Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

spry

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
:think: :think: :think: και αυτη Ρεταρντερ ?
ημουν σχεδον σιουρος οτι θα εκανες λαθος ...
για μαντυ ακουστηκαν πολλα αρνητικα η μαντελαιν θετικα σχολια ειχε
τελος παντων μαλλον δεν εχει και πολυ σημασια πια ..

Τεςπα , καλως ηρθες στον '"εγγραφο" βιο  ευχομαι η απομενη αναφορα σου να ειναι ποιο καλη

ΓΡΑΦΩ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΩ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΤΕΛΑΙΝ..ΝΑΙ Η ΜΑΝΤΕΛΑΙΝ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΟΧΙ Η ΜΑΝΤΥ!
ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΣΕΞ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΔΙΝΕΙ ΚΤΛ..
ΑΠΛΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΓΙΑ Τ0 ΑΠΛΟ ΤΟ 40 ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ.ΕΙΠΕ ΚΑΝΑ 2 ΟΧΙ ΣΕ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑΣΗΣ ΔΕ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΕΝΙΚΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΨΕ ΤΑ ΦΩΤΑ Η ΤΣΑ2 ΣΤΟ 5 ΛΕΠΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ..ΑΥΤΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΕΙ ΚΑΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΔΟΥΣΑ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ..Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ...
ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ Η ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΚΡΙΤΙΚΗ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΤΣΑΤΣΑ ΜΕΤΑ ΦΩΤΑ(ΘΑ ΤΑ ΚΑΨΕΙΣ...ΕΕΕΕΕ ΑΚΟΥΣ???)ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕ ΗΤΑΝ...ΟΠΩΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΠΛΟ..ΤΕΣΠΑ..ΘΕΤΙΚΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΕΧΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΡΟΥΛΑ(ΓΙΑ ΝΕΟ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΣ?? :grin:)ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΗ..ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΤΥ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.DE KAΛΗ ΘΑ ΛΕΓΑ...ΕΙΔΙΚΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑ ΣΤΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ.. :dancing:ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΝΟΜΑΤΑ..ΜΙΑ ΑΝΝΑ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗ ΚΩΛΛΕΤΗ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ.ΜΙΑ ΤΑΜΑΡΑ ΣΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΑΤΟ ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΑ ..ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΙΣ ΞΕΡΕΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ...ΓΕΝΙΚΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΠΑΩ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΙΓΟΥΡΑ.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ΓΕΝΙΚΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΠΑΩ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΙΓΟΥΡΑ.
:thumbsup: :thumbsup:κ καλα κανεις...τωρα που εχει πεσει οικονομικη δυσπραγια ολοι στανταρακια θα ψαχνουμε στο τελος... :knockinb:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
:thumbsup: :thumbsup:κ καλα κανεις...τωρα που εχει πεσει οικονομικη δυσπραγια ολοι στανταρακια θα ψαχνουμε στο τελος... :knockinb:

το δικο μου φευγει ομως http://[URL unfurl="true"]www.subzerosiam.com/forum/images/smilies/cry.gif[/img[/URL]]

ΓΕΙΑΣΟΥ ΜΩΡΟΟΟ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥ , ΓΕΙΑ ΣΟΥ γαμω τη πουτνα μου γαμω
[MEDIA=youtube]mZxNEizpNr4[/MEDIA]

Τι αγαπουλης θα ειμαι τωρα χωρις αγαπη ?

Ζητηται νυφη !!!
 

Επισκέπτης
Τζο όχι δεν πήγα, ούτε τηλέφωνο ούτε τίποτα. Αν μπορέσω θα τσεκάρω αύριο. Γιατί λες ότι δεν είναι καινούργια?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τζο όχι δεν πήγα, ούτε τηλέφωνο ούτε τίποτα. Αν μπορέσω θα τσεκάρω αύριο. Γιατί λες ότι δεν είναι καινούργια?
γιατι η τσατσα ρεταρντερ καργα με ονοματα
την βικη φοβαμαι θα ενουσε που ειχε καιρο να παει

αν πας ρωτα τους αν εχουν καμια "για παντρεια  "...
στα ραφι θα μεινω μου φαινετε  :- :'(
 

g3org3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά ειμαι καινούριος εδώ και θέλω βοήθεια... Σε ποιο με συμβουλευεται να πάω μιας και πρόκειται για πρώτη φορά σε μπουρδέλο???
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Γεια σας παιδιά ειμαι καινούριος εδώ και θέλω βοήθεια... Σε ποιο με συμβουλευεται να πάω μιας και πρόκειται για πρώτη φορά σε μπουρδέλο???
κωλετη....σε γενικες γραμμες αποκλειεται να φας φολα....
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Kριση..μπουρδελα να κλεινουν..σε λιγο θα γραφουμε φανταστικες κριτικες
θα φανταζομαστε πως θα ηταν και θα περιγραφουμε και τις λεπτομερειες!

για τις αδειες των "ιδρυματων" δεν νομιζω να ειναι υπευθυνος μονο ο δημαρχος ε?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Αφιερωμενο πρωτα στο μωρο μου φυσικα αλλα , αλλα και σε οποιον αλλον αρεσει  :grin:

Εχω την αισθηση οτι χαιρεταω μια ολολκηρη "φαση" και οχι απλα το στανταρακι μου
Γιατι οπως λεει και μεγας Μπιλης δεν ειναι η απουσια της μοναχα που πληγωνει
ειναι και η πικρα που πονα για οτι τελειωνει ...και η Μπουρδελο-κατάσταση μοιαζει να τελειωνει
τουλαχιστον ο αγαπημενος πολλων Βαρδαρακος δεν την βγαζει καθαρη ...
ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ???...Μας μελαγχολησες ομως ρε μπαγασα...

Σκεφτομουνα σημερα οτι θα στεναχωρεθω πραγματικα αν τελειωσει η Βαρδαροτσαρκα αν και θελω να πιστευω οτι καποιος λογικος ανθρωπος θα καταλαβει τελικα τι εχει συμβει εδω κι ενα μηνα στις πιατσες και με καποιο μαγικο τροπο θα την γλιτωσουν τα σπιτια.
Περυσι τετοιες μερες λειτουργουσαν 26-27 σπιτια και αν εψαχνες γυναικα στην πιατσα εβρισκες μονο ή γυφτισσα ή πρεζονι.

Μ'αυτη τη λογικη οι 'κατοικοι της περιοχης' που διαμαρτυρονται,οι οποιοι απ'οτι καταλαβα δεν ξεπερνουν τους 50,θα πρεπε να παρακαλανε να μεινουν ανοιχτα τα σπιτια.

Βρωμαει πολυ αυτη η υποθεση μου φαινεται...
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
εμ μου 8ελατε μπουταρη ο αν8ρωπος ειναι πουστης αλκοολικος εβραιος με το Π κεφαλαιο ο χειροτερος συνδυασμος δλδ! μεχρι κ οι τσατσαδες τον βριζαν! Παντως εγω προσωπικα απογοητευομαι που δε βλεπω να πεφτουν οι τιμες ουτε ν ανεβαινουν οι υπηρεσιες παρα την οποια κριση,τα αφεντικα νταβατζηδες τι κανουν ρε γμτ?  :headbang:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
γιατι η τσατσα ρεταρντερ καργα με ονοματα
την βικη φοβαμαι θα ενουσε που ειχε καιρο να παει

αν πας ρωτα τους αν εχουν καμια "για παντρεια  "...
στα ραφι θα μεινω μου φαινετε  :- :'(
ωχ, θα μεινουμε μαζι στο ραφι μαλλον  :'(
 

Επισκέπτης
Όλα γίνονται για φτηνά οικόπεδα ρε σι στο Βαρδάρη τουλάχιστον, το μαρούλι διαλύει τα πάντα για άλλη μια φορά. Τώρα γιατί μπουρδέλα όπως η Βίλα δεν παίρνουν άδεια που είναι στην μέση του πουθενά με ένα στριπτιτζάδικο απέναντι δεν μπορώ να καταλάβω...
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Πραγματικα ειναι κριμα να κλεισουν.στο βωμο των εργολαβικων συμφεροντων  ομως ολα μπορουν να γινουν .. Η ερωτικη περιοχη του Βαρδαρη με τα μπουρδελα εχει γραψει την δικη της ιστορια στη  πολη ...
απο την αλλη κλινουν μαγαζια απο τα καλυτερα σε αποψη χωρου οπως η Βιλα πραγμα αδιανοητο ....


Και οσο για την επερχομενη γειτονια του ερωτα στο μυαλο μου φανταζει πολυ μακρινη ιδεα για να υλοποιηθει  μακαρι να διαψευστω , αλλα πιστευω οτι καλυτερα θα ταν να παραμεινουν τα πραματα οπως ειναι , οπου τουλαχιστον τα στουντιο ειναι σκετικα διασπαρτα και λιγο πιο δακριτικα..

βρωμαει πολυ η κατασταση προφανως..

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ???...Μας μελαγχολησες ομως ρε μπαγασα...

Βρωμαει πολυ αυτη η υποθεση μου φαινεται...

Σ αρεσε ?  χαιρομαι  :grin:
Παντως αυτο το αισθημα εχω .. οτι μια "φαση τελειωνει "  μακαρι να αλλαξει...

Της πουτανας γινετε ...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Όλα γίνονται για φτηνά οικόπεδα ρε σι στο Βαρδάρη τουλάχιστον, το μαρούλι διαλύει τα πάντα για άλλη μια φορά. Τώρα γιατί μπουρδέλα όπως η Βίλα δεν παίρνουν άδεια που είναι στην μέση του πουθενά με ένα στριπτιτζάδικο απέναντι δεν μπορώ να καταλάβω...

Και το Βιλλα ειναι μπουρδελο , μερικοι κατεθεσαν μυνησεις κατα των μπουρδελων
γραφειοκρατιες και Ελλεηνικες παπαριες τους παιρνει ολους σβαρνα
Τωρα για τα οικοπεδα , δε ξερω αλλα ο Βαρδαρης δε βλεπω να την παλευει , ουτε και το citygate
Ο μυλος μαλλον θα αντεξει και ισως ανοιξουν κι αλλα εκει οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοταν κινηθει το συστημα
τεςπα τα εχουμε ξαναπει ...


Βιλλα γιοκ λοιπον , και επισημα !
μια τσατσα που σηκωσε το τηλφωνο μου ειπε οτι για 15 μερες ( και καλα )θα παραμεινουν κλειστα ... :-
οποιος πει στ@@ μου κλτ δε πηγαινα δε μαρεσαν οι γκομενες κλτ ειναι πολυ μπουφος ...
Ειχαμε μια ελπιδα να ρθει η Καντυ .. παει κι αυτη ενα ντελο ειναι ενα ντελο ειναι παντα καλο

Το βρομυλου 14 ειναι ανοιχτο ομως , και δουλευε η Μερτσι , ενω το βραδυ με δυσκολια θυμηθηκε η τσατσα οτι θα ειναι μια καινουρια
μαανες ισως σε ενδιαφερει
τωρα το ποσο καινουρια θα εινα,ι αλλο καπελο  :rolleyes:
 

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σημερινή απογευματινή τσάρκα στα στενά του Βαρδάρη και όχι μόνο.

Σαπφώς 20 – Η Εμμανουέλλα, λεπτή ψηλή γκομενίτσα με ωραίο κολαράκι, μέτρια πράγματα.
Ταντάλου & Σαπφώς – Η Γιάννα με πονηρό βλέμμα, ωραία καμπυλωτή κοιλίτσα και μεγάλη τουρλωτή κολάρα, στα υπ΄ όψη.
Ταντάλου 8Α – Η Βίκυ η Ουκρανή, με κεφάκια αλλά και λίγα παραπάνω κιλάκια που δεν την χαλάνε όμως, κάποια στιγμή θα την τιμήσω.
Ταντάλου 14 – Η  Κατερίνα, με μεταγραφή απ΄ το τσίρκο, σε πολύ καλή κατάσταση, βγήκε στο σαλόνι με τα πανέμορφα βυζάκια της φόρα παρτίδα. Πρωινή ήταν η Μέρτσυ και βραδινή μεταμεσονύκτια θα είναι η Βίκυ η Πίπινη (δεν τη σήκωσε το τσίρκο με τις αναδουλειές που έχει). Στα ευχάριστα είναι ότι με αυτή τη μαντάμ οι μυρωδιές έχουν ελατωθεί σημαντικά και είναι πλέον στις μέσες τιμές του Βαρδάρη. :grin:
Προμηθέως 25 – New entry, λεπτό μελανούρι από Ισπανία, ωραίο κορμί και καλή φατσούλα, Ελληνικά δεν μιλά καθόλου απ΄ ότι κατάλαβα, όνομα με επιφύλαξη Εμμανουέλλα. Αύριο μεθαύριο επιστρέφει η Ειρήνη για όσους ψήνονται (και εγώ μέσα).
Προμηθέως 11 – Η γνωστή και μη εξαιρετέα Ήρα.
Σαπφώς 7 – Κάποια καινούργια (τουλάχιστον για μένα) από Βουλγαρία ίσως, όνομα δεν μου είπαν παρόλη την επιμονή μου, ξανθιά πρόσχαρη γύρω στα 30 και πολλά υποσχόμενη.
Τσίρκο – Η Λάουρα, με το ζόρι κρατήθηκα να μην περάσω, όμως κάποια στιγμή θα την τιμήσω στα σίγουρα.
Λαφάμ – Η Μαρία η Σλοβάκα, βραδινή η Τζέσικα, κάποια στιγμή θα πρέπει να την δω αυτήν.
Νικ. Ουρανού 26 – Η Ρωξάνα με βυζάρες να ξεχειλίζουν από το μαύρο σουτιέν, και αφράτη κολάρα να ξεπροβάλει μέσα από το μαύρο στριγκάκι της, έδωσα τόπο…. Η Μαρτίνα επιστρέφει τον άλλο μήνα  


Από τα υπόλοιπα δεν πέρασα, πάντως με έκανε μεγάλη εντύπωση η πολύ μεγάλη αναδουλειά που έχουν τα καταστήματα, αδειανά από Συναθλητές στην κυριολεξία, η κρίση καλά κρατεί.
          ωραίο  review φιλάρα μπράβο, βοήθησες αρκετά !!!!!



Μήπως ξέρουμε ρε παιδιά εάν σήμερα τραγουδάει η Ειρήνη η γνωστή στο Προμηθέως 25;;

Την καλησπέρα μου σε όλα τα παλικάρια  :rockon: :rockon: :humpleg:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
συγνωμη κιολας αλλα η δικαιολογια για φτηνα οικοπεδα και φιλετα στον βαρδαρη μου φενεται λιγο μαλακια
ο βαρδαρης και 100 χρονια απο τωρα τα ιδια θα ειναι σαν περιοχη
δηλαδη μαζι με τα μπουρδελα θα κλεισουν και τα κινεζαδικα κλπ και θα γινει η νεα κρηνη? παπαρια κατι αλλο ειναι

υ.γ jo η κριστιν εστω και τωρα στο τελος σου εκμυστηρευτηκε οτι ειναι "χρησταρας"?? :2funny: :2funny:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Μαυτή τη κατάσταση τα κρυφά μπουρδέλα και τα μασσατζίδικα βγίνουν κερδισμένα πιστεύω και οι τιμές ανεβαίνουν αντι να πέσουν. Εκεί που πιάσαμε το 30άρι τώρα το 50αρικο θα είναι η βάση.... Άσε και το θέμα υγείας στα παράνομα...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
συγνωμη κιολας αλλα η δικαιολογια για φτηνα οικοπεδα και φιλετα στον βαρδαρη μου φενεται λιγο μαλακια
ο βαρδαρης και 100 χρονια απο τωρα τα ιδια θα ειναι σαν περιοχη
δηλαδη μαζι με τα μπουρδελα θα κλεισουν και τα κινεζαδικα κλπ και θα γινει η νεα κρηνη? παπαρια κατι αλλο ειναι

υ.γ jo η κριστιν εστω και τωρα στο τελος σου εκμυστηρευτηκε οτι ειναι "χρησταρας"?? :2funny: :2funny:

Ναι .. απο Βαρδαρης κρυος και τσουχτερος , θα γινει Λεβαντες  :cheesy:


Υγ  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom