Νέα

Μπήλιω Τσουκαλά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ralis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
R

ralis

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
164
Like
10
Πόντοι
1
Για τους αμέτρητους φανς. :headbang2: :headbang2: :headbang2:

assets_LARGE_t_1661_3811115_type11495.jpg
                                φηλε η γηνεκα ειναι ΜΟΥΝΑΡΟΟΟΣ .Σκετη καβλα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.258
Πόντοι
25.467
Δεν είμαι νεκρόφιλος..... :tooth: :tooth: :tooth:

Τεστάκι είναι μυρωδάτε μου. Απλώς κάποιος προσπαθεί να μάθει πόσο σαβουρογ@μ1δ3ς είμαστε. Μην απορήσεις λοιπόν αν δείς και την Αγγελική Νικολούλη. :tooth:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.708
Κριτικές
3
Like
4.691
Πόντοι
606

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.258
Πόντοι
25.467
Ποία η διαφορά μεταξύ σαβουρογάμη και μπαζογαμιά.....??? :think:

Ηθική. Ο σαβουρογάμης το κάνει για "την ψυχή της μάνας του" ο μπαζογαμιάς από πεποίθηση. Ή το αντίθετο  :think:

:grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
R

ralis

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
164
Like
10
Πόντοι
1
ανυπομονω ,ποτε επιτελους θα ξαναβγει η Μπηλιω ,να δουμε ξανα κανενα μπουτι της προωπης.Μπηλιω καβλα μου που εισαι?
 

walkalone

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μερικοί δεν πάνε καλά εδωμέσα.Ξυπνατε ρεεεεεεεεεεεεεεεεε τι ακριβως σας φταχνει στην σαβουρα πείτε μου και εμενα ρε παιδια. στα βιογραφικά της αποκρύπτεται συστηματικα η ηλικια της.Why? Ξέρετε ότι κανει δεν κανει εκπομπή παίρνει 15000€ κάθε μήνα?
ρε ουστ κάτι τέτοια ακούνε και βλέπουνε κάτι τέτοιες μπαζόλες και νομίζουν οτι παίρνουν και αξία. Παρτε το χαμπάρι οι γυναικες δεν είναι σαν το κρασί, ξύδι γίνονται οταν παλιώσουν
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
εγω προτεινω να ανοιξουμε θρεντ για ντορα μπακογιαννη!!
 
OP
OP
R

ralis

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
164
Like
10
Πόντοι
1
μερικοί δεν πάνε καλά εδωμέσα.Ξυπνατε ρεεεεεεεεεεεεεεεεε τι ακριβως σας φταχνει στην σαβουρα πείτε μου και εμενα ρε παιδια. στα βιογραφικά της αποκρύπτεται συστηματικα η ηλικια της.Why? Ξέρετε ότι κανει δεν κανει εκπομπή παίρνει 15000€ κάθε μήνα?
ρε ουστ κάτι τέτοια ακούνε και βλέπουνε κάτι τέτοιες μπαζόλες και νομίζουν οτι παίρνουν και αξία. Παρτε το χαμπάρι οι γυναικες δεν είναι σαν το κρασί, ξύδι γίνονται οταν παλιώσουν
Σεβαστη η αποψη σου.Αλα ασε και εμας στα γουστα μας.Δεν νομιζω να ειναι κακο να γουσταρουμε την μπηλιω
 
OP
OP
R

ralis

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
164
Like
10
Πόντοι
1
μπηλιω μοθ ανιξε τα λιγο ακομα να φανει
 
OP
OP
R

ralis

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
164
Like
10
Πόντοι
1
Πσσστ,ξερει κανενασ μαγκας απο εσας, ποτε αρχηζει εκπομπη το μωρο μου? Δεν μπορω αλλο πεια να περιμενω.Βαλτε καμια φοτογραφια τουλαχιστον
 

MAKROPOUTSOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΝΕΤ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΟΣΗ ΜΠΗΛΙΩ ΤΣΟΥΚΑΛΑ.. ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ, ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ Η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΘΗΛΥΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΝΗΣΕΙΣ ΡΟΥΠΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ.. ΕΤΣΙ, ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΤΥΧΕΡΟΥ.. ΝΑ ΣΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΑΜΠΕΛΟΦΙΛΟΣΟΦΩΝΤΑΣ ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΑΣ.. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΡΙΧΝΕΣΑΙ ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ.. ΜΙΛΦΑΡΑ ΜΟΥ ΕΣΥ!
 

boobookies

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
2.552
Like
15.791
Πόντοι
2.256
Η Μπήλιω σου δίνει την αίσθηση ότι δεν θα σε μαλώσει επειδή δεν ξέρεις Γαλλικά και δεν έγραψες στο διαγώνισμα. Θα σκύψει πάνω στο πρόβλημά σου
Υ.Γ. Πέρα από την πλάκα είναι από τις λίγες που ξέρει και καμιά ξένη γλώσσα, κόρη καταπιεσμένη ανωτατου αξιωματικου του Πολεμ. Ναυτικού με γαλλικά και πιάνο, είναι πολύ βαθιά κουλτουριασμένη αλλά είναι και η μόνη που φέρνει και καμιά φωνή στην εκπομπή (εδώ με τον αντιπαθέστατο Λουδοβίκο)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom