Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πάμε σε κανένα strip όλοι μαζί ρε μπαγλαμάδες?
εγω δεν εχω παει .. θελεω εσεις που ειστε ποιο μεγαλοι να με πατε  :grin:

μαανες αλλη αντζελα λεμε .. 2 ηταν

τεςοα καμια δεν ειναι πιπινι οποως στ @@ σου  :2funny:
δε πα  αν ειναι και τεσσερις
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εγω δεν εχω παει .. θελεω εσεις που ειστε ποιο μεγαλοι να με πατε  :grin:
εγω αμα θες να σε παω και στον σερραιο να φαμε μια μπουγατσα μετα..... :birdman:
αρκει να κερνας γιατι δεν υπαρχει σαλιο..... :birdman:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εγώ είμαι πιο μικρός από σένα κανένα 5άρι χρόνια  ;)

ανηλικο εισαι ρε ?
εγω ειμαι 22  :rolleyes:

( χωρις φπα και τελη ταξινομησης )


τζι ευζαριστω αλλα μπουγατσα τρωω στον "Γερμανο" ομως θα ειδες

παω ξαπλες .,, καληνυχτα και καλη βδομαδα μας  :rockon:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Διαβασα την κριτικη τζο και  ζηλεψα!θελω και εγω μαντυ!
και οσο σκεφτομαι οτι τις προαλες στην αποτυχυμενη τσαρκα ελεγα να περασω απο εκει αλλα τελικα βαρεθηκα τρελαινομαι ακομα πιο πολυ! :s&m_1: :s&m_1:
 

Επισκέπτης
ανηλικο εισαι ρε ?
εγω ειμαι 22  :rolleyes:

( χωρις φπα και τελη ταξινομησης )


τζι ευζαριστω αλλα μπουγατσα τρωω στον "Γερμανο" ομως θα ειδες

παω ξαπλες .,, καληνυχτα και καλη βδομαδα μας  :rockon:

Χαχά καληνύχτα αφορολόγητε!
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
9
Like
61
Πόντοι
0
  Μια καθυστερημένη αναφορά και από την τσάρκα μου Κυριακή πρωί, με την πόλη άδεια και 2-3 συναγωνιστές μόνο να κυκλοφορούν στο τετράγωνο του Βαρδάρη, τα στούντιο όλα βαρούσανε μύγες :) Η βόλτα έγινε μεταξύ 11:00 ~ 12:30' πρωί.

Πετρου Ερημίτη Κλειστόν

Ν.Ουρανου 26 Η θεία μου η Νάντια με αγκάλιασε, με φίλησε σταυρωτά και με υποσχέθικε να με περιμένει στο παράθυρο να γυρίσω !  :P

Φριξου 9 Κλειστόν

Φριξου 14 Η γνωστή "Κομοδινοπούλου" με 60 ακάποτο μου είπε η Θεία ...  την παζαρεύει όμως την τιμή.

Κωλέτη Δεν πέρασα

Μαντζαρου 10 (14) Αντζέλικα.bg, αναφέρθηκε εκτενώς στο forum.

Κατεχακη 13 Μηραμπέλλα, η γνωστή από Πρωμηθέως (πάνω)

Από Βαρδάρη μεριά:

Σαπφους 20  Νίκη, ψηλή μελαχρινή νταρντάνα για τους λάτρεις των ΠΟΛΛΩΝ κυβικών !!!

τανταλου και σαπφους Αντριάννα (Σπανίδα ντεμέκ) ξανθιά βυζαρού.

Τανταλου 8  Μαρίνα επί το έργον !!!

Τανταλου 14 Η ουγγαρεζα Λιλή.

Τανταλου 9 Καμέλια ... μπλιάξ, εδώ (για ακόμα μία φορά) οι απόψεις διίστανται, ΟΚ ... περί ορέξεως ... εμένα προσωπικά από τα χειρότερα γαμήσια μου. !!! Σε άλλους άρεσε  :think:...

Σαπφους 5  Μιρέλλα.mod (μοντελίσια) fuck list

Σαπφους 7  Νικόλ.fr δεν μπήκα μέσα, μην υποκύψω πάλι :) ... είδα το αυτοκίνητο της έξω και την έκανα :).

Σαπφους 8 Σαμπρίνα ...  :think:

Προμηθεως 14  Κατερίνα, μου τον σήκωσε με τα χάδια της τα σαλονάτα και την έκανα !!! Πολύ ωραίο βυζί !!!  :tits2:

Προμηθεως 25  Η κουμπάρα της θείας μου η Ειρήνη ... :)

Προμηθεους 19  Η Μαιρούλα ...

Προμηθεους 11  Μια ξανθιά δεν ρώτησα όνομα την έκανα κατευθείαν.


Στο μυαλό μου όμως είχα άλλα εγώ, αυτή τη φορά και μετά από απανωτές κακές μου επιλογές ήθελα κάτι πιο "Καραντί" ... La femme σκέφτηκα και Λούση, μετά από διαδοχικές καλές κριτικές θα ήταν μία καλή λύση για το πρωινό !!!

ΚΑΙ πράγματι !!! Η κοπέλα τα σπάει !!! ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ !!! μπράβο της !!! ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ !!!  :kissass:
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Αγαπητοί συνάδελφοι καλη μέρα καλή εβδομάδα και καλο υπόλοιπο καλοκαιριού όσο έμεινε. Ενημερώνω ότι ανακάλυψα εκείνο το milfaki με τις βυζάρες  τη Σίσσυ απο κεφαληνίας αν δε κάνω λάθος που την έκανες ότι ήθελες και σε εγλυφε παντού. Είχε πάει για αγροτικό στη δράμα και τώρα αν κατάλαβα καλά ιδιωτευει. Οποιος θέλει Έχω τηλ.
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Μια καθυστερημένη αναφορά και από την τσάρκα μου Κυριακή πρωί, με την πόλη άδεια και 2-3 συναγωνιστές μόνο να κυκλοφορούν στο τετράγωνο του Βαρδάρη, τα στούντιο όλα βαρούσανε μύγες :) Η βόλτα έγινε μεταξύ 11:00 ~ 12:30' πρωί.

Πετρου Ερημίτη Κλειστόν

Ν.Ουρανου 26 Η θεία μου η Νάντια με αγκάλιασε, με φίλησε σταυρωτά και με υποσχέθικε να με περιμένει στο παράθυρο να γυρίσω !  :P
Αυτη το ξυρισε το τετοιο της ή ακομα εχει το Jimmie Hendrix Look εκει κατω...??? :2funny: :2funny:
Φριξου 9 Κλειστόν


Από Βαρδάρη μεριά:

Σαπφους 20  Νίκη, ψηλή μελαχρινή νταρντάνα για τους λάτρεις των ΠΟΛΛΩΝ κυβικών !!!
Αυτη η μπουμπου εμαθε επιτελους να περπαταει ή ακομα παει περα δωθε σαν τον τιτανικο???  :grin:

Τανταλου 8  Μαρίνα επί το έργον !!!
Πω πω την καημενη,την ειχα δει πριν κανα 2 βδομαδες και τρομαξα,εγινε λες κι επαθε νευρικη ανορεξια...
Τανταλου 14 Η ουγγαρεζα Λιλή.
Αυτη η Λιλυ με οπλο,κρανος,εξαρτηση και μπεργκιν ζυγιζει κατω απο 35 κιλα...!!!  :P :2funny


Σαπφους 7  Νικόλ.fr δεν μπήκα μέσα, μην υποκύψω πάλι :) ... είδα το αυτοκίνητο της έξω και την έκανα :).

Τι αμαξι εχει αυτη???  :sunglasses: :grin:
Σαπφους 8 Σαμπρίνα ...  :think:

Προμηθεως 14  Κατερίνα, μου τον σήκωσε με τα χάδια της τα σαλονάτα και την έκανα !!! Πολύ ωραίο βυζί !!!  :tits2: Αυτη αν και δεν ειναι ομορφη την πηδηξα 2 φορες κι εμεινα απολυτα ικανοποιημενος,χαδια στο σαλονι καβαλημα και τετοια ειχαμε και την πηρα αγκαλια και την πεταξα κατευθειαν στο κρεβατι του δωματιου,αφου τα λεφτα τα εδωσα κατευθειαν σε αυτη και οχι στην ηπιθια σπασαρχιδω χτικιαρα τσατσα... :grin: :grin: :dancing:
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
κατι καλο για σημερα το πρωι;;;; :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.454
Πόντοι
1.720
Συμπληρωνω κι εγω με το χτεσινοβραδινο ροστερ

Τανταλου 14 Θεομουνο ονοματι Βικη,οχι η πιπινοβικη ομως,στο τσακ κρατηθηκα να μη μπω κι αυτο γιατι ηταν το πρωτο σπιτι που πηγα
Τανταλου 8 Ζωη μιλφ.κερδιζει επαξια το βραβειο νο1 μπαζο της πολης
Τανταλου 9 Μια ξαννθια μετρια φατσα μετριο σωμα ωραια βυζια.Αδιαφορη γενικως.Ονομα δεν ειπε.Αννιτα?
Σαπφους 5 Ιονελα Τσεχα η ξεπετατζου
Σαπφους 7  Ξανθο δυνατο μουνι αλλα κανει μπαμοτι ειναι παγοκολονα και πιθανοτατα κομοδινακι εντος.Βιολετα?
Σαπφους 8 Μιρελλα η μελαχρινη ρουμανα με το σουπερ κωλαρακι.Γαμευσιμη πολυ!
Προμηθεως 14 Ξανθια ψηλη μετριο σωμα,αδιαφορη ονομα αγνωστον την κοπανησα με τη μια
Προμηθεους 11 Ζιγκα τα δωματια,ζιγκα και το σαλονι της βασιλισσας του βαρδαριου
Κατεχακη 13 Το παλιοκαυλο η Καρμεν η ξεπετατζου.Αστεια στιχομυθια.
-Βρε καλως τη καρμεν
-Α με ξερεις μωρο μου!
-Κι απο μεσα κι απο εξω
-θα περασεις?
-Οχι.
-Δεν εχεις λεφτα ε?
-Δεν εχω λεφτα για ξοδεμα.Και ξερω οτι στο αλλο μαγαζι εισαι σε πιο συμφερουσα τιμη οποτε μαλλον θα τα πουμε εκει.
Μαντζαρου 10 (14) Μαθαν οτι εχουμε πορνοσταρ πλακωσαν και οι γυφτοι :P Μπουρδελο ηταν αυτο η κλαμπ? Στο καλιγουλα απεξω ειχε λιγοτερα αυτοκινητα παντως.Δε μπηκα.
Κωλέτη Η Εφη.Δε με γεμιζει εμφανισιακα αλλα θα τη δοκιμασω καποια στιγμη λογω καλων κριτικων
Ν.Ουρανου 26 Η Τζουλια.Πιπινορουμανακι.Πολυ καλη περιπτωση.Την εχω πετυχει να δουλευει και Κατεχακη,την εχω παρει στο Π.Ερημιτη.Θα την επαιρνα και χτες αλλα ειχε 2 δωματια γεματα και βαριομουν να περιμενω.
Η καταθεση εγινε στην Αννα τη μιλφ που εχει το ζουμι.Κριτικη εχω γραψει παλιοτερα δε ξαναγραφω.Πυραυλος μεσα και κορμαρα καθαρο 10,πραγματα που υπερκαλυπτουν το μετριο προσωπο της.

αυτα.Τα μαγαζια που δεν αναφερω ειναι διοτι δεν πηγα
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Μετά τις τελευταιες εξελίξεις προτείνω τον Jo επίτημο καγκελάριο της μπουρδελοκατάστασης
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Αγαπητοί συνάδελφοι καλη μέρα καλή εβδομάδα και καλο υπόλοιπο καλοκαιριού όσο έμεινε. Ενημερώνω ότι ανακάλυψα εκείνο το milfaki με τις βυζάρες  τη Σίσσυ απο κεφαληνίας αν δε κάνω λάθος που την έκανες ότι ήθελες και σε εγλυφε παντού. Είχε πάει για αγροτικό στη δράμα και τώρα αν κατάλαβα καλά ιδιωτευει. Οποιος θέλει Έχω τηλ.

Μήπως είναι μια Πολωνεζα που ήταν τον Αυγουστο του ΄10 στο Φρίξου 14 ;
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Νεο αιμα(σπερμα :2funny:) βλεπω στην μπουρδελοκατασταση :rockon:
αντε να αναλαβει η νεα γενια και ορισμενα ραμολιμεντα σαν εμενα και καποιους αλλους να αποσυρονται σιγα σιγα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
παντως αν ειναι (που ειναι δλδ αφου το λετε ολοι) στις τσοντες ως γνησια ευρωπαια πορνοσταρ εδινε κωλο,ετρωγε ξυλο,εκανε λεσβιακες παρτουζες,εκανε γλωσσοφιλα,καταπινε χυσια,δεχοταν bondage και light  domination αν μη τι αλλο,επαιζε με δονητες  κλπ κλπ.....

ποσα απο αυτα εχει ενταξει στο μενου των προγραμματων της ;κανενα...... :headbang: :headbang: :headbang:

και ερωτω:γιατι ρε μαρτινα;δεν θες να βγαλεις χρημα;στις ταινιες τα κανες ολα και στο μπουρδελο το παιζεις παρθενοπη; :think: :headbang: :headbang:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
παντως αν ειναι (που ειναι δλδ αφου το λετε ολοι) στις τσοντες ως γνησια ευρωπαια πορνοσταρ εδινε κωλο,ετρωγε ξυλο,εκανε λεσβιακες παρτουζες,εκανε γλωσσοφιλα,καταπινε χυσια,δεχοταν bondage και light  domination αν μη τι αλλο,επαιζε με δονητες  κλπ κλπ.....

ποσα απο αυτα εχει ενταξει στο μενου των προγραμματων της ;κανενα...... :headbang: :headbang: :headbang:

και ερωτω:γιατι ρε μαρτινα;δεν θες να βγαλεις χρημα;στις ταινιες τα κανες ολα και στο μπουρδελο το παιζεις παρθενοπη; :think: :headbang: :headbang:

Παντως αν παει κανενας και της πει παρε κανα 20αρακι εξτρα να σου στραψω κανα 2 σφαλιαρες, δεν νωμιζω να αρνηθει.!!! :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Γεια σου καραμαν  , καλως ηρθες
τι λεει ηΑθηνα ? εχει ωραια  κοτομπεικον ?  :think:

χαμενεε α χαμενε  :grin:

Ειπαμε οι πουτανες πουτανες και το φαι φαι...αλλα το προβλημα ειναι οτι το φαι μπορει να σε βγαλει νοκαουτ.!! οι πουτανες δυσκολα.!!

:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom