Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
η βερονικα :smitten:παιδια γυρναει απο οτι με ειπαι μεσα οκτωμβρη, θα εχουμε ουρεσ παλι γιαυτο το κοριτσι οπωσ παλια :2funny: :2funny:

Τα αξίζει όλα τα καλά μας λόγια αυτό το κορίτσι, και υπ΄ όψιν ότι δεν κάνει ακάποτο, ούτε προγράμματα, τίποτα απολύτως, με το σπαθί της λοιπόν, όπως εξάλου και η Ήρα, η Έφη και η Αφροδίτη, τυχαίο  :huh: :huh: :huh: δεν νομίζω......
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Είδα τις δυο καινούργιες ξανθούλες στο Βαρδάρη χθες το βράδυ, Μισέλ και Μελίσια( ; ), καμία δεν μου άρεσε ιδιαίτερα.
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
Σημερα το πρωι κατεθεσα στη Ναντια.Κριτικη δε γραφω γιατι δεν εχω να προσθεσω κατι επιπλεον στα αποθεωτικα που εχουν γραφτει γι'αυτην,ειναι κορυφη η θεια!!

Απλα αυτο που μου προκαλεσε εντυπωση ειναι οτι οταν τελειωσαμε μου εβγαλε η ιδια το προφυλακτικο και φευγοντας το πηρε μαζι της στην κουζινα  :S
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σημερα το πρωι κατεθεσα στη Ναντια.Κριτικη δε γραφω γιατι δεν εχω να προσθεσω κατι επιπλεον στα αποθεωτικα που εχουν γραφτει γι'αυτην,ειναι κορυφη η θεια!!

Απλα αυτο που μου προκαλεσε εντυπωση ειναι οτι οταν τελειωσαμε μου εβγαλε η ιδια το προφυλακτικο και φευγοντας    :S
το πηρε μαζι της στην κουζινα

Η θεία πράγματι είναι κορυφή, λες να τα μαζεύει σε βαζάκι για γιατρικό. :2funny: :2funny: :2funny:

Αστειεύομαι φυσικά και απαντώ ο ίδιος, δεν το νομίζω, επειδή η θείτσα είναι τέρας καθαριότητας, :rockon: από τις καθαρότερες γυναίκες που έχω ποτέ συναντήσει το πιό πιθανό είναι να τα πέρνει μαζί της να τα πετάει κάπου χώρια για να μην βρωμοκοπάει μπουρδελίλα το δωμάτιο, οπότε μην ανυσηχείς.


Να μην είχε και αυτή τη γαμημένη τη φλυαρία  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Είδα τις δυο καινούργιες ξανθούλες στο Βαρδάρη χθες το βράδυ, Μισέλ και Μελίσια( ; ), καμία δεν μου άρεσε ιδιαίτερα.

Μπορείς να μου πεις παραπάνω πληροφορίες γι'αυτή τη δεύτερη? Όπως μια συνοπτική εμφάνιση, μπουρδέλο και βάρδια?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μπορείς να μου πεις παραπάνω πληροφορίες γι'αυτή τη δεύτερη? Όπως μια συνοπτική εμφάνιση, μπουρδέλο και βάρδια?

Ωπ, νάτος ο πορνοκομάντο – πιπινοκυνηγός, αμέσως να την ταξινομήσει.

Γεια σου Maanes. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Μπορείς να μου πεις παραπάνω πληροφορίες γι'αυτή τη δεύτερη? Όπως μια συνοπτική εμφάνιση, μπουρδέλο και βάρδια?

Ξανθιά με μέτριο σώμα και πρόσωπο, φουλ πρόγραμμα, σπαστική συμπεριφορά στο σαλόνι, βραδυνή Προμηθέους 14.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Σημερα το πρωι κατεθεσα στη Ναντια.Κριτικη δε γραφω γιατι δεν εχω να προσθεσω κατι επιπλεον στα αποθεωτικα που εχουν γραφτει γι'αυτην,ειναι κορυφη η θεια!!

Απλα αυτο που μου προκαλεσε εντυπωση ειναι οτι οταν τελειωσαμε μου εβγαλε η ιδια το προφυλακτικο και φευγοντας το πηρε μαζι της στην κουζινα   :S
Εσυ καλου κακου μην ξαναπας μετα το 9μηνο...μπορει να βρεθεις με υποχρεωσεις :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Σε πιο ειναι η ναντια?
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
Εσυ καλου κακου μην ξαναπας μετα το 9μηνο...μπορει να βρεθεις με υποχρεωσεις :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Οντως καλου κακου :2funny: :2funny: :2funny:

επισης ηταν και δυο τσατσαδες εκεινη την ωρα στο καταστημα.Παιζει να θελανε γαλα για τον πρωινο καφε τους :grin: :grin: :grin:
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Σε πιο δουλευει η ναντια ρε παιδια? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

mhtsos_85

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Σημερα το πρωι κατεθεσα στη Ναντια.Κριτικη δε γραφω γιατι δεν εχω να προσθεσω κατι επιπλεον στα αποθεωτικα που εχουν γραφτει γι'αυτην,ειναι κορυφη η θεια!!

Απλα αυτο που μου προκαλεσε εντυπωση ειναι οτι οταν τελειωσαμε μου εβγαλε η ιδια το προφυλακτικο και φευγοντας το πηρε μαζι της στην κουζινα   :S

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν ειχε γαλα για τον καφε ?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
472
Κριτικές
9
Like
440
Πόντοι
21
Η Ηρα εχει γυρησει ειδη φιλε,και δουλευει στο καταστημα της Προμηθεως 11,τωρα τι βαρδια εχει θα σε γελασω αλλα μαλλον πρεπει να ειναι προινη αν δεν κανω λαθος,και αν κανω ας με διορθωσει καποιος.
:
ευχαριστω αδερφε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Ωπ, νάτος ο πορνοκομάντο – πιπινοκυνηγός, αμέσως να την ταξινομήσει.

Γεια σου Maanes. :rockon: :rockon: :rockon:

Ε τι τα έχουμε τα γαλόνια!  :2funny: :2funny:

Είδα την Μισέλ από την Προμηθέως 25. Πολύ μέτρια ρε παιδιά.. πρέπει να είναι πριν τα 30.
Είναι ξανθιά με μαυρισμένο δέρμα, κοντούλα φαίνεται να έχει μέτρια σε μέγεθος βυζιά, δεν πρέπει να είναι πολύ στητά. Παραπάνω κιλά από το κανονικό. Πιασιματάκια κ έτσι. Δεν βάζω κ το χέρι μου στη φωτιά γι'αυτά. Με ένα σαλονάρισμα όσο ασφαλή συμπεράσματα μπορούσα να βγάλω.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
καλημερα σε ολους  :smitten:

Info  για τα  Στουντιο  σημερα

Η ΕΥΑ η Βουλγάρα  στο Σααλ  Ανδρ.Γεωργιου  4 πρωινή βάρδια. :rockon: :rockon:
Η Καντυ είναι Βραδυνη στην Βίλλα  Ερωτικα Φριξου 9 μετα τις 20,00 η ωρα..
Η Μαντυ είναι πρωινή βαρδια στο Βίλλα Prive  Κοροβαγκου 5 :smitten:
Η Μάντελαϊν  είναι πρωινή βαρδια  στο  Βίλλα Ερωτικα
Η Αντριάνα’’ ισπανίδα’’  είναι  στο Βιλλα Prive  Κοροβαγκου  5 μετα τις 20,00 η ωρα.... ;)
Η Αννιτα  Βουλγάρα  Τσανταλου 9  , απογευματινή βάρδια ;)
Η  Νικολ   Γαλλίδα  Μιλφ  στο  Σαπφους  7 πρωινη  βάρδια
Η  Καμελια  Βουλγάρα  Τσανταλου  9  πρωινή βάρδια :rockon: :rockon:

La Femme  Χριστινα-Μαρια  :rockon: :rockon:

Αν κατι  αλλαξει  η αλλαξε   ενημερωστε  !!!
ευχαριστω :smitten:
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Καλημερα σε ολους σας παιδια.Χθες ξεκινησα για μια πρωινη τσαρκα αλλα δεν κρατησε για πολυ γιατι στην 2 κοπελα που ειδα εγινε και η καταθεση.Μαντελαιν βιλα ερωτικα,ευχαριστη καταθεση σε γενικες γραμμες και θα ξανατιμηθει,εχω ανεβασει και κριτικη.Η πρωτη κοπελα που ειδα ηταν η Καντυ Καντυ στο κουρουβαγκου 5.Οτι και να λετε παιδια , γουστα ειναι αυτα βεβαια το εχουμε ξαναπει , δε μου κανει εμενα το κλικ αυτη η κοπελα και ειδικα ο τροπος που βγαινει στο σαλονι χανει πολυ.Επισης να πω οτι εκανα και κυριακη βραδυ 2ωρη μπουρδελοτσαρκα βαρδαρη-σιτυ γκειτ-βιλκα αλλα παιδια ηταν τοσο χαλια ολες οι γκομενες,πλην κανα 2-3 γνωστες οπως λαουρα-βικυ (ουκρανη)-καρμεν(μουναρα αλλα κομοδινο), που δεν ειχα κουραγιο να γραψω τιποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom