Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
ΛΟΧΟΣ.!!!!.....ΑΚΥΡΟ.!!!

Χερετω ολους τους καυλιαρηδες της μπουρδελοσαλονικας.!!!  :rockon:

Βλεπω τα λιωσαμε τα πληκτρολογια.! Πρεπει να κατσω να ενημερωθω... :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αυτο το τροπαρι δεν βαρεθηκε να το λεει η τσατσα καθε βδομαδα απο τον ιουνη;μ αρεσει που την βαλαμε και κοριτσι του καλοκαιριου 2011.....ηρθε φθινοπωρο οπου ναναι..... :headbang: :headbang:

Γιά να πούμε όμως και του στραβού του δίκιο, είναι στη δουλειά ήδη γεμάτα 8 χρόνια ίσως και εννιά, και έχει βαρέσει πολύ κουπί η κοπέλα. Στην τελευταία φορά που βρεθήκαμε και τα είπαμε μου είπε ότι θα δουλεύει 3 μέρες την εβδομάδα max, (και σίγουρα όχι όλες τις εβδομάδες του χρόνου).

Εκτιμώ λοιπόν ότι σε αυτό το μοτίβο αν πάει θα την έχουμε για πολλά χρόνια ακόμη (αν φυσικά το θέλει και η ίδια), για να μπορέσει να αντέξει κιόλας.

Σε ηλικία είναι ακόμη αρκετά νέα (κάτω από 30 σίγουρα), σε φόρμα είναι πολύ γυμνασμένη, οπότε έχει να δώσει πολλά ακόμη.

Ξέρω βέβαια ότι εσύ αστειάκια λες και εγώ το σοβάρεψα το θέμα λίγο, αλλά να, την ξέρω πολύ καλά και μάλιστα από τα πρώτα της βήματα και την πάω με 1000 σν άνθρωπο και χαρακτήρα, αλλό αν δεν την επισκέπτομαι πολύ συχνά τελευταία. :)



 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ΛΟΧΟΣ.!!!!.....ΑΚΥΡΟ.!!!

Χερετω ολους τους καυλιαρηδες της μπουρδελοσαλονικας.!!!  :rockon:

Βλεπω τα λιωσαμε τα πληκτρολογια.! Πρεπει να κατσω να ενημερωθω... :grin:
διακοπες τελος; :think: εχεις πολλη δουλεια να ενημερωθεις....ανοιξαν και κανα δυο απο τα κλειστα....αλλα απο πουτανες στα ιδια ειμαστε πανω κατω..... ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ΛΟΧΟΣ.!!!!.....ΑΚΥΡΟ.!!!

Χερετω ολους τους καυλιαρηδες της μπουρδελοσαλονικας.!!!  :rockon:

Βλεπω τα λιωσαμε τα πληκτρολογια.! Πρεπει να κατσω να ενημερωθω... :grin:

Καλώς μας ήρθες, μαυρισμένος και ανανεωμένος φαντάζομαι. :sunglasses: :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
βρε εμενα δεν με πειραζει να μην  δουλεψει και καθολου αν ειναι -που ειναι -κουρασμενη και δικαιως.....με τις μαλακισμενες τσατσαδες που λενε μαλακιες για να μην χασουν και καλα τους πελατες τα εχω.....λες και ο πελατης αμα ειναι να παει αφρουλα δεν θα παει οταν γυρισει και θα της κρατησει μουτρα επειδη ελειπε......

εκτος κι αν η αφρο δινει υποσχεσεις στο μαγαζι που μετα δεν τηρει......που δεν το πιστευω....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
διακοπες τελος; :think: εχεις πολλη δουλεια να ενημερωθεις....ανοιξαν και κανα δυο απο τα κλειστα....αλλα απο πουτανες στα ιδια ειμαστε πανω κατω..... ;)

Καλώς μας ήρθες, μαυρισμένος και ανανεωμένος φαντάζομαι. :sunglasses: :sunglasses:

Διακοπες τελος για εμενα.!!! γυρησα και δεν εχω καθολου μα καθολου ορεξη για δουλεια.!!! δεν θελω να δουλεεεεεεψω.!!!! :'( :'( :'(
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Διακοπες τελος για εμενα.!!! γυρησα και δεν εχω καθολου μα καθολου ορεξη για δουλεια.!!! δεν θελω να δουλεεεεεεψω.!!!! :'( :'( :'(
τι να πουμε και εμεις που δεν καναμε καν διακοπες; :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
βρε εμενα δεν με πειραζει να μην  δουλεψει και καθολου αν ειναι -που ειναι -κουρασμενη και δικαιως.....με τις μαλακισμενες τσατσαδες που λενε μαλακιες για να μην χασουν και καλα τους πελατες τα εχω.....λες και ο πελατης αμα ειναι να παει αφρουλα δεν θα παει οταν γυρισει και θα της κρατησει μουτρα επειδη ελειπε......

εκτος κι αν η αφρο δινει υποσχεσεις στο μαγαζι που μετα δεν τηρει......που δεν το πιστευω....

Ναι δεν το πιστεύω και εγώ αυτό, μαλακισμένες τσατσάδες τι να πεις.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
το προβλημα ειναι οτι τα σκηπτρα τα χει η αφρουλα μονο μια κοπελα πηγε να πλησιασει λιγο (σιμονα) και αυτη εξαφανιστηκε  :'(
 

Επισκέπτης
Ποιά είναι αυτή η Αντζέλικα στο Μαντζάρου 10 που λέει ο φίλος? Μήτε είναι κανένα καινούργιο πιπινάκι?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ποιά είναι αυτή η Αντζέλικα στο Μαντζάρου 10 που λέει ο φίλος? Μήτε είναι κανένα καινούργιο πιπινάκι?


Ναι ξανθο με βυζαρες  :tits:



η Αντζελα η βολγαρα ειναι πγοπαμπλυ ...
εε δε την λες και πιπινι  :rolleyes:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γεια σου καραμαν  , καλως ηρθες
τι λεει ηΑθηνα ? εχει ωραια  κοτομπεικον ?  :think:

χαμενεε α χαμενε  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ντεν καταλαβαίνει...
antzela η μελαχρινη βουλγαρα ντε.....που εχει ντουζ με γυμνο τσιμπουκι στα 110 ευρα και γλειφομουνι στα 80..... :jerking: :priest: :priest:η λιγο μπλαζε και μη μου απτου στο γαμησι.....

η- κατα πατσινο- λεγε με και πηγαδομουνα.....(εγω δεν συμφωνω)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ντεν καταλαβαίνει...


Ναι ξανθο με βυζαρες 
πλακα εκανα


Η Αντελα η Βουλγαρα βρε  :think: δε την ξερεις
μια προμιλφ που λενε και οι μιλφακιδες

εχω κριτικη και γω και ο καραμαν και ο αλ που την  λεει πηγαδι ...

γκε γκε ?  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
οχι η τρελη ουκρανη που βριζει η αλλη...... ;) :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
η- κατα πατσινο- λεγε με και πηγαδομουνα.....(εγω δεν συμφωνω)

Εγω συμφωνω .. εξου και η παρακμιακη καταθεση στον νυπτηρα  :S

[move][size=30pt]gl = ψωλαρας με υπερευαισθητο πεος [/size][/move]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Εγω συμφωνω .. εξου και η παρακμιακη καταθεση στον νυπτηρα  :S

[move][size=30pt]gl = ψωλαρας με υπερευαισθητο πεος [/size][/move]
29 κατασκευαστες καποτας συνιστουν γλ....αυτοι και ο τζο :think:(αγνωστο γιατι) ξερουν... :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Αυτή ήταν απέναντι από το Τζάμπο, εκτός αν την διώξανε τόσο γρήγορα. Παίζει κ αυτό βασικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom