Νέα

Μπορώ να ζητήσω απο τη πουτάνα να μου βάλει δάχτυλο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα larisaboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

larisaboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολη τη παρεα.. παιδια εγω στο θεμα μπουρδελου ειμαι απειρος, 1 φορα εχω παει στη ζωη μου αλλα μου μπηκε μια ιδεα και θελω να ρωτησω καποιους πιο εμπειρους στο θεμα .. μπορω να ζητησω απο τη πουτανα να μου βαλει δαχτυλο? (με προφυλακτικο στο δαχτυλο της) και παιζει να δεχτει η το βαζουν σε καποιο επιπλεον προγραμμα αυτο? δεν ειμαι γκει, str8 με σχεση ειμαι αλλα κακα τα ψεμματα το θεμα δαχτυλο ειναι λιγο ταμπου και στη γκομενα σου δε το ζητας ευκολα.. ειμαι απο λαρισα και εχω παει στα studio soula οποτε οποιος ξερει κατι για το θεμα η το εχει ζητησει να μου πει να ξερω αν και πως θα το ζητησω απο τη πουτανα για αν δεχτει..

ευχαριστω
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


συνήθως οι πουτάνες το δάκτυλο το χρεώνουν έξτρα +20 :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
και στραπ αμα γουσταρεις!!!!! Θα σε γεμισει καλυτερα!!!!!:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολη τη παρεα.. παιδια εγω στο θεμα μπουρδελου ειμαι απειρος, 1 φορα εχω παει στη ζωη μου αλλα μου μπηκε μια ιδεα και θελω να ρωτησω καποιους πιο εμπειρους στο θεμα .. μπορω να ζητησω απο τη πουτανα να μου βαλει δαχτυλο? (με προφυλακτικο στο δαχτυλο της) και παιζει να δεχτει η το βαζουν σε καποιο επιπλεον προγραμμα αυτο? δεν ειμαι γκει, str8 με σχεση ειμαι αλλα κακα τα ψεμματα το θεμα δαχτυλο ειναι λιγο ταμπου και στη γκομενα σου δε το ζητας ευκολα.. ειμαι απο λαρισα και εχω παει στα studio soula οποτε οποιος ξερει κατι για το θεμα η το εχει ζητησει να μου πει να ξερω αν και πως θα το ζητησω απο τη πουτανα για αν δεχτει..

ευχαριστω
και ποδι και κεφαλι και οτι θες σου βαζει.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
καλησπερα σε ολη τη παρεα.. παιδια εγω στο θεμα μπουρδελου ειμαι απειρος, 1 φορα εχω παει στη ζωη μου αλλα μου μπηκε μια ιδεα και θελω να ρωτησω καποιους πιο εμπειρους στο θεμα .. μπορω να ζητησω απο τη πουτανα να μου βαλει δαχτυλο? (με προφυλακτικο στο δαχτυλο της) και παιζει να δεχτει η το βαζουν σε καποιο επιπλεον προγραμμα αυτο? δεν ειμαι γκει, str8 με σχεση ειμαι αλλα κακα τα ψεμματα το θεμα δαχτυλο ειναι λιγο ταμπου και στη γκομενα σου δε το ζητας ευκολα.. ειμαι απο λαρισα και εχω παει στα studio soula οποτε οποιος ξερει κατι για το θεμα η το εχει ζητησει να μου πει να ξερω αν και πως θα το ζητησω απο τη πουτανα για αν δεχτει..

ευχαριστω
πανε στην  στην Αντζελα  μιλφ  στην Βυρωνος μαλλον θα νε ακομα , να σου βαλει δακτυλο να δοκιμασεις , δεν εχει προβλημα απο μερια της εσυ να μην εχεις μετα ....ζητατο ευθεως διχως ντροπη πες την " θελω να με βαλεις δακτυλο να καυλωσω ........"
 
OP
OP
L

larisaboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
αχχαχα ρε αλανια ελα απαντηστε σοβαρα! :)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
καλησπερα σε ολη τη παρεα.. παιδια εγω στο θεμα μπουρδελου ειμαι απειρος, 1 φορα εχω παει στη ζωη μου αλλα μου μπηκε μια ιδεα και θελω να ρωτησω καποιους πιο εμπειρους στο θεμα .. μπορω να ζητησω απο τη πουτανα να μου βαλει δαχτυλο? (με προφυλακτικο στο δαχτυλο της) και παιζει να δεχτει η το βαζουν σε καποιο επιπλεον προγραμμα αυτο? δεν ειμαι γκει, str8 με σχεση ειμαι αλλα κακα τα ψεμματα το θεμα δαχτυλο ειναι λιγο ταμπου και στη γκομενα σου δε το ζητας ευκολα.. ειμαι απο λαρισα και εχω παει στα studio soula οποτε οποιος ξερει κατι για το θεμα η το εχει ζητησει να μου πει να ξερω αν και πως θα το ζητησω απο τη πουτανα για αν δεχτει..

ευχαριστω
καλυτερα να ρωτησεις την πουτανα στο δωματιο για αυτο...παρε ενα νορμαλ προγραμμα κ μεσα στο δωματιο ρωτησε την...το πολυ - πολυ να σου ριξει ακυρο...δεν χανεις κ τιποτα
 
OP
OP
L

larisaboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
δλδ αμα το ζητησω ευγενικα και καλα "δε το χω ξανακανει αν μπορεις να μου το κανεις" παιζει να το κανει χωρις να με χρεωσει κανα 50ρι παραπανω? γιατι οκ ξερω με προγραμμα και παραπανω λεφτα ολα γινονται απλα λεω να το βγαζω με το 40ρι χωρις να τσονταρω παραπανω..
 

Επισκέπτης
αχχαχα ρε αλανια ελα απαντηστε σοβαρα! :)
να σου πω κι εγω σαν κοριτσακι?ζητα το απο την κοπελα σου μην ντρεπεσαι.για μας ειναι πιο δυσκολο να το προτεινουμε γιατι μπορει να στραβωσετε.ζητα το και το πολυ πολυ να πει οχι. ;)
 

Επισκέπτης
να σου πω κι εγω σαν κοριτσακι?ζητα το απο την κοπελα σου μην ντρεπεσαι.για μας ειναι πιο δυσκολο να το προτεινουμε γιατι μπορει να στραβωσετε.ζητα το και το πολυ πολυ να πει οχι. ;)
Ρωτα αν εχει πρωτα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
να σου πω κι εγω σαν κοριτσακι?ζητα το απο την κοπελα σου μην ντρεπεσαι.για μας ειναι πιο δυσκολο να το προτεινουμε γιατι μπορει να στραβωσετε.ζητα το και το πολυ πολυ να πει οχι. ;)
  Και αν του αρεσει ?????  Κ Ο Ρ Ι Τ Σ Α Κ Ι............
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
δλδ αμα το ζητησω ευγενικα και καλα "δε το χω ξανακανει αν μπορεις να μου το κανεις" παιζει να το κανει χωρις να με χρεωσει κανα 50ρι παραπανω? γιατι οκ ξερω με προγραμμα και παραπανω λεφτα ολα γινονται απλα λεω να το βγαζω με το 40ρι χωρις να τσονταρω παραπανω..
αμα ειναι να πληρωσεις συν 50 για ενα δαχτυλο,γαμα τα τοτε... :2funny: :2funny:βαλτο καλυτερα μονο σου...εννοειται να μην το χρεωθεις παραπανω...στην τελικη στο δικο σου κωλαρακι θα μπει,οχι στης πουτανας...
 
OP
OP
L

larisaboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ναι εχω κοπελα 5 χρονια φιλε.. τεσπα ευχαριστω οσους απαντησαν σοβαρα..
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
καλα το κοριτσακι μην το παιρνεις τοις μετρητοις...μεγαλοκοπελα :grin:.μα αυτο δεν ειναι το ζητουμενο?να του αρεσει?
  Θα το θελει συνεχεια...Αντε δυο δαχτυλα,αντε μετα 3,αντε 4 για παμε και για 5, κ.τ.λ.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
To δυσκολο ειναι να βαλει γλωσσιτσα εκει...!!!δε νομιζω να αρνηθει κατι τετοιο...θα πρεπει να ναι πολυ ξενερωτη για να μη το κανει..!!
 
OP
OP
L

larisaboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
φιλε ασε να ξερω εγω καλυτερα αν εχω ορια και αν ξερω μεχρι τι θελω .... φιλικα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom