Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 228K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Natural3t

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Δεν θα προσπαθήσω να πείσω τους αξιότιμους συναγωνιστές ότι το μαγαζί δεν είναι δικό μου,(το επάγγελμά μου δεν έχει καμιά σχέση με αυτά) απλά μια επίσκεψη θα σας πείσει. Αν πάλι δεν το γουστάρετε  πηγαίνετε στο connection που είναι Κύμης 2 κάθετη στην Αχαρνών. Εκεί το δικό σου ποτό 5 και της κοπέλας 6 ευρώ και παίζει φραπές από το πρώτο ποτό. Απλά οι γκόμενες είναι λιγάκι μεγάλες και ψιλοάσχημες.
Επίσης να σας πω για το ΚΑΤΕΡΙΝΑ στην Τροίας ότι παίζει φραπές και τσιμπουκάκι αλλά δε συμφέρει γιατί οι γκόμενες τα σφηνάκια τα καταπίνουν σα νερό και τα 12 άρια (εννοώ τα 12 ευρώ που δίνεις) σου φεύγουν στο πόλύ γρήγορο και δίνεις μια περιουσία χωρίς λόγο.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Παιδιά γράφω για πρώτη φορά αν και σας παρακολουθώ αρκετά. Χθες βράδυ ήμουν στο Luciana cafe στο Παγκράτι(Φιλολάου). Έρχεται μια κοπέλα από Άγιο Δομήνικο και μου λέει τι θέλεις από μένα. Φυσικά της λέω τον κλασικό φραπέ αφού δεν μπορούμε και τίποτα άλλο. Στην ψύχρα μου τον βγάζει έξω και μου σέρβιρε καφέ με αφρό. Όλα αυτά 20 ευρώ δηλαδή με δύο ποτά. Την επομένη δώσαμε ραντεβού για έξω το μεσημέρι , φυσικά τζαμπέ. Ήταν κάτι που δεν το περίμενα...

τον εσπρεσσο ποσο τον εχετε? :lheel:
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Παιδιά γράφω για πρώτη φορά αν και σας παρακολουθώ αρκετά. Χθες βράδυ ήμουν στο Luciana cafe στο Παγκράτι(Φιλολάου). Έρχεται μια κοπέλα από Άγιο Δομήνικο και μου λέει τι θέλεις από μένα. Φυσικά της λέω τον κλασικό φραπέ αφού δεν μπορούμε και τίποτα άλλο. Στην ψύχρα μου τον βγάζει έξω και μου σέρβιρε καφέ με αφρό. Όλα αυτά 20 ευρώ δηλαδή με δύο ποτά. Την επομένη δώσαμε ραντεβού για έξω το μεσημέρι , φυσικά τζαμπέ. Ήταν κάτι που δεν το περίμενα...

Είναι και μια άλλη από τον Άγιο Παντελεήμονα που αφού σε κεράσει τα ποτάκια σου σε παρακαλάει να της δώσεις το τηλέφωνο σου και εάν σε καταφέρει έρχεται σπίτι σου κάνει μια γενική καθαριότητα με χλωρίνες κλπ και μετά όπως είναι ιδρωμένη και μοσχομυρίζουμε σου φέρνει την μπηριτσα σου, σου βγάζει τις κάλτσες από τις οποίες τραβάει μια τζούρα βαρβατίλα και σου φοράει τις σαγιονάρες τις λαστιχένιες και σε παρακαλάει να σου χαϊδέψει τα αρχιδάκια σου και να της μυρίσεις τις τριχωτές τις μασχάλες……….

Αυτά

Έχει και άλλα αλλά και η μαλακία έχει τα όρια της
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Δεν θα προσπαθήσω να πείσω τους αξιότιμους συναγωνιστές ότι το μαγαζί δεν είναι δικό μου,(το επάγγελμά μου δεν έχει καμιά σχέση με αυτά) απλά μια επίσκεψη θα σας πείσει. Αν πάλι δεν το γουστάρετε  πηγαίνετε στο connection που είναι Κύμης 2 κάθετη στην Αχαρνών. Εκεί το δικό σου ποτό 5 και της κοπέλας 6 ευρώ και παίζει φραπές από το πρώτο ποτό. Απλά οι γκόμενες είναι λιγάκι μεγάλες και ψιλοάσχημες.
Επίσης να σας πω για το ΚΑΤΕΡΙΝΑ στην Τροίας ότι παίζει φραπές και τσιμπουκάκι αλλά δε συμφέρει γιατί οι γκόμενες τα σφηνάκια τα καταπίνουν σα νερό και τα 12 άρια (εννοώ τα 12 ευρώ που δίνεις) σου φεύγουν στο πόλύ γρήγορο και δίνεις μια περιουσία χωρίς λόγο.

το connection ειναι αυτό που είναι απέναντι από το minuite?
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
μπορω να εχω ενημεροσει για το θεμα, κολωμπαρα με κονσομασιον?????
 

p33

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Εχει κανεις πληροφοριες για μεσημεριανα απογευματινα κωλομπαρα εκτος απο πιπινου και γκυζη (Bon nuit, fidelio, καλλιγα). Εχω ακουσει οτι παιζει κατι στον Πειραια στη Μπουμπουλινας αλλα περασα και το μαγαζι δεν θυμιζει κλασικο κωλομπαρο καθως δεν υπαρχει η κλασικη βιτρινα και ειναι ανοικτο σαν καφετερια, ξερει κανεις τι παιζει με ΑΡΩΜΑ και BELLA VITA στην Αλεξανδρας δουλευουν και αυτα με απογευματινες μεσημεριανες βαρδιες. Περιμενω ενημερωση
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εχει κανεις πληροφοριες για μεσημεριανα απογευματινα κωλομπαρα εκτος απο πιπινου και γκυζη (Bon nuit, fidelio, καλλιγα). Εχω ακουσει οτι παιζει κατι στον Πειραια στη Μπουμπουλινας αλλα περασα και το μαγαζι δεν θυμιζει κλασικο κωλομπαρο καθως δεν υπαρχει η κλασικη βιτρινα και ειναι ανοικτο σαν καφετερια, ξερει κανεις τι παιζει με ΑΡΩΜΑ και BELLA VITA στην Αλεξανδρας δουλευουν και αυτα με απογευματινες μεσημεριανες βαρδιες. Περιμενω ενημερωση
πληροφοριες εδινε στις ταινιες με γερμανους ο αειμνηστος Αρτεμης....
 

Συνημμένα

  • artemis.jpg
    artemis.jpg
    6,3 KB · Εμφανίσεις: 16

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
υποτιθεται φιλε μου οτι απαγορευονται ολα αυτα απο το νομο αρα?το βρισκεις λογικο να δημοσιοποιει καποιος κατι τετοιο?οι γερμανοι δεν ειναι φιλοι μας......
 

p33

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
υποτιθεται φιλε μου οτι απαγορευονται ολα αυτα απο το νομο αρα?το βρισκεις λογικο να δημοσιοποιει καποιος κατι τετοιο?οι γερμανοι δεν ειναι φιλοι μας......

Φιλε μου δεν το ηξερα οτι απαγορευονται απο εσενα το μαθαινω πρωτη φορα, εισαι σιγουρος?
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε μου δεν το ηξερα οτι απαγορευονται απο εσενα το μαθαινω πρωτη φορα, εισαι σιγουρος?
Φίλε ασε τί σου λεν για Γερμανούς και παπαριές και κάτσε διάβασε τα threads υπάρχουν πληροφορίες για αυτό που ψάχνεις και ειδικό thread αν θυμάμαι καλά. Έλεος πια! Μασημένη τροφή ζητάτε ορισμένοι......
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
φιλε εκτοs απο πιπινου υπαρχει στην περγσμου ποιο πανω απο το bonnuit αρκετα ποιο πανω δεν θυμαμε ονομα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
Παιδιά παίζει ένα στη Δροσοπούλου περίπου στο ύψος του Λυσιατρείου που όποτε περνάω παίζουν πολλά και όμορφα μωρά. το έχει τσεκάρει κανείς; δεν θυμάμαι όνομα...
 

Pireotis_62

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2009
Μηνύματα
80
Like
24
Πόντοι
0
Εχει κανεις πληροφοριες για μεσημεριανα απογευματινα κωλομπαρα εκτος απο πιπινου και γκυζη (Bon nuit, fidelio, καλλιγα). Εχω ακουσει οτι παιζει κατι στον Πειραια στη Μπουμπουλινας αλλα περασα και το μαγαζι δεν θυμιζει κλασικο κωλομπαρο καθως δεν υπαρχει η κλασικη βιτρινα και ειναι ανοικτο σαν καφετερια, ξερει κανεις τι παιζει με ΑΡΩΜΑ και BELLA VITA στην Αλεξανδρας δουλευουν και αυτα με απογευματινες μεσημεριανες βαρδιες. Περιμενω ενημερωση

Πειραια Μπουμπουλίνας δεν παίζει κολώμπαρο.
Σου έδωσαν λάθος πληροφορίες και μάλιστα μεσημέρι.
Το Πικαντίλι, που προφανως σου ειπαν, ειναι ένα παλιο ποτάδικο που μπορει να εχει μια κοπέλλα στο μπαρ και μια σερβιτόρα. Καμμία σχέση.
Για τα άλλα στην Αθήνα που λες δεν γνωρίζω.
Επίσης στον Πειραιά δεν παίζει γενικά μεσημεριανό μαγαζι.
Ισως ενα δυο πεθαμενατζίδικα στην Τρούμπα αλλα ειναι τζιζ-κακα!

 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Πειραια Μπουμπουλίνας δεν παίζει κολώμπαρο.
Σου έδωσαν λάθος πληροφορίες και μάλιστα μεσημέρι.
Το Πικαντίλι, που προφανως σου ειπαν, ειναι ένα παλιο ποτάδικο που μπορει να εχει μια κοπέλλα στο μπαρ και μια σερβιτόρα. Καμμία σχέση.
Για τα άλλα στην Αθήνα που λες δεν γνωρίζω.
Επίσης στον Πειραιά δεν παίζει γενικά μεσημεριανό μαγαζι.
Ισως ενα δυο πεθαμενατζίδικα στην Τρούμπα αλλα ειναι τζιζ-κακα!
Bambola με μεσημεριανή βάρδια 14-22

Υ.Γ. Τρούμπα πάντα λέμε

 

p33

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
φιλε εκτοs απο πιπινου υπαρχει στην περγσμου ποιο πανω απο το bonnuit αρκετα ποιο πανω δεν θυμαμε ονομα.

Περγαμου εννοεις Πατησια λιγο ποιο πανω απο την Πιπινου θα το ψαξω, παντος το Bonnuit δεν ειναι εκει ειναι Γκυζη
 

p33

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Πειραια Μπουμπουλίνας δεν παίζει κολώμπαρο.
Σου έδωσαν λάθος πληροφορίες και μάλιστα μεσημέρι.
Το Πικαντίλι, που προφανως σου ειπαν, ειναι ένα παλιο ποτάδικο που μπορει να εχει μια κοπέλλα στο μπαρ και μια σερβιτόρα. Καμμία σχέση.
Για τα άλλα στην Αθήνα που λες δεν γνωρίζω.
Επίσης στον Πειραιά δεν παίζει γενικά μεσημεριανό μαγαζι.
Ισως ενα δυο πεθαμενατζίδικα στην Τρούμπα αλλα ειναι τζιζ-κακα!
Δεν ξερω αν ειναι αυτο που λες παντως επειδη περασα και το ειδα ειναι χαμηλα προς το λιμανι οπως καταιβενεις δεξια ειχε παραπανω απο δυο κοπελες και εμοιαζε με κολομπαρο αλλα δεν μπηκα γιατι δεν ειχε την αναλογη βιτρινα που προστατευει απο τα αδιακριτα βλεματα δεν μπορεις να χουφτωνεις δημοσιως, μιας και σε εχω δω ξερεις τη παιζει Βερσαλιες Πασαλιμανι αλλα και στα αλλα εκει κοντα στη Υψηλαντου. Εχεις παει ποτε προς Χατζηκυριακιο εκει εχει δυο με λατινες παλλια ειχει ωραια μωρα απο Αγιο Δομινικο τωρα ξερεις τι παιζει εκει.
 

p33

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά παίζει ένα στη Δροσοπούλου περίπου στο ύψος του Λυσιατρείου που όποτε περνάω παίζουν πολλά και όμορφα μωρά. το έχει τσεκάρει κανείς; δεν θυμάμαι όνομα...

Για να το τσεκαρουμε πρεπει να μας δωσεις καμοια καθετη γιατι η Δροσοπουλου ειναι τεραστια και το Λυσιατρειο απο οσο ξερω ειναι στο Βοτανικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom