Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 228K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pireotis_62

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2009
Μηνύματα
80
Like
24
Πόντοι
0
ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ:

Ξεχασα να γράψω το ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ:
Καθ όλη τη διάρκεια της παραμονής μου τόσο η Ασιάτισα όσο και η ζουμπουρλούδικη Ελληνίδα χαμορουφραπεδιαζόντουσαν ασυστόλως!

Ουφ... παρα λιγο να το ξεχασω... ;)
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Καλώς ήρθες στην παρέα μας φίλε Πειραιώτη !!

Χρήσιμα είναι τα όσα έγραψες, το "σπορ" των κωλόμπαρων είναι ειδική κατηγορία από μόνο του και απαιτεί μαεστρία... Θελει υπομονή και γερό στομάχι  ;)
 

neos40aris

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
99
Like
3
Πόντοι
0
Χαμουροφραπέδιασμα στην Αθήνα ξέρουμε?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ:

Ξεχασα να γράψω το ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ:
Καθ όλη τη διάρκεια της παραμονής μου τόσο η Ασιάτισα όσο και η ζουμπουρλούδικη Ελληνίδα χαμορουφραπεδιαζόντουσαν ασυστόλως!

Ουφ... παρα λιγο να το ξεχασω... ;)

Το σημαντικοτερο θα ξεχναγεs!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Και από εμένα φίλε Πειραιώτη καλησπέρα και μπράβο που είσαι του αθλήματος μα πάνω απ'όλα συνειδητοποιημένος... ;)

No name (φίλωνος 130 κάτι) αρκετές κοπέλες μικρός χόρος (Ρωσίδες και Ρουμάνες)
Bambola (2ας Μεραρχίας και Κολοκοτρώνη γωνία) Ρουμάνες και μία Ρωσίδα. Δώσε βάση στην Ξανθιά ονόματι Νικολέτα και στο μελαχρινό πιπινάκι με το ίδιο όνομα από τη Σουτσάβα (τρομερό κορμί πατριώτη) Μακρυά από Ρωξάνα και τη συγκάτοικο της μελανούρι τρομερό όμως πολλα λεφτά για το απόλυτο τίποτα αν και βγαίνουν έξω με πελάτες... ;) για κανένα ψάρι κτλ.
Σκορπιός Νοταρά (παρακμιακότατο μαγαζί) προσοχή! λιγα τεμάχια και όχι και πολύ καλά... αλλά σε κόβω να περνάς καλά εκεί.
J'etem  επίσης παρακμιακό μπαράκι με 6-7 κοπέλες προτίμησε το μελαχρινό το Ρουμανάκι, όνομα δεν θυμάμαι ήμανε πολύ σουρωμένος (η πιο μκρή ηλικιακά ξεχωρίζει μπορεί και να πιείς το καφεδάκι σου...)

Προς λιμάνι της Ζέας "Fame" μου είπαν πως έχει και ζωντανή μουσική... ενδέχεται να είναι καλό... Αν πάς πριν από εμένα να κάτσεις με την Gabriella-gaby ωραίο Ρουμανάκι από Ρέσιτσα και να της δώσεις τα φιλιά μου...
Αν θές να φάς (φαί μόνο μην πάει ο νούς σου στο πονηρό) Flying Pig Φίλωνος στα Δικαστήρια. Οι κοπέλες είναι πολύ ευπροσήγορες και γεμάτες ζωντάνια. Προσοχή στη γραβάτα σου αν φοράς στο τσακίρ κέφι της κόβουνε. Ρίξε ένα βλέφαρο στη συλλογή και στην πιο όμορφη γυναίκα κατ'εμέ πάντα την Ελληνο-Αγιο Δομινικανή το Ποπάκι μας... Πανέμορφο πλάσμα 22 ετών και κορμί παραδεισένιο :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:  φοβερή στον χαβαλέ και απ'ότι έμαθα μόλις τώρα ομόρφυνε και άλλο. Και οι υπόλοιπες κοπέλες πολύ όμορφες και ευχάριστες παρουσίες πρόσεξε ιδιαίτερα μια μεγάλη ελληνο αυστραλέζα με υπέροχα γαλανά μάτια...

Αυτά προς το παρόν και υπόσχομαι και νέα ενημέρωση για τους λάτρεις του σπόρ.... στα σοκάκια της Παλαιάς Τρούμπας... Ήδη μου λέιπει....

 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Για φραπεδακι και χαμουρεματακι εχουμε παμπ  κονεκτιον καθετοs Αχαρνων οδοs κυμηs 2 αλλα χοντρουλεs και κατω του μετριου εμφανισηs με 6 ευρω το απλο ποτο εχει φραπεδακι .παμπ κατερινα οδοσ τροιαs καθετοσ στην πατησιων ποιο παλια που πηγαινα επαιζε χαμουρεμα και φραπεδακι τωρα εχει 12 ευρω το ποτο αλλα τουσ βαζει χερι το αφεντικο να πινουν γρηγορα,εχει 2 παμπ στην οδο κεφαληνιαs παμπ λαιφ,και παμπ 65 μονο χαμουρεμα,οδοs πιπινου 2 παμπ αυτη που αξιζει και εχει ωραια μωρα ειναι παμπ κορνερ ανοιχτα απο το μεσημερι και το ενα ρουμανακι παιζει φραπεδακι οχι απο το πρωτο ποτο ομωσ 10 ευρω το μονο ,20 το διπλο.
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
δεν οργανωνουμε καμια συναντηση μπαs και ανακαληψουμε κατι καλο προs κερατσινι μερια που κανενασ συναγωνιστηs δεν  εχει αναφερει κατι εγω παντωσ μονο στον πριγκηπα εχω παει
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
130
Πόντοι
1
Φιλε koleou εαν θες τσεκαρε τα pm σου... :helpplea:
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
Αν θές να φάς (φαί μόνο μην πάει ο νούς σου στο πονηρό) Flying Pig Φίλωνος στα Δικαστήρια. Οι κοπέλες είναι πολύ ευπροσήγορες και γεμάτες ζωντάνια. Προσοχή στη γραβάτα σου αν φοράς στο τσακίρ κέφι της κόβουνε. Ρίξε ένα βλέφαρο στη συλλογή και στην πιο όμορφη γυναίκα κατ'εμέ πάντα την Ελληνο-Αγιο Δομινικανή το Ποπάκι μας... Πανέμορφο πλάσμα 22 ετών και κορμί παραδεισένιο :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:  φοβερή στον χαβαλέ και απ'ότι έμαθα μόλις τώρα ομόρφυνε και άλλο. Και οι υπόλοιπες κοπέλες πολύ όμορφες και ευχάριστες παρουσίες πρόσεξε ιδιαίτερα μια μεγάλη ελληνο αυστραλέζα με υπέροχα γαλανά μάτια...

Αυτά προς το παρόν και υπόσχομαι και νέα ενημέρωση για τους λάτρεις του σπόρ.... στα σοκάκια της Παλαιάς Τρούμπας... Ήδη μου λέιπει....

αυτές τώρα είναι θαμώνες ή σερβιτόρες? λες να μην πηγαίνει ο νους μας στο πονηρό αλλά δεν ξέρω γιατί εμένα πάει. στο εν λόγω μαγαζί συχνάζει πολύ ναυτιλία από ότι έχω καταλάβει κ από τη μια φορά που κάθησα μου φάνηκε ότι υπάρχει κάτι κονσιομασιονίστικο στην ατμόσφαιρα. τώρα μας το προτείνεις κ συ για "φαγητό", για αυτό με πονηρεύεις...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
δεν οργανωνουμε καμια συναντηση μπαs και ανακαληψουμε κατι καλο προs κερατσινι μερια που κανενασ συναγωνιστηs δεν  εχει αναφερει κατι εγω παντωσ μονο στον πριγκηπα εχω παει

Xαχαχα..Τι μου θυμησες τωρα αδελφε ???? Γαμω τους τυπους ο πριγκηπας.. :2funny: Τον συναντω τακτικα στις διαφορες λεσχες για μπαρμπουτι..!! Μιλαμε για πολυ τυπακλα αλλα και αρρωστος με τα ζαρια...!!

Αυτα..
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
αυτές τώρα είναι θαμώνες ή σερβιτόρες? λες να μην πηγαίνει ο νους μας στο πονηρό αλλά δεν ξέρω γιατί εμένα πάει. στο εν λόγω μαγαζί συχνάζει πολύ ναυτιλία από ότι έχω καταλάβει κ από τη μια φορά που κάθησα μου φάνηκε ότι υπάρχει κάτι κονσιομασιονίστικο στην ατμόσφαιρα. τώρα μας το προτείνεις κ συ για "φαγητό", για αυτό με πονηρεύεις...
Σερβιτόρες είναι φίλε και μπορεί να υπάρχει κάτι το κονσομασιονίστικο στην ατμόσφαιρα (Τρούμπα είναι μην το Ξεχνάς) αλλά δεν υπάρχουν γυναικεία ποτά (μόνο σε έκτακτες περιπτώσεις Χριστούγεννα λχ. σαμπάνιες για τις κοπέλες). Αν διαβάσεις όμως το πνέυμα του συναγωνιστή θα δείς πως ίσως και να του ταιριάζει το μαγαζί που όντως είναι γεμάτο από ναυτικούς, brokers και δικηγόρους της γύρω περιοχής... όταν λέω φαγητό εννοώ φαγητό για να γεμίσει το στομάχι
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Για φραπεδακι και χαμουρεματακι εχουμε παμπ  κονεκτιον καθετοs Αχαρνων οδοs κυμηs 2 αλλα χοντρουλεs και κατω του μετριου εμφανισηs με 6 ευρω το απλο ποτο εχει φραπεδακι .παμπ κατερινα οδοσ τροιαs καθετοσ στην πατησιων ποιο παλια που πηγαινα επαιζε χαμουρεμα και φραπεδακι τωρα εχει 12 ευρω το ποτο αλλα τουσ βαζει χερι το αφεντικο να πινουν γρηγορα,εχει 2 παμπ στην οδο κεφαληνιαs παμπ λαιφ,και παμπ 65 μονο χαμουρεμα,οδοs πιπινου 2 παμπ αυτη που αξιζει και εχει ωραια μωρα ειναι παμπ κορνερ ανοιχτα απο το μεσημερι και το ενα ρουμανακι παιζει φραπεδακι οχι απο το πρωτο ποτο ομωσ 10 ευρω το μονο ,20 το διπλο.

Απο το μεσημερι??????????  Πιπινου ποσο????????........Με βλεπω...ντιρλα μεσημεριατικα!!!!!!!
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
΄φιλε οι 2 παμπ στην πιπινου ειναι παρα πολυ κοντα στην πατησιων ευκολα θα το βρειs απο τηs 14.00 περιπου ανοιχτα.
 

Pireotis_62

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2009
Μηνύματα
80
Like
24
Πόντοι
0
Αγαπητοί αδελφοί και συναγωνιστές,

Περιοδεία Πειραιώς - Μέρος Βου'

Χθες το βράδυ (τωρα βράδυ τρόπος του λέγειν) στις 2:00 μετά από ουισκοκατάνυξη με φίλους και επιστρέφοντας στο σπίτι, γλύστρισα (ω του θαύματος) και προσγειώθηκα στο EUROPA.
Το ευαγές αυτό ίδρυμα βρίσκεται στο τέλος της Νοταρά και αριστερά λίγο πριν βγει στην Χ. Τρικούπη.

Στενό μαγαζάκι με βάθος. Η μπάρα στα αριστερα και δεξια 2-3 καναπεδάκια. Επίσης στο βάθος... κήπος. Δηλαδη 2-3 καναπεδάκια ακόμη. Κοπέλλες αρκετές. Δευτέρα βράδυ και στο μαγαζί 2-3 πελάτες κι ένας εγω. Κορίτσια 5-6 οπότε και με το που κάθομαι και παραγγέλνω άρχισε η παρέλαση...
Στο μπαρ μια συνταξιοδοτημένη τσα2 και ενα κουλό από Αλφα-Μπλοκ.

Τωρα τα κορίτσια ντυμένα προστυχοσέξυ αλλα επιπέδου... 4-5/10. Ευγενικές μεν και πρόθυμες συστήνονται, ψι(ο)λοτρίβονται για να βγάλουν τα προς το πιειν.
Ηλικίες 30-40 όπως τις έκοψα και πολύ στεναχωρήθηκαν όταν διάλεξα το μοναδικό μαυράκι στο μαγαζί. Η Ντέμπορα είναι ένα ψιλόλιγνο Νιγηριανό μαύρο διαμαντάκι με κορμί πολύ πρώτο παίδες. Τούμπανο το κορίτσι. Αδύνατο αλλά καλοφτιαγμένο και με ενδιαφέρουσα μπροστινη κίνηση.

Οι άλλες λυσάξανε που το μικρο τους έφαγε το κελεπούρι... χαχα
Τέλος πάντων να μη σας κουράζω με τις λεπτομέρειες...  :dancing:

Ποτά: 5 Ευρα η μπυρίτσα (μάλλον και το ποτο αλλα δεν το δοκίμασα...)
10 Ευρά το απλό (κρασι νερωμένο) για τα κορίτσια και 15 Ευρα το σπέσιαλ (κοκα κόλα με αρωμα από ουίσκυ).

Το μαγαζί προσφέρει μπαλαμούτιασμα στο έπακρον (ανάλογα την κοπελλα), φραπεδάκι αλλά και ρουφηξασιόν στα πίσω καναπεδάκια! Το επιβεβαιώνω γιατι το είδα με τα μάτια μου!

Αν θα ξαναπήγαινα? Για τη μικρή ναι, θα ξαναπάω.

Ταυτα μένω και παραμένω ως την επόμενη περιοδεία.

 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
Γειτονα πειραιωτη!εισαι κορυφαιος!!!αλλα πολυ κακο για το τιποτα!μονο μπαλαμουτι? :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Aν κρινω απο τιs περιγραφεs.........μ αρεσε ετσι οπωs το λεει.......Στο βαθοs κηποs....καναπεδεs....περιβαλλον.......κοπελεs πολλεs..........και τελοs αυτο το...ρουφηξασιον....Ναι ναι ......  τελευταια λεξη τηs τεχνολογιαs...Πρεπει να το επισκευτω...
 

Pireotis_62

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2009
Μηνύματα
80
Like
24
Πόντοι
0
Γειτονα πειραιωτη!εισαι κορυφαιος!!!αλλα πολυ κακο για το τιποτα!μονο μπαλαμουτι? :headbang:

Γειτονάκι δεν διαβάζεις?
Μπαλαμούτι ως εκει που φτάνει το χέρι
Φραπεδάκι άνετα
Ρουφηξασιόν από κάποιες με 2-3 ποτα!

 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παλιοτερα υπηρχε μπαρ σε κεντρικο ξενοδοχειο... ;) τωρα νομιζω ο ιδιοκτητης ειναι στη ψυρου...οι γερμανοι ειναι φιλοι μας οπως παντα..
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Αδέλφια,  χαίρομαι γιατί βλέπω πως σιγά σιγά ξανά ανακαλύπτετε το ευγενές, παραμελημένο και ξεχασμένο σπορ του κωλόμπαρου.

Αλλά εγώ προσωπικά δεν με ενδιαφέρουν τυχόν επί τόπου υπηρεσίες αλλά οι εξωσχολικές δραστηριότητες των εργατριών………..

Ας μην καταντήσουν και αυτά σαν στριπομάγαζα που όπου γυρίσεις βλέπεις και μια καφετζού να χτυπάει φραπεδάκι.

Ήμαρτον φίλοι μου να δουλέψουν και τα ξενοδοχεία και να φάτε και καμιά μπριζολίτσα…. Όχι όλο καφεδάκια…..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom