Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
3 σκηνες εχει γυρισει ολο και ολο(και μια δυο λεσβιακες)απλα στο ενα ειναι το σαιτ domination κ καλα
ουτε κωλαρακι παντως ειδα να δινει στα βιντεο δεν ειδα να κανει και τιποτα εξτριμ :think: :think:
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Γεια σας καυλιαρηδες τελευταια βδομαδα αυγουστου και βλεπω ξαναγεμιζει η πολη
Περασαμε ολοι καλα;;;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Στο μυαλό μου όμως είχα άλλα εγώ, αυτή τη φορά και μετά από απανωτές κακές μου επιλογές ήθελα κάτι πιο "Καραντί" ... La femme σκέφτηκα και Λούση, μετά από διαδοχικές καλές κριτικές θα ήταν μία καλή λύση για το πρωινό !!!

ΚΑΙ πράγματι !!! Η κοπέλα τα σπάει !!! ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ !!! μπράβο της !!! ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ !!!  :kissass:

Και λίγα της γράφεις, εγώ κατέθεσα σήμερα το μεσημεράκι για 3η φορά στις τελευταίες 20 μέρες, το βραδάκι θα ακολουθήσει πλήρης, αναλυτική και πανυγηρική κριτική. :rockon: :rockon: :rockon:
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
3 σκηνες εχει γυρισει ολο και ολο(και μια δυο λεσβιακες)απλα στο ενα ειναι το σαιτ domination κ καλα
ουτε κωλαρακι παντως ειδα να δινει στα βιντεο δεν ειδα να κανει και τιποτα εξτριμ :think: :think:


Και με την Jena Jameson να επαιζε αλλο τσοντα και αλλο μπουρδελο
αν δεν θελει η κοπελα να δουλεψει οπως πρεπει να γινεται τιποτα
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Μπράβο σε Greek30 και skiero που γράψαν τσαρκοαναφορές.

Να προσθέσω μικρή λεπτομέρεια για όσους ενδιαφέρονται: χθες το βράδυ κατεβαίνοντας για Βερόνικα είπα να μπω Προμηθέους 19 που ήταν ακόμα ανοιχτό. Ήταν η ξανθιά παιχνιδιάρα σουμπουρλού Τζούλια που ήταν χειμώνα τρίδυμα. Έχει παχύνει αρκετά, ξέρω πάντως ότι έχει fans εδώ που μπορεί να την ψάχνουν.
 

Επισκέπτης
Μπράβο σε Greek30 και skiero που γράψαν τσαρκοαναφορές.

Να προσθέσω μικρή λεπτομέρεια για όσους ενδιαφέρονται: χθες το βράδυ κατεβαίνοντας για Βερόνικα είπα να μπω Προμηθέους 19 που ήταν ακόμα ανοιχτό. Ήταν η ξανθιά παιχνιδιάρα σουμπουρλού Τζούλια που ήταν χειμώνα τρίδυμα. Έχει παχύνει αρκετά, ξέρω πάντως ότι έχει fans εδώ που μπορεί να την ψάχνουν.

Εκείνη την μουνάρα με τα τατουάζ και τις βυζάρες λες? Που ήταν από Πολωνία?
 

kalamity

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα

μια καθυστερημένη αναφορά σχετικά με κωλέττη και την Εμυ που μάλλον αντικαθιστούσε λόγω διακοπών έφη και νικόλ.

επίσκεψη λοιπον πριν απο μια βδομαδα πάνω κάτω.βραδινή. μπαίνω μέσα στο σπιτάκι της κωλετη και βλέπω μια ξανθιά αδύνατη μουνάρα με κορμί από τα λίγα που θα βρεις στα ρδελα της θεσνικης. έμυ μου λεει η τσατσα. σνοιχτό ξανθό μαλί κοντό, αδύνατο σώμα, μέτριο σε μέγεθος στήθος που όμως επειδή είναι αδύνατη φαίνεται αρκετά μεγαλύτερο, εξαιρετικό στην αφή το στήθος της (μαλακό, φυσικό με ωραία ρόγα), προστυχόφατσα μικρού πιπινιού. γενικά το κορμί της είναι φωτιά

αρχικα δεν μπήκα.καθώς ήθελα να κάνω την τσάρκα μου..συνεχίζω προς μύλο.και ξαφνικά βλέπω ανοιχτό μετά από πολυυυ καιρό το σπίτι μετά το μύλο αριστερά.  παρόλα αυτά στο νου μου είχα ακόμα την εμυ. δεν άντεξα και επέστρεψα κωλετη για να μπω στο δωμάτιο...χωρις να συνεχισω την τσαρκα στα υπολοιπα μαγαζια

μπαινει η εμυ μεσα. καθεται πανω μου.αφήνει να της βγαλω το σουτιεν. αρχιζει με φιλαει στο λαιμο, στις ρογες παντου ενω ταυτοχρονα επαιζε με το χερι της το γυμνο καβλι μου

της ζηταω να ερθει στο πλαι για να μου παιξει με το χερι της την πουτσα και το κανει. αρχίζω της τρίβω την ρόγα ανάμεσα στα δάχτυλά μου και την νιώθω να σκληραίνει. μετά αρχιζω και της χαιδευω των κωλο.  πιανω την κωλοτρυπουλα της και δεν γκρινιαζει και τοτε κανει το απιστευτο. βαζει το χερι της πανω στο δικο μου και πιεζει το δαχτυλο μου να μπει στον κωλο της.  εχω παει σε πολλες πουτανες αλλα δαχτυλο στον κωλο πρωτη φορα βαζω (οχι οτι προσπαθω και ιδιαιτερα καθως τις 5-6 φορες που προσπαθησα ολες μα ολες στραβωναν).  τρελαθηκα ακομα περισσοτερο οταν αρχισε να μου δινει και εντονο ρυθμο στο χερι μου.  εντωμεταξυ η τρυπα της απιστευτη, πολυ στενη, πολυ καβλα

καπου εκει δεν αντεξα και εχυσα.   αλλα οι εκπληξεις δεν τελειωσαν. αρχικα μου φωναξε που δεν την γαμησα (!!!) και εν συνεχεια πηρε το χερι μου το εβαλε στην κλειτοριδα της και με πιεζε να της την παιξω :)  και αυτο δεν το εχω ξανασυναντησει σε πουτανα.  δεν ημουν για δεύτερη γύρα (δεν ξερω και αν θα με αφηνε) οποτε υστερα απο λιγο σταματησα τα παιχνιδια (μην κραζεται) και συνεχισαμε με λιγο μπλα μπλα.  της λεω δεν εχω ξαναδει τοσο ομορφο μουνι θεσσαλονικη (δεν υπερεβαλα, το κοριτσι εχει εκπληκτικο κορμι και προσωπο) . μου λεει δουλευω εδω χρονια. τη ρωταω που ? μου λεει μετα το μυλο .  αρχικα δεν το συνδυασα μετα ομως θυμηθηκα.  οντως την ειχα ξαναδει και την ειχα παρει 2 φορες . παει ομως πολυς καιρος απο τοτε. ισως και πανω απο χρονο (δε βαζω το χερι στη φωτια). αλλαξε ομως η ατιμη το μαλι και δεν την καταλαβα οταν την ειδα (νομιζω το ανοιξε και χρωμα).

εν τελει μπηκα στον κοπο να σκαλισω και το κεφαληνιας 8 και ανδρεου γεωργιου και εντοπισα κριτικες.  εμμανουελα το ονομα της.   άσχημες οι κριτικές που διάβασα.  απόσο θυμαμαι τις 2 επισκεψεις μου στο εκει σπιτι, την πρώτη φορά ενθουσιάστηκα. την δεύτερη φορά δεν την πέτυχα σε καλή διάθεση και ουτε εγώ έμεινα ευχαριστημένος
αν το θυμόμουν ίσως και να μην έμπαινα στην κωλετη, όμως πραγματικα εντυπωσιαστικα απο την εμφάνισή της και δεν τη θυμήθηκα οπότε μπήκα.

όχι μόνο δεν το μετανιώνω, αλλά την τοποθετώ στα 5 καλύτερα γαμίσια μου στο βαρδάρη ever (ναι δίπλα σε έφη, σε μαρίνα, σε σιμόνα). ίσως την πέτυχα στη σωστή στιγμή (το μαγαζί άδειο και κανένας δεν περίμενε έξω), ίσως είχε καιρό να δουλέψει. δεν ξέρω τι να πω, το θέμα είναι ότι πέρασα υπέροχα και θέλω να την ξαναπάρω.   και ναι πήγα ξανά πριν μερικές μέρες κωλέτη αλλα δούλευε νικολ πια.

την πέτυχε κάποιος σε άλλο μαγαζί τις τελευταίες ημέρες ?  

υγ. της υποσχέθηκα ότι θα γράψω στο φορουμ για το πόσο ωραία πέρασα και να που κράτησα την υπόσχεσή μου .   και ναι ήξερε και αυτή το site καθώς η πρώτη αντίδραση ήταν : γράφεις και εσύ εκεί ?  

δεν έγραφα, αλλα για σένα ναι έστω και καθυστερημένα έγραψα ;)






 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Εκείνη την μουνάρα με τα τατουάζ και τις βυζάρες λες? Που ήταν από Πολωνία?

Για Πολωνία και τέτοια δεν ξέρω, δεν την είχα πάρει ποτέ (ούτε σκοπεύω). Παχουλούλα σεινάμενη κουνάμενη στο σαλόνι με μαζεμένο μαλλί, θυμάμαι είχε fan club εδώ.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
όχι μόνο δεν το μετανιώνω, αλλά την τοποθετώ στα 5 καλύτερα γαμίσια μου στο βαρδάρη ever (ναι δίπλα σε έφη, σε μαρίνα, σε σιμόνα).

Αφού δεν γάμησες τελικά =)

Πέρα από την πλάκα, καλά έκανες και έγραψες, η κοπέλα λέει από εμφάνιση, καλά νέα αν βελτιώθηκε και μέσα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
δεν έγραφα, αλλα για σένα ναι έστω και καθυστερημένα έγραψα ;)

Ετσι εεε ? και πανω που ημουν ετοιμος να σε καλωςορισω
Για την πουτανιτσα γραφεις , για τους συναγωνιστες οχι τοσο καιρο  :s&m_3: Αγαπουλη μουνοδουλε  :s&m_3:



:cheesy:


Αντε καλως ηρθες ,και να γραφεις συχνοτερα  ;)
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
καλημερα σε ολους τους απανταχου συνμπουρδελιαρηδες της πολης :rockon:

....  λογω το οτι ελειπα για αρκετο καιρο εκτος θεςς , δεν ειχα την ευκαιρια να αναφερω την εμπειρια μου για μια αποτυχημενη  καταθεση στις αρχες του μηνα... για τη μιρελλα νο2 στο Νικ Ουρανου 26 .. θα ακολουθησει κριτικη λιαν συντομως ....


και επι της ευκαιριας ... επειδη ψαχνω να γαμησω κανα τουμπανακι vfm ... και επειδη εχω καιρο να βγω οποιαδηποτε προταση θα ναι στα υποψη ... ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
καλημερα σε ολους τους απανταχου συνμπουρδελιαρηδες της πολης :rockon:

....   λογω το οτι ελειπα για αρκετο καιρο εκτος θεςς , δεν ειχα την ευκαιρια να αναφερω την εμπειρια μου για μια αποτυχημενη  καταθεση στις αρχες του μηνα... για τη μιρελλα νο2 στο Νικ Ουρανου 26 .. θα ακολουθησει κριτικη λιαν συντομως ....


και επι της ευκαιριας ... επειδη ψαχνω να γαμησω κανα τουμπανακι vfm ... και επειδη εχω καιρο να βγω οποιαδηποτε προταση θα ναι στα υποψη ... ;)

Καλώς ήρθες dog, μας έλςιψες, τουμπανάκι vfm είναι η Μάρα στην Κατεχάκη και μάλιστα φυσικό τουμπανάκι :tits:, αλλιώς Λούση στο Λαφαμ top vfm (αλλά όχι τουμπανάκι). Άντε και καλά  :fuck2:.


Αμφότερες πρωϊνή βάρδια.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Μπράβο σε Greek30 και skiero που γράψαν τσαρκοαναφορές.

Να προσθέσω μικρή λεπτομέρεια για όσους ενδιαφέρονται: χθες το βράδυ κατεβαίνοντας για Βερόνικα είπα να μπω Προμηθέους 19 που ήταν ακόμα ανοιχτό. Ήταν η ξανθιά παιχνιδιάρα σουμπουρλού Τζούλια που ήταν χειμώνα τρίδυμα. Έχει παχύνει αρκετά, ξέρω πάντως ότι έχει fans εδώ που μπορεί να την ψάχνουν.
Ποια Τζούλια;;;;
Η Πολωνέζα με τις βυζάρες η ή λίγο ποιο παχουλή;
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Για Πολωνία και τέτοια δεν ξέρω, δεν την είχα πάρει ποτέ (ούτε σκοπεύω). Παχουλούλα σεινάμενη κουνάμενη στο σαλόνι με μαζεμένο μαλλί, θυμάμαι είχε fan club εδώ.

Α sorry τώρα το είδα... Θόλωσα γιατί είχα αρρ΄ψστια με την Πολωνέζα με τις βυζάρες... Μάλλον την άλλη λες τη Τζούλια με τα πιασιματάκια. Η Πολωνέζα ήταν αδύνατη με τεράστια βυζιά...
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Καλημερα σ ολους τους μπουρδελιαρηδες.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Για τους φαν της Εφης σπευσατε η κοπελα ειναι πρωινη και μετα αδειουμπα. Εγω περασα μπας και πετυχω την Εμυ που γραφτηκε πιο πισω κατι ενδιαφερον. Και ετσι οπως ημουνα με την στολη του κασκαντερ και εσκαγα απο τη ζεστη ο καλος Θεος μου εστειλε την Εφη. Θα πω απλα οτι η κοπελα χτες ηταν βραδυνη και σημερα πρωινη καπακι αλλα και ετσι τις βαζει  ολες η εστω τις περισσοτερες κατω. Απο δευτερα επιστρεφει η Αφρο.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Λουσιομανιαα βλεπω!σκασανε 3-4 μαζεμενες κριτικες σημερα και ολες αποθεωτικες!(τελικα κωλαρακι δινει? :think:)
αντε να γυρναει η αφρο να ανεβαινει ο ανταγωνισμος :rockon:

η λαουρα ξεκινησε δυναμικα αλλα τελευταια δεν βλεπω πολλες κριτικες σχολια κλπ :think:

στα αγωνιστικα βαρδαρη μεσανυχτα οι μονες που αξιζουν αυτες τις μερες ειναι η γνωστη βερονικα(προμ τερμα κατω) αννα μιλφ(προμ τερμ πανω) και αντρε(πρασινο)



 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
Λουσιομανιαα βλεπω!σκασανε 3-4 μαζεμενες κριτικες σημερα και ολες αποθεωτικες!(τελικα κωλαρακι δινει? :think:)
αντε να γυρναει η αφρο να ανεβαινει ο ανταγωνισμος :rockon:

η λαουρα ξεκινησε δυναμικα αλλα τελευταια δεν βλεπω πολλες κριτικες σχολια κλπ :think:

Στη χώρα των τυφλών βασιλεύει ο μονόφθαλμος.

Με τόσο λίγες επίλογες που έχουμε λουσιομανια και μαντομανια θα πάθουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom