Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 228K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Περνούσα από την Εθνάρχου Μακαρίου και είδα μια ταμπέλα ρετρο :2funny:, σαν κι αυτες που έχουν τα κωλόμπαρα (pub, καφέ μπαρ  :2funny: :2funny:) και έλεγε Cats Station, ξέρει κανείς συναγωνιστής τι είναι;;;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Περνούσα από την Εθνάρχου Μακαρίου και είδα μια ταμπέλα ρετρο :2funny:, σαν κι αυτες που έχουν τα κωλόμπαρα (pub, καφέ μπαρ  :2funny: :2funny:) και έλεγε Cats Station, ξέρει κανείς συναγωνιστής τι είναι;;;


Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!!!!!!ηρεμησε πουλακοπεταλουδιτσα μου! :2funny:

σταματα να κοιτας τις ταμπελες δεξια και αριστερα γιατι ο δρομος θελει προσοχη!Χαλαρωσε πια με τις ταμπελες ρετρο.Ξεκινα κατι διαφορετικο στη ζωη σου.Οπου βρισκεις γειτονια με χαμηλο φωτισμο και ΧΩΡΙΣ ΤΑΜΠΕΛΑ :2funny:,να αραζεις κανα τριωρο να κοβεις κινηση για παρανομα στουντιο με οργια σε πολυκατοικιες!Θα εισαι πολυ πιο εποικοδομητικος για ολους μας :rockon:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!!!!!!ηρεμησε πουλακοπεταλουδιτσα μου! :2funny:

σταματα να κοιτας τις ταμπελες δεξια και αριστερα γιατι ο δρομος θελει προσοχη!Χαλαρωσε πια με τις ταμπελες ρετρο.Ξεκινα κατι διαφορετικο στη ζωη σου.Οπου βρισκεις γειτονια με χαμηλο φωτισμο και ΧΩΡΙΣ ΤΑΜΠΕΛΑ :2funny:,να αραζεις κανα τριωρο να κοβεις κινηση για παρανομα στουντιο με οργια σε πολυκατοικιες!Θα εισαι πολυ πιο εποικοδομητικος για ολους μας :rockon:

Δες το επόμενο ποστ μου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!!!!!!ηρεμησε πουλακοπεταλουδιτσα μου! :2funny:

σταματα να κοιτας τις ταμπελες δεξια και αριστερα γιατι ο δρομος θελει προσοχη!Χαλαρωσε πια με τις ταμπελες ρετρο.Ξεκινα κατι διαφορετικο στη ζωη σου.Οπου βρισκεις γειτονια με χαμηλο φωτισμο και ΧΩΡΙΣ ΤΑΜΠΕΛΑ :2funny:,να αραζεις κανα τριωρο να κοβεις κινηση για παρανομα στουντιο με οργια σε πολυκατοικιες!Θα εισαι πολυ πιο εποικοδομητικος για ολους μας :rockon:
Μάστερ Φράπ-ανταρ!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!!!!!!ηρεμησε πουλακοπεταλουδιτσα μου! :2funny:

σταματα να κοιτας τις ταμπελες δεξια και αριστερα γιατι ο δρομος θελει προσοχη!Χαλαρωσε πια με τις ταμπελες ρετρο.Ξεκινα κατι διαφορετικο στη ζωη σου.Οπου βρισκεις γειτονια με χαμηλο φωτισμο και ΧΩΡΙΣ ΤΑΜΠΕΛΑ :2funny:,να αραζεις κανα τριωρο να κοβεις κινηση για παρανομα στουντιο με οργια σε πολυκατοικιες!Θα εισαι πολυ πιο εποικοδομητικος για ολους μας :rockon:

Βασαρεεε..Που χαθηκες μπρε θηριο ?? Ρε γλεντια που θα 'χουμε.. :rockon: :rockon:

Αυτα..
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Για το οίστρος γνωρίζετε τπτ???έχετε ακούσει κάνα σχόλιο???
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
καλησπερα σαs πριν μια εβδομαδα ειχα παει μικρολιμανο εχει μια pub που λεγεται ραψωδια παιζει φραπεδακι απο το πρωτο ποτο εχει 4 γκομενεs 2 καλεs μια μετρια και ενα μπαζακι.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Για το οίστρος γνωρίζετε τπτ???έχετε ακούσει κάνα σχόλιο???

Αν και έχω να πάω από το καλοκαίρι ... πάντα έπαιζαν πολλές γυναίκες, αρκετές από αυτές καλές...

αλλά ρουφάγανε πολύ και γρήγορα ...!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αν και έχω να πάω από το καλοκαίρι ... πάντα έπαιζαν πολλές γυναίκες, αρκετές από αυτές καλές...

αλλά ρουφάγανε πολύ και γρήγορα ...!!!
Φαινεται θα ρουφουσε για να ανοιξη ο λαιμος,ως συνηθως τσαι πινουνε
 

Black Stallion

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
σε αυτό στη μιχαλακοπούλου δίπλα στο hilton είχατε πάει.
Τι πίνανε οι καριόλες, λες και ρούφαγαν τα ευρώ ήτανε
 

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
σε αυτό στη μιχαλακοπούλου δίπλα στο hilton είχατε πάει.
Τι πίνανε οι καριόλες, λες και ρούφαγαν τα ευρώ ήτανε
αν λες για τον ΚΑΒΟ στην Μιχαλακοπουλου ρουφανε πολυ οι καριολες.30 ευρω το ποτο και τα πινουν σφεντονα...
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Φαινεται θα ρουφουσε για να ανοιξη ο λαιμος,ως συνηθως τσαι πινουνε

Το ρουφηγμα αναφέρεται στο υγρό στο ποτό τους (ήτε τσάι, ήτε νερό, ήτε χυμός ...), όσο πιο γρήγορα το ρουφάνε, τόσο πιο γρήγορα ζητάνε το επόμενο κέρασμα ...!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Το ρουφηγμα αναφέρεται στο υγρό στο ποτό τους (ήτε τσάι, ήτε νερό, ήτε χυμός ...), όσο πιο γρήγορα το ρουφάνε, τόσο πιο γρήγορα ζητάνε το επόμενο κέρασμα ...!!!
Το ιδιο λεμε στο ποτο αναφερθηκα πριν
Εχει χρονια εκανα πλακα σε μια,θα με κερασης λεει ναι την λεω ερχεται το γκαρσον πιασε δυο ουισκι τον λεω, τα φερνη το δινω στην κοπελα πιες την λεω το περνη και μολις το πλησιασε στο στομα την μυρισε α οχι λεει δεν πινω τετοιο ποτο απο το δικο μου θελω 
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
το κατερινα ειχε κλεισει ρε παιδια?περασα τις μερες του πασχα κ ηταν κλειστα αλλα προχθες το ειδα ανοικτο αλλα δεν ημουν γ ν μπαινω!ξερει κανεις τιποτα?σ αυτο το μαγαζι μου εχει παιξει ρουφηγμα κ δεν εννοω ποτου..κ ειχε εκαστοτε καλες κοπελες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom