Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 228K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
Oτι και ναναι μου φαινεται οτι εχει δικιο........Πρεπει ν ακουμε τον παλιο......

σεβαστη η γνωμη του κα8ενος πανω απ ολα!ομως η λογικη ειναι αυτη που μετραει πανω απ ολα...ειναι ξεφτιλα να πετιουνται τοσα χρηματα...
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
Είμαι 47 Μαϊων σύντροφε.
Κάνε υπολογισμούς...  ;)

να ζησεις λοιπον να τρως τα φραγκα σου οπως 8ες αρχοντα...ο κα8ενας οπως γουσταρει...για μενα παντως ειναι κοροιδια τοσα φραγκα για τετοιου επιπεδου γκομενες,οπως και χασιμο χρονου...περι ορεξεως κολοκυ8οπιτα... :)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
σεβαστη η γνωμη του κα8ενος πανω απ ολα!ομως η λογικη ειναι αυτη που μετραει πανω απ ολα...ειναι ξεφτιλα να πετιουνται τοσα χρηματα...

Tα πολλα ναι.......τα υπερβολικα πολλα ναι πετιουνται..........Αλλα τα λιγα ομωs......Ειναι για την διασκεδαση μαs πιστευω
 

Pireotis_62

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2009
Μηνύματα
80
Like
24
Πόντοι
0
να ζησεις λοιπον να τρως τα φραγκα σου οπως 8ες αρχοντα...ο κα8ενας οπως γουσταρει...για μενα παντως ειναι κοροιδια τοσα φραγκα για τετοιου επιπεδου γκομενες,οπως και χασιμο χρονου...περι ορεξεως κολοκυ8οπιτα... :)

Σεβαστη άποψη και δεν σκοπεύω να πείσω κανέναν όπως φυσικα το πιστευω ούτε κι εσυ.
Απλως για την ιστορία έχω χάσει επίσης πολύ χρόνο και πολύ χρήμα και σε άλλες "αλθοπαιδίες". Ξεκίνησα από εδω γιατι αυτη την εποχή αθλούμαι στον κλειστο στίβο! χαχα ;)

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Σεβαστη άποψη και δεν σκοπεύω να πείσω κανέναν όπως φυσικα το πιστευω ούτε κι εσυ.
Απλως για την ιστορία έχω χάσει επίσης πολύ χρόνο και πολύ χρήμα και σε άλλες "αλθοπαιδίες". Ξεκίνησα από εδω γιατι αυτη την εποχή αθλούμαι στον κλειστο στίβο! χαχα ;)

Κλειστο ε ???????  χαχαχαχαχαχαχα.........Μ αρεσειs γιατι εχειs πλακα αδελφε!!!!!
πραγματι ο ...κλειστοs ειναι αλλο πραγμα........Δυναμωνει τουs καταλληλουs μυεs!!!!!!!!
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Προς φίλτατους nokia και manosbeach...

Πολλές από τις κορασίδες που εργάζονται σε "μπαράκια", άνετα θα εργαζόντουσαν σε κωλάδικα, τουλάχιστον απ'όσο έχω παρατηρήσει τον τελευταίο καιρό. Ειδικά Ρουμάνες οι καλύτερες που έχω δεί ήταν σε μπαράκια...
Οι υπηρεσίες και το κοστολόγιο διαφέρουν. Είναι διαφορετικά να πληρώνεις το διπλό ποτό της κοπέλας 12 Ευρώ και να κάθεται μαζί σου μισή ώρα και άλλο 20 Ευρώ για δέκα λεπτά... Φυσικά ο χρόνος που θα σπαταλήσεις εκεί μέσα είναι ο μεγαλύτερος εχθρός σου ;) Όσο για τις παρεχόμενες υπηρεσίες, απλά παραθέτω και την άποψη ιδιοκτήτη κωλόμπαρου στην Τρούμπα. "Εδώ περνάς καλά ρε αδερφέ με μάξιμουμ 100-150 Ευρώ και αν είσαι σωστός και ωραίος την πάς και ξενοδοχείο μετά. Το αν θα την πληρώσεις ή όχι εκεί είναι θέμα της κοπέλας. Τα υπόλοιπα να σπαταλάς 200 και 300 ευρώ για να πιάσεις λίγο μπούτι και λίγο βυζί και στην καλύτερη να γίνει ο καφές... είναι για τους φλώρους τους Αθηναίους". Δεν είναι αντικειμενική άποψη φυσικά, αλλά δεν στερείται και λογικής.
και συμφωνουμε απολυτα αν εισαι κυριος σωστος και δε σε περασουν για λαγο πας παντου
 

Pireotis_62

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2009
Μηνύματα
80
Like
24
Πόντοι
0
Οδοιπορικού συνέχεια...

Χθές το βράδυ και ενώ άφησα το πιπίνι μου σπίτι του νωρίς (κατα τις 12:00) αποφάσισα μετα από ώριμη σκέψη να επισκεφθω εκ νέου το EUROPA στην Τρούμπα για να ολοκληρώσω την κριτική.

Χωρίς λοιπόν να έχω πιει πολύ (2-3 τζινάκια και ενα σφηνάκι, πταίσματα) και με καθαρο μυαλό επισκέφτηκα το εν λόγω ίδρυμα...

Μπαίνοντας μέσα (περιγραφή του χώρου έχω κάνει 1-2 σελίδες πιο πίσω) μου πέφτει πάνω μου η "μαύρη γαζέλα" (που λέει κι ο πίτσι) Ντέμπορα. Ματς μουτς, χούφτωμα και πίσω για τα καναπεδάκια αυτη τη φορα... Τα ποτά έχω πει, 10 το απλό 15 το "ενισχυμένο" και 5 του πε-ο-λάτη. Ο πελάτης πίνει μπύρα...

Αυτη τη φορά κι επειδη της το είχα υποσχεθεί ότι θα ξαναπεράσω η Ντέμπορα ήταν διαχυτικότατη!!!
Χουφτώματα, άνοιγμα το πουκάμισο, χαϊδέματα κλπ κλπ. Εγω επειδή ειμαι κακό παιδι δεν χαμπαριάζω από τέτοια και παρέμεινα ψύχραιμος και ως δαιμόνιος ρεπόρτερ φρόντιζα να χουφτώνω διακριτικά (το χειρότερο σ αυτα τα μαγαζια είναι να σε κόψουν για λιγούρη, την πάτησες...) και φυσικά να μαθαίνω τα των συναθλητριών της.

Στο μαγαζί 7 κορίτσια. Εντάξει, 3 κορίτσια, 3 πουρές και μία ντεμί σαιζόν...
Μία ρουμάνα, 2 ελληνίδες, 2 αλβανές, μία γαζέλα από νιγηρία και μία από Αγιο Δομίνικο.
Η ρομούνα, ένα ψιλόλιγνο τσουλί με πολυ ωραία πόδια με είχε φάει με τα μάτια της.
Lap dances συνέχεια με σηκωμένο το μικροσκοπικό φουστάκι και άλλα τινά.
Το ίδιο και η μικρή Αλβανίδα στο βάθος.
Όμως το πουλέν του μαγαζιού είναι η Γεωργία, η Δομινικανη.
Full service και φραπεδάκι με το καλαμάκι χαλαρά! Τάδε έφη η μαύρη γαζέλα "αυτο το Γεωργία, άμα πιει κανει σεξ με πελάτη εντω, και λέει μην ενοχλεις τωρα...."

Γενικα λοιπόν το μαγαζί παίζει και μάλιστα "διψάει" για ποιοτικό κόσμο μια και οι θαμώνες που συχνάζουν είναι μιας κάποιας υποστάθμης...

Για να μην σας τα πολυλογώ, με το μπλα μπλα και την άνεση στο τρίτο ποτάκι της η γαζέλα μου έδωσε το νούμερο του τηλεφώνου της...

Τουτέστιν, 2 επισκέψεις, πολυ πλάκα και χαβαλές (και χούφτωμα) και 30 + 55 ευρώ = 85 και απεκόμισα το ποθούμενον...

Νομίζω καλό deal.
Εσεις τι λετε?

Υ.Γ. Η συνέχεια στις οθόνες σας...

 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Απο τη μία μας το παίζεις έμπειρος δίνοντας συμβουλές "το χειρότερο σ αυτα τα μαγαζια είναι να σε κόψουν για λιγούρη, την πάτησες..." και από την άλλη μας λες οτι χρειάστηκες 85 ευρώ για να πάρεις ένα τηλέφωνο που την επόμενη μέρα θα το σηκώσει μία με πονοκέφαλο που κάθε φορά που θα της προτείνεις να βγείτε θα βρίσκει και μία διαφορετική δικαιολογία...

Φιλλλαράκι, πλάκα ΜΕ κανεις;
 

Pireotis_62

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2009
Μηνύματα
80
Like
24
Πόντοι
0
Απο τη μία μας το παίζεις έμπειρος δίνοντας συμβουλές "το χειρότερο σ αυτα τα μαγαζια είναι να σε κόψουν για λιγούρη, την πάτησες..." και από την άλλη μας λες οτι χρειάστηκες 85 ευρώ για να πάρεις ένα τηλέφωνο που την επόμενη μέρα θα το σηκώσει μία με πονοκέφαλο που κάθε φορά που θα της προτείνεις να βγείτε θα βρίσκει και μία διαφορετική δικαιολογία...

Φιλλλαράκι, πλάκα ΜΕ κανεις;

Δεν σε ξέρω για να ΣΕ κανω πλακα...
Και δεν "το παίζω" τίποτε.
Αν έχεις άλλη άποψη μπορεις να την πεις χωρίς να "την" λες...
Όσο για τον πονοκέφαλο, αν γίνει έτσι να είσαι σίγουρος ότι θα το πω...
Εγω πέρασα καλα ξοδεύοντας για δυο επισκέψεις ένα λογικο ποσο, και πήρα κι ενα τηλέφωνο που μάλιστα μου το έδωσε χωρις να το ζητήσω.
Αυτο έχω, αυτό καταθέτω...
Σειρά σου...

Χαιρετω σε
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Απο τη μία μας το παίζεις έμπειρος δίνοντας συμβουλές "το χειρότερο σ αυτα τα μαγαζια είναι να σε κόψουν για λιγούρη, την πάτησες..." και από την άλλη μας λες οτι χρειάστηκες 85 ευρώ για να πάρεις ένα τηλέφωνο που την επόμενη μέρα θα το σηκώσει μία με πονοκέφαλο που κάθε φορά που θα της προτείνεις να βγείτε θα βρίσκει και μία διαφορετική δικαιολογία...

Φιλλλαράκι, πλάκα ΜΕ κανεις;
Ο φίλος Πειραιώτης_62 τουλάχιστον προσφέρει γνήσια ενημέρωση για ένα είδος διασκέδασης που δεν είναι για όλους. Αυτό που εσύ εκλαμβάνεις ως συμβουλή ειναι ΚΟΙΝΗ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ. Και αν θες να στο θέσω και αλλιώς αφού ξέρεις τί θα γίνει στη συνέχεια με την κοπέλα εσένα τί σε κόφτει? Ή μήπως νομίζεις πως αν πας εσύ ή εγώ και πιούμε την μπύρα μας χωρίς να κεράσουμε τίποτα (μίνιμουμ εξοδα δηλαδή) θα πάρουμε το τηλέφωνο της κοπέλας :uglystupid:
Ο άνθρωπος πέρασε καλά και ανέφερε και το κόστος των δύο επισκέψεων του, αν δεν το κατάλαβες 30 η πρώτη επίσκεψη και 55 η δεύτερη. Αν σου φαίνονται πολλά μην ασχολείσαι με κωλόμπαρα...... είναι ακριβό χόμπυ. Πιο ακριβό και από το γκολφ....
Σε το έκανα λιανά τώρα ψηλλλλέ???????

Πειραιώτη μην μασάς και συνέχισε την ενημέρωση....
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Το πιο εύκολο πράγμα μέσα σε ένα κωλόμπαρο είναι να πάρεις το τηλ μιας γκόμενας.  Αν τώρα εσείς θεωρείτε άξια τα 85 ευρώ προς αυτή την κατεύθυνση οκ, ακούγεστε...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Έχεις δίκιο φίλε.....

Μάθε μαθε μας ποια είνα η σωστή κατεύθυνση και πόσα αξίζει να δώσουμε.......

Υ.Γ. Και αν είχες μπει στον κόπο να διαβάσεις μερικές σελίδες πιο πρίν θα είχες καταλάβει με ποια διάθεση και με ποιο πνεύμα γράφει ο φίλος Πειραιώτης για τα κωλόμπαρα.... Αλλά που???? Γεμίσαμε συμβουλάτορες και κριτές των πάντων....
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Το πιο εύκολο πράγμα μέσα σε ένα κωλόμπαρο είναι να πάρεις το τηλ μιας γκόμενας.  Αν τώρα εσείς θεωρείτε άξια τα 85 ευρώ προς αυτή την κατεύθυνση οκ, ακούγεστε...

Φίλε μου αν ήταν έτσι εύκολα τα πράγματα τότε τα περισσότερα κωλόμπαρα θα είχαν κλείσει  :2funny:

Pireotis_62 είσαι ωραίος παίκτης  :thumbsup:
 

Natural3t

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά γράφω για πρώτη φορά αν και σας παρακολουθώ αρκετά. Χθες βράδυ ήμουν στο Luciana cafe στο Παγκράτι(Φιλολάου). Έρχεται μια κοπέλα από Άγιο Δομήνικο και μου λέει τι θέλεις από μένα. Φυσικά της λέω τον κλασικό φραπέ αφού δεν μπορούμε και τίποτα άλλο. Στην ψύχρα μου τον βγάζει έξω και μου σέρβιρε καφέ με αφρό. Όλα αυτά 20 ευρώ δηλαδή με δύο ποτά. Την επομένη δώσαμε ραντεβού για έξω το μεσημέρι , φυσικά τζαμπέ. Ήταν κάτι που δεν το περίμενα...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Παιδιά γράφω για πρώτη φορά αν και σας παρακολουθώ αρκετά. Χθες βράδυ ήμουν στο Luciana cafe στο Παγκράτι(Φιλολάου). Έρχεται μια κοπέλα από Άγιο Δομήνικο και μου λέει τι θέλεις από μένα. Φυσικά της λέω τον κλασικό φραπέ αφού δεν μπορούμε και τίποτα άλλο. Στην ψύχρα μου τον βγάζει έξω και μου σέρβιρε καφέ με αφρό. Όλα αυτά 20 ευρώ δηλαδή με δύο ποτά. Την επομένη δώσαμε ραντεβού για έξω το μεσημέρι , φυσικά τζαμπέ. Ήταν κάτι που δεν το περίμενα...

Έχει και άλλα τέτοια κορίτσια το μαγαζί σου;
 

pipadoros1

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Like
3
Πόντοι
0
Μήπως θα έρχεται σπίτι σου να σου κάνει τις δουλειές και παράλληλα να παίρνει και κανένα τσιμπουκάκι...
Στο τέλος θα σου αφήνει και 200 ευρώ δώρο.

Θα συμφωνήσω με τον thesspunter. Τώρα το άνοιξες το μαγαζί ή το είχες;
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Μια ερωτηση καθως η εμπειρια μου στους συγκεκριμενους χωρους πολιτισμου ειναι περιορισμενη.
Ενα μπαρ Αρωμα στην Αλεξανδρας το ξερετε? Ειχα μπει για πολυ λιγο για να παρω ενα φιλο απο κει και πηρε το ματι μου κατι πολυ ωραια τεμαχια(1-2 αξιζανε μη φανταστειτε κανα πληθος) καθως και ενα πονηρο χωρο σαν παταρι με μαυρα τζαμια! Παρακαλω δωστε μου τα φωτα σας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom