Σαρα...το απολυτο κορμι στα ματια μου.!! Απιστευο προσωπακι και χαμογελο, μου θυμιζει Θεοδωριδου...μεσα στο μαυρο κολητο φορεματακι της, κρατηθηκα με το ζορι...
Κεφαληνιας Στην γη την εψαχνα στον ουρανο την βρηκα, η Λαουρα.! ο Μεσι της μπουρδελοσαλονικας.!  :humpleg:
αλαξε λουκ, τρομαξα να την γνωρισω, ξανθο κοντο ψιλομπουκλωτο μαλακι, εχει μια βδομαδα λεει εκει, ο βαρδαρης δεν της αρεσε, θα ειναι εκει λεει εως ποτε.?? ποιος ξερει.??
Α.Γεωργιου 34 Ανοιχτο
Α.Γεωργιου 24 Η μπαζοξανθια, αποφευγω να μαθω το ονομα της, επιτηδες.??  :think:
Α.Γεωργιου 4 Η Καυλιτσα Λιλη, μεσα σε ασπρα εσωρουχα, υπερτατη προσπαθεια απο την μικρη 19χρονη...ειναι μαστ θα ελεγα αυτον τον καιρο...
26ης Οκτωβρη 52 Η Αχωνευτη ξανθια Εμμανουελα, πριν μια βδομαδα ηταν κωλετη, το κοριτσι βαριετε να σαλοναρει, ποσο μαλλον να μπει μεσα στο δωματιο... :headbang:
26ης Οκτωβρη 35Α Η πιπινα Νικολ που βαρουσε και αυτη στη Κωλετη, με τα μεγαλα μουνοχειλα, εβαψε το μαλι μαυρο και πλασαρετε σαν καινουρια, δεν ξερω αν αλαξε ονομα...

και παμε βαρδαρη, χαμος απο κινηση ολοι μεσα σε μερικα σπιτια δεν χωρουσαμε...

Τανταλου 9 Η μελαχρινη Μιχο, δυνατη παρουσια, απο σωμα λαμπαδα.! κολααααση.! απο προσωπο μετριο, σκυλοφατσα θα ελεγα, βγηκε περπατοντας ξερχαβαλομενη, με της θυλες της εξω απο το σουτιεν, η εξωπορτα ειναι στανταρ απο το Αλιακμωνως.!!  :2funny:
Τανταλου 14 Η κορινα η γνωστη...
Τανταλου 8 Μελαχρινη μιλφ μπαζοχοντρη... :headbang: :headbang:
Τανταλου και Σαπφως γωνια 15 ατομα μεσα στο μπουρδελο, η γυφτοτσατσα να εχει παθει πλακα και η Αλισια να βγενει απο το δωματιο...μαζι με την Κελυ την κατατασω στις μουναρες του βαρδαρη... :cum:
Σαπφως 20 Η Κελυ...παταταααααα.! χτες δεν την ειδα τοσο ευδιαθετη στο σαλονακι, φανταστητε πως θα ηταν μεσα στο δωματιο... :badair:
Σαπφως 7 Η Νικολ ακα Γαλιδα, τοπλεςς,  :tits: βυζαρες λεμε.!! ...ρεσεις σαν να ομορφυνε αυτη.???  :think: ισιο μαλι, ευγενικη αλλα δεν δεν δεν...
Σαπφως 8 Η ξανθια Λαουρα με τις βυζαρες τις, χωρις να κανει σβουρα στον στυλο που μπηκε στο σαλονι, δεν το εχει, και μιας που λενε οτι ειναι πατατα θα την αποφυγω...αλλα πρεπει να ειχε βυζαρες  :tits: Βγενοντας βλεπω ριξανε λιγο τσιμεντο εξω απο το μπουρδελο ειχανε και ενα ξυλο για να προσεχουν οι μπουρδελιαρηδες, και σαν κολοπαιδο πατησα με την φτερνα μου.!!  :grin:  ηθελα να γραψω και το ονομα μου αλλα θα τις μαζεβα  :s&m_1: οποτε... :2funny:
Σαπφως 5 Η μελαχρινη Μιρελα, σωμα λαμπαδα, αβυζη σκετη πλακα, για εμενα δεν λεει πολλα, δεν προτιθεμε να την δωσω 2η ευκαιρια δεν με συγγινει...
Προμηθεως 11 Ανοιχτο, μαλλον Βερονικα, δεν μπηκαμε...
Προμηθεους 14 Η πιπινα Κατερινα, με τις βυζαρες της, βαριεστημενο λουκ... :headbang: :headbang: :headbang:
Προμηθεως 19 Η Ουκρανεζα Βικη, επιδυκνειωντας την κωλαρα της αλλη μια φορα...
Προμηθεους 25 Περημενα να βρω την Καρμεν να τα ακουσει και αυτη, τελικα ηταν η μιλφ Αννα...


αυτααααα.!
Καταθεσεις.??? Ο συνμπουρδελιαρης μου πηγε Λιλη και ξανα Καντυ, και στις δυο περασε σουπερ...εγω προτιμησα για αλλη μια φορα την Λαουρα στο κεφαληνιας περασα γαματα αλλη μια φορα και αργοτερα ηθελα και την πατατα μου.!!  :2funny: Ειπα να δωσω μια 2η ευκαιρια στα βυζια της Κατερινας αλλα ατυχησα, καλυτερα να πηγαινα Σααααααρα γαμω την πατατοχυσια μου.!!  :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αυτο ακριβως σκευτικα και γω , μιας και οι τσατσαδες εκει ειναι ολιγον..σατανικες  :tickedoff:
με ποιον  ειχε γινει το συμβαν που μετα απο το τσιρκο που του ειπαν οτι η Βικυ(?) εφυγε κτλ
αυτος την πετυχε Βαρδαρη ?...

παλιοτσατσαδες .. ατιμα πλασματα  :s&m_3:


Δεν είναι μόνο εκεί σατανικές οι τσατσάδες. Εγώ θυμάμαι χαρακτηριστικά πως όταν η Νικόλ είχε φύγει από το σααλ και είχε βρει προσωρινά στέγη στο Νικ,. Ουρανού 26 πριν καταλήξει οριστικά στο Σαπφώς 7,  η τότε τσατσά του σααλ μου είχε πει πως σταμάτησε, πως έφυγε οριστικά και τέτοια χαζά, και η κοπέλα ήδη δούλευε αλλού μια βδομάδα. >:(

Δεν καταλαβαίνουν ότι πλέον ζούμε σε εποχές που η πληροφορία είναι άμεση.  :idiot:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μετα απο ξυδια λοιπον κανω βολτα στα περιξ για τιποτα καλο. Περναω απο αυτο απεναντι απο το butique (με συγχωρειτε δεν θυμαμαι οδους αλλα καταλαβαινετε πιο ενοω  :)) το οποιο ειχε το "καινουριο" ισπανακι που ειναι και πολυ δυνατη εξωτερικα αλλα εχει και extra προγραμμα. Επειδη την ειχα παρει την προηγουμενη βδομαδα ειπα να κοιταξω για κατι αλλο και αν οχι καταληγω παλι εκει. Προχωραω λοιπον στο επομενο και αφου μου πουλαει το τσατσονι τον γνωστο προλογο ειμαι ετοιμος να αποχωρησω εφοσον μου ειπε οτι δεν υπαρχουν αλλα προγραμματα. Ξαφνου ομως ακουω οτι το ονομα της ειναι Εφη και αυτοματα ο νους μου παει σε καποιο post που εκανε ενας φιλος εδω οτι εψαχνε την συγκεκριμενη. Ωπ λεω εδω ειμαστε με σωσαν τα δερβισια. Τετοιο service δεν νομιζω να υπαρχει (με πασα επιφυλαξη παντα) αλλου και απο αλλη. Ειναι ξεκαθαρο οτι θελει να σε ευχαριστησει και οχι να ξεπεταξει εναν ακομα πελατη. Πιστευω αν υπηρχε δυνατοτητα για καποιο extra προγραμμα θα ηταν top of the top. Αυτη ειναι η ταπεινη μου αποψη για την Εφη, ισως να βοηθησα καποιον συναγωνιστη που σκεφτοταν να την επισκεφτει ή δεν ηξερε γι αυτην. :rockon:

Σιγουρα βοηθησες , Την Εφη αν και την συζητουν χωρις γιατι , και οχι αδικα
τελευταια δε την συζητουν και τοσο , επικρατει η αποψη οτι επιδη εχουν ειπωθει πολλα στο παραλθον
οποις μπαινει εδω τα ξεριει κιολας ...Αμ δε  :cheesy:
Οπως ηδη εκανε και ο gameover ετσι και γω σε παροτρύνω  να βαλεις στο αρχειο την αναφορα σου  ;)
(γιατι εδω θα χαθει )
Καλωςηρθες φιλε γκαζοζα  :rockon: εεε σορρυ sprite ηθελα να πω  :grin:



Μολις Ανεβασα το διαστημικο βιντεακι μου  :grin:
οποιος θελει να δει για τα πρωτα σχολια
να στειλει μπ να του δωσω λινκ  :cheesy:


Παω να διαβασω Καραμαν  :dancing:
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.249
Πόντοι
6.817
Καλημερα καυλιαρηδες...
Χτεσινη τσαρκα πριν της 23:00 αρχιζοντας αντιστροφα πρωτα απο τα στουντιο, κινηση χαλαρα σε ολα...
και ειχαμε...

...2 συμετεχοντες
...29 σπιτια συνολικα
...21 επισκεψεις
...12 μιζαρισματα
...4 μπαζα
...5 Μουναρες
...3 κομοδινα
...1+2+2 Top of the Top
...4 καταθεσεις

Μηπως υπαρχει η ευγενης καλοσυνη να επεξηγηθουν τα παραπανω στατιστικα και για μας τους αγραματους; :huh:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καλημερα καυλιαρηδες...
Χτεσινη τσαρκα πριν της 23:00 αρχιζοντας αντιστροφα πρωτα απο τα στουντιο, κινηση χαλαρα σε ολα...
και ειχαμε...

...2 συμετεχοντες
...29 σπιτια συνολικα
...21 επισκεψεις
...12 μιζαρισματα
...4 μπαζα
...5 Μουναρες
...3 κομοδινα
...1+2+2 Top of the Top
...4 καταθεσεις


Μαντζαρου 10 Ανοιχτο
Μαντζαρου 1Α Δεν περασαμε
Κατεχακη 13 Η ξανθοκαστανη Αλινα οπως υποθηκε το ονομα της, εγω την κοβω απο 20 και πανω, βγαζει μια αθωωτητα, οπως και μια ξυνιλα βαρεμαρα με τα μουτρα χαμο που με αποθησε χτες, βυζακι εχει μικρο απο οτι ειδα, κωλαρα στρογγυλη γαματη και προσοπακι ωραιο...
Κωλετη Λαικο προσκυνημα.!! :rockon: Η θεα Εφη μεσα και να περημενουμε εξω αρκετα, περημενα να βγει γιατι εχω καιρο να την δω, εβαψε το μαλι της σκουρο, το σωματακι της παραμενει ποθητο, καποια στιγμη πρεπει να την επισκευτω  :knockinb:   Και εγώ της χρωστάω μια επίσκεψη αυτής ;)  

Ν.Ουρανου 1Β Ανοιχτο αλλα δεν μπηκαμε, μαλλον ή η κομοδινοπουλο θα ηταν ή η αλλη η τουρκοτσιγγανα νταρντανα Λαρα, ή στην τελικη η αχωνευτη μπιτζοτσατσα, οποτε ενα μιζαρισμα λιγοτερο  :grin:
Φριξου 14 Κλειστο
Φριξου 9 Ωχχχ καρδια μου...Καντυ.!!  :rockon: Μεσα σε ενα μαυρο φορεματακι, μαυρη καλτσα εως το γονατο, μπουτααααααααρες.!! το ολο συνολο εκανε γαματη αντιθεση με το ξανθο μαλακι της... :cum:  άντε να αντισταθείς, μπράβο σου πάντως :cheesy:

Ν.Ουρανου 26 Ξανθια κοπελιτσα με ποιασμενα τα μαλια της μεσα σε μαυρα σεξυ εσωρουχα, αλλα απο την πορτα της κουζινας θελεις κυαλια για να την δεις καλυτερα... :headbang:
Πετρου εριμητη Ανοιχτο, υπεθεσα Μιραμπελα, δεν ηθελα να μπω για ευνοητους λογους που αποφευγω την κοπελια τελευταια... ;)
Κοροβαγκου Αχχχχχ κααααρδια μου Νο2.! Σαρα...το απολυτο κορμι στα ματια μου.!! Απιστευο προσωπακι και χαμογελο, μου θυμιζει Θεοδωριδου...μεσα στο μαυρο κολητο φορεματακι της, κρατηθηκα με το ζορι...
Κεφαληνιας Στην γη την εψαχνα στον ουρανο την βρηκα, η Λαουρα.! ο Μεσι της μπουρδελοσαλονικας.!  :humpleg:
αλαξε λουκ, τρομαξα να την γνωρισω, ξανθο κοντο ψιλομπουκλωτο μαλακι, εχει μια βδομαδα λεει εκει, ο βαρδαρης δεν της αρεσε, θα ειναι εκει λεει εως ποτε.?? ποιος ξερει.??  βρέθηκε το τρελοπιπινάκι :)

Α.Γεωργιου 34 Ανοιχτο
Α.Γεωργιου 24 Η μπαζοξανθια, αποφευγω να μαθω το ονομα της, επιτηδες.??  :think:  Κάρμεν  :(

Α.Γεωργιου 4 Η Καυλιτσα Λιλη, μεσα σε ασπρα εσωρουχα, υπερτατη προσπαθεια απο την μικρη 19χρονη...ειναι μαστ θα ελεγα αυτον τον καιρο...
26ης Οκτωβρη 52 Η Αχωνευτη ξανθια Εμμανουελα, πριν μια βδομαδα ηταν κωλετη, το κοριτσι βαριετε να σαλοναρει, ποσο να μπει μεσα στο δωματιο... :headbang:
26ης Οκτωβρη 35Α Η πιπινα Νικολ που βαρουσε και αυτη στη Κωλετη, με τα μεγαλα μουνοχειλα, εβαψε το μαλι μαυρο και πλασαρετε σαν καινουρια, δεν ξερω αν αλαξε ονομα...  Σε Ειρήνη πρέπει να το έκανε


και παμε βαρδαρη, χαμος απο κινηση ολοι μεσα σε μερικα σπιτια δεν χωρουσαμε...

Τανταλου 9 Η μελαχρινη Μιχο, δυνατη παρουσια, απο σωμα λαμπαδα.! κολααααση.! απο προσωπο μετριο, σκυλοφατσα θα ελεγα, βγηκε περπατοντας ξερχαβαλομενη, με της θυλες της εξω απο το σουτιεν, η εξωπορτα ειναι στανταρ απο το Αλιακμωνως.!!  :2funny:
Τανταλου 14 Η κορινα η γνωστη...
Τανταλου 8 Μελαχρινη μιλφ μπαζοχοντρη... :headbang: :headbang:  Η Ζωή μάλλον

Τανταλου και Σαπφως γωνια 15 ατομα μεσα στο μπουρδελο, η γυφτοτσατσα να εχει παθει πλακα και η Αλισια να βγενει απο το δωματιο...μετα την Κελυ την κατατασω στις μουναρες του βαρδαρη... :cum:  Συμφωνώ απόλυτα

Σαπφως 20 Η Κελυ...παταταααααα.! χτες δεν την ειδα τοσο ευδιαθετη στο σαλονακι, φανταστητε πως θα ηταν μεσα στο δωματιο... :badair: Είναι καυλιάρα όμως εεεε  

Σαπφως 7 Η Νικολ ακα Γαλιδα, τοπλεςς,  :tits: βυζαρες λεμε.!! ...ρεσεις σαν να ομορφυνε αυτη.???  :think: ισιο μαλι, ευγενικη αλλα δεν δεν δεν...  Πράγματι έχει ομορφύνει πολύ το έχω δει και εγώ

Σαπφως 8 Η ξανθια Λαουρα με τις βυζαρες τις, χωρις να κανει σβουρα στον στυλο που μπηκε στο σαλονι, δεν το εχει, και μιας που λενε οτι ειναι πατατα θα την αποφυγω...αλλα πρεπει να ειχε βυζαρες  :tits: Βγενοντας βλεπω ριξανε λιγο τσιμεντο εξω απο το μπουρδελο ειχανε και ενα ξυλο για να προσεχουν οι μπουρδελιαρηδες, και σαν κολοπαιδο πατησα με την φτερνα μου.!!  :grin:  ηθελα να γραψω και το ονομα μου αλλα θα τις μαζεβα  :s&m_1: οποτε... :2funny: Μην μασάτε από αναφορές οι βυζάρες της δεν είναι και κάτι το φοβερό,  

Σαπφως 5 Η μελαχρινη Μιρελα, σωμα λαμπαδα, αβυζη σκετη πλακα, για εμενα δεν λεει πολλα, δεν προτιθεμε να την δωσω 2η ευκαιρια δεν με συγγινει... Και εγώ δεν προτείθομαι αλλά όταν τη ξαναβλέπω μου τρέχουν τα σάλια από την κορμάρα της  

Προμηθεως 11 Ανοιχτο, μαλλον Βερονικα, δεν μπηκαμε...
Προμηθεους 14 Η πιπινα Κατερινα, με τις βυζαρες της, βαριεστημενο λουκ... :headbang: :headbang: :headbang:  Είναι προκλητική πάντως και έχει και ωραία επιδερμίδα

Προμηθεως 19 Η Ουκρανεζα Βικη, επιδυκνειωντας την κωλαρα της αλλη μια φορα...   Κάτι χρωστάω σε αυτήν να δούμε πότε θα της το δώσω

Προμηθεους 25 Περημενα να βρω την Καρμεν να τα ακουσει και αυτη, τελικα ηταν η μιλφ Αννα... Αν την δεις πες την είσαι γλυκιά σαν καραμέλα  



αυτααααα.!
Καταθεσεις.??? Ο συνμπουρδελιαρης μου πηγε Λιλη και ξανα Καντυ, και στις δυο περασε σουπερ...εγω προτιμησα για αλλη μια φορα την Λαουρα στο κεφαληνιας περασα γαματα αλλη μια φορα και αργοτερα ηθελα και την πατατα μου.!!  :2funny: Ειπα να δωσω μια 2η ευκαιρια στα βυζια της Κατερινας αλλα ατυχησα, καλυτερα να πηγαινα Σααααααρα γαμω την πατατοχυσια μου.!!  :2funny:

Γαμάτη η αναφορά karaman. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλημερα καυλιαρηδες...

Yio  :rockon:

Χτεσινη τσαρκα πριν της 23:00 αρχιζοντας αντιστροφα πρωτα απο τα στουντιο, κινηση χαλαρα σε ολα...
και ειχαμε...

...2 συμετεχοντες
...29 σπιτια συνολικα
...21 επισκεψεις
...12 μιζαρισματα
...4 μπαζα
...5 Μουναρες
...3 κομοδινα
...1+2+2 Top of the Top
...4 καταθεσεις

:2funny: :2funny: :2funny: Ωραιο μαρεσε  :grin:
...1+2+2 Top of the Top ... αυτο δε το πιασα  :think:
οσο  και την Δευτερη καταθεση σου ..  :jerking: :jerking: :jerking:
μετα απο δυο "Αχ καρδια μου" απορω πως μπορεσες  :cheesy:




Φριξου 9 Ωχχχ καρδια μου...Καντυ.!!  :rockon: Μεσα σε ενα μαυρο φορεματακι, μαυρη καλτσα εως το γονατο, μπουτααααααααρες.!! το ολο συνολο εκανε γαματη αντιθεση με το ξανθο μαλακι της... :cum:
Δεν εμαθες τοι αρωμα φορουσε ομως ε ? ουτε τι χρωμα νυχια ειχε ειδες ,,μμμμ
ελειπεις αναφορες κανεις τελευταια , πγοσεχε  :2funny:

Κοροβαγκου Αχχχχχ κααααρδια μου Νο2.! Σαρα...το απολυτο κορμι στα ματια μου.!! Απιστευο προσωπακι και χαμογελο, μου θυμιζει Θεοδωριδου...μεσα στο μαυρο κολητο φορεματακι της, κρατηθηκα με το ζορι...
Αυτη δε την ειδα ακομη αλλα αφου σ αρεσε εσενα καλη θα ειναι  :grin:
Εχεις Κα(ν)τι στο γουστο σου που μου θυμηζει το δικο  μου  :2funny:

Ν.Ουρανου 26 Ξανθια κοπελιτσα με ποιασμενα τα μαλια της μεσα σε μαυρα σεξυ εσωρουχα, αλλα απο την πορτα της κουζινας θελεις κυαλια για να την δεις καλυτερα... :headbang:
Μπουδρελοκατασταση αυτοι το σπιτι ... ειναι αλλης νοοτροπιας  :idiot:
Κεφαληνιας Στην γη την εψαχνα στον ουρανο την βρηκα, η Λαουρα.!

Α.Γεωργιου 34 Ανοιχτο
Α.Γεωργιου 24 Η μπαζοξανθια, αποφευγω να μαθω το ονομα της, επιτηδες.??  :think:
Α.Γεωργιου 4 Η Καυλιτσα Λιλη, μεσα σε ασπρα εσωρουχα, υπερτατη προσπαθεια απο την μικρη 19χρονη...ειναι μαστ θα ελεγα αυτον τον καιρο...
26ης Οκτωβρη 52 Η Αχωνευτη ξανθια Εμμανουελα, πριν μια βδομαδα ηταν κωλετη, το κοριτσι βαριετε να σαλοναρει, ποσο μαλλον να μπει μεσα στο δωματιο... :headbang:
26ης Οκτωβρη 35Α Η πιπινα Νικολ που βαρουσε και αυτη στη Κωλετη, με τα μεγαλα μουνοχειλα, εβαψε το μαλι μαυρο και πλασαρετε σαν καινουρια, δεν ξερω αν αλαξε ονομα...
Ξανααναφερθηκε ... ειπαμε και ονομα αλλα το ξεχασα .. θυμαται κανεις να ξερουμε που βαδιζουμε ?  :think:

και παμε βαρδαρη, χαμος απο κινηση ολοι μεσα σε μερικα σπιτια δεν χωρουσαμε...
Στο καλο  :2funny:

Τανταλου 9 Η μελαχρινη Μιχο, δυνατη παρουσια, απο σωμα λαμπαδα.! κολααααση.! απο προσωπο μετριο, σκυλοφατσα θα ελεγα, βγηκε περπατοντας ξερχαβαλομενη, με της θυλες της εξω απο το σουτιεν, η εξωπορτα ειναι στανταρ απο το Αλιακμωνως.!!  :2funny:
Μιας και εγινε στουντιο...  :2funny: ισως πρεπει να παω μια βολτα κατα κει  :cheesy:
Τανταλου 14 Η κορινα η γνωστη...
Του Λαφαμ ?  :think:( ξαναρωταω για 25 φορα )
Σαπφως 8 : Βγενοντας βλεπω ριξανε λιγο τσιμεντο εξω απο το μπουρδελο ειχανε και ενα ξυλο για να προσεχουν οι μπουρδελιαρηδες, και σαν κολοπαιδο πατησα με την φτερνα μου.!!  

Χαχαχα σκαντανταλιαρηηηη
τωρα θα σε βρουν ομως απο το αποτυπωμα ...
θα εισαι η Καραμανομπουτα  :2funny: 
ξηλωσανε οι σεκιουρηταδεςς το τσιμεντο και ψαχνουν να βρουν σε αποτυπωμα που να ταιριαζει  :2funny:



 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
26ης Οκτωβρη 35Α Η πιπινα Νικολ που βαρουσε και αυτη στη Κωλετη, με τα μεγαλα μουνοχειλα, εβαψε το μαλι μαυρο και πλασαρετε σαν καινουρια, δεν ξερω αν αλαξε ονομα...

Έχω πάρει και τη Νικόλ στην Κωλέτη και την "Ειρήνη" στο Τσίρκο. Βέβαια οι 2 καταθέσεις έχουν απόσταση μεταξύ τους, αλλά δε μου φάνηκε ίδια κοπέλα. Πολύ πιθανόν να κάνω λάθος βέβαια...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Yio  :rockon:

οσο  και την Δευτερη καταθεση σου ..  :jerking: :jerking: :jerking:
μετα απο δυο "Αχ καρδια μου" απορω πως μπορεσες  :cheesy:[/b]
Με εποιασε η μαλακιαση... :headbang:



Φριξου 9 Ωχχχ καρδια μου...Καντυ.!!  :rockon: Μεσα σε ενα μαυρο φορεματακι, μαυρη καλτσα εως το γονατο, μπουτααααααααρες.!! το ολο συνολο εκανε γαματη αντιθεση με το ξανθο μαλακι της... :cum:
Δεν εμαθες τοι αρωμα φορουσε ομως ε ? ουτε τι χρωμα νυχια ειχε ειδες ,,μμμμ
ελειπεις αναφορες κανεις τελευταια , πγοσεχε  :2funny:

απλα μουναρααα.!! .- πρεπει να την... :knockinb:
Κοροβαγκου Αχχχχχ κααααρδια μου Νο2.! Σαρα...το απολυτο κορμι στα ματια μου.!! Απιστευο προσωπακι και χαμογελο, μου θυμιζει Θεοδωριδου...μεσα στο μαυρο κολητο φορεματακι της, κρατηθηκα με το ζορι...
Αυτη δε την ειδα ακομη αλλα αφου σ αρεσε εσενα καλη θα ειναι  :grin:
Εχεις Κα(ν)τι στο γουστο σου που μου θυμηζει το δικο  μου  :2funny:

Το χαμογελο της μου θυμηζει εντονα την...
F9C999A3FF506B625859C730D0ED2FCE.jpg

η οποια Θεοδωριδου μου την σπαει, αλλα αντιθετα η Σααααρα.!
:cum:



Τανταλου 14 Η κορινα η γνωστη...
Του Λαφαμ ?  :think:( ξαναρωταω για 25 φορα )

Ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι,  :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Μηπως υπαρχει η ευγενης καλοσυνη να επεξηγηθουν τα παραπανω στατιστικα και για μας τους αγραματους; :huh:

...2 συμετεχοντες (Karaman + μπουρδελιαρης φιλος μου)
...29 σπιτια συνολικα (αυτην την στιγμη ανοιχτα και κλειστα)
...21 επισκεψεις (τα σπιτια τα οποια εξερευνησαμε χτες βραδυ)
...12 μιζαρισματα (12 φορες γυρησα μιζα και αλλες 24 φορες πατησα το κουμπι να κλειδωσω και να ξεκλειδωσω)
...4 μπαζα (Κορινα, Ζωη-Tανταλου 8 (οπως ειπε ο game), Καρμεν-Α.Γεωργιου 24, η τεταρτη ειναι οι τοκοι.!!  :2funny: :2funny:)
...5 Μουναρες (Αλισια, Κελυ, Σαρα, Καντυ, Λιλη)
...3 κομοδινα (Κελυ, Μιρελα, Κατερινα)
...1+2+2 Top of the Top ( Εφη+Λαουρα,Λιλη+Σαρα,Καντυ,)
...4 καταθεσεις (Karaman=Λαουρα+Κατερινα, μπουρδελιαρης φιλος μου=Λιλη+Καντυ)

:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom