Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (4 μέλη και 51 επισκέπτες)

Vradinos

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αδερφια τιν Νικολ τιν γαλλιδα που μπορω να τιν βρω?? :tits:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εγω παντως προβλεπω η νεα περιοχη του ερωτα που θα γινει,να εχει διαχειριστη και εργολαβο τον φιλο μας τον μπουταρη!ξερει τι κανει η παλιο κουφαλα γι αυτο μπηκε στη δημαρχεια! Χαιρετηστε τον νεο νταβατζη της πολης!Μπουταρης!
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εγω παντως προβλεπω η νεα περιοχη του ερωτα που θα γινει,να εχει διαχειριστη και εργολαβο τον φιλο μας τον μπουταρη!ξερει τι κανει η παλιο κουφαλα γι αυτο μπηκε στη δημαρχεια! Χαιρετηστε τον νεο νταβατζη της πολης!Μπουταρης!
γι αυτό φυσικα και κλεινει το βαρδαρη,το ειχε μελετημενο!
 

Επισκέπτης
Δεν έχεις καθόλου άδικο εδώ που τα λέμε!

Τι καινούργια ρε μλκς που είχαμε πληροφορίες για Τσίρκο/Λέιντις δεν την έχει πάρει μάτι κανένας???? Όλοι από μένα περιμένετε??  :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Δεν έχεις καθόλου άδικο εδώ που τα λέμε!

Τι καινούργια ρε μλκς που είχαμε πληροφορίες για Τσίρκο/Λέιντις δεν την έχει πάρει μάτι κανένας???? Όλοι από μένα περιμένετε??  :2funny: :2funny:

Ενα ειναι το πορνοκομαντο του σαιτ.!! ενας ο πορνοκαταδρομες του bourdela..!!

Maaneskygen.! :rockon: :rockon:

....εγω νυστευω  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Δεν έχεις καθόλου άδικο εδώ που τα λέμε!

Τι καινούργια ρε μλκς που είχαμε πληροφορίες για Τσίρκο/Λέιντις δεν την έχει πάρει μάτι κανένας???? Όλοι από μένα περιμένετε??  :2funny: :2funny:
  ωχ ξεχασα να παρω και τηλεφωνο να δω τι θα πουν

Η Μερτσι ειναι τωρα ... το βραδυ θα ξαναπαρω αν δε ξεχασω
Αυτο πως και δεν εκλεισε ?  :think: μαζι με Βιλλα ηταν να κλεισουν
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Παρεπιπτόντως χθες το απόγευμα στη γύρα που που έκανα με το αμάξι έιδα το Φρίξου 14 κλειστό.

Βέβαια στην πόρτα δεν είδα μολυβοσφραγίδες και λοιπά κόλπα.

Ας επιβεβαιώσει κάποιος αν το βρήκε ανοικτό ή κλειστό λιγό αργότερα.

Μέινανε 14 τελικά. :think: :huh: >:( >:( >:( >:( >:( >:(
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
κάτι ασχετο κατεβαίνοντας την κωλέτη και φτάνωντας στη στροφη για ανδρεου γεωργίου στα δεξια είναι ενα καινουριο κτιριο...ξέρει κανεις για τι προορίζεται εκεινο ? Θα μπορουσε ας πούμε να στεγάσει και 50 μπουρδελα.... :rockon: :2funny: :2funny: :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
Πέρασα για να δώ την καινούργια κ όντας απογοητεύμενος είπα να γυρίσω λίγο στο χώρο (ότι έχει απομείνει τελωσπαντων...)

-Προμ 25: Μια busty που τη λέγανε Άντζυ νομίζω. Τρώγεται εμφανισιακά, δεν είναι κάτι τρομερό μέσα και βιάζεται.
-Προμ 11: Ήρα
-Σαπφούς 7: Τους πέτυχα πάνω στην αλλαγή αναλάμβανε η Νικόλ και πιο πριν ήταν ένα άγνωστο πολύ συμπαθητικό ξανθούλι το οποίο δεν μπορούσα να διακρίνω καλά γιατί ήταν γονατισμένο μέσα στο σαλόνι. Πρέπει να ήταν ωραίο μωράκι όμως. Κάρμεν το όνομά της. Επιβάλλεται άυριο κυριακή πρωί ένας επαναληπτικός γύρος για περισσότερα συμπεράσματα.
-Ταντάλου 8: Βίκη (UA), βαριεστημένη φούλ.
-Ταντάλου 14: Η καινούργια! Αριάνα μου είχαν πει ότι τη λένε και ότι είναι Τσέχα. Σε κοντινή επιθεώρηση όμως θα έλεγα ότι μοιάζει με ελληνίδα της διπλανής πόρτας. Μαύρο αγορέ μαλλί, την φάτσα ούτε τη πρόσεξα, σόρυ δεν είναι το φόρτε μου, ωραία βυζιά αν μπορούσες να τα απομονώσεις κ το traditional greek αχλαδοσώμα, λεπτοί ώμοι φαρδιά λεκάνη. Εμένα δεν μου άρεσε αλλά εγώ έχω τα προσωπικά μου γούστα..άλλοι πάω στοίχημα μπορεί κ να φτιάχνονται με την περιγραφή μου..  ;)
Σαπφούς 20 κ Ταντάλου-Σαπφούς δεν πήγα kinder έκπληξη.

Κωλλέτη: Αγάπη (Μείον η τσατσά που διάβαζε εφημερίδα με ύφος καρδινάλιου κ μου έκανε χάρη που μου έλεγε το όνομα της κοπέλας που δουλεύει κ δεν μου έκανε τη χάρη να μου πεί ποια δουλεύει το βράδυ.)
Φρίξου 14: Είναι ανοιχτό και δουλεύει η Λάουρα η μεγαλόσωμη. Το βράδυ Αντριάννα.. μου έχει καρφωθεί στο μυαλό η πουτανορουμάνα Ρωξάνα, αυτή η πετίτ με τους σιλικονούχους βύζους αλλά δεν την πετυχαίνω τη ρουφιάνα.
Νικ. Ουρανού 26: Η ξυνισμένη πάντα όταν με βλέπει Ρωξάνη επείδη ποτέ δεν της κάνω τη χάρη να μπώ αν κ τελευταία ίσως κάνω καμιά κίνηση.
Πέτρου Ερημίτη: Φαγοπότι από τους νταλικέρηδες και η μιλφ Άντζελα που αρχίζει να γίνεται κι αυτή επιθετική νομίζω μαζί μου.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πέρασα για να δώ την καινούργια κ όντας απογοητεύμενος είπα να γυρίσω λίγο στο χώρο (ότι έχει απομείνει τελωσπαντων...)

-Ταντάλου 8: Βίκη (UA), βαριεστημένη φούλ.
Θα αναπολει τα Χριστουγεννα μαλλον :tooth:
-Ταντάλου 14: Η καινούργια! Αριάνα μου είχαν πει ότι τη λένε και ότι είναι Τσέχα.
:think: Μαθαμε το ονομα τελικα , μπραβο πουτανοκομαντο  :rockon:

Κωλλέτη: Αγάπη (Μείον η τσατσά )
Η Κωλετη απο οσο θυμαμαι εχει νταξυ τσατσαδες , ευγενικες ακομη και οταν φευγεις
κανα καινουριο νουμερο θα ηταν η θα καλυπτε κανα Ρεπο
Η φιλη μου η Λια ειναι ακομη εκει αραγε ?  :think: την ξερει κανεις ?

Αξιος  :rockon:

οσο για αυτες που στραβωνουν , ασε το νουμερο σου να σου παραγγειλω και σενα στολη μπουρδελιαρη
(παλι δε την βρισκω .. ξερεις εκεινη την κοκκινη )
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
-Ταντάλου 14: Η καινούργια! Αριάνα μου είχαν πει ότι τη λένε και ότι είναι Τσέχα. Σε κοντινή επιθεώρηση όμως θα έλεγα ότι μοιάζει με ελληνίδα της διπλανής πόρτας. Μαύρο αγορέ μαλλί, την φάτσα ούτε τη πρόσεξα, σόρυ δεν είναι το φόρτε μου, ωραία βυζιά αν μπορούσες να τα απομονώσεις κ το traditional greek αχλαδοσώμα, λεπτοί ώμοι φαρδιά λεκάνη. Εμένα δεν μου άρεσε αλλά εγώ έχω τα προσωπικά μου γούστα..άλλοι πάω στοίχημα μπορεί κ να φτιάχνονται με την περιγραφή μου..  ;)
Σαπφούς 20 κ Ταντάλου-Σαπφούς δεν πήγα kinder έκπληξη.

Μπράβο Maanes που σκέφτεσαι τα φιλαράκια σου, ωραία περιγραφή. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Φρίξου 14: Είναι ανοιχτό και δουλεύει η Λάουρα η μεγαλόσωμη. Το βράδυ Αντριάννα.. μου έχει καρφωθεί στο μυαλό η πουτανορουμάνα Ρωξάνα, αυτή η πετίτ με τους σιλικονούχους βύζους αλλά δεν την πετυχαίνω τη ρουφιάνα.

Ουφφφ…ευτυχώς ανοιχτό, θα την κάνω καμιά φορά την μαλακία και θα πάω να δοκιμάσω Comοδινοπούλου.


Νικ. Ουρανού 26: Η ξυνισμένη πάντα όταν με βλέπει Ρωξάνη επείδη ποτέ δεν της κάνω τη χάρη να μπώ αν κ τελευταία ίσως κάνω καμιά κίνηση.

Αυτή τη Ρωξάνη την είχα δει και εγώ προ ημερών, ωραίες βυζάρες, :tits: :tits: :tits: έχουμε πρόχειρη καμιά κριτική.?

 

nullis

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα για να δώ την καινούργια κ όντας απογοητεύμενος είπα να γυρίσω λίγο στο χώρο (ότι έχει απομείνει τελωσπαντων...)

-Προμ 25: Μια busty που τη λέγανε Άντζυ νομίζω. Τρώγεται εμφανισιακά, δεν είναι κάτι τρομερό μέσα και βιάζεται.
-Προμ 11: Ήρα
-Σαπφούς 7: Τους πέτυχα πάνω στην αλλαγή αναλάμβανε η Νικόλ και πιο πριν ήταν ένα άγνωστο πολύ συμπαθητικό ξανθούλι το οποίο δεν μπορούσα να διακρίνω καλά γιατί ήταν γονατισμένο μέσα στο σαλόνι. Πρέπει να ήταν ωραίο μωράκι όμως. Κάρμεν το όνομά της. Επιβάλλεται άυριο κυριακή πρωί ένας επαναληπτικός γύρος για περισσότερα συμπεράσματα.
-Ταντάλου 8: Βίκη (UA), βαριεστημένη φούλ.
-Ταντάλου 14: Η καινούργια! Αριάνα μου είχαν πει ότι τη λένε και ότι είναι Τσέχα. Σε κοντινή επιθεώρηση όμως θα έλεγα ότι μοιάζει με ελληνίδα της διπλανής πόρτας. Μαύρο αγορέ μαλλί, την φάτσα ούτε τη πρόσεξα, σόρυ δεν είναι το φόρτε μου, ωραία βυζιά αν μπορούσες να τα απομονώσεις κ το traditional greek αχλαδοσώμα, λεπτοί ώμοι φαρδιά λεκάνη. Εμένα δεν μου άρεσε αλλά εγώ έχω τα προσωπικά μου γούστα..άλλοι πάω στοίχημα μπορεί κ να φτιάχνονται με την περιγραφή μου..  ;)
Σαπφούς 20 κ Ταντάλου-Σαπφούς δεν πήγα kinder έκπληξη.

Κωλλέτη: Αγάπη (Μείον η τσατσά που διάβαζε εφημερίδα με ύφος καρδινάλιου κ μου έκανε χάρη που μου έλεγε το όνομα της κοπέλας που δουλεύει κ δεν μου έκανε τη χάρη να μου πεί ποια δουλεύει το βράδυ.)
Φρίξου 14: Είναι ανοιχτό και δουλεύει η Λάουρα η μεγαλόσωμη. Το βράδυ Αντριάννα.. μου έχει καρφωθεί στο μυαλό η πουτανορουμάνα Ρωξάνα, αυτή η πετίτ με τους σιλικονούχους βύζους αλλά δεν την πετυχαίνω τη ρουφιάνα.
Νικ. Ουρανού 26: Η ξυνισμένη πάντα όταν με βλέπει Ρωξάνη επείδη ποτέ δεν της κάνω τη χάρη να μπώ αν κ τελευταία ίσως κάνω καμιά κίνηση.
Πέτρου Ερημίτη: Φαγοπότι από τους νταλικέρηδες και η μιλφ Άντζελα που αρχίζει να γίνεται κι αυτή επιθετική νομίζω μαζί μου.

Πέρασες καθόλου απο Αν Γεωργίου 4 (Saal);Ποια ήταν;
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Καποτε ολα τελειωνουν η εστω φτανουν σε ενα τερμα και μετα παιρνουν αλλη κατευθυνση..μετα τον συναγωνιστη Jo καπου και εγω εφτασα σε ενα τερμα στην μπουρδελοκαριερα μου μινι μεταμεσονυχτια τσαρκα στα στενα του βαρδαριου με (ακομα) μια αποτυχημενη καταθεση και αυτη την φορα με μια που θεωρουσα στανταρακι..
δεν ξερω τι φταει ισως ο αναδρομος ερμης ισως ειμαι ερωτευμενος ισως η κριση ισως τ ο δντ!αλλα μονο αποτυχιες ειχα τον τελευταιο καιρο

ξεκινημα απο το ισως αγαπημενο μου σπιτι το αλουμινατο οπου ηταν ανοιχτο παρα τα αντιθετα που ειχα διαβασει
ηλπιζα να ηταν η λαουρα οπως και παλαιοτερα σαββατοβραδα..μπαινω μεσα πανζουρλισμος καμια 15αρια ατομα στο ορθιο εμεινα περιμενα περιμενα..παω ρωταω την τσατσα πια κοπελα ειναι?βικυ μου λεει...θυμαμαι τις κριτικες..την κανω..!

συνεχεια στο πρασινο το γωνιακο..και εκει ειχε καμια 7-8 ατομα περιμενω περιμενω ηλπιζα να ειναι καμια γιαννα η αλισια...αλλα παπαρια βγαινει μετα απο ωρα ενα ψιλομπαζακι αδιαφορο ονομα δεν ξερω..

συνεχεια παω σαπφους 20 στο κελλοσπιτο..πια ειναι ρωταω..η κελλυ...ωραια λεω την εχω παρει και παλαιοτερα την καβλοπατατα κελλυ αλλα ψυνομουν να την κανω την μαλακια..βγαινει..και ειχε αλλαξει δεν ξερω μου φανηκε πιο κοντη?πιο..πιο..αλλαξε και το μαλλι..δεν ξερω οταν την ειχα παρει πριν μερικους μηνες μονο που την ειδα καβλωσα μου θυμιζε τραγουδιστρια σε παρακμιακο σκυλαδικο..σκυλι για σκισιμο..τωρα δεν ξερω..κατι ειχε χασει..ωραια αλλα απλα μια ωραια γκομενα..

συνεχισα για το επομενο σπιτι το ηροσπιτο ηταν κλειστο ακομα στο διπλανο ειπαμε και την μονικα μπελουτσι να φερουνε ανα δεν βαλουν κρεββατια του τωρινου αιωνα δεν ξαναμπαινω..

προμηθεως 11..πανικος μετραω γυρω στα 11 ατομα μεσα ολοκληρη ποδοσφαρικη ομαδα καναμε..περιμεναμε περιμεναμε..παω ρωταω την τσατσα ποια ειναι..μου λεει βερονικα..ωραια λεω εδω ειμαστε εκλεισε καθως την ειχα ξαναπαρει με αριστες εντυπωσεις..αν δεν ηταν βερονικα θα τον εδινα ξανα στην πατατα-κελλυ
με το που βγαινει η βερονικα μου φανηκε ακομα χειροτερη απο την προηγουμενη φορα..δεν ξερω το μαλλι της μακρυνε παντως χαλασε αν δεν την ειχα δοκιμασει και δεν γνωριζα θα ειχα φυγει στο δευτερολεπτο οπως καναν και οι 10 απο τους 11 που περιμεναν..!!!

με το που την κανουν παω και κ καθομαι στην τσατσοκαρεκλα!!εχω ξεφυγει κ εγω :2funny: τι κανεις μου λεει η θεια? ασε λεω την ξερω την κοπελα θα κατσω εδω να περιμενω..

στα του αγωνα θα ανεβασω και μια περιλπτικη κριτικη αλλα σε γενικες γραμμες ηταν αποτυχημενη καταθεση οπου το φταιξιμο απο ενα σημειο και μετα δεν μπορω να το ριχνω στις κοπελες αλλα σε μενα

πλεον κρεμαω το προφυλαχτικο μου!
θα ηθελα μονο σαν χαπενινγκ καποια στιγμη μεσα στο καλοκαιρι να κανονιζαμε καμια μεταμεσονυχτια μπουρδελοτσαρκα με τον προεδρο gl και τον jo al klp να ριχναμε το γελιο της αρκουδας!

αυτα απο μενα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
...μινι μεταμεσονυχτια τσαρκα στα στενα του βαρδαριου με (ακομα) μια αποτυχημενη καταθεση και αυτη την φορα με μια που θεωρουσα στανταρακι..
δεν ξερω τι φταει ισως ο αναδρομος ερμης ισως ειμαι ερωτευμενος ισως η κριση ισως τ ο δντ!αλλα μονο αποτυχιες ειχα τον τελευταιο καιρο

πλεον κρεμαω το προφυλαχτικο μου!
θα ηθελα μονο σαν χαπενινγκ καποια στιγμη μεσα στο καλοκαιρι να κανονιζαμε καμια μεταμεσονυχτια μπουρδελοτσαρκα με τον προεδρο gl και τον jo al klp να ριχναμε το γελιο της αρκουδας!

αυτα απο μενα

Οπως εγραψα και στην τελευταια μου κριτικη ενα διαλειμα θα κανει καλο σε ολους
Δειχνει να ειναι η καλυτερη εποχη , ετσι ωστε αν βγει αληθηνη η φημη οτι κανα δυο βδομαδες θα περασει η επιτροπη
και ανοιξουν αρκετα , να ξεχυθουμε με περισσοτερη ορεξη  :fuck2:


Και μετα να παμε στην Περιβοητη Ταβερνα -Πιπες να πιουμε ενα ουζακι  :cheesy:

96024905145933442615.png
[/URL[/URL]]
Καλη Ξεκουραση και σε σενα ,
Βαλε ακομη εναν διπλο... Ελληνικο καφεδακι  και απολαυσε το ομορφο Κυριακατικο πρωινο


Εις το επανιδείν , η μαλλον  Εις το επαναπηδείν :tooth:
 

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
θα αρχισεται δηλαδη χειραντλια τωρα?
πολυ απελπισια.
καλοκαιρι ηρθε ρε, με ολες αυτες που γυρνανε στο δρομο ελαφρα ντυμενες και τις βλεπουμε τι θα κανουμε?
δεν θα πηγαινουμε να ξεγκαβλονουμε?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καποτε ολα τελειωνουν η εστω φτανουν σε ενα τερμα και μετα παιρνουν αλλη κατευθυνση..μετα τον συναγωνιστη Jo
καπου και εγω εφτασα σε ενα τερμα στην μπουρδελοκαριερα μου μινι μεταμεσονυχτια τσαρκα στα στενα του β
θα αρχισεται δηλαδη χειραντλια τωρα?
πολυ απελπισια.

Οχι βρε δε .. σιγα μη πουστρεψουμε κιολας
απλα ειπαμε ενα διαλειματακι θα κανει καλο ,
και στα κοριτσια και στα αγορια...

εξαλου υπαρχουν κι αλλα ομορφα πραγματα να κανει κανεις ...
Σημερα ας πουμε πηγα εκοψα χορτα στο αμπελι του μπαρμπα μου  :cheesy:
το τσιμπισα το 20 ρικακι :tooth:  


Στην Κωλετη Ηταν η Αγαπη και το Βραδυ η Νικολ μπαι δε γουει..

 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Είχαμε κανα νέο από Θεία Νάντια της Πέτρου ερημήτη? :think:
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, για σήμερα το βράδυ καμία αναφορά απο ό,τι μπουρδέλο ή σπίτι απέμεινε?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Εκτατο δελτιο απγευματινης αναφορας....

Τανταλου 14. Η πιπινα μαυρομαλα αβυζη Μερτσι
Τανταλου 8Α. Η ξανθια καυλιαρα Βικη με το σουτιεν την να κραταει με τα βιας τις βυζαρες τις.
Τανταλου και Σαμφως γωνια. Ενα ωραιο καστανοξανθο πιπινακι ομορφο με μετριο σωματακι, βγηκε topless και με την καποτα ανοιγμενη στο στομα πηγαινε μεσα στο δωματιο... :headbang: :headbang: αρα προκαταρτικα μηδεν.!!!
Σαμφως 20. Η τραγουδιαρα.!!  :2funny: Κελυ...aka πατατα.!! αλλα σεξυ οπως παντα να λεμε την αληθεια... :grin:
Σαμφως 7. Μια καινουρια ξανθια ονοματη Καρμεν, ασχημο προσωπο, μετριο σωμα, κοινως...μπαζο.!
Προμηθεους 11. Η Βασσιλησα Βερονικα, σαν αδυνατησμενη την ειδα, παραμενη σωματαρα.... :cum: :cum:
Προμηθεους 25. Μια μαυρομαλα ανωστη μογγολοφατσα, αδιαφορη...

...δεν θυμαμαι σε ποιο μαλον η στο 7 η στο 11 ριξανε teza για τις κατσαρηδες και βρωμουσε.!!  :2funny: :2funny: :2funny:
στο 14 μυριζε σχετικα καλα και στο 8Α μυρηζε γυροφαγια, αρα μολις ειχε φαει η πουτανα τα βρωμικα της.!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

[size=12pt]Ειδηση της Ημερας...[/size]
Πετρου Ερημητη. Μολυβδοσφραγιδα...Λουκετο.!!
οπως και το Μαντζαρου 14 οπως αναφερθηκε


26ης Οκτωβρη 35Α. Η βαριεμε που γαμιεμε.! :2funny: Κατερινα, μαυρομαλα πιπινα με μεγαλα σχετικα βυζια...ετσι οπως την ειδα σημερα και την συγγρινα με την Μερτσυ, παιζει να ειναι και αδερφες.!!  :think: :think:
...αλλα η μια αβυζη και η αλλη χυμωδης.???  :think: :think:
Ν.Ουρανου 26. Η Ξανθια καυλετα Βουλγαρα Βιολετα...



Α.Γεωργιου 34, Α.Γεωργιου 4, Κωλετη, φριξου 14 ηταν ανοιχτα αλλα δεν μπηκαμε...


....και που γαμησαμε????....σημερα γαμησαμε τον καταληλοτερο για προθυπουργο της χωρας μας...τον Κανεναν.!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

περαστηκα μας... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom