Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (7 μέλη και 43 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Πολλα σπιτια κλειστα και  μου φαινεται πως ειναι η καλυτερη εποχη για την αποχη που ξεκινησα μεχρι να ξαναζωηρεψουν τα πραματα ... του αγιου μπουταρη  :2funny:


οσο για τα παρασημα  που ειπωθηκαν σε προηγουμενη σελιδα  συναγωνιστες εχω να πω πως περα απο τις ιεροδουλες  οι τακτικοι μπουρδελιαρηδες  καλο θα ηταν εστω και προοληπτικα  μια φορα στις τοσες  να κανουμε  μια εξεταση  , να χουμε το κεφαλι μας ησυχο .. γιατι ποτε δεν ξερεις ποτε θα σου κατσει η στραβη  :cool2:

φευγει και η Αφρο ?  :knuppel:

ΓΜΤ, προχτες εκανα εξετασεις και λεω θα μου βρουν καμια ιπατιτιδα ταδε...μονο χοληστερινη χτυπησε 220...μου λεει ο ιατρος να κοψω τα βρωμικα...λετε να ενοουσε και αυτα στον βαρδαρη??? :think: :think: :think: :2funny:

περα της πλακας, που πας για να κανεις εξετασεις προληπτικα.???? με τις απλες του αιματος και ουρων μπορουν να σου βρουν κατι???

 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Με τις απλές δεν νομίζω πρέπει να το ζητήσεις να κάνεις. Η πας σε ένα ιδιωτικό κέντρο ή σε νοσοκομείο και το ζητάς.
Και εγώ συμφωνώ για το προληπτικό και κάνω κάθε χρόνο!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
ΓΜΤ, προχτες εκανα εξετασεις και λεω θα μου βρουν καμια ιπατιτιδα ταδε...μονο χοληστερινη χτυπησε 220...μου λεει ο ιατρος να κοψω τα βρωμικα...λετε να ενοουσε και αυτα στον βαρδαρη??? :think: :think: :think: :2funny:

περα της πλακας, που πας για να κανεις εξετασεις προληπτικα.???? με τις απλες του αιματος και ουρων μπορουν να σου βρουν κατι???

ζητα να κ'ανεις εξτρα εξετασεις για αφροδισια...νοσήματα
ειδάλλως μονο για χοληστερινη,τριγλυκεριδια,κτλ θα σου πουν ...
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
χαιρετω σας τσακαλια! σμρ καναμε μια  βολτουλα με φιλαρακαιστις 3 το βραδυ βαρδαρη... η κοπελια που με εντυπωσιασε  περισσοτερο( με κα...σε) για να ειμαι ειλικρινης ηταν η καρμεν  απο προμηθεως 25. ηταν μια ξανθια κοπελα με βυζαρες και κορμαρα. σκεφτομαι λοιπον αυριο να την επισκεφτω. θα σασ παρακαλουσα λοιπον να μου πειτε τη αποψη σας για την καρμεν( αν δλδ την ιδρωνει την φανελα) γτ εμφανισιακα σκιζει!!!!! :tits: :tits: :tits: :tits2: :tits2:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
χαιρετω σας τσακαλια! σμρ καναμε μια  βολτουλα με φιλαρακαιστις 3 το βραδυ βαρδαρη... η κοπελια που με εντυπωσιασε  περισσοτερο( με κα...σε) για να ειμαι ειλικρινης ηταν η καρμεν  απο προμηθεως 25. ηταν μια ξανθια κοπελα με βυζαρες και κορμαρα. σκεφτομαι λοιπον αυριο να την επισκεφτω. θα σασ παρακαλουσα λοιπον να μου πειτε τη αποψη σας για την καρμεν( αν δλδ την ιδρωνει την φανελα) γτ εμφανισιακα σκιζει!!!!! :tits: :tits: :tits: :tits2: :tits2:
Αδερφε γιατι δεν διαβαζεις ρε συ λιγες σελιδες πιο πριν?Ειδικα για την Καρμεν εχουν γραφει πολλα και εκτενως....Μαπα το καρπουζι εν ολιγοις
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
γενικά όσο προλαβαίνω παρακολουθώ το forum αλλα δεν έχω διαβάσει κάτι για τη κάρμεν..και οι κριτικές που διάβασα δε διαφωτίζουν....τέσπα  αν μου περισσέψει το 40ari ίσως να τη επισκεφτώ gt είναι και ο τέλειος τύπος γκόμενας για μένα(ξανθιά με "βυζαρες")
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Παιδιά μία Ισαβέλλα μελαχρινή με 2 μεγαλα τατουάζ ένα στο μπούτι και ένα στο πλευρό, που δούλευε σαπφούς πριν 1.5 χρόνο περίπου την θυμάται κανείς? Που εθεάθη τελευταία φορά? Υπήρχαν και φωτος της στο άλλο φόρουμ με τα κορίτσια της μπουρδελοκατάστασης αλλά τώρα δεν τις βρήκα  :think:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Παιδιά μία Ισαβέλλα μελαχρινή με 2 μεγαλα τατουάζ ένα στο μπούτι και ένα στο πλευρό, που δούλευε σαπφούς πριν 1.5 χρόνο περίπου την θυμάται κανείς? Που εθεάθη τελευταία φορά? Υπήρχαν και φωτος της στο άλλο φόρουμ με τα κορίτσια της μπουρδελοκατάστασης αλλά τώρα δεν τις βρήκα  :think:
την θυμαμαι εγω φιλε...ωραια γκομενα,αλλα πολυ σπασαρχιδω μεσα στο δωματιο... :huh: :huh: :huh:
Σαπφους 7 δουλευε αν θυμαμαι καλα...ειχα παρει προγραμμα με 60 αρι κ μεσα στο δωματιο εκανε σα σπαστικια...μη το ενα κ μη το αλλο...ουτε γλυψιμο δεν με αφησε καλα-καλα να της κανω...μια φορα την πηρα κ τελευταια...
μαυρο απο μενα... :tickedoff: :tickedoff:
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
συναθλητες θα ηθελα να μοιραστω μια πληροφορια που ακουσα σε μια μπουρδελοτσαρκα απο ενα παλικαρι  χτες το βραδυ....ειπε ο φιλος εκει οτι στο παωοραμα εχουν ανοιξει κανα 2 μπουρδελα. επιφυλασσομαι στο να δεχτω ως αληθινη αυτη την πληροφορια. ποια λοιπον η δικη σας γνωμη?
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
συναθλητες θα ηθελα να μοιραστω μια πληροφορια που ακουσα σε μια μπουρδελοτσαρκα απο ενα παλικαρι  χτες το βραδυ....ειπε ο φιλος εκει οτι στο παωοραμα εχουν ανοιξει κανα 2 μπουρδελα. επιφυλασσομαι στο να δεχτω ως αληθινη αυτη την πληροφορια. ποια λοιπον η δικη σας γνωμη?
στο Πανοραμα
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Στο Πανόραμα; Δλδ κάτι άλλο στην πληροφόρηση δεν έχουμε;
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
λοιπον μαγκες θα σας πω κατι και οπως το παρει κανεις ...εχω βασιμες υποψιες οτι σε καποια απο τα ιδρυματα μας παρακολουθουν με καμερες ....δεν ξερω αν γραφουν η απλα παρακολουθουν για δικους τους λογους (ασφαλειας πχ) αλλα μου συνεβη ενα περιστατικο πριν μερικες εβδομαδες που με φρικαρε και απο τοτε δεν εχω ξαναπαει ...δεν ειμαι 100% σιγουρος αλλα 80% θα ελεγα ...απλα για να εχουμε το νου μας ...επισης σε πολυ μεγαλο κωλομπαρο της πολης ισχιει το ιδιο στα πριβε 100% ..(μου το ειπε φιλη μου που δουλευει εκει) ....γιατι δεν κανουν ενα big sister οπως και στην πραγα να μας βγαινει και τσαμπα ???

αν καποιος εχει καποιες απο αυτες τις συσκευες που ανιχνευουν καμερες ας χρησιμοποιησει να μας πει με σιγουρια αν ειναι
 

Veros

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
λοιπον μαγκες θα σας πω κατι και οπως το παρει κανεις ...εχω βασιμες υποψιες οτι σε καποια απο τα ιδρυματα μας παρακολουθουν με καμερες ....δεν ξερω αν γραφουν η απλα παρακολουθουν για δικους τους λογους (ασφαλειας πχ) αλλα μου συνεβη ενα περιστατικο πριν μερικες εβδομαδες που με φρικαρε και απο τοτε δεν εχω ξαναπαει ...δεν ειμαι 100% σιγουρος αλλα 80% θα ελεγα ...απλα για να εχουμε το νου μας ...επισης σε πολυ μεγαλο κωλομπαρο της πολης ισχιει το ιδιο στα πριβε 100% ..(μου το ειπε φιλη μου που δουλευει εκει) ....γιατι δεν κανουν ενα big sister οπως και στην πραγα να μας βγαινει και τσαμπα ???

αν καποιος εχει καποιες απο αυτες τις συσκευες που ανιχνευουν καμερες ας χρησιμοποιησει να μας πει με σιγουρια αν ειναι

Στο platinum πάντα ειχε κάμερα μέσα στο prive.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
αλλα μου συνεβη ενα περιστατικο πριν μερικες εβδομαδες που με φρικαρε και απο τοτε δεν εχω ξαναπαει ...δεν ειμαι 100% σιγουρος αλλα 80% θα ελεγα ...απλα για να εχουμε το νου μας ...

Για πες κατι παραπανω  ρε αδερφε ..  :think: αν δε θες δημοσια σειλε πμ
Το εχουμε ξανασυζητησει παλαιοτερα αλλα δε θυμαμαι να βγαλαμε συμπερασμα  :think:
 

Slayeridis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Like
10
Πόντοι
0
μαγκες πριν απο λιγο πηδηξα την βερονικα  :cheesy: και απ'οτι μου ειπε σε λιγες μερες λογικα θα ξανανοιξουν αρκετα απο αυτα που εχουν κλεισει

αιντε να δουμε
 

Επισκέπτης
λοιπον μαγκες θα σας πω κατι και οπως το παρει κανεις ...εχω βασιμες υποψιες οτι σε καποια απο τα ιδρυματα μας παρακολουθουν με καμερες ....δεν ξερω αν γραφουν η απλα παρακολουθουν για δικους τους λογους (ασφαλειας πχ) αλλα μου συνεβη ενα περιστατικο πριν μερικες εβδομαδες που με φρικαρε και απο τοτε δεν εχω ξαναπαει ...δεν ειμαι 100% σιγουρος αλλα 80% θα ελεγα ...απλα για να εχουμε το νου μας ...επισης σε πολυ μεγαλο κωλομπαρο της πολης ισχιει το ιδιο στα πριβε 100% ..(μου το ειπε φιλη μου που δουλευει εκει) ....γιατι δεν κανουν ενα big sister οπως και στην πραγα να μας βγαινει και τσαμπα ???

αν καποιος εχει καποιες απο αυτες τις συσκευες που ανιχνευουν καμερες ας χρησιμοποιησει να μας πει με σιγουρια αν ειναι

Πααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααντα υπάρχει η υποψία γι'αυτό φίλε μου!
Υπάρχει κ τρόπος για να το διαπιστώσεις!
Βάλε δικιά σου κάμερα κ κατέγραψε την "συνάντηση" με την κοπέλα, αν δεν φας ξύλο δεν έχει κάμερα!!
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
Για πες κατι παραπανω  ρε αδερφε ..  :think: αν δε θες δημοσια σειλε πμ
Το εχουμε ξανασυζητησει παλαιοτερα αλλα δε θυμαμαι να βγαλαμε συμπερασμα  :think:

προτιμω να μην δωσω λεπτομερειες για να μην σταμπαριστω σε περιπτωση που διαβαζουν και νταβαδες ..και επιτηδες δεν ειπα σε ποιο ιδρυμα συνεβη για να μην θεωρειθει οτι κανω στοχευμενη δυσφημηση ...απλα δινω ενα heads up ...
 

Επισκέπτης
προτιμω να μην δωσω λεπτομερειες για να μην σταμπαριστω σε περιπτωση που διαβαζουν και νταβαδες ..και επιτηδες δεν ειπα σε ποιο ιδρυμα συνεβη για να μην θεωρειθει οτι κανω στοχευμενη δυσφημηση ...απλα δινω ενα heads up ...

Και πως θα σταμπαρίστεις??? Είσαι στο ίντερνετ!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
μαγκες πριν απο λιγο πηδηξα την βερονικα  :cheesy: και απ'οτι μου ειπε σε λιγες μερες λογικα θα ξανανοιξουν αρκετα απο αυτα που εχουν κλεισει

αιντε να δουμε

Πολλες φορες ακουστηκε αυτο απο περισι αλλα φως δεν ειδαμε
Στο Μυλο κατι θα γινει αργα η γρηγορα , με τον Φουκαρα τον Βαρδαρη εχω περιεργεια να δω αν θα τους ανανεωσουν ..

Πως ηταν η Βερονικα ?  :think:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16

Αύριο λέω να έρθω για μια καταδρομική ως Θεσσαλονίκη. Τι προτείνετε να φάω? :think: Ποιες καλές έχουν βραδυνή βάρδια αύριο? Σας ευχαριστώ.. :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom