Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (2 μέλη και 58 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Αύριο λέω να έρθω για μια καταδρομική ως Θεσσαλονίκη. Τι προτείνετε να φάω? :think: Ποιες καλές έχουν βραδυνή βάρδια αύριο? Σας ευχαριστώ.. :helpplea:

Γυρο  :dancing: εκει στο γωνιακο στο Βαρδαρη , η Σερβιτορα πολυ καλο μουνι  :cum:
φιλος ειπε οτι του θυμηζει την Ρεβεκκα .. απ το ιδιο χωριο πρεπει να ειναι  :fuck2:

Εκτος απο γυρο δε νομιζω να βρεις κατι διαφορετικο απ αυτα που λεμε τελευταια ...
επισης δε ξερω και τα γουστα σου ουτε ποιες εχεις παρει ,
πηγα να δω κριτικες και μονο μια ειδα και αυτη για τσοντα :dunno:
εεε πως να σε βοηθησει ανθρωπος ..
Τελικα μενω στην αρχικη μου προταση ... πανε για γυρο  :cheesy:
 

spry

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
προτιμω να μην δωσω λεπτομερειες για να μην σταμπαριστω σε περιπτωση που διαβαζουν και νταβαδες ..και επιτηδες δεν ειπα σε ποιο ιδρυμα συνεβη για να μην θεωρειθει οτι κανω στοχευμενη δυσφημηση ...απλα δινω ενα heads up ...

Ehw kai ego thn idia antilipsi kai me ena peristatiko pu me kanei na niotho sigouros oti exei kamera to en logo idrima..vriskete pros mylo meria pantos ..de prokeite na xanapao ekei POTE!!! POLY KARAMPINATO GEGONOS POU MY KINEI VASIMES YPOSPIES GIA YPARKSH KAMERAS EKEI!
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
ΠΑΙΔΙΆ δεν λέτε για ποιο πρόκειται για να λάβουμε τα μέτρα μας και εμείς και να το αποφεύγουμε...?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Φριξου 14 η Ισπανιδα ντεμεκ Λαουρα

Στο τσιρκο Η Λαουρα , ενω πρωηνη ηταν η Μερτσι
Αυριο το πρωι λεει θα εχουν καινουρια κοπελα :dunno:
Maanes .. οπλο κρανος εξαρτηση  :cheesy:

Κωλετη Η Νικολ & Τουμοροου μορνινγκ , Εφη  :cool2:

Λα Φαμ Η Χριστινα και το Πρωι η Μαρια

Στο σααλ
δε πηρα

Ουτε στο Βεζιναδικο για τιμες βενζινης


Τι παθανε σημερα οι τσατσαδες ?  :think: και αυριο μου λενε χωρις να ρωτησω  :crazy:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Γυρο  :dancing: εκει στο γωνιακο στο Βαρδαρη , η Σερβιτορα πολυ καλο μουνι  :cum:
φιλος ειπε οτι του θυμηζει την Ρεβεκκα .. απ το ιδιο χωριο πρεπει να ειναι  :fuck2:

Εκτος απο γυρο δε νομιζω να βρεις κατι διαφορετικο απ αυτα που λεμε τελευταια ...
επισης δε ξερω και τα γουστα σου ουτε ποιες εχεις παρει ,
πηγα να δω κριτικες και μονο μια ειδα και αυτη για τσοντα :dunno:
εεε πως να σε βοηθησει ανθρωπος ..
Τελικα μενω στην αρχικη μου προταση ... πανε για γυρο   :cheesy:
Η Νικόλ η μιλφ που τραγουδάει?  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αύριο λέω να έρθω για μια καταδρομική ως Θεσσαλονίκη. Τι προτείνετε να φάω? :think: Ποιες καλές έχουν βραδυνή βάρδια αύριο? Σας ευχαριστώ.. :helpplea:

Αν δεν άλλαξαν οι βάρδιες στο Ταντάλου 14 μετά τις 12 το βράδυ έχει υπηρεσία η Πιπινοβίκυ. ;)
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
Στο Πανόραμα; Δλδ κάτι άλλο στην πληροφόρηση δεν έχουμε;
οχι φιλος. μονο μου ειπε οτι εχουν ανοιξει στο Πανοραμα κανα 2-3 μπουρδελα...εμενα περιεργο μου ακουγεται και το θεωρω σχεδον αδυνατο...ειδικα να ειναι φανερα...μονο τπτ κρυφα/παρανομα
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
σμρ βραδυ επισκεφτηκα την καρμεν την βυζαρου απο προμ. 25 , και επιβεβαιωσε για μια ακομη φορα τισ κακεσ κριτικες που εχει...αμα κομοδινο..καλυτερα να τραβουσα μια μαλακια..μακρια........
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
σμρ βραδυ επισκεφτηκα την καρμεν την βυζαρου απο προμ. 25 , και επιβεβαιωσε για μια ακομη φορα τισ κακεσ κριτικες που εχει...αμα κομοδινο..καλυτερα να τραβουσα μια μαλακια..μακρια........
Στα ειπα.....Ας προσεχες.... :headbang:
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
479
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
21
λοιπον μαγκες θα σας πω κατι και οπως το παρει κανεις ...εχω βασιμες υποψιες οτι σε καποια απο τα ιδρυματα μας παρακολουθουν με καμερες ....δεν ξερω αν γραφουν η απλα παρακολουθουν για δικους τους λογους (ασφαλειας πχ) αλλα μου συνεβη ενα περιστατικο πριν μερικες εβδομαδες που με φρικαρε και απο τοτε δεν εχω ξαναπαει ...δεν ειμαι 100% σιγουρος αλλα 80% θα ελεγα ...απλα για να εχουμε το νου μας ...επισης σε πολυ μεγαλο κωλομπαρο της πολης ισχιει το ιδιο στα πριβε 100% ..(μου το ειπε φιλη μου που δουλευει εκει) ....γιατι δεν κανουν ενα big sister οπως και στην πραγα να μας βγαινει και τσαμπα ???

αν καποιος εχει καποιες απο αυτες τις συσκευες που ανιχνευουν καμερες ας χρησιμοποιησει να μας πει με σιγουρια αν ειναι
στα περισσοτερα αδερφε υπαρχουν καμερες, μου το εχει πει και κοπελα που δουλευει ακομα.αυτο για το οποιο μου ειπε ειναι στο μυλο( απο τοτε δεν ξαναπατησα εκει),κλειστο εδω και κατι μηνες.τις ζητησα το τηλ της και με λεει εδω εχει καμερες, ελα στο αλλο μαγαζι που θα δουλεψω την αλλη βδομαδα να στο δωσω...οπως και εγινε!!!
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
9
Like
61
Πόντοι
0
λοιπον μαγκες θα σας πω κατι και οπως το παρει κανεις ...εχω βασιμες υποψιες οτι σε καποια απο τα ιδρυματα μας παρακολουθουν με καμερες ....δεν ξερω αν γραφουν η απλα παρακολουθουν για δικους τους λογους (ασφαλειας πχ) αλλα μου συνεβη ενα περιστατικο πριν μερικες εβδομαδες που με φρικαρε και απο τοτε δεν εχω ξαναπαει ...δεν ειμαι 100% σιγουρος αλλα 80% θα ελεγα ...απλα για να εχουμε το νου μας ...επισης σε πολυ μεγαλο κωλομπαρο της πολης ισχιει το ιδιο στα πριβε 100% ..(μου το ειπε φιλη μου που δουλευει εκει) ....γιατι δεν κανουν ενα big sister οπως και στην πραγα να μας βγαινει και τσαμπα ???

αν καποιος εχει καποιες απο αυτες τις συσκευες που ανιχνευουν καμερες ας χρησιμοποιησει να μας πει με σιγουρια αν ειναι

Θέλω να επιβεβαιώσω και 'γω για κάμερες στα δωμάτια του Βαρδάρη. Όταν ζήτησα εξτραδάκι από κοπέλα (που Πάντα μου δίνει), αρνήθηκε με δικαιολογία ότι μας βλέπουν από κάμερα !!!
Ξενέρωσα τελείως !!!
Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια, αλά μόνο με την υποψία ... δεν λειτουργώ !!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Καμερες??? και τι τα μασατε??? αν ειδατε και ξερετε σιγουρα πειτε το...

26ης οκτωβρη 35Α, στο μεσαιο το δωματιο που εχω μπει πολες φορες εχει αποσμητικο χωρου το οποιο ποτε δεν ειδα να ψεκαζει αρωμα αλλα και δεν μυρηζει το δωματιο σαν να εχει ψεκασει ποιο πριν ;)
Στο αριστερο δωματιο τελευταια που μπηκα δεν προσεξα αν υπαρχει το ιδιο αποσμητικο.
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
στα σολονια τα πιο πολλα εχουν . στα δωματια σιγουρα  ειχαν το ανορθογραφο στις τηλεορασεις και το μαρινοσπιτο απ οσο εχω ακουσει ο ιδιοκτητης εχει προβλημα αν ανακαληφθει καμερα στο δωματιο.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Λίγο καθυστερημένα αλλά και όχι κάτι από αυτά που δεν ξέρουμε, απλά το θεώρησα καθήκον να το αναφέρω.
Μηνιαία επίσκεψη στην Φτωχομάνα Σαλονίκη και "στοχευμένες" επισκέψεις στην Αφρούλα και στη Νικόλ (απο την προ-milf στη milf).
Η πρώτη Τετάρτη μεσημέρι η δεύτερη Πέμπτη πρωί. Και οι δύο συνευρέσεις στέφτηκαν με μεγάλη επιτυχία, και σε αυτό συνέβαλαν οι συν-καβλιστές (συγκαυλιστές) εδώ.

Συμπερασματικά εδώ για να βγάλεις άκρη πρέπει να διαβάζεις τουλάχιστον ένα μήνα γερά για να καταλάβεις τι παίζει αλλά και να ερευνάς και να ανατρέχεις σε αναφορές και ποσταρίσματα σε βάθος χρόνου τουλάχιστον του 1,5 χρόνου.  Γιατί το λέω αυτό...
Η Άφρο πολύ καλή και έχει φτιαχτεί με το γυμναστήριο (κοιλιακούς άψογους αλλά και κωλιακοί της έγιναν αθλητικοί) οπότε εμένα μου θύμισε μια παλιά Ρωσσίδα αθλήτρια του μήκους, οπότε για το σώμα της δεν θα έλεγες προ-milf.  Αλλά πάλι περι ορέξεως... φεύγοντας συνάντησα συγκαβλιστές που μπαίνανε και φεύγανε και με ρωτούσαν για την Αφρο και έπαιρναν καλά σχόλια αλλά πάλι δεν μπαίνανε.  Είπαμε ότι εδώ γράφουμε την προσωπική μας άποψη αλλά κάποιοι που είναι του συστήματος δεν είναι αμερόληπτοι.
Η Αφρούλα μου είπε ότι ακόμα μια βδομάδα θα μείνει, οπότε αυτός που παραπονιέται ότι τη ψάχνει ας δοκιμάσει Δ,Τ,Τ 10πμ -7μμ.

Για την Νικόλ διάβασα αντικρουόμενα πράγματα και είπα να δοκιμάσω προσωπικά το γλυκό.  Σε σχέση με τις φωτο είναι πιο αδυνατισμένη και μάλλον γι' αυτό διέκρινα πίσω στα πόδια κυτταρίτιδα και περίσσιες μικροπτυχές στα όπισθεν. Διάβασα για την ισπανική περιοχή υπερβολές που δεν είναι δίκαιο να λέγονται. Μια χαρά τουμπανάκι ήταν και δεν είχε τόσο την υφή και την αίσθηση της πλαστικής μπάλας όπως σε κάποια άλλα κορίτσια.  Για το πρόσωπο διάβασα υπερβολές αλλά ρε παιδιά γιατί είστε κακοί; Δεν είναι και τόσο άσχημα τα πράγματα και με τη γυναικεία γλύκα της δεν το προσέχεις καν.  Το κατέχει το άθλημα άριστα και νομίζω αυτή τη στιγμή, είναι η μιλφ με τη μεγαλύτερη γκάμα προγραμμάτων, αλλά την αδικεί ο χώρος που είναι απο τους χειρότερους στην κατηγορία (μ' αρέσει που το άλλο σάιτ-λεϊντις το έχει και για στούντιο. 

Ηδη τα γνωρίζουμε όλα αυτά αλλά έβαλα την πινελιά μου και ίσως ανεβάσω και κριτικές για το γμτ!

καλό βόλι
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Για την Νικόλ διάβασα αντικρουόμενα πράγματα και είπα να δοκιμάσω προσωπικά το γλυκό.  Σε σχέση με τις φωτο είναι πιο αδυνατισμένη και μάλλον γι' αυτό διέκρινα πίσω στα πόδια κυτταρίτιδα και περίσσιες μικροπτυχές στα όπισθεν. Διάβασα για την ισπανική περιοχή υπερβολές που δεν είναι δίκαιο να λέγονται. Μια χαρά τουμπανάκι ήταν και δεν είχε τόσο την υφή και την αίσθηση της πλαστικής μπάλας όπως σε κάποια άλλα κορίτσια.  Για το πρόσωπο διάβασα υπερβολές αλλά ρε παιδιά γιατί είστε κακοί; Δεν είναι και τόσο άσχημα τα πράγματα και με τη γυναικεία γλύκα της δεν το προσέχεις καν.  Το κατέχει το άθλημα άριστα και νομίζω αυτή τη στιγμή, είναι η μιλφ με τη μεγαλύτερη γκάμα προγραμμάτων, αλλά την αδικεί ο χώρος που είναι απο τους χειρότερους στην κατηγορία (μ' αρέσει που το άλλο σάιτ-λεϊντις το έχει και για στούντιο.  
:thumbsup: :thumbsup:
θα συμφωνησω για Νικολ απολυτα...το ανεφερα κ γω στην κριτικη που εκανα πριν λιγο καιρο,οτι εχουν ειπωθει υπερβολες οσον αφορα την φατσα... :huh:
δεν ειναι τυχαιο που 5 στους 10 θεωρουν οτι τους βοηθησε αυτη η κριτικη...μαλλον οι υπολοιποι (που δεν θεωρησαν οτι τους βοηθησε) τσατιστηκαν μαλλον επειδη εγραψα οτι εχουν ειπωθει μπουρδες στο συγκεκριμενο θεμα... ;)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
:thumbsup: :thumbsup:
θα συμφωνησω για Νικολ απολυτα...το ανεφερα κ γω στην κριτικη που εκανα πριν λιγο καιρο,οτι εχουν ειπωθει υπερβολες οσον αφορα την φατσα... :huh:
δεν ειναι τυχαιο που 5 στους 10 θεωρουν οτι τους βοηθησε αυτη η κριτικη...μαλλον οι υπολοιποι (που δεν θεωρησαν οτι τους βοηθησε) τσατιστηκαν μαλλον επειδη εγραψα οτι εχουν ειπωθει μπουρδες στο συγκεκριμενο θεμα... ;)

Παρε ενα + απο εμενα, αν και δεν την διαβασα την κριτικη.!!  :grin: ...απλα δεν με ενδιαφερει η γυναικα, και για αυτο επαψα να ασχολουμε με αυτην...
και οταν δεν μου αρεσει καποια κριτικη απλα την προσπερναω, θα ριξω αρνητικη παντα σε αυτες που κανουν μπαμ οτι ειναι ψευτικες.
να ξες υπαρχουν και οι εξωτερικοι παραγοντες  ;) που επιρεαζουν τις κριτικες...υπαρχουν καποιοι που μπενουν στο προφιλ και μαυριζουν ολες τις κριτικες την μια πισω απο την αλλη... πχ εμενα 1-2 φορες που παρατηρησα, ψιφηστηκαν ολες μου με αρνητικη ψιφο...μετα επαψα να ασχολουμε.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ευχάριστα νέα από τα σπιτάκια του Βαρδάρη και όχι μόνο. :rockon: :rockon: :rockon:

Ανορθόγραφο και Προμηθέως 14 άνοιξαν και μας περιμένουν.

Επίσης άνοιξε και το Μαντζάρου 14.

Στο Προμηθέως 14 δούλευε η Τζένη  :tits: η Ελληνίδα, πάνε χρόνια που την είχα πάρει, τώρα δεν ψήνομαι.

Στο ανορθόγραφο δούλευε κάποια Μάγια Ξανθιά Ρουμάνα με βυζάκια έξω φόρα παρτίδα  και κολάρα με κυταρίτιδα.

Άντε καλές δουλειές και να παίρνουν σειρά και τα υπόλοιπα.

Μαιρούλα.... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom