Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Μηπως η πιατσα να δουλευει και πρωι? Διαβαζω για την πιατσα και ζηλευω. Αμα κλεισουν κι αλλα μαγαζια θα στριμωχτουμε ολοι στα 1-2 που θα μεινουν και οπως πιανουνε και οι ζεστες δεν μας βλεπω καλα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
μεχρι να πεσει λάδι ;) στο συστημα :sunglasses: και να κινηθουν οι διαδικασιες θα πήξουμε  :jerking: :jerking:!


Γκαμισε τα σε λεω αντερφε ...
παλια μου τεχνη κοσκινο  :grin:
ουτε χρονο δε θα προλαβω να κλεισω σαν μπουρδελιαρης ( της φακης )

Μηπως η πιατσα να δουλευει και πρωι? Διαβαζω για την πιατσα και ζηλευω. Αμα κλεισουν κι αλλα μαγαζια θα στριμωχτουμε ολοι στα 1-2 που θα μεινουν και οπως πιανουνε και οι ζεστες δεν μας βλεπω καλα.

Ουτως οι αλλως με τις ζεστες εγω δε την παλευω ακομη και μονος να ειμαι στο μαγαζι ...
φευγει και το μωρο μου .. που ουτως η αλλως δεν ειναι ο εαυτος της τελευταια
εμμεσως πλην σαφως αν και δε μου τι ειπε ευθεως σαν να θελει να ζητησει συγνωμη απο μερικους
την Βικυ στο Λουξ την τελευταια μερα που εκλεινε θυμηζει
Παρολα ατα η πουταν η χημεια δουλεψε και η καταθεση ηταν επιτυχης
εδω και 5-6 μερες σιγογραφω την τελυταια (μαλλον) κριτικη μου για το μωρο μου  :-

Σκευτομαι να παω στο Αγιο Ορος ... Να γινω Πατερ Τζο
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
σε ποια αναφερεσαι; η κουμπαρα σου τι απεγινε;;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
σε ποια αναφερεσαι; η κουμπαρα σου τι απεγινε;;

κουμπαρα ? Την Εμμανουελα λες ?  :think: Αγνοειτε
και αυτη και Εβελινα
πριν για σε Χριστινα.DE αναφαιρομουν και αυτη θα αγνοειτε σε λιγο μαζι με την Μαντυ
ισως και η Μαντελαιν ... χασαμε και την Νατασσα την τσαρινα
Σε λιγο θα αγνουμαστε ολοι βασικα ...

αντι για κριιτκες θα γραφουμε ψαλμους  :priest:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σημερινή απογευματινή τσάρκα στα στενά του Βαρδάρη και όχι μόνο.

Σαπφώς 20 – Η Εμμανουέλλα, λεπτή ψηλή γκομενίτσα με ωραίο κολαράκι, μέτρια πράγματα.
Ταντάλου & Σαπφώς – Η Γιάννα με πονηρό βλέμμα, ωραία καμπυλωτή κοιλίτσα και μεγάλη τουρλωτή κολάρα, στα υπ΄ όψη.
Ταντάλου 8Α – Η Βίκυ η Ουκρανή, με κεφάκια αλλά και λίγα παραπάνω κιλάκια που δεν την χαλάνε όμως, κάποια στιγμή θα την τιμήσω.
Ταντάλου 14 – Η  Κατερίνα, με μεταγραφή απ΄ το τσίρκο, σε πολύ καλή κατάσταση, βγήκε στο σαλόνι με τα πανέμορφα βυζάκια της φόρα παρτίδα. Πρωινή ήταν η Μέρτσυ και βραδινή μεταμεσονύκτια θα είναι η Βίκυ η Πίπινη (δεν τη σήκωσε το τσίρκο με τις αναδουλειές που έχει). Στα ευχάριστα είναι ότι με αυτή τη μαντάμ οι μυρωδιές έχουν ελατωθεί σημαντικά και είναι πλέον στις μέσες τιμές του Βαρδάρη. :grin:
Προμηθέως 25 – New entry, λεπτό μελανούρι από Ισπανία, ωραίο κορμί και καλή φατσούλα, Ελληνικά δεν μιλά καθόλου απ΄ ότι κατάλαβα, όνομα με επιφύλαξη Εμμανουέλλα. Αύριο μεθαύριο επιστρέφει η Ειρήνη για όσους ψήνονται (και εγώ μέσα).
Προμηθέως 11 – Η γνωστή και μη εξαιρετέα Ήρα.
Σαπφώς 7 – Κάποια καινούργια (τουλάχιστον για μένα) από Βουλγαρία ίσως, όνομα δεν μου είπαν παρόλη την επιμονή μου, ξανθιά πρόσχαρη γύρω στα 30 και πολλά υποσχόμενη.
Τσίρκο – Η Λάουρα, με το ζόρι κρατήθηκα να μην περάσω, όμως κάποια στιγμή θα την τιμήσω στα σίγουρα.
Λαφάμ – Η Μαρία η Σλοβάκα, βραδινή η Τζέσικα, κάποια στιγμή θα πρέπει να την δω αυτήν.
Νικ. Ουρανού 26 – Η Ρωξάνα με βυζάρες να ξεχειλίζουν από το μαύρο σουτιέν, και αφράτη κολάρα να ξεπροβάλει μέσα από το μαύρο στριγκάκι της, έδωσα τόπο…. Η Μαρτίνα επιστρέφει τον άλλο μήνα  


Από τα υπόλοιπα δεν πέρασα, πάντως με έκανε μεγάλη εντύπωση η πολύ μεγάλη αναδουλειά που έχουν τα καταστήματα, αδειανά από Συναθλητές στην κυριολεξία, η κρίση καλά κρατεί.
 

same

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
87
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Ερημίτη συνεχίζει ενα μιλφ που ελεγε κάποιος συναγωνιστής πριν λίγες μέρες?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Σημερινή απογευματινή τσάρκα στα στενά του Βαρδάρη και όχι μόνο.

Σαπφώς 20 – Η Εμμανουέλλα, λεπτή ψηλή γκομενίτσα με ωραίο κολαράκι, μέτρια πράγματα.
Ταντάλου & Σαπφώς – Η Γιάννα με πονηρό βλέμμα, ωραία καμπυλωτή κοιλίτσα και μεγάλη τουρλωτή κολάρα, στα υπ΄ όψη.
Ταντάλου 8Α – Η Βίκυ η Ουκρανή, με κεφάκια αλλά και λίγα παραπάνω κιλάκια που δεν την χαλάνε όμως, κάποια στιγμή θα την τιμήσω.
Ταντάλου 14 – Η  Κατερίνα, με μεταγραφή απ΄ το τσίρκο, σε πολύ καλή κατάσταση, βγήκε στο σαλόνι με τα πανέμορφα βυζάκια της φόρα παρτίδα. Πρωινή ήταν η Μέρτσυ και βραδινή μεταμεσονύκτια θα είναι η Βίκυ η Πίπινη (δεν τη σήκωσε το τσίρκο με τις αναδουλειές που έχει). Στα ευχάριστα είναι ότι με αυτή τη μαντάμ οι μυρωδιές έχουν ελατωθεί σημαντικά και είναι πλέον στις μέσες τιμές του Βαρδάρη. :grin:
Προμηθέως 25 – New entry, λεπτό μελανούρι από Ισπανία, ωραίο κορμί και καλή φατσούλα, Ελληνικά δεν μιλά καθόλου απ΄ ότι κατάλαβα, όνομα με επιφύλαξη Εμμανουέλλα. Αύριο μεθαύριο επιστρέφει η Ειρήνη για όσους ψήνονται (και εγώ μέσα).
Προμηθέως 11 – Η γνωστή και μη εξαιρετέα Ήρα.
Σαπφώς 7 – Κάποια καινούργια (τουλάχιστον για μένα) από Βουλγαρία ίσως, όνομα δεν μου είπαν παρόλη την επιμονή μου, ξανθιά πρόσχαρη γύρω στα 30 και πολλά υποσχόμενη.
Τσίρκο – Η Λάουρα, με το ζόρι κρατήθηκα να μην περάσω, όμως κάποια στιγμή θα την τιμήσω στα σίγουρα.
Λαφάμ – Η Μαρία η Σλοβάκα, βραδινή η Τζέσικα, κάποια στιγμή θα πρέπει να την δω αυτήν.
Νικ. Ουρανού 26 – Η Ρωξάνα με βυζάρες να ξεχειλίζουν από το μαύρο σουτιέν, και αφράτη κολάρα να ξεπροβάλει μέσα από το μαύρο στριγκάκι της, έδωσα τόπο…. Η Μαρτίνα επιστρέφει τον άλλο μήνα  


Από τα υπόλοιπα δεν πέρασα, πάντως με έκανε μεγάλη εντύπωση η πολύ μεγάλη αναδουλειά που έχουν τα καταστήματα, αδειανά από Συναθλητές στην κυριολεξία, η κρίση καλά κρατεί.


Ωραιος ο φιλος gameover  :rockon:

Ενδιαφερων θα εχει η αυριανη τσαρκα , να δουμε ποσα νεα λουκετα θα υπαρχουν  :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Σημερινή απογευματινή τσάρκα στα στενά του Βαρδάρη και όχι μόνο.


Προμηθέως 25 – New entry, λεπτό μελανούρι από Ισπανία, ωραίο κορμί και καλή φατσούλα, Ελληνικά δεν μιλά καθόλου απ΄ ότι κατάλαβα, όνομα με επιφύλαξη Εμμανουέλλα.
Σαπφώς 7 – Κάποια καινούργια (τουλάχιστον για μένα) από Βουλγαρία ίσως, όνομα δεν μου είπαν παρόλη την επιμονή μου, ξανθιά πρόσχαρη γύρω στα 30 και πολλά υποσχόμενη.

Κατά τί ώρα πήγες?

Την Εμμανουέλλα την είχα δοκιμάσει Κατεχάκη 13 δεν είμαι σίγουρος αν είχα γράψει κριτική όμως για περισσότερες πληροφορίες. :Ρ
Εξαφανίστηκε για λίγο κ νάτην πάλι.
Μήπως στο Σαπφούς 7 ήταν η Βιολέτα? προμιλφ φάση ήταν η κοπέλα?

Υ.Γ. Ελπίζω σήμερα να πήγατε όλοι κάτω στο Λευκό Πύργο!
 

spry

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα και απο μενα.παλιος στο αθλημα και στο site αλλα χωρις κριτικες μεχρι σημερα...
θα γραψω λοιπον και εγω την πρωτη μου κριτικη που δεν ειναι δυστυχως καλη...
προκειτε για την Μαντελαιν στο βιλλα..αδειο το μαγαζι το απογευμα που πηγα,περνω το απλο προγραμμα και παιρναω στα ενδοτερα
ειναι η πρωτη φορα που περνω την εν λογο κοπελα ,λοιπον οτι εχετε γραψει τα επιβεβαιωνω και εγω..ΑΙΣΧΟΣ!! στο 5 η τσα2
επαιζε τα φωτα-σαν τα διερχομενα αυτοκινητα που ερχονται απο την αντιθετη λωριδα και σε προειδοποιουν για μπλοκο της τροχαιας!-
πανε καλα??? :uglystupid:με τετοια κριση και αναδουλεια το μαγαζι αδειο θυμιζω,και θελουν στο 5 να τελειονουμε???  :tickedoff: τερμα ξανα εκει για απλο
προγραμμα, πολλες αλλες κοπελες κανουν καλυτερο σεξ στο απλο...ξερετε...και εγω ξερω αλλα ειπα να δοκιμασω Μαντελαιν  :jerking:
δε κανει χατηρια,κρυα και ξενερωτη!
δε θα μου λειψει που  θα φυγει.. αιντε γιατι το εχετε ξεφτιλισει μερικες μερικες σε λιγο θα πληρωνουμε μονο για να σας δουμε γυμνες!!
καληνυχτα κυριοι.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κατά τί ώρα πήγες?

Την Εμμανουέλλα την είχα δοκιμάσει Κατεχάκη 13 δεν είμαι σίγουρος αν είχα γράψει κριτική όμως για περισσότερες πληροφορίες. :Ρ
Εξαφανίστηκε για λίγο κ νάτην πάλι.
Μήπως στο Σαπφούς 7 ήταν η Βιολέτα? προμιλφ φάση ήταν η κοπέλα?

Υ.Γ. Ελπίζω σήμερα να πήγατε όλοι κάτω στο Λευκό Πύργο!
Ήταν περίπου 5 το απόγευμα. Στο Σαπφώς 7 δεν ήταν η Βιολέττα, εκτός αν άλλαξε τόσο πολύ, μιά φορά την είχα δει την βιολέττα και δεν την έχω πάρει, βλέπεις η τσατσά αυτή είναι μαλωμένη με το να δίνει ονόματα, άσε που κάπνιζε κιόλας μέσα στο σαλόνι. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: Πάντως ήταν όπως τα λες προμιλφ φάση.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ΑΙΣΧΟΣ!! στο 5 η τσα2
επαιζε τα φωτα-σαν τα διερχομενα αυτοκινητα που ερχονται απο την αντιθετη λωριδα και σε προειδοποιουν για μπλοκο της τροχαιας!-
πανε καλα??? :uglystupid:με τετοια κριση και αναδουλεια το μαγαζι αδειο θυμιζω,και θελουν στο 5 να τελειονουμε???  :tickedoff: τερμα ξανα εκει για απλο

Πράγματι αυτό με τα φώτα τι  :jerking: :jerking: :jerking: είναι , και εγώ μια φορά μόνο πήγα και μετά έριξα μαύρη πέτρα.
Και εμένα δεν θα μου λείψει το villa, αλλά να θα λείψει από κάτι καλά φιλαράκια και μελαγχολώ, και ύστερα είναι κακό να κλείνουν έτσι σχέδιο τα σπιτάκια για την :jerking: :jerking: :jerking: ορισμένων.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
καλησπερα και απο μενα.παλιος στο αθλημα και στο site αλλα χωρις κριτικες μεχρι σημερα...
:think: :think: :think:
Σιγουρα Μαντελαιν πηδηξες ρε αδερφε ? η καμια Μαντυ ?
κλεινει το καταστημα και επικρατει συνχηση γενικος
δεν ειναι για πειραματα ...  :rolleyes:



Αφιερωμενο πρωτα στο μωρο μου φυσικα αλλα , αλλα και σε οποιον αλλον αρεσει  :grin:

Εχω την αισθηση οτι χαιρεταω μια ολολκηρη "φαση" και οχι απλα το στανταρακι μου
Γιατι οπως λεει και μεγας Μπιλης δεν ειναι η απουσια της μοναχα που πληγωνει
ειναι και η πικρα που πονα για οτι τελειωνει ...και η Μπουρδελο-κατάσταση μοιαζει να τελειωνει
τουλαχιστον ο αγαπημενος πολλων Βαρδαρακος δεν την βγαζει καθαρη ...
 

spry

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
:think: :think: :think:
Σιγουρα Μαντελαιν πηδηξες ρε αδερφε ? η καμια Μαντυ ?
κλεινει το καταστημα και επικρατει συνχηση γενικος
δεν ειναι για πειραματα ...  :rolleyes:
 
NAI JO H  Η ΜΑΝΤΕΛΑΙΝ ΗΤΑΝ..ΤΗΝ ΜΑΝΤΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ ΑΘΗΝΑ ΤΟΤΕ ΚΑΛΗ ,ΣΗΜΕΡΑ ΔΕ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΣΕ
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΦΗ ΚΤΛ ΚΤΛ...ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ.ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ 40ΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ!!


Αφιερωμενο πρωτα στο μωρο μου φυσικα αλλα , αλλα και σε οποιον αλλον αρεσει  :grin:

Εχω την αισθηση οτι χαιρεταω μια ολολκηρη "φαση" και οχι απλα το στανταρακι μου
Γιατι οπως λεει και μεγας Μπιλης δεν ειναι η απουσια της μοναχα που πληγωνει
ειναι και η πικρα που πονα για οτι τελειωνει ...και η Μπουρδελο-κατάσταση μοιαζει να τελειωνει
τουλαχιστον ο αγαπημενος πολλων Βαρδαρακος δεν την βγαζει καθαρη ...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
NAI JO H  Η ΜΑΝΤΕΛΑΙΝ ΗΤΑΝ..ΤΗΝ ΜΑΝΤΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ ΑΘΗΝΑ ΤΟΤΕ ΚΑΛΗ ,ΣΗΜΕΡΑ ΔΕ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΣΕ
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΦΗ ΚΤΛ ΚΤΛ...ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ.ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ 40ΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ!!

:think: :think: :think: και αυτη Ρεταρντερ ?
ημουν σχεδον σιγουρος οτι ειχες εκανει λαθος ...
για μαντυ ακουστηκαν πολλα αρνητικα η μαντελαιν θετικα σχολια ειχε
τελος παντων μαλλον δεν εχει και πολυ σημασια πια ..

Καλως ηρθες στον '"εγγραφο" βιο  ευχομαι η απομενη αναφορα σου να ειναι ποιο καλη
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μααανες πηγες στο καινουριο που λεγανε τελικα ?  :think:

το οτι δεν ηταν καινουριο το ξερω , απλα να δω ποια ηταν θελω  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom