Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (6 μέλη και 31 επισκέπτες)

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
μινι βολτιτσα στον βαρδαρη σημερα με ενα φιλαρακι.στο προμηθεως 25 η μισελ! αξιαγαμητη! στο προμηθεως 19 το μπλε! η βικυ! μουναρος! θεα! στον προμηθεως 14 ενα τσεχακι καινουριο ελεγε η τσατσα.ξανθουλι ομορφουτσικο,στρογγυλο κωλαρακι.εκατσε πανω στον πουτσο του φιλου μοθ στο σαλονι και τριβοτανε.πηρε και τα χερια του και τα βαλε στα βυζια της.καθοταν εκει ανετα και δεν σηκωνοτανε.και ο δικος μου τις βαρουσε μπατσακια στα κωλομερια.το βολταρισμα της στο σαλονι (εκανε κανα 2-3 βολταρισματα.δεν ειχε κοσμο.και γενικα στο βαρδαρη νεκρα ητανε) ηταν πολυ αργο δυνατο! ολο κοιτουσε την κωλαρα της πως φαινεται στον καθρεφτη.μπηκε ο φιλος και μοθ πε περασε πολυ πολυ καλα.εγω παλι δεν μπηκα γιατι τα ειχα φαει τα λεφτα στα ποτα :-    .Καναμε και μια βολτα στην πιατσα και ειχε μερικα κομματια σημερα πολυ καλα!!!!!!
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Τελικα οι Πολωνες ειναι ζεστες γκομενιτσες ε ?  :think:
τι λετε και οι ποιο εμπειροι ?  :think:
αα μπα... αντιθετως κρυοκωλες... . :S
Να μου λεγες για Τσεχες αυτες βραζουν το αιμα τους !!! :fuck2:
 

iver

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις η Σαρα που εχει στο γνωστο σαιτ με τις φωτο σε ποιο μαγαζι δουλευει?και αν αξιζει? :fuck2: :tits2:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Ξερει κανεις η Σαρα που εχει στο γνωστο σαιτ με τις φωτο σε ποιο μαγαζι δουλευει?και αν αξιζει? :fuck2: :tits2:
"Σύντομα κοντά σας" γραφει εκει  ...μαλλον στο Βιλλα-Ερωτικα , για να χει το τηλ. της Βιλλας  στο γκρικλεντις!!!
 

Συνημμένα

  • IMG_0001.jpg
    IMG_0001.jpg
    59,9 KB · Εμφανίσεις: 49

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
247
Like
105
Πόντοι
1
Αφρο is back  :tits2: :tits2:
πριν το καλοκαιρι εχω να τη δω.... βοοοοοοουρ  :knockinb:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Χθεσινοβραδυνη ολοκληρομενη τσαρκα γυρω στις 9, μετα απο πολυ καιρο που εκανα μονο στοχευμενες καταθεσεις.

Πληρης απογοητευση

Περσινα ξινα σταφυλια. Σ΄ολο τον Βαρδαρη δεν υπηρχε ουτε μια αξιογαμητη, γι΄αυτο και δεν θα
γραψω αναλυτικα παιδια. Δυστυχως δεν ειδα την Μισελ στο Προμηθεως 25 που μαλλον ηρθε μετα τις 11
και εχει μια δυο καλες αναφορες.

Στα στουντιο, δεν πηγα Φριξου 9 και Κοροβανγκου γιατι δεν ηθελα να ξαναδω την Καντυ για
τριτη φορα σε λιγες μερες. Δικαιολογημενα θα με λεγατε αγαπουλη.

Στο 26 Οκτωμβριου 52 μονο μου γιαλισε μια που θα ηθελα πληροφοριες αν καποιος γνωριζει.
Ψηλη, αδυνατη, με μαυρα μαλια, μετριο στηθος και ενα, πως να το πω... θλιμενο υφος.
Οχι βαριεστημενο η σνομπ. Φαινοταν καλο κοριτσι. Καπου νομιζω οτι την εχω ξαναδει
αλλα δεν θυμαμαι που.
Ξερει κανεις κατι περισσοτερο??
 

Επισκέπτης
Νόμιζω ότι είναι αυτή η καινούργια η Ίνα. Είναι όντως πολύ καλό κοριτσάκι  :smitten:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παντως ειναι τρια τεσσερα καινουρια ή σχετικα καινουρια οπως η καρλα,η τζεσικα της φριξου 14,η αλλη η ρωξαννα,η μαρια που εφαγα εγω στην κωλετη ιδια κοψια.....αδυνατα πιπινια,μαυρο μαλλι μακρυ κλπ σαν να βγηκαν απο κλωνοποιηση

γενικα ειναι και το στυλ που δεν μ αρεσει συνηθως.....ειδικα αυτο το ανορεξικο λουκ και αμα βλεπω και ποδια/γαμπες/μπουτια οδοντογλυφιδες.... :headbang:
αμα η γυναικα δεν εχει και λιγο κρεας πανω της.....
 

Επισκέπτης
Δεν θα έλεγα ότι μοιάζουν τόσο πολύ. Είναι όλες πιπίνες αλλά αρκετά διαφορετικές. Αυτή η Ίνα πχ είναι κοντή μικροκαμωμένη πολύ ήσυχη και girlie, καλό κοριτσάκι. Έχει μέτρια αλλά πολύ όμορφα βυζάκια στητά, και σχετικά μεγάλη περιφέρεια. Είναι μέτρια στην φατσούλα αλλά γλυκειά. Κ στο γαμησί είναι άβγαλτη πιστεύω, το γουστάρει αληθινά. Τι καλύτερο να περνάς ωραία και να βγάζεις λεφτά  :2funny:
Η Κάρλα είναι πιο "χοντροκόμμενη" ας πούμε και αυτή η Μαρία η μελαχροινή της Κωλέττη που δούλεψε ένα φεγγάρι εκεί είναι τελείως αδύνατη.

Και κάτι ακόμα που ξέχασα να γράψω και κάνω εντιτ τώρα, στο Προμ 14 αυτή η μικρή που λέγατε ήταν αυτή που έψαχνα η Άντζελα αλλά μας την κοπάνησε κ η τσατσά μου είπε γυρνάει 5 Οκτωβρίου.  >:(
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Παντως αυτη που ηταν χθες βραδυ στο 26 Οκτωβριου 52 δεν ειναι η Ινα συμφωνα μ΄αυτα που διαβαζω.
Δεν ειναι πιπινι αλλα 25+ και ψηλη.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Παντως αυτη που ηταν χθες βραδυ στο 26 Οκτωβριου 52 δεν ειναι η Ινα συμφωνα μ΄αυτα που διαβαζω.
Δεν ειναι πιπινι αλλα 25+ και ψηλη.
ψηλη με βυζαρες;νταρντανα;
 

Επισκέπτης
Δεν πρόσεξα το ψηλή που είπες, όντως δεν παίζει να είναι η Ίνα. Είναι πολύ μινιόν αυτή.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τελικα πρεπει να οργανωθουμε ρε παιδια.....αυτην την βανεσα ας πουμε απο ρουλια κωττα την ξαναπετυχε κανεις εκει στο 52;καταρχας την ξερει κανενας αλλος ή μονο εγω την εχω δει φατσικα;γιατι αυτη ηταν πολυ ψηλη.....1,80 περιπου
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16


Uploaded with ImageShack.us

Εχει παρει το ματι σας πουθενα αυτο το πουλεν? Δουλευε Αθηνα και την χασαμε...μηπως την χαιρεστε εσεις τωρα?
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
τελικα πρεπει να οργανωθουμε ρε παιδια.....αυτην την βανεσα ας πουμε απο ρουλια κωττα την ξαναπετυχε κανεις εκει στο 52;καταρχας την ξερει κανενας αλλος ή μονο εγω την εχω δει φατσικα;γιατι αυτη ηταν πολυ ψηλη.....1,80 περιπου
Aυτη πρεπει να ειναι gl! Κι εσπαγα το μυαλο μου να θυμηθω που την ξαναειδα!
Αναφερθηκε κατι τις προηγουμενες μερες και δεν το ειδα?
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Αυτή η Σάρα που εμφανίζεται στο άλλο σάιτ τι μέρος του λόγου είναι?  :think: Πότε μας έρχεται? Έχουμε τίποτα κριτικές από Αθήνα αν δούλευε εκεί πριν? Φαίνεται πολύ καλό...  :tits: :tits: :fuck1: :fuck1: :tits2: :pipa3:  :rockon: :rockon: :rockon:  Τα φώτα σας..
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Αυτή η Σάρα που εμφανίζεται στο άλλο σάιτ τι μέρος του λόγου είναι?  :think: Πότε μας έρχεται? Έχουμε τίποτα κριτικές από Αθήνα αν δούλευε εκεί πριν? Φαίνεται πολύ καλό...  :tits: :tits: :fuck1: :fuck1: :tits2: :pipa3:  :rockon: :rockon: :rockon:  Τα φώτα σας..
εχει κριτικες Αθηνα στουντιο Τριγγετα 3 " Νεος Κοσμος "--> Σαρα



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom