Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 228K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Μουναρες εχι στο Καβο...αλα εινε σπασαρχιδες

Τον κάβο, το ριτόρνο (μικρό) και γενικότερα Μιχαλακοπουλου και κωλάδικα της Κυψέλης τα έχω φάει με το κουτάλι για χρόνια ...

Απλά μου έκανε εντύπωση το ξανθό ... δυνατό κομάτι ...!!!

 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Τον κάβο, το ριτόρνο (μικρό) και γενικότερα Μιχαλακοπουλου και κωλάδικα της Κυψέλης τα έχω φάει με το κουτάλι για χρόνια ...

Απλά μου έκανε εντύπωση το ξανθό ... δυνατό κομάτι ...!!!
εγο ιμουν καποτε κατικος μπιγκ απλ,και ριτορνο αλλα κολιτε πολι ζαλισμα αρχιδιον...


 
OP
OP
P

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μαγκες το Σαββατο περασα απο "Μυθο" στη θεομητορος (Αγιο Δημητριο)...
Εχει φερει κατι καλα τεμαχια..
Ευτυχως γιατι τη προτελευταια φορα που ειχα παει,ειχα φυγει τρεχοντας με τα πουρα που ειχε μαζεψει...
 

karakostas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
πηγα χθες στο μυθο στη θεομητορος,στο λαλουνια στη βουλιαγμενης και στο ντιβα στη βουλα.μην πατε σ αυτα τα τρια μουφα δεν παιζει τιποτα.ασε που εχει μπαζα.ειναι ολες κυριες απο σπιτι.μια μου λεει για να ερθω μαζι σου θελω 1000 ευρω.
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
1000 σφαλιάρες θέλει :rockon: :rockon:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
πηγα χθες στο μυθο στη θεομητορος,στο λαλουνια στη βουλιαγμενης και στο ντιβα στη βουλα.μην πατε σ αυτα τα τρια μουφα δεν παιζει τιποτα.ασε που εχει μπαζα.ειναι ολες κυριες απο σπιτι.μια μου λεει για να ερθω μαζι σου θελω 1000 ευρω.

...για να έχουν τέτοια αυτοπεποίθηση οι "εν λόγω κυρίες", σημαίνει ότι έχει πετύχει το κόλπο τους σε αρκετούς.

 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Έχει πάει κανείς στο LM στο Πειραιά ? Δύο στενά πιο πάνω από το Πασαλιμάνι;
 

Giorgos1970

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες γνωρίζετε να παίζει κάποιο κωλόμπαρο προς τα βόρεια? Μαρούσι, Κηφισιά κλπ.
 
OP
OP
P

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Παρασκευη βραδυ στο Μυθο...
Τα 2 καλα που ειχα δει τη προηγουμενη εβδομαδα,τη κανανε...
Εμειναν ΜΟΝΟ οι πουρογριες...
Αισχος..Μεγαλα χαλια το συγκεκριμενο μαγαζι...Μα ΠΟΛΥ μεγαλα χαλια..
 

karakostas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
εχει το tina στο μαρουσι κι εχει και ωραιες γυναικες αλλα δεν ξερω τι παιζει εκει
 

karakostas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
φιλε ta δεν ηθελε μονο 1000 ευρω ηθελε να παμε το hilton η στη μεγαλη βρετανια
 
OP
OP
P

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
εχει το tina στο μαρουσι κι εχει και ωραιες γυναικες αλλα δεν ξερω τι παιζει εκει
Το Tina's bar απο οσο ξερω δεν ειναι στο Μαρουσι αλλα μεσα σε ενα εμπορικο κεντρο στο Χαλανδρι,πανω στον οροφο...Εχει οντως καλα κομματια,αλλα ειναι "ψιλο-φαρμακειο"...Ρουφανε πολυ οι γκομενες...
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Το Tina's bar απο οσο ξερω δεν ειναι στο Μαρουσι αλλα μεσα σε ενα εμπορικο κεντρο στο Χαλανδρι,πανω στον οροφο...Εχει οντως καλα κομματια,αλλα ειναι "ψιλο-φαρμακειο"...Ρουφανε πολυ οι γκομενες...

το εμπορικό που λες είναι πάνω στο κεντρικό λίγο πριν βγεις στη πλατεία του Χαλανδρίου (στο αριστερό χέρι) ?

αν λες αυτό (δεν θυμάμαι όνομα) παίζει από πολύ παλιά και από τότε ρουφάγαν με διπλό καλαμάκι (το ποτό όχι φραπέ κλπ)

θυμάμαι όμως ότι έπαιζε ποιοτική μουσική (ότι μπορείνα θεωρηθεί ποιότικό για ένα σκυλά ...!!!)
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
της  Τίνας  ήταν καλό .
Έχουν ντεμπουτάρει εκεί ταλέντα  του  Αθηναϊκού  Στριπ ουκ ολίγα .
Υφίσταται ακόμα ?
Παλιά είχε φρέσκο και καλό πράμα
 

karakostas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
στο tina εχει ωραιες γκομενες αλλα απ οτι καταλαβα εχει πολλους καψουρηδες αν κι εχω να παω καιρο
 

Jarvis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας παίδες και καλή χρονιά.

Είμαι νέος στο forum και  θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς κανένα κωλόμπαρο σε περιοχες Παιανία, Κορωπί, Γέρακα. Είχα ακούσει κάπου ρε γαμώτο και δε θυμάμαι το όνομα για ένα κωλόμπαρο σε μια από αυτές τις περιοχές που είχε μια μικρή καλή. Αν κάποιος ξερει κάτι και θέλει να ενημερώσει τον εαυχαριστώ εκ των προτέρων. ξέρω οτι είναι χάσιμο χρηματος και χρόνου δνε το κάνω συχνά απλά λέμε να πάμε με ενα φιλαράκι για την πλάκα μας και είμαστε συνειδητοποιημενοι.

thanks
 

lin

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες γνωρίζετε να παίζει κάποιο κωλόμπαρο προς τα βόρεια? Μαρούσι, Κηφισιά κλπ.

εχει ενα καθαρο στο τερμα της ειρηνης οπως πας προς ηρακλειου δεξια. δε θυμαμαι ονομα. ωραιες γκομενες αλλα πολλα ...εξοδα χωρις αντικρυσμα!
 

gr0001

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς τίποτα για ένα μαγαζί "ΦΛΟΓΕΣ" στην Ηλιούπολη (επι της Κατεχάκη κοντά στο Δημαρχείο)???
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
της  Τίνας  ήταν καλό .
Έχουν ντεμπουτάρει εκεί ταλέντα  του  Αθηναϊκού  Στριπ ουκ ολίγα .
Υφίσταται ακόμα ?
Παλιά είχε φρέσκο και καλό πράμα

Ενα κοντινο στο Tina's με Αθιοπινες το εχει ακουσει κανεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom