Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (2 μέλη και 69 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μπαρμπα-Γιαννη μου :smitten: :smitten:...δημαρχε μου :smitten: :smitten:...προοδευτικε μου ανθρωπε!!Πασοκε μου εσυ!! Α ρε και να'μουνα δημοτης Θεσσαλονικης να σε ψηφισω με τα 2 χερια.
Αυριο μια τουρτα στον δημαρχο μας απο ολη τη μπουρδελοκατασταση-Θεσσαλονικης :2funny: :2funny:

Αν δεν ανοίξει το μαγαζί της Μαιρούλας δεν έχει τίποτα.  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3::2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μπαρμπα-Γιαννη μου :smitten: :smitten:...δημαρχε μου :smitten: :smitten:...προοδευτικε μου ανθρωπε!!Πασοκε μου εσυ!! Α ρε και να'μουνα δημοτης Θεσσαλονικης να σε ψηφισω με τα 2 χερια.
Αυριο μια τουρτα στον δημαρχο μας απο ολη τη μπουρδελοκατασταση-Θεσσαλονικης :2funny: :2funny:

Χαχα, πάμε όλο το ΔΣ! Βάζω εγώ την τούρτα μιας κ είμαι ταμίας! (Καμιά φτηνιάρα απο το Lidl θα του πάρω του Μπουτάρη)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
GAMEOVER  :thumbsup:

Με πρόλαβες! Το ανορθόγραφο δούλεψε χτες βράδυ με την κοπέλα που μας ανέφερε ο συναγωνιστής GAMEOVER, ξανθιά με έξυπνη φατσούλα τα βυζιά της είναι μικρά αλλά απ'ότι τα έβλεπα πρέπει να ήταν καλά στο πιάσιμο και έχει κωλάρα, κυταρίττιδα αλλά φαίνεται καβλιάρα! Απ'ότι μου είπε η τσατσά η πρωινή κοπέλα είναι...... κινέζα!!!!!! Για πρώτη φορά λοιπόν στα μπουρδελοδεδομένα θα μπορέσουμε να γευτούμε σούσι!
Η Τζένη που δουλεύει στο προμηθέως είναι εμφανισιάκα πολύ δύσκολη για μένα..
Επίσης στο Φρίξου 14 φέραν πρωινή την μικρούλα Τζέσικα από Λαφάμ. Όπου κ έκανα κατάθεση.

ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΦΩΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, (ειδικά αν δεν έχετε χύσει) ΚΙΝΔΥΝΟΣ - ΘΑΝΑΤΟΣ.  :P

Μην με λες τετοια και δεν 20αρισα καλα καλα...10 μερουλες θελω ακομα και βγενω μπουρδελοτσαρκα.!!  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μην με λες τετοια και δεν 20αρισα καλα καλα...10 μερουλες θελω ακομα και βγενω μπουρδελοτσαρκα.!!  :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Εσυ τι κανεις ρε χαμενες ? μερες μετρας ? φανταρος εισαι ?  :2funny:
Ναι αυτο με την κινεζα ξεχασα να το σχολιασω .. ωραιο ακουγεται

Παμε βαρδαρηηηη με μια ροδαααα  :dancing:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Εσυ τι κανεις ρε χαμενες ? μερες μετρας ? φανταρος εισαι ?  :2funny:
Ναι αυτο με την κινεζα ξεχασα να το σχολιασω .. ωραιο ακουγεται

Παμε βαρδαρηηηη με μια ροδαααα  :dancing:

Αμα φερανε κινεζα???...γαμησα και τις μερες!! με τις πυτζαμες θα παω κυριακη πρωι.!!!  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Αμα φερανε κινεζα???...γαμησα και τις μερες!! με τις πυτζαμες θα παω κυριακη πρωι.!!!   :2funny:

παμε μαζι αμα ειναι .. μονος ειναι επικυνδινα μπορει να ξερει καρατε και την πατησεις  :idiot:
απαπα δε αφηνω μονο το φιλαρακι μου .. θα ρθω κι εγω που ξερω και το χτυπημα του πελαργου
εσυ καλου κακου ντυσου νιντζα να την ψαρωσουμε :tooth:

www.imagerous.com/] [/URL]
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
παμε μαζι αμα ειναι .. μονος ειναι επικυνδινα μπορει να ξερει καρατε και την πατησεις  :idiot:
απαπα δε αφηνω μονο το φιλαρακι μου .. θα ρθω κι εγω που ξερω και το χτυπημα του πελαργου
εσυ καλου κακου ντυσου νιντζα να την ψαρωσουμε :tooth:

www.imagerous.com/] [/URL]

Μην μασας!...ξερω κουν-φου.!!!   :sunglasses: :cool2:
...λιγο κιγκ μποξινγ...και καλο τρεξιμο.!!!  :badair: θα φοραω και τα ΝΙΚΕ μου.!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μην μασας!...ξερω κουν-φου.!!!   :sunglasses: :cool2:
...λιγο κιγκ μποξινγ...και καλο τρεξιμο.!!!  :badair: θα φοραω και τα ΝΙΚΕ μου.!!  :2funny: :2funny: :2funny:


Ποι ΝΙΚΕ ρε χαμενε ? εκεινα τα κινεζικα ?  :2funny: :2funny: :2funny:

μααανες δωσε μορι ινφο για την κινεζα αν μπορεις  :knockinb:
με βλεπω να γραφω κινεζικη κριτικη ...  :cheesy:


να δω πως θα την διαβασετε μετα  :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Ποι ΝΙΚΕ ρε χαμενε ? εκεινα τα κινεζικα ?  :2funny: :2funny: :2funny:

μααανες δωσε μορι ινφο για την κινεζα αν μπορεις  :knockinb:
με βλεπω να γραφω κινεζικη κριτικη ...  :cheesy:


να δω πως θα την διαβασετε μετα  :2funny:

Βουλγαρικα ειναι.!!  :2funny:
 

Επισκέπτης
Τζο την έκανες και ξανθιά την κινέζα ε?  :2funny: :2funny:

Δεν είχα ακόμα καταδρομή, τώρα ξύπνησα κ μαζεύω τα κομμάτια μου από χτες, δώστε μου λίγο χρόνο.  :P
 

Επισκέπτης
Εδώ τα καλά νέα.

Φαίνεται πως ανορθόγραφο κ Προμ 14 είναι διδυμάκια. Πως βγάζω αυτό το συμπέρασμα?
-Ανοίγουν ταυτόχρονα μετά από πόσους μήνες.
-Η χτεσίνη τσατσά του Π14 δούλευε σήμερα ανορθόγραφο.
-Η κινέζα που ήταν πρωινή στο ανορθόγραφο είναι στο Π14.

Τώρα η κινεζούλα ήταν παιδιά πολύ συμπαθητική, καμιά 25 πρέπει να ήταν, μαύρο μαλλί (τζο ακούς?), κανονικό σώμα λεπτή και καλή κ πολύ όμορφη φατσούλα. Με χάλασε λίγο η φωνή της που ήταν μπάσα όταν με χαιρέτησε πάντως ήταν πολύ χαμογελαστή.
Στο ανορθόγραφο δούλευε η μιλφ Άντζελα τώρα το πρωί.
Η καινούργια στο Οκτ 35 είναι η Κάρλα. Πιπινορουμάνα θα ανεβάσω κριτική σε λίγο.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Εδώ τα καλά νέα.

Φαίνεται πως ανορθόγραφο κ Προμ 14 είναι διδυμάκια. Πως βγάζω αυτό το συμπέρασμα?
-Ανοίγουν ταυτόχρονα μετά από πόσους μήνες.
-Η χτεσίνη τσατσά του Π14 δούλευε σήμερα ανορθόγραφο.
-Η κινέζα που ήταν πρωινή στο ανορθόγραφο είναι στο Π14.
Επισης ανορθογραφο και Τανταλου 9 ειναι αδερφακια οποτε πιστευω πρεπει ν'ανοιξει κι εκεινο το οποιο αν θυμαμαι καλα πρεπει να'χει συμπληρωσει κανα χρονο κλειστο.
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Mαγκες και συναθλητες ξερει κανεις αν δουλευει το βραδυ η κομοδινοΚΕΛΥ?Την πηρα μια φορα και δεν περασα οπως θα ηθελα.με ξενερωσε.θελω ομως να την ξαναγαμησω.να παρω την ρεβανς.ρωταω γιατι ελειπε μεσα στην εβδομαδα απο σαπφους 20.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Εδώ τα καλά νέα.

Φαίνεται πως ανορθόγραφο κ Προμ 14 είναι διδυμάκια. Πως βγάζω αυτό το συμπέρασμα?
-Ανοίγουν ταυτόχρονα μετά από πόσους μήνες.
-Η χτεσίνη τσατσά του Π14 δούλευε σήμερα ανορθόγραφο.
-Η κινέζα που ήταν πρωινή στο ανορθόγραφο είναι στο Π14.

Τώρα η κινεζούλα ήταν παιδιά πολύ συμπαθητική, καμιά 25 πρέπει να ήταν, μαύρο μαλλί (τζο ακούς?), κανονικό σώμα λεπτή και καλή κ πολύ όμορφη φατσούλα. Με χάλασε λίγο η φωνή της που ήταν μπάσα όταν με χαιρέτησε πάντως ήταν πολύ χαμογελαστή.
Στο ανορθόγραφο δούλευε η μιλφ Άντζελα τώρα το πρωί.
Η καινούργια στο Οκτ 35 είναι η Κάρλα. Πιπινορουμάνα θα ανεβάσω κριτική σε λίγο.

Λες να παιζει τιποτα να ηταν αγορακι???  :2funny: Εκει στην κινα της φτιαχνουνε τοσο καλα και δεν καταλαβαινεις γρι.! αν δεν δεις ταυτοτητα.!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Επισης ανορθογραφο και Τανταλου 9 ειναι αδερφακια οποτε πιστευω πρεπει ν'ανοιξει κι εκεινο το οποιο αν θυμαμαι καλα πρεπει να'χει συμπληρωσει κανα χρονο κλειστο.

Εγω προλαβα και μπηκα μια φορα παντως.. αρα την 19η Ιουνιου  2010 ηταν ανοιχτο
εκλεισε μετα απο λιγο παντως..



:2funny: :2funny: :2funny:

Δεν έχεις και άδικο! Λες να μας σερβίρουν Ladyboys?

Αυτο θα πει σκοτζεζικο ντους
:badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair:



:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Τώρα η κινεζούλα ήταν παιδιά πολύ συμπαθητική, καμιά 25 πρέπει να ήταν, μαύρο μαλλί (τζο ακούς?)

www.imagerous.com/] [/URL]
ακουω ακουω ... νταξυ τωρα ?  :think:

πως την λενε αληθεια ? Τσου-Λι ?
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Η καινούργια στο Οκτ 35 είναι η Κάρλα. Πιπινορουμάνα θα ανεβάσω κριτική σε λίγο.

:rockon: :rockon: :rockon: Παντα πρωτοπορος ο  πουτανοκομαντο
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλημερα και καλα Κυριακατικα Γαμισια  :fuck2:


Εφιαξα ενα Βιντεακι για τα κλεισμενα σπιτια
το ποσταρω κι εδω με την ευχη συντομα ο διακοπτης ολων να ειναι στο ΟΝ ;)

 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
φιλε τζο η τζεσικα που δουλευε στο βιλλα εροτικα μηποσ ξερεισ που δουλευει ποια?
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Καλημερα και καλα Κυριακατικα Γαμισια  :fuck2:

Επίσης ρε jo !

Γέλασα με το στιγμιότυπο με το πανό "εσείς που έρχεστε με ανήθικους σκοπούς ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ"

...Μα αυτό θέλουμε κι εμείς, να τελειώσουμε, ε λοιπόν αφήστε μας ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom