Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (6 μέλη και 31 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
λαουρα αρκετες φορες ειναι καλο τουμπανακι,,,κ αγριο....,αλλα εφαγα ακυρο για κωλο λογω μεγεθους......γαμωτο......
τωρα τις υπολοιπεσ οχι,,,,,ειναι ευκολο να μ πεις π τραγουδανε?????εστω η χριστινα


ρε αδερφέ μας λές οτι εφαγες άκυρο λόγω μεγέθους στην λάουρα και σε προηγούμενη κριτική σου για την λούση μας είπες πως "δεν εισαι και κανένας ψωλαράς" και είπες πως σε εσπρωχνε να μην μπεις όλος μέσα...Τουλάχιστον αποφάσισε τι εισαι και τι οχι και μην μπερδευεις τα πράγματα.

Η σε τελική πες πως δεν γούσταρες η εστω δεν σε γούσταρε αυτη ,γιατι όλα αυτα που γραφει ο καθε'νας μας ειναι υποκειμενικά.
Υπάρχουν μερσεντες και φιατάκια με τα οποια βγαζεις τρελά γουστα.Ορισμένες φορές ειναι θεμα οδηγού,άλλες πάλι ειναι θεμα αυτοκινητου
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ρε αδερφέ μας λές οτι εφαγες άκυρο λόγω μεγέθους στην λάουρα και σε προηγούμενη κριτική σου για την λούση μας είπες πως "δεν εισαι και κανένας ψωλαράς" και είπες πως σε εσπρωχνε να μην μπεις όλος μέσα...Τουλάχιστον αποφάσισε τι εισαι και τι οχι και μην μπερδευεις τα πράγματα.

Η σε τελική πες πως δεν γούσταρες η εστω δεν σε γούσταρε αυτη ,γιατι όλα αυτα που γραφει ο καθε'νας μας ειναι υποκειμενικά.
Υπάρχουν μερσεντες και φιατάκια με τα οποια βγαζεις τρελά γουστα.Ορισμένες φορές ειναι θεμα οδηγού,άλλες πάλι ειναι θεμα αυτοκινητου

Έχει αναλυθεί το θέμα του μεγέθους του συναθλητή λίγα ποστ πιό πριν και έχουν δοθεί, ικανοποιητικές απαντήσεις και από τον gl.


Τελικά τα διαβάζετε προσεκτικά τα θέμετα όλοι σας, μπράβο μας, το νου σας όλοι σας τι γράφετε, να είσται προσεκτικοί. :grin: :grin: :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
εχει βαλει κουμπι αναφορας η διοικηση για φεικ κριτικες..... :uglystupid:

καλα ολολκηρο θεμα ειχε γινει τωρα ξυπνησες εσυ ?  :think:
2 ηταν , Της τουμπανιεθ σβηστηκε , της μαντυ οχι  :idiot:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Έχει αναλυθεί το θέμα του μεγέθους του συναθλητή λίγα ποστ πιό πριν και έχουν δοθεί, ικανοποιητικές απαντήσεις και από τον gl.


Τελικά τα διαβάζετε προσεκτικά τα θέμετα όλοι σας, μπράβο μας, το νου σας όλοι σας τι γράφετε, να είσται προσεκτικοί. :grin: :grin: :grin:
.

Ναι επειδη ειχα μείνει λίγο πίσω και διαβάσα οσα είχα χάσει δεν προλαβα να διαβάσω ο,τι το αναλύσατε.
Τέσπα το θεμα δεν ειναι και τοσο σημαντικό .
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.810
Πόντοι
6.265
Αλήθεια η κριτική μου για την Βίκυ πως σας φάνηκε?? :think:

Βασικά περιμένω απάντηση από τον Στέλιο. :grin:

Θα σου απαντησω ρ@#$@#% #@$#@$$#%#$@#%#$%  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :s&m_1: :s&m_1:
:2funny: :2funny:

μαλλον εχω φανταστει τι παιζει με σενα και την βικυ εχεις βρει το μυστικο κουμπι τις...με το που πας μεσα τις λες "κοιτα τι σου φερα" και τις βγαζεις μπινγκ μπαμπολ  :2funny:

τι εγινε ειχαμε και την μεγαλη συναντηση τζο-καντυς??αναμενουμε κριτικη κατσε να βαλω τα ποπ κορν να γινονται(2 δευτερη απο μαντυ που ειναι? :tickedoff:) :rockon:


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Θα σου απαντησω ρ@#$@#% #@$#@$$#%#$@#%#$%  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :s&m_1: :s&m_1:
:2funny: :2funny:

μαλλον εχω φανταστει τι παιζει με σενα και την βικυ εχεις βρει το μυστικο κουμπι τις...με το που πας μεσα τις λες "κοιτα τι σου φερα" και τις βγαζεις μπινγκ μπαμπολ  :2funny:

τι εγινε ειχαμε και την μεγαλη συναντηση τζο-καντυς??αναμενουμε κριτικη κατσε να βαλω τα ποπ κορν να γινονται(2 δευτερη απο μαντυ που ειναι? :tickedoff:) :rockon:

Δε την εχω γραψει ακομη την δευτερη , την περιμενα ποιο καλη και επαθα πατατρακ  :S
θα ξαναπαω ομως, ελπιζοντας για το καλυτερο

Γενικα καποτα στην σταφυδα ( ξενερα )
πιπα σουπερ που το πηγε 80 % αλα σταση αμυνα να μη πιανεις κλτ
τυπικο σεξ καταθεση στο τατου στην μεση ... και καλα σαν εξτρα ?
αυτα ειναι τα Κυρια στοιχεια .. οτι αλλο και να πω σαλτσες θα ειναι

Καντυ ναι επιτελους .. παραλιγο να γινει Αφρουλα κι αυτη  :2funny:
Τα εγραψα , καλο κορμι να πας  :priest:
νομιζω θα αναβληθει και ο γαμος σου με την Τζεσυ

Τελικα οι Πολωνες ειναι ζεστες γκομενιτσες ε ?  :think:
τι λετε και οι ποιο εμπειροι ?  :think:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Δε την εχω γραψει ακομη την δευτερη , την περιμενα ποιο καλη και επαθα πατατρακ  :S
θα ξαναπαω ομως, ελπιζοντας για το καλυτερο

Γενικα καποτα στην σταφυδα ( ξενερα )
πιπα σουπερ που το πηγε 80 % αλα σταση αμυνα να μη πιανεις κλτ
τυπικο σεξ καταθεση στο τατου στην μεση ... και καλα σαν εξτρα ?
αυτα ειναι τα Κυρια στοιχεια .. οτι αλλο και να πω σαλτσες θα ειναι

Καντυ ναι επιτελους .. παραλιγο να γινει Αφρουλα κι αυτη  :2funny:
Τα εγραψα , καλο κορμι να πας  :priest:
νομιζω θα αναβληθει και ο γαμος σου με την Τζεσυ

Τελικα οι Πολωνες ειναι ζεστες γκομενιτσες ε ?  :think:
τι λετε και οι ποιο εμπειροι ?  :think:
...


χμμμμ υπήρχε μια καλη πολονέζα πριν μερικα χρονια....στην κοροβάγκου..μια μελαχρινή με αυρα μαλλια ασπρη μεγαλα βυζιά σχετικά και ωραίο κώλο..Δεν θυμάμαι όνομα αλλα δουλεψε κοροβάγκου και στον βαρδάρη στα διδυμα εκει που δουλεύει η νικόλ με την ιονέλα συνήθως.
Αυτη ήταν καλή και σχετικα πιο "ζεστη" όσο για την κάντυ εγω δεν θα έλεγα πως ηταν ψυχρή...απλα πιστευω πως αν τα στάξεις θα έχεις καλύτερη αντιμετώπιση....Αυτα κατάλαβα και απο μένα αλλα και απο 2 φίλους που έστειλα.
ΔΕΝ επαιζε σε καμμια φαση αμυντικη σταση απο την πλευρα της...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Θα σου απαντησω ρ@#$@#% #@$#@$$#%#$@#%#$%  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :s&m_1: :s&m_1:
:2funny: :2funny:

μαλλον εχω φανταστει τι παιζει με σενα και την βικυ εχεις βρει το μυστικο κουμπι τις...με το που πας μεσα τις λες "κοιτα τι σου φερα" και τις βγαζεις μπινγκ μπαμπολ  :2funny:

τι εγινε ειχαμε και την μεγαλη συναντηση τζο-καντυς??αναμενουμε κριτικη κατσε να βαλω τα ποπ κορν να γινονται(2 δευτερη απο μαντυ που ειναι? :tickedoff:) :rockon:

Καλώστονα, σε περίμενα, η γνώμη σου μετράει, όπως ολονών αλώστε, αλλά την ήθελα ιδιαίτερα μιας που είχες κάποιες ενστάσεις για την απόδοσή της.

Και εγώ ακόμη σίγουρος δεν είμαι, για αυτό και ο σεμνός τίτλος της κριτικής, αν και πιστεύω ότι είναι σε καλό δρόμο και αν πιάσει σταθερή απόδοση αυτό το κορίτσι, θα έχουμε ένα σούπερ στανταράκι ακόμη.

Βέβαια φιλάκια δεν αφήνει πουθενά, ούτε στα βυζιά της, καραμπαλίκινγ δεν κάνει, αλλά σήμερα έκανε απανωτά deep throat, έχει πολύ καλή και ενεργή συμμετοχή στο cow girl, και γενικά και στις άλλες στάσεις, δεν έχει ίχνος βιασύνης ακόμη και στο απλό των 30, και είναι και πολύ καλή ηθοποιός. Της λείπει η τρέλα αλλά είναι ταυτόχρονα και γλυκιά και πρόστυχη.

Δεν ξέρω αν θα της δώσεις δεύτερη ευκαιρία, εγώ της έδωσα και αν διάβασες την πρώτη μου κριτική για δαύτη, θα έβλεπες ότι τότε την είχα στολίσει κανονικότατα.

Πάντως αν έχεις σκοπό να το κάνεις, κάντο τώρα που είναι στο τσίρκο και δεν έχει την πίεση από τα γεμάτα δωμάτια του Βαρδάρη. Το κουμπί στην συγκεκριμένη είναι να πας με καλή διάθεση και να βγάλεις ένα μεγάλο ενθουσιασμό την ώρα που θα μπει στο δωμάτιο. Δεν πιάνει αυτό το κόλπο με όλες προσοχή , αλλά σε αυτή μετράει.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τελικα οι Πολωνες ειναι ζεστες γκομενιτσες ε ?  :think:
τι λετε και οι ποιο εμπειροι ?  :think:

Οι πολωνές είναι καυτές γκόμενες εγώ έχω να θυμάμαι δύο περιπτώσεις που έχουν χαραχθεί βαθιά στη μνήμη μου.

Η μία ήταν μέσα σε ένα μπαράκι όπου την πήρα στην καβάτζα και αν και έχουν περάσει πολλά χρόνια από τότε την θυμάμαι ακόμη.

Η άλλη ήταν πάλι από μπαράκι αλλά την πήγα στο hotel, δύο φορές μάλιστα και τα δύο βράδια δεν έκλεισα μάτι κατευθείαν στη δουλειά και τις δύο φορές.

Είναι γκόμενες παθιάρες τα δίνουν όλα μα όλα στο κρεβάτι και σε κάνουν να παραμιλάς. Αυτά πιστεύω εγώ.

Η Κάντυ όμως εκτιμώ ότι λόγω εμφάνισης κρίνεται και από άλλα κριτήρια, και όχι μόνο από τα εθνικά.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
...


χμμμμ υπήρχε μια καλη πολονέζα πριν μερικα χρονια....στην κοροβάγκου..μια μελαχρινή με αυρα μαλλια ασπρη μεγαλα βυζιά σχετικά και ωραίο κώλο..Δεν θυμάμαι όνομα αλλα δουλεψε κοροβάγκου και στον βαρδάρη στα διδυμα εκει που δουλεύει η νικόλ με την ιονέλα συνήθως.
Αυτη ήταν καλή και σχετικα πιο "ζεστη" όσο για την κάντυ εγω δεν θα έλεγα πως ηταν ψυχρή...απλα πιστευω πως αν τα στάξεις θα έχεις καλύτερη αντιμετώπιση....Αυτα κατάλαβα και απο μένα αλλα και απο 2 φίλους που έστειλα.
ΔΕΝ επαιζε σε καμμια φαση αμυντικη σταση απο την πλευρα της...

Την αμυνα την ανεφερα για την Μαντυ .. καλη μερα μαλλον , ειπαμε θα ξαναπαω
Για καντυ δεν ειδα κατι .. το εχασα η δεν γραφτηκε ? αν εγραψες δωσε λινκ να δω
μου ξεφυγε  :idiot:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
χριστιναρα τυπε.....γλειφομουνια,γλειφοκωλια,την τσιμπουσα στις ρωγες,καυλωνε με το γλειψιμο,εγλειφε τα δαχτυλα μου οταν τα εβγαλα απο το μουνι της,της εριξα μεχρι και μια ελαφρια μπατσουλα στο προσωπο πανω στο γλειφομουνι,μπατσακια στην κωλαρα.....δεν μασαει σε τιποτα η γκομενα .....σκυλι του πολεμου......


ειρηνη αφου σου καταπιει τον πουτσο με τα αρχιδια μαζι και γλωσσοφιλιαστειτε ατελειωτα γαμιεται επισης με λυσσα.....


η αλβανιδα η μιλφ επισης παλια εβγαζε καλα γουστα αλλα τελευταια ηταν σαν κουρασμενη.....δεν ξερω ισως μεγαλωσε και ηλικιακα πλεον .........αλλα η αληθεια ειναι εχω καιρο να παω και δεν ξερω τι παιζει.....ισως αν δεν εχει πολυ κοσμο περασεις καλυτερα....παντως ειναι απο τα κοριτσια που παντα ηξερα οτι και κουρασμενος να ημουν σιγουρα θα εβρισκε το κουμπι να με καυλωσει.....


τωρα η λαουρα μου εκανε επισης τρελο γαμησι και οταν την γαμουσα απο κωλο και εχυσα με μαλωσε που δεν την σφυροκοπησα κι αλλο απο πισω.....τρελο μωρο κι αυτη.....



εχεις τιμησει τεσπα καμια απο αυτες;

+10002928,54  :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
...ή αλλιως

Πολωνια vs Τσεχοσλοβακια

σημειωσατε...2.!  :grin: :grin: :grin:

καλα εκανες , καιρο ειχες να πας την Μαρια
αλλα πως κι ετσι ? εσυ κρεμασες τις καποτες σου υποτιθεται ...

Αντε ψησε με να παω  :cum: εκαι και ρο να παω στο Λαφαμ ..μου ελειψε
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
8
Πόντοι
1.225
τι γινεται παιχτες ?  νεες κριτικες βλεπω  :rockon: :rockon: :rockon:

τζο εφαγες επιτελους canty  :cheesy:βλεπω και profile pic  :cheesy: 

βαζω ποτακι και ξεκινω το αναγνωσμα ...  :dancing:

καραμαν πως ηταν η μαρια ? εμενα ηθελε να με ξεπεταξει παντως  :headbang:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
καλα εκανες , καιρο ειχες να πας την Μαρια
αλλα πως κι ετσι ? εσυ κρεμασες τις καποτες σου υποτιθεται ...

Αντε ψησε με να παω  :cum: εκαι και ρο να παω στο Λαφαμ ..μου ελειψε

Μου ειχε μεινει το αποθημενο απο την καντυ προχτες που εκανα τριπλα και πηγα Βικη, εεεε και λιγο το μουνοοφθαλμολουτρο που υπεστηκα πριν λιγο εξω που βολταρα...μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι, για καντυ ξεκινησα στην Μαρια βρεθηκα...

οι καποτες συνεχιζουν να κρεμονται...η Μαρια σημερα ηταν εξαιρεση στον κανονα... :grin:

Πες την φιλη μου την Καντυ  ;) αν ξαναπας να με συγχωρεσει που την εγραψα δις...θα περασω για καφε τον αλλον μηνα.!!  :knockinb:  :grin: :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
τι γινεται παιχτες ?  νεες κριτικες βλεπω  :rockon: :rockon: :rockon:

τζο εφαγες επιτελους canty  :cheesy:βλεπω και profile pic  :cheesy: 

βαζω ποτακι και ξεκινω το αναγνωσμα ...  :dancing:

καραμαν πως ηταν η μαρια ? εμενα ηθελε να με ξεπεταξει παντως  :headbang:

Εγω περναω καλα μαζι της, και σημερα το ιδιο καλα περασα, μην φανταστεις οτι βαλαμε φωτια στα σεντονια, αλλα ηταν καλα, χαδακια φιλακια, καραμελωμα και τα χοντρα φυγανε...
Το εχω ξαναπει η Μαρια για να περασεις καλα θελει ειδηκη μεταχηρηση, ...θα μου πεις πλακα με κανεις.???  :idiot:
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
8
Πόντοι
1.225
Το εχω ξαναπει η Μαρια για να περασεις καλα θελει ειδηκη μεταχηρηση, ...θα μου πεις πλακα με κανεις.???  :idiot:



:grin: :grin:

απο τι εχω καταλαβει  ειναι και αυτη αναλογα με τις ωρες της.. σε φιλο ας πουμε εκανε καραμπαλικινγκ και ηταν αξυριστος  εγω που μουν καραφλο αγορακι οχι  :headbang: :headbang:  :dunno:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
:grin: :grin:

απο τι εχω καταλαβει  ειναι και αυτη αναλογα με τις ωρες της.. σε φιλο ας πουμε εκανε καραμπαλικινγκ και ηταν αξυριστος   εγω που μουν καραφλο αγορακι οχι  :headbang: :headbang:  :dunno:

...και εγω αξυρηστα τα εχω κοντοκουρεμενα.!! μην νωμιζεις οτι ειναι τριχωτα... μηπως τις αρεσουν οι τριχες για να καθαριζει και τα δοντια της  :think: ...σαν οδοντονημα πχ.!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
8
Πόντοι
1.225
... μηπως τις αρεσουν οι τριχες για να καθαριζει και τα δοντια της  :think: ...σαν οδοντονημα πχ.!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

δεν το ειχα σκεφτει αυτο  εχει βαση παντως !!!  :2funny:  οδοντικο νημα  :cool2: 
και δεν θα χρειαστει να  πλυνει τα δοντια της μετα  :dancing: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom