Νέα

Μποϊκοτάζ στον αγοραίο έρωτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George Alpha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.064
Like
6.747
Πόντοι
1.056
Μαγκες αν καναμε μποικοταζ για εναν μηνα δεν σας λεω περισσοτερο, αλλα για εναν μηνα, φανταζεστε τι τιμες θα μπορουσαμε να πετυχουμε;

Νομιζω τις εχουμε καλομαθει πολυ τις πουτανες..

Το θεμα ειναι πως θα μπορουσε να γινει κατι τετοιο;
 
OP
OP
George Alpha

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.064
Like
6.747
Πόντοι
1.056
Τελειως αποχη ρε..

Για οικους, στουντιο, βιζιτες, σε ολα!
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.024
Κριτικές
3
Like
10.799
Πόντοι
2.536
Μαγκες αν καναμε μποικοταζ για εναν μηνα δεν σας λεω περισσοτερο, αλλα για εναν μηνα, φανταζεστε τι τιμες θα μπορουσαμε να πετυχουμε;

Νομιζω τις εχουμε καλομαθει πολυ τις πουτανες..

Το θεμα ειναι πως θα μπορουσε να γινει κατι τετοιο;
Θα πήγαιναν Ιταλία, Γερμανία, Αγγλία και θα άφηναν εδώ τις γιαγιάδες τους και τις χοντρές, μουστακαλουδες, παιδικές τους φίλες. Εκτός αν η αποχή ήταν παγκόσμια. Χρειαζόμαστε ένα διεθνιστικό κίνημα με σύνθημα "πουτανιάρηδες όλου του κόσμου ενωθείτε" - κάτι που όπως καταλαβαίνεις είναι αδύνατο όταν υπάρχουν τύποι που δεν υπολογίζουν τα λεφτά και δεν έχουν καμία καυλοταξική συνείδηση
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.104
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Έχει ξαναγίνει προσπάθεια παλιότερα κι εδώ μέσα νομίζω! Δεν το είχα παρακολουθήσει στενά αλλά νομίζω οι Πακιστανοί δε συμμερίζονταν τις ανησυχίες μας :cheesy:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.699
Like
11.642
Πόντοι
2.406
Μαγκες αν καναμε μποικοταζ για εναν μηνα δεν σας λεω περισσοτερο, αλλα για εναν μηνα, φανταζεστε τι τιμες θα μπορουσαμε να πετυχουμε;

Νομιζω τις εχουμε καλομαθει πολυ τις πουτανες..

Το θεμα ειναι πως θα μπορουσε να γινει κατι τετοιο;
Αποχή που και για ποιο λόγο μπουρδελα στούντιο εσκορρ.
Αποχή γενικά δενεει τίποτα
Αλλά τα εσκορτ και τα στούντιο για τις παροχές της πλάκας είναι ακριβά. Αντίθετα στα 15αρια του μεταξιού υπάρχει vfm
Δεν μπαίνουν στο ίδιο τσουβάλι...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.143
Κριτικές
49
Like
5.624
Πόντοι
2.846
δεν ξέρω αν οι τιμές είναι το πρόβλημά μας ή μήπως οι υπηρεσίες.
Δηλ. αν υπολογίσουμε ότι η κοπέλα παίρνει τα μισά, αν δεν κάνω λάθος, από αυτά που πληρώνουμε, τι ζητάμε ακριβώς; Να δέχεται η κοπέλα τον κάθε λεχρίτη και τον κάθε κάφρο για να βγάλει 2€ το πήδημα; Δεν υπάρχει λόγος να το κάνει, θα πάει να δουλέψει σερβιτόρα σε ταβέρνα.
Κάποιοι νομίζω πως ξεχνάνε ότι μιλάμε για σεξ - που χρειάζεται δυο ανθρώπους για να γίνει (η αυτοικανοποίηση είναι άλλη συζήτηση). Πόσοι από σας νομίζετε ότι θα μπορούσατε να κάνετε αντίστοιχα τη δουλειά που κάνουν τα κορίτσια;
Στις πιο ακριβές κατηγορίες (έσκορτ ίσως και στούντιο) ίσως θα μπορούσε να γίνει κάτι για να γίνουν πιο vfm αλλά και πάλι δεν ξέρω αν και πόσο θα μπορούσαν να πέσουν οι τιμές ή να ανέβουν οι υπηρεσίες.

Αν έχει σημασία μια προσωπική εμπειρία, αυτό που βλέπω στον εαυτό μου έπειτα από μόλις 15 μήνες στην πιάτσα είναι μάλλον ένα είδος κορεσμού. Δηλ. αν μια κοπέλα δεν έχει κάτι που να με φτιάξει, κυρίως σε επίπεδο επικοινωνίας/συμμετοχής, βγαίνω από το μαγαζί σε στυλ "άλλη μια επίσκεψη, ε και τι έγινε;". Ακόμα και σε κα'να δυο επαναλήψεις με δοκιμασμένα κορίτσια, μου έτυχε η διάθεσή μου να είναι μειωμένη σε σχέση με την πρώτη φορά.
Εάν κάτι ανάλογο συμβαίνει και σε άλλους, δεν νομίζω να φταίνε οι τιμές γι' αυτό.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Παίκτη μου αυτά θυμίζουν φοιτητικές συζητήσεις.

Όπως έγραψε ένας συναγωνιστής ,τα γραφεία θα στείλουν τα καλά τεμάχια σε άλλες χώρες. Είναι πολύ εύκολο για αυτούς.

Η απάντηση στο πρόβλημα που θέτει ο φίλος συναγωνιστής GM2 είναι η βαθμολογία. Δεν αξίζεις τα λεφτά σου; - Σου γράφω κακή κριτική. Αν μαζέψει 3-4 συνεχόμενες κριτικές που λένε όλες για υψηλή τιμή σε σχέση με τις υπηρεσίες ,ή θα ρίξουν τις τιμές, ή την κοπέλα θα στείλουν στο διάολο.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.206
Like
1.748
Πόντοι
216
Εδώ παρακαλάνε και πληρώνουν 100άρες σε "ανεξάρτητες" 45χρονες γριές ή κάτι πακοχυμένες πατσαβούρες κι εσύ θες μποϋκοτάζ τύπε;
:confused: :confused: :confused:
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.552
Like
7.345
Πόντοι
2.306
Θα πήγαιναν Ιταλία, Γερμανία, Αγγλία και θα άφηναν εδώ τις γιαγιάδες τους και τις χοντρές, μουστακαλουδες, παιδικές τους φίλες. Εκτός αν η αποχή ήταν παγκόσμια. Χρειαζόμαστε ένα διεθνιστικό κίνημα με σύνθημα "πουτανιάρηδες όλου του κόσμου ενωθείτε" - κάτι που όπως καταλαβαίνεις είναι αδύνατο όταν υπάρχουν τύποι που δεν υπολογίζουν τα λεφτά και δεν έχουν καμία καυλοταξική συνείδηση

Στηρίζω απερίφραστα την "Πουτανιστική Διεθνή" και θέτω υποψηφιότητα για το ΔΣ στην τοπική οργάνωση της μπουρδελομάνας Βαντουζ. :rockon:
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
μην ξεχνατε οτι τις τιμες ακομη και στις ανεξαρτητες τις καθοριζουν τα γραφεια.....μπορει να φερνουν ωραιες γυναικες αλλα με τα εξτρα στο θεο το κοστος ειναι απαγορευτικο για τους πιο πολλους....βλεπει ομως η ανεξαρτητη τα 140-150 που εχουν τα γραφεια και σου λεει οτι με 120 ειμαι ανταγωνιστικη....και μετα αρχιζουν τα +.......πρεπει να καταλαβουν τα γραφεια οτι οι εποχες πασοκ περασαν......ας προσγειωθουν στην ελληνικη πραγματικοτητα και ας φερουν κοπελες λιγοτερο ομορφες μεν αλλα με πιο πολλη διαθεση δε.....τι να την κανω τη μουναρα αν ειναι κομοδινο......επισης μια αλλη μεγαλη πληγη ειναι οι αγαπουληδες προμοτορες εδω.......παντου υπαρχει ενας εφιαλτης......
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
512
Like
969
Πόντοι
86
τι μποικοταζ να γινει δηλαδη, εδω βλεπεις κατι τρομπες ελληνες 35 χρονων που πανε και παντρευονται κατι σαπιες χοντρες ελληνιδες και τις εχουνε πριγκηπισσες, κανουνε τον ντιλιβερα και 2 δουλειες την ημερα, για να τα ξυνει η αλλη και να της παρεχει τα παντα , με τοση μουνοδουλιαση που εχει πεσει πλεον, απλα οποια εχει μουνι και ειναι απο 40 και κατω , ειναι λες και εχει χρυσορυχειο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
124
Like
51.137
Πόντοι
27.261
Anticipation Popcorn GIF
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
60
Like
26.446
Πόντοι
22.886

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.143
Κριτικές
49
Like
5.624
Πόντοι
2.846
..τι να την κανω τη μουναρα αν ειναι κομοδινο......επισης μια αλλη μεγαλη πληγη ειναι οι αγαπουληδες προμοτορες εδω.
Συμφωνώ κι επαυξάνω. Και το κομοδίνο παίζει σε όλες τις κατηγορίες, φτηνές κι ακριβές. Όσο για τους προμοτορες, τα λέμε και τα ξαναλέμε: γράφονται 2-3 ενθουσιώδεις κριτικές καπάκι για κάποια και μετά αρχίζει η κοσμοσυρροή και μετά, φυσικά, η ξεπετα. Και μετά γκρινιάζουμε ότι η κοπέλα δεν είναι vfm και θέλουμε να γαμιεται για 5€.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
Συμφωνώ κι επαυξάνω. Και το κομοδίνο παίζει σε όλες τις κατηγορίες, φτηνές κι ακριβές. Όσο για τους προμοτορες, τα λέμε και τα ξαναλέμε: γράφονται 2-3 ενθουσιώδεις κριτικές καπάκι για κάποια και μετά αρχίζει η κοσμοσυρροή και μετά, φυσικά, η ξεπετα. Και μετά γκρινιάζουμε ότι η κοπέλα δεν είναι vfm και θέλουμε να γαμιεται για 5€.
επισης αγαπητε,εμαθα προσφατως,οχι μονο απο μια αλλα απο δυο ανεξαρτητες οτι αυτο που θεωρουμε ανεξαρτητες δεν ειναι και τοσο.......ειναι μερικοι-ες που κρατανε τα τηλεφωνα και κανονιζουν τα ραντεβου.....το εμαθα ολως τυχαιως σε ραντεβου μου που αλλα ειχα συννενοηθει και η κοπελα αλλα ηξερε....φυσικα και την εδιωξα......μια απεργια των πελατων θεωρω οτι ειναι αναγκαια οχι μονο για να ομαλοποιηθουν οι τιμες αλλα και για να ξεκαθαρισει το τοπιο ποιοι ειναι ποιοι.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom