Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 744K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μπα τώρα με το ΔΝΤ θα χρεώνει και την είσοδο ο φτωχομπινές. http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Brutal/smilie_b_038.gif[/img[/URL]]
Καλό τεμάχιο; Για βάλε να πάρουμε μάτι. [img]http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_012.gif[/img[/URL]]
[/quote]
[img]http://item.slide.com/r/1/0/i/gS8Kcxkp4T9jQKtDrjg5FzAhsaL9zVRd/

Δεν περιμενω να ειναι κι 100% αυτο που δειχνουν οι φωτο, αλλα μου εχουν πει οτι ειναι μπομπα στο κρεβατι η κοντη
respect-040.GIF


Καλα, καλα.... Θα του στειλω βυζοφωτοριπόρτο του δικου σου, να κλαιει μετα ο τσιφουτης.

Αντε φτανει το οφτοπικ απο εμενα γιατι θα μας μερεντιασει ο ζιρο  :zfuck: :zfuck: :grin:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Δύναμη δικέ μου (οφ τόπικ) :rolleyes:
Κώλο δίνει; (ον τόπικ) :cheesy:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Εγω μια φορα εχω τολμησει να την παρω...

Μου επαιρνε τσιμπουκι για πανω απο 7 λεπτα και μολις αρχισαμε το ψητο μου επρηξε τα αρχιδια <<τελειωνε, τελειωνε>> και μου το εβγαλε ξυνο το χυσιμο. Ίσα μωρη  :tickedoff: :tickedoff: .
Όντως μεγαλη πρεπει να ναι, αλλά εχει πολυ λαμπαδα σωμα.
Από οτι ειδα εχεις ποσταρει και κριτικη με το ονομα ανιτα? Μια χοντρουλα νομιζω λεγεται ανιτα, απο διδύμου. Η Εύα ειναι σχετικα λεπτη και εχει κατσαρα μαλλια. Αν ξερεις, διευκρινισε μας το  :)

Ναι Αννίτα είπε η τσατσά.Ελπίζω να ήταν αυτή.Πάντος ηταν καλή η φάση
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
με το συμπαθειο ρε τυπε αλλα η συγκεκριμενη δε παλευεται...ελεος...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
με το συμπαθειο ρε τυπε αλλα η συγκεκριμενη δε παλευεται...ελεος...

Τύπε μόνο για την κωλάθρα αξίζει. Είναι για πολύ σοδόμισμα λέμε.
Και βυζί αξιόλογο έχει, αλλά για να το βγάλει πρέπει να κάνεις αίτηση.
Είναι μια πρόταση για μερακλήδες θα λέγαμε βασικά. :zfuck:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Ακουω παιδες για να επισκεφτω,,,,να εχει κ κανενα καλο μουνι.σφολιατες δεν γαμαω πια.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
παιδια, ξερεις κανενας περπατημενος να μου προτεινει κανενα σπιτακι που να μπορει να με αντεξει η κοπελα για πρωκτικο? δεν μπορει καμια απο οτι λενε, και η μονη που με ειχε αντεξει μια φορα ηταν μια στο λεωνιδου επανω. μια ξανθια νταρντανα που λεει οτι ειναι και ελληνοσουηδεζα :jerking: απο την σουηδια του πειραια μαλλον. αλλα κι αυτη με το ζορι το εκανε...  :helpplea: plz
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
παιδια, ξερεις κανενας περπατημενος να μου προτεινει κανενα σπιτακι που να μπορει να με αντεξει η κοπελα για πρωκτικο? δεν μπορει καμια απο οτι λενε, και η μονη που με ειχε αντεξει μια φορα ηταν μια στο λεωνιδου επανω. μια ξανθια νταρντανα που λεει οτι ειναι και ελληνοσουηδεζα :jerking: απο την σουηδια του πειραια μαλλον. αλλα κι αυτη με το ζορι το εκανε...  :helpplea: plz
Στην Κολο-κυνθους τα κορίτσια καταπίνουν με το κουλούρι τους τα πάντα...
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Στην Κολο-κυνθους τα κορίτσια καταπίνουν με το κουλούρι τους τα πάντα...
εχω δοκιμασει κολωκυνθους... αλλα δεν  :( αν ξερει κανεις καποια που να ειναι λιγο παραπανω ανοιχτη.99% καθε φορα οπου και να παω μολις το βαλουν λιγο,μετα αναστεναζουν κανουν και ουφ, και μου λενε δεν γινετε... :(
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
παιδια, ξερεις κανενας περπατημενος να μου προτεινει κανενα σπιτακι που να μπορει να με αντεξει η κοπελα για πρωκτικο? δεν μπορει καμια απο οτι λενε, και η μονη που με ειχε αντεξει μια φορα ηταν μια στο λεωνιδου επανω. μια ξανθια νταρντανα που λεει οτι ειναι και ελληνοσουηδεζα :jerking: απο την σουηδια του πειραια μαλλον. αλλα κι αυτη με το ζορι το εκανε...  :helpplea: plz
τυπε ηταν απτην στοχολμη της ρουμανιας :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ακουω παιδες για να επισκεφτω,,,,να εχει κ κανενα καλο μουνι.σφολιατες δεν γαμαω πια.
γιατι ρε τυπε?χανεις  :2funny:
οπως ειναι γνωστο
η μπαζοδουλεια κανει τους αντρες
το γιαπι το πυλοφορι το μυστρι :2funny:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ρε παιδια παιζει κανενα καλο κουλουρι τελευταια η υπαρχει εξαφανιση??
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Βραδινή βάρδια, βρέθηκε κουλούρι με 20€, πολύ καλό και σφιχτό σε Κων/πολεως 166, υπόγιο, Αννα από Πολωνία.
Επίσης βρέθηκε σε Μεγ.Αλεξανδρου 22 όροφος, κοντοπούτανο με φουλ πρόγραμμα και κουλούρι, αλλά δεν με έπισε.
Αν κάποιος την δοκίμασε, ας ενημερώσει.
Και τα κλασσικα Κολοκυνθους, Αχχιλέως και Λεωνίδου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom