Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (5 μέλη και 46 επισκέπτες)

lastpontian

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
11
κοβεται ο κύριος .
Δεν υιοθετουμε τα λεγομενα του.
που σε ρε νατασααααααα????
 

lastpontian

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
11
η νατασα η ψιλομιλφ οχι η νεοτερη που ηταν στο στουντιο που εκλεισε στη μαντζαρου 14, χαθηκε τελειως ρε σεις?
αυτη με τις σιλικονες
μηπως τραγουδαει σε αλλο μαγαζί????????????


 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σήμερα έκανα μια πολύ μικρή και επιλεγμένη μπουρδελότσαρκα  προς αναζήτηση είτε της πιπινοβίκυς είτε της Ειρήνης.

Ξεκίνησα λοιπόν από το Προμηθέως 25 ήταν η Άννα η Milf εκεί η Eιρήνη δούλεψε χθες και προχθές εκεί (σύμφωνα με τα λεγόμενα της τσατσάς) και είναι άγνωστο πότε θα ξαναδούλεψει μιας και τα μαγαζιά είναι πλέον λίγα και τα κορίτσια δουλεύουν διήμερα για να συντηρηθούν όλα.

Συνέχεια στο Ταντάλου 14 με υποδέχθηκε η Μέρτσυ με αγκαλίτσες, εγώ cool με τα χέρια στις τσέπες, μιας και δεν είχα σκοπό να την τιμήσω, και προς τιμήν της με μεγάλη άνεση μου είπε ότι η Βίκυ δουλεύει βραδινή μεταμεσονύκτια βάρδια μετά τις 12.

Στη συνέχεια πήρα το αμάξι και πήγα στο Νικ. Ουρανού 26 μπας και βρω καμιά Μαρτίνα αλλά μάταια ήταν πάλι η Ρωξάνη και την κοπάνησα.

Στη συνέχεια βγήκα στην  Αχελώου  και πλησιάζοντας την 26ης Οκτωβρίου είχα 2 επιλογές, ή να στρίψω αριστερά και να δώσω τέλος σε αυτή τη μίνι τσάρκα, είτε να στρίψω δεξιά και να πάω στο τσίρκο πράγμα που τελικά έκανα, και όχι μόνο δεν το μετάνιωσα αλλά αντίθετα έριξα το γαμήσι της χρονιάς στη Λάουρα που ήταν υπηρεσία.

Θα ακολουθήσει λεπτομερής και αναλυτική πανηγυρική κριτική.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ΛαστΠονδιαν , ειχαμε πει η Τσαρινα αγνοειτε  :-
προφανος μπερδευτικες στο τελευταιο σου ποστ που λες για τανταλου .. μπερδεψες τις οδους
συναχωμενος θα εισαι ,μαλλον , γιατι αλλιως δυσκολα τις μπερδευεις .. υπαρχει μια Α Διαφορα  :cheesy:

GAMEOVER  :rockon:
Σε PIPINOLOVER εξελησεσαι  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ΛαστΠονδιαν , ειχαμε πει η Τσαρινα αγνοειτε  :-
προφανος μπερδευτικες στο τελευταιο σου ποστ που λες για τανταλου .. μπερδεψες τις οδους
συναχωμενος θα εισαι ,μαλλον , γιατι αλλιως δυσκολα τις μπερδευεις .. υπαρχει μια Α Διαφορα  :cheesy:

GAMEOVER  :rockon:
Σε PIPINOLOVER εξελησεσαι   :grin:
την κοκκινομαλλα την κωλαρου πρεπει να ψαχνει ο ποντιος....οχι την μικρη :birdman:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Φριξου 14 Κομοδινοπουλου
Φριξου 9 οι αναμνησεις μου ...
Τσιρκο Η Κατερινα
Λα Φαμ Χριστινα
Σααλ η Λιζα ( Τελικα αυτη ειναι η οχι η Βυζαρου Ναταλι ?  :think: )
Κωλετη δε πηρα ... Νικολ μαλλον
τι αλλο εμεινε ανοιχτο ?  :think:
ααα το Βενζιναδικο στην 26ης
1,65 η αμολυβδη
1,49 Το πετρελαιο
με καθε αλλαγη λαδιων δωρο το πλήσιμο

αυτα  :grin:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Σααλ η Λιζα ( Τελικα αυτη ειναι η οχι η Βυζαρου Ναταλι ?  :think: )

Αυτή είναι και για τους παλιούς πριν 4 χρόνια η Κλαούντια από "Κόστα Ρίκα", σχεδόν μισή ήταν τότε... Αλλά το βυζί βύζάρα πάλι κανα νουμεράρακι μικρότερο
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Αυτή είναι και για τους παλιούς πριν 4 χρόνια η Κλαούντια από "Κόστα Ρίκα", σχεδόν μισή ήταν τότε... Αλλά το βυζί βύζάρα πάλι κανα νουμεράρακι μικρότερο

Αααα ναι το ειχαμε ξαναπει αυτο θενξ

εγγυκλοπαιδικα  τι ειναι αυτη ? βουλγαρα ?  :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
βολτα αποψε με ακομα μια αποτυχημενη καταθεση...εχει παραγινει το κακο και δεν ξερω τι φταιει

-Προμηθεως 25.Η ομορφη καστανη Τζουλια.Ωραιο καλοστεκουμενο πιπινακι με ομορφο κωλαρακι και μετριο νομιζω βυζακι.στα 50ε γυμνο και 60ε 69
-Σαπφους 7.η ομορφη Μιρελα η μοντελισια :knuppel: :knuppel:....εδω την πατησαμε,μας τα λεγανε και δε τα πιστευαμε :jerking: :jerking:Θα τα πουμε παρακατω ομως
-Προμηθεως 11.δε μπηκα,λογικα η Βερονικα
-Τανταλου-Σαπφους γωνια(πρασινο).η Αντρε.εμφανισιακα δε λεει τιποτα αλλα εχω λαβει κατι πμ που λενε οτι ειναι καλη μεσα.Σε καποια φαση οπως καθομαι διπλα διπλα με την γυφτοτσατσα πιανω τον ωμο μου να ξεπιαστω.Τι το'θελα?Με αρπαζει η χοντρη και ξεκιναει το μασαζ ψηλα με χερια σαν ταναλιες.Τελοσπαντων καλο ηταν αλλα μου λεει τωρα τριψε με κι εσυ :2funny: :2funny:...Πρωτα στη μεση,τι να πρωτοπιασεις εκει??Και μετα μου λεει κανε λιγο και στους ωμους.Φορουσε και ανοιχτη μπλουζα ηταν και ψιλοιδρωμενη οποτε καταλαβαινετε :2funny: :2funny:.Τη συμπαθω τη χοντρη ομως...
-Τανταλου 8.ενα μπαζο που ομοιο του δεν εχω ξαναδει.Μελαχρινη,ασχημη γυφτοφατσα,χοντρη με κυτταριτιδα.Πρωτη φορα την εβλεπα.Ελενα νομιζω ειπε :think:.Η καυλοΒικυ η ξανθια ειναι πρωινη και η Μαρινα απουσιαζει.
-Τανταλου 14.η ομορφη μελαχρινη πιπινοΒικυ με τα μονο αρνητικα σχολια.
-Νικ.Ουρανου 26.Η καυλιαρα μιλφ Βιολετα που ειναι καλη μεσα.Προς τα εκει επαιζε το μυαλο μου αρχικα αλλα την πατησα ο μαλακας με την αλλη.στα 50ε 69 με γυμνο
-26ης Οκτωβριου 35.Πηγα για να δω την Κατερινα που λετε,νομιζω αυτη ητανε.Καστανη με σχετικα μεγαλο βυζι αλλα πολυ πεσμενο αναλογα με την ηλικια της και μετρια φατσα.Δε μ'αρεσε...

Νεκρα καθολη τη διαρκεια της βολτας και στο Βαρδαρη και στα στουντιο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
καταθεση αποψε στο Σαπφους 7 στη Μιρελα για 50ε με 69.Υποτιθεται οτι αυτη την ειχα απο τις σιγουρες επιλογες και ειπα να την παρω σαν μια σιγουρη και αποχαιρετηστιρια επιλογη διοτι εχω μερικες δοκιμασμενες στη λιστα που θελω να ξαναπαρω πριν φυγουνε κι αυτες.Θελω δηλαδη Νικολ,Ηρα,Βερονικα,Μαρινα,Νταινα,Ειρηνη....λεμε τωρα,θα δουμε.

Τελοσπαντων η Μιρελα το ειχα πει απο την πρωτη στιγμη οτι τεχνικα ειναι ασχετη αλλα εδειχνε μια φοβερη διαθεση και σε καυλωνε με 2 χαδια και με τα παιχνιδια της.
Σημερα μπηκε πραγματι χαμογελαστη και ευδιαθετη αλλα χωρις ορεξη για πολλα πολλα.Με το που ξαπλωσε,ανοιξε την καποτα και πηγε να μου την βαλει αμεσως.Τι κανεις την λεω??Δε θα παιξουμε λιγο?Δε θα με καυλωσεις πρωτα?Ετσι κατευθειαν καποτα?Λιγο υποχωρησε εκει αλλα αρχισε να κανει κατι μαλακιες...με τσιμπουσε,τιναζοταν αποτομα στο κρεβατι,την αρχισα γλειφομουνι και εσφιγγε υπερβολικα τα ποδια της σα να με πνιγει.Μαλακιες δηλαδη που με αποσυντονιζαν ολη την ωρα.Καπου εκει καταλαβα οτι το πεταξαμε παλι το πενηνταρικο :jerking: :jerking:
Οπως ηταν φυσικο δε μου σηκωθηκε,μου περναει την καποτα οπως οπως και αρχιζει μια πιπα...ρε παιδια σοβαρα πονουσα κανονικα.Λες και ηθελε να μ'εκδικηθει για κατι η γκομενα.Υπερβολικα σφιχτο ρουφηγμα στο πουτσοκεφαλο.Αναγκαστηκα τη σταματησα.Προσπαθησα λιγο με το χερι να μου σηκωθει να το χωσω.
Με το ζορι της το εβαλα,εσπρωξα λιγο πισωκολλητο αλλα δεν καυλωνα καθολου.Καπου εκει επεσε και η ατακα 'εχεις ενα λεπτο ακομα'λογω του οτι ακουγε και την πορτα του σαλονιου αλλα τελικα μου εκανε τη χαρη και εδειξε λιγη ανοχη παραπανω.Αλλωστε σε οικο ανοχης ημασταν :2funny: :2funny: :2funny:
Ε καπου εκει πηρα να φορτωνω κιολας οποτε τη γυρισα παλι σε 69,της εγλειφα την τελεια σουφρα και τελειωσα με μαλακια τελικα.

Τιποτα...μηδεν,σα να μην εγινε.Ξεπετα και τυπικη διαδικασια η Μιρελα.Χαλασε και αυτη.
Αυτη η εποχη τελικα ειναι πολυ περιεργη.Ακουμε ολη μερα τις μαλακιες,πεφτει η διαθεση μας,γαμαω τη Ρουμανα και σκεφτομαι οτι το μισο συναλλαγμα της χωρας εχει παει στη Ρουμανια και στην Ουγγαρια :jerking: :jerking:λεω τι μαλακες ειμαστε τελικα,εκνευριζομαι,μου φευγει η ορεξη.
Απο τη αλλη στα μπουρδελα βαρανε μυγες,λογικο ειναι να εκνευριζονται κι αυτες και με το που ακουν την πορτα στο σαλονι κοιτανε να πεταχτουνε εξω.Εχω δωσει 240ε ως τωρα μες το Μαιο και αυτα που πηρα εγω ηταν μετριοτατες εμπειριες.

Κατι παρομοιο ειχε συμβει και το Φθινοπωρο οπου ειχα μια σειρα μετριων καταθεσεων,αρχισε να πεφτει η ψυχολογια μου,δε μου σηκωνοταν,βρε τι εχω παθει...και τελικα ειχα παει στη Ναντια τοτε και με απογειωσε.Οποτες μαλλον δε φταιω μονο εγω ;) ;)
Καποτα σε πεσμενη πουτσα και μαλιστα περασμενη με κακο τροπο σημαινει οτι εχει τελειωσει το ματς απο τα αποδυτηρια ακομη
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
παρτουζα χθες το βραδυ μενα φιλο την αντριαννα  φριξου 14...
γαμω το σπιτακι της..(ειχα γραψει κ καλα σχολεια πριιν λιγο καιρο ο μαλακας)

φουλ μερεντα  (βρωμισε ολο το δωματιο) κ στα καπακια αρχισε να μας βριζει κ στα ουγγαρεζικα(η σε οποια σκατογλωσσα μιλαει)
ουτε απεξω δεν ξαναπερναω....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
-Τανταλου 8.ενα μπαζο που ομοιο του δεν εχω ξαναδει.Μελαχρινη,ασχημη γυφτοφατσα,χοντρη με κυτταριτιδα.Πρωτη φορα την εβλεπα.Ελενα νομιζω ειπε :think:.Η καυλοΒικυ η ξανθια ειναι πρωινη και η Μαρινα απουσιαζει.

Έλα ρε al τα παραλές, δεν ξέρω βέβαια αν είναι η ίδια πάντως η περιγραφή ταιριάζει απόλυτα με την Έλενα που έκανε πριν κάνα μήνα λίγα μεροκάματα στο Προμηθέως 25. Ντάξυ μπορεί να μην σ΄ άρεσουν οι χοντρές αλλά πάντως χειρότερη σε εμφάνιση από την Χριστίνα της Κατεχάκη 13 δεν είναι, και την έχεις πάρει και εσύ αυτή την συγκεκριμένη. Στο λέω επειδή τις έχω πάρει και τις 2 αυτές εγώ με την Έλενα να είναι πολύ καλύτερή της στο δωμάτιο.


-Τανταλου 14.η ομορφη μελαχρινη πιπινοΒικυ με τα μονο αρνητικα σχολια.

Από μένα έχει και θετικά και μάλιστα πολλά. Μετά την πατάτα που έφαγα στις αρχές του χρόνου μαζί της, όπου έφαγε και το ανάλογο μάυρισμα, είχα διό πολύ καλές καταθέσεις, είναι βέβαια λίγο παράξενο κορίτσι αλλά κατά βάθος καλό και αν βρεις το κουμπί της σου τα δίνει όλα.


[quote author=al pacino link=topic=125.msg2869852#msg2869852
-26ης Οκτωβριου 35.Πηγα για να δω την Κατερινα που λετε,νομιζω αυτη ητανε.Καστανη με σχετικα μεγαλο βυζι αλλα πολυ πεσμενο αναλογα με την ηλικια της και μετρια φατσα.Δε μ'αρεσε...

[/quote]

Πάλι δεν έχεις πολύ δίκιο. Η Κατερίνα μπορεί να μην έχει εμφάνιση μοντέλου (σαν την Μιρέλλα), έχει όμως ένα άγουρο νεανικό κορμί και βελούδινη επιδερμίδα που σε καυλώνει, είναι λίγο άπειρη ακόμα βέβαια αλλά έχω ακούσει ότι τον τελευταίο μήνα έχει μπει στο κλίμα και έχει ανεβάσει την απόδοσή της.


Νεκρα καθολη τη διαρκεια της βολτας και στο Βαρδαρη και στα στουντιο

Νέκρα έχει γενικά και τα απογεύματα, παρόλο που έχουν μείνει τόσο λίγα σπιτάκια ο κόσμος είναι πολύ λίγος. Α ρε κρίση ….καταραμένη.

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Νέκρα έχει γενικά και τα απογεύματα, παρόλο που έχουν μείνει τόσο λίγα σπιτάκια ο κόσμος είναι πολύ λίγος. Α ρε κρίση ….καταραμένη.
ναι ....κριση κριση γκειμοβερ αλλα μυαλο δεν βαζουν παλι....let them burn που ελεγε και καποιος σε μια ταινια :grin:.....
φουλ μερεντα   (βρωμισε ολο το δωματιο) κ στα καπακια αρχισε να μας βριζει κ στα ουγγαρεζικα(η σε οποια σκατογλωσσα μιλαει)
ουτε απεξω δεν ξαναπερναω....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
βολτα αποψε με ακομα μια αποτυχημενη καταθεση...εχει παραγινει το κακο και δεν ξερω τι φταιει

Η κουραση φταει , και η αβεβαιοτητα
πολυ καιρο τα ιδια προσωπα στα ιδια μερη > Ρουτινα
οι ημερομηνιες κλεισιματος κι αλλων σπιτιων πλησιαζουν και υπαρχει μια διαχυτη ανασφαλεια

Για Μιρελα δεν ειναι η Πρωτη φορα που ακουω κατι οχι και τοσο καλο
νομιζω την ειχα πετυχει να φευγεια απο το προμ 11 μια φορα , αλλα θεωρω οτι δεν την εχω δει καν

Καποτα σε πεσμενη πουτσα και μαλιστα περασμενη με κακο τροπο σημαινει οτι εχει τελειωσει το ματς απο τα αποδυτηρια ακομη
Καλα αυτο αλλο καπελο ...  :jerking: επειδειξη ξεπετας και αντιεπαγκελματισμου  :jerking:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
α μπραβο ηταν και προσφατο στο σταρ γιαυτο το θυμομουν..... :rockon:
Η κουραση φταει , και η αβεβαιοτητα
φτηνες δικαιολογιες.....μου θυμιζουν προπονητη δευτεροκλασατης ομαδας που ψαχνει να βρει οτι του εφταιγε το βρεγμενο χορτο,ο κακος μας καιρος,ο  διαιτητης,η μπαλα....

δεν φταιει αυτο....φταιει που εχει πεσει το επιπεδο των ιεροδουλων ως επαγγελματιων, σας το επαναλαμβανω χιλιες φορες....δεν θα μας φτασουν να εχουμε εμεις κομπλεξ για τις επιδοσεις μας....που θα ριχναμε και τεσσερα γαμησια σε  ενα βραδυ με μια καλη αν ειχαμε την δυνατοτητα και τα λεφτα καποτε...που λεει ο λογος....αμα η αλλη ειναι αναφτρα και καλη τι να λεμε ξεχωριζει.....

να σας θυμισω πχ την ελενα την ουκρανεζα,το αλλο το πιπινι απεναντι απο τζαμπο ακομα και την μαρια,την αφροδιτη την ψηλη,την σαρα του τοτε πριν βαρυνει κι αυτη πριν δυο-τρια-τεσσερα χρονια που σου καναν κατι γαμησια ομηρικα;


ΥΓ τα ιδια προσωπα δεν πειραζουν αν ειναι καλα προσωπα.....και αν ειναι στανταρακια οτι θα περασεις καλα....ισα ισα.... ;)
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ακομα να γυρισει η ναντια απο ερημιτη? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom