Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 228K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
ξερω ενα στην δαφνη  :grin: :grin: το ξερετε??
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
για το CATS πρεπει να λες / που στο διαολο ειναι δεν ξερω ????
ειναι στην εθνακου μακαριου... πολυ κοντα στην μπουμπουλινας!!! αλλα δεν λεω γι αυτο!!! λεω για το akibo που ειναι διπλα απ την λαδοκολα της δαφνης!!!
 

carnival

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στην Λαδόκολλα που είναι δίπλα στο σταθμό του μετρό? Δεν έχει πάρει κάτι εκεί το μάτι μου.

Αλλά ρε συ ziggolo24 όλες οι γειτονιές γεμάτες τέτοια μπαράκια είναι. Αν αρχίσουμε να λέμε όλοι όσα έχουμε δει σε όλους τους δήμους της Αθήνας θα γεμίσουμε σελίδες. Γιατί δεν κάνεις μόνο σου ένα tour να βρεις ποιο σου αρέσει.

Ξεκίνα από τις γειτονιές του Πειραιά.
 

papatzhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Mήπως κάποιος ξέρει κάποιο μπαρ με Δομηνικανές στην Αθήνα; Μακραν ο καλύτερος φραπες...
 

karakostas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια εγω εχω γυρισει παρα πολλα κολομπαρα εγω γαμησει παρα πολλες απο εκει μεσα και για αρκετο καιρο αφηνωντας βεβαια πολλα λεφτα οπως πολυ σωστα λεει ο φιλος παραπανω(οχι απαραιτητα σε ποτα) βεβαια εις γνωσην μου και ξεροντας τι πηγαινα να κανω παντα.Αυτο που με τραβαγε σε αυτες τις καταστασεις ειναι οτι δεν θα πεσει ενα ξερο γαμησι και τελος(φυσικα πολυ πιο οικονομικο).Ειναι οτι θα πας τη βολτα σου με την κολομπαρου το ταξιδακι σου τα μπουζουκια σου κ.λ.π.Κατα καποιον τροπο θα εχεις μια πουτανα πριβε για οσον καιρο θελεις εσυ και μολις τη βαρεθεις τη σχολας και πας για την επομενη.Εγω προσωπικα τις εβγαζα απο το μπαρ και οσον καιρο ειχα νταραβερι μαζι τους τις ειχα σπιτι μου και εννοειται τις συντηρουσα.Φυσικα ειμαι πολυ ευπορο ατομο με ακριβα αυτοκινητα βιλες και μαγαζια.Η πλακα ητανε οτι μολις τα μαθαινανε ολα για μενα θελαν να με παντρευτουν ολες
 

tasou13

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναδελφοι.παιδια θα ηθελα να με βοηθησετε στην αναζητηση που κανω για ενα φανταστικο μωρο που γνωρισα προχθες σε ενα κωλομπαρο στο κεντρο και χθες μου ειπαν οτι αλλαξε μαγαζι και δεν ξερουν που εχει παει.θελω να την ξαναδω!Ευτυχως εβγαλα photo.Η βοηθεια σας ειναι πολυτιμη..


Aπαγορεύεται η δημοσίευση ερασιτεχνικών φωτογραφιών
 

tasou13

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη απαγορευεται η δημοσιευση φωτογραφιων,οποιος θελει να βοηθησει ας μου στειλει μηνυμα για να του στειλω λεπτομεριες.Ευχαριστω και παλι.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Παιδια εγω εχω γυρισει παρα πολλα κολομπαρα εγω γαμησει παρα πολλες απο εκει μεσα και για αρκετο καιρο αφηνωντας βεβαια πολλα λεφτα οπως πολυ σωστα λεει ο φιλος παραπανω(οχι απαραιτητα σε ποτα) βεβαια εις γνωσην μου και ξεροντας τι πηγαινα να κανω παντα.Αυτο που με τραβαγε σε αυτες τις καταστασεις ειναι οτι δεν θα πεσει ενα ξερο γαμησι και τελος(φυσικα πολυ πιο οικονομικο).Ειναι οτι θα πας τη βολτα σου με την κολομπαρου το ταξιδακι σου τα μπουζουκια σου κ.λ.π.Κατα καποιον τροπο θα εχεις μια πουτανα πριβε για οσον καιρο θελεις εσυ και μολις τη βαρεθεις τη σχολας και πας για την επομενη.Εγω προσωπικα τις εβγαζα απο το μπαρ και οσον καιρο ειχα νταραβερι μαζι τους τις ειχα σπιτι μου και εννοειται τις συντηρουσα.Φυσικα ειμαι πολυ ευπορο ατομο με ακριβα αυτοκινητα βιλες και μαγαζια.Η πλακα ητανε οτι μολις τα μαθαινανε ολα για μενα θελαν να με παντρευτουν ολες

φιλε κατακοστα ετσι ειναι και πολυ σωστα γραφεις και προειδοποιεις διοτι εδω μεσα εχει κοσμο που δεν εχει λεφτα ..
 

blueeyes

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
το μπαρ ''Λουτσιάνα'' στην Φιλολάου ειναι ένα κλασικό
συνοικιακό 'Κωλόμπαρο'

κατα καιρούς η Εμπειρη Λουτσιάνα φέρνει αρκετα αματουρ 20 χρονα

τα τελευταια 10 χρονια περναω 3-4 φορες τον χρονο

καποιες φορές εχω περάσει καλα , κάποιες αλλες πέφτω σε πιεστικές κοπέλες
που με κανουν και φευγω νωρίς , η τις διώχνω.
Εχτές ειχε 8 κοπέλες : 3 αστερια , 3 μέτρια ,1 μαυρούκα και ένα διμετρο μέσα απο το μπάρ

Τόπ Επιλογή η ΑΝΝΑ  + η Αννούλα

με 3-4 ποτα + το δικο μου (δηλαδη 45 ευρο)
πέρασα 1 ωριτσα αγαλιτσα

(λόγο ατυχήματος στο πόδι δεν μπορω να κάνω κατι άλλο ακόμα)

Στο παρελθον εχω γευτεί αρκετά καλά κορμία
βεβαια αναφερωμαι
10 χρονια και 20 κιλα πριν.

Ευτηχώς η Λουτσιάνα δέν έχει φέρει ποτε μεγαλυτέρες της κοπέλες για δουλια

ενω αλου εχω πέσει σε κάτι θειες που εφυγα τρεχοντας.

Όλα αυτά ειναι προσωπική Γνώμη , Συμπαθώ την Λουτσιάνα , επειδη πάντα ειτε έκανα 1 ποτο ειτε 10 μου φερόταν αψογα

Με κάποια κορίτσια απο εκεί μιλάω και εκτος μπάρ ( εχω φιλη 5 χρονια απο εκεί)

Πιστεύω ότι η κονσομασιόν λειτουργει υποκειμένικα , σε κάποιον φρεσκο , καθαρο και ευγενικο , ωραιο , η  μπαρόβια θα φερθει αλιως , απο τον απλυτο που βρωμαει τζατζικι , και ήρθε με την σαγιονάρα στο μπαρ να το παιξει γαμπρός.

Αυτά τά λίγα για αρχη , επόμενη αναφορα σε μπαρακι στον Περισσο
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Blueeys, αφου εχεις την καλη διαθεση να μας ταξιδευσεις στα διαφορα μπαρακια, καλο θα ηταν εκτος απο την οδο να εγραφες και τον αριθμο που βρισκεται το μπαρ..Ειναι κριμα να εισαι χαμενος καπου στην Φιλολαου και να μην βρισκεις την Λουτσιανα.

 

blueeyes

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
συγνώμη

είναι 2 μαγαζιά πριν την γωνία Φιλολάου και μετεώρων.
νομίζω είναι Φιλολάου 210  (πολύ κοντά στην διασταύρωση με την Ηλιουπόλεως)
στο αριστερό πεζοδρόμιο .

το βράδυ  φαίνεται από την κατακόκκινη νέον Επιγραφή '' Luciana''
 

karakostas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Παντως οποιος νομιζει οτι υπαρχει περιπτωση σε κολομπαρο η γκομενα να τον γουσταρει κανει πολυ μεγαλο λαθος ειναι ασχετος και για το καλο του θα ηταν να μεινει μακρια απο αυτα τα μερη.ΜΗΝ ΚΑΨΟΥΡΕΥΕΣΤΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΜΠΑΡ πολλες απο αυτες εχουν απο πισω προστασιες,μπραβους,νταβατζηδες καμια φορα και ολοκληρες συμμοριες διοτι φοβουνται και οι ιδιες για την προσωπικη τους ασφαλεια διοτι οι πελατες εκει μεσα δεν ειναι του κολλεγιου.Ακομη και να εχεις το χρημα και τη διαθεση θελει πολυ προσοχη που και πως θα το διαθεσεις.

 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
εχω γραψει επανειλημενα την αποψη μου οτι ειναι κοροιδια μεγαλη τα κολομπαρα και εχω δεχθει πολλες επικρισεις ..αλλα θα ξαναγραψω για τελευταια φορα ..μακρια πολυ μακρια μην χανετε το καιρο σας και τα λευτα σας πολυ κοροιδια..φυσικα αυτα τα λεω για αθηνα μερια ..επαρχια ειναι λιγο διαφορετικα αμα τα σκασεις χοντρα κατι γινετε...αλλα να πληρωσεις κανενα 500ρι σε κερασματα και στο τελος να μην γινει και τιποτα ..τι να πω μεγαλο ρισκο..
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Παντως οποιος νομιζει οτι υπαρχει περιπτωση σε κολομπαρο η γκομενα να τον γουσταρει κανει πολυ μεγαλο λαθος ειναι ασχετος και για το καλο του θα ηταν να μεινει μακρια απο αυτα τα μερη.ΜΗΝ ΚΑΨΟΥΡΕΥΕΣΤΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΜΠΑΡ πολλες απο αυτες εχουν απο πισω προστασιες,μπραβους,νταβατζηδες καμια φορα και ολοκληρες συμμοριες διοτι φοβουνται και οι ιδιες για την προσωπικη τους ασφαλεια διοτι οι πελατες εκει μεσα δεν ειναι του κολλεγιου.Ακομη και να εχεις το χρημα και τη διαθεση θελει πολυ προσοχη που και πως θα το διαθεσεις.
Πέστα Χρυσόστομε
 
OP
OP
P

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μαγκες...μη βαζουμε ολα τα κωλομπαρα στο ιδιο "καζανι"...
Και αυτο το θεμα,που το εχω ανοιξει εγω,δε λεει πουθενα στο τιτλο του για μαγαζια που μπαινεις μεσα,δινεις 20 ευρω και γαμας...
Τα περισσοτερα μπαρ με κονσομασιον ειναι μουφα...Μπαινεις μεσα,σε ξεζουμιζουν και μενεις με το πουλι στο χερι..Εχω δει με τα ματια μου,τυπο ο οποιος καθισε 2 ωρες περιπου σε μεγαλο και γνωστο τετοιο μπαρ..ειχε 2 γκομενακια αγκαλια (τρελλα μωρα)...κερναγε αβερτα...ανοιξε και σαμπανιες..και ηρθε το κουστουμι 850 ευρω...
Πληρωσε και εφυγε σαν κυριος με το πουλι στο χερι...
ΔΕΝ αναφερομαι σε ΤΕΤΟΙΟΥ ειδους μαγαζια...
Αλλα σε συνοικιακα παρακμιακα κωλομπαρα,με "μπαζα" αλλα που κατα περιοδους πετυχαινεις και αστερια...
Ενα τετοιο ας πουμε ειναι ο ΜΥΘΟΣ στον Αγιο Δημητριο στη θεομητορος...
Μπαινω μεσα...Κερναω 2 ποτακια διπλα...πινω και εγω ενα...καθομαι περιπου μια ωριτσα...και μαζι με τη "παρεα" και το "κουβεντολοι" μου σερβιρανε και μια ξεγυρισμενη φραπεδια...
Κοστος ΟΛΩΝ των παραπανω υπηρεσιων 50 ευρω...
Και ας μου πουν τωρα "οι φωστηρες"...ΑΞΙΖΕΙ Η ΟΧΙ η επισκεψη σε τετοιου ειδους "ευαγη ιδρυματα"?
 

athensmale40

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Συγγνωμη ειμαι καινουργιος και δεν χερω να δουλευω ακομα το Sitε.
Μπορειτε να μου προτεινεται το καλυτερο κατα τη γνωμη σας αλανιαρικο στριπτιζαδικο η το πιο καθαρο κολομπαρο με τις μεγαλυτερες πιθανοτητες για κρεββατι;
Ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα μιλαω για πιθανοτητες παντα εν γνωση του μαγαζιου.
Δεν ειμαι καινουργιος σε αυτα και ξερω τι παιζει. Απλα εχω βαρεθει τα κλασσικα στριπ που σε φτιαχνουν και τελος.
Στο κολομπαρο της παρασχου εχω παει και επαιξε γωνια στοματικο αλλα πολυ βρωμα.
Θα ειμαι μονος για λιγες μερες γι αυτο επειγομαι για σοβαρη απαντηση.
Γενικα σας ρωταω γιατι απεχω απο το σπορ εδω και 5 χρονια.


 

karakostas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια γιατι τσακωνεστε;εχει γαμησει κανεις μεχρι σημερα τσαμπα χωρις να δωσει ουτε ενα ευρω ειτε πουτανα ειται κανονικη ειτε κωλομπαρου;το νουμερο αλλαζει μονο υπαρχει το φτηνο γαμησι και το ακριβο
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Συγγνωμη ειμαι καινουργιος και δεν χερω να δουλευω ακομα το Sitε.
Μπορειτε να μου προτεινεται το καλυτερο κατα τη γνωμη σας αλανιαρικο στριπτιζαδικο η το πιο καθαρο κολομπαρο με τις μεγαλυτερες πιθανοτητες για κρεββατι;
Ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα μιλαω για πιθανοτητες παντα εν γνωση του μαγαζιου.
Δεν ειμαι καινουργιος σε αυτα και ξερω τι παιζει. Απλα εχω βαρεθει τα κλασσικα στριπ που σε φτιαχνουν και τελος.
Στο κολομπαρο της παρασχου εχω παει και επαιξε γωνια στοματικο αλλα πολυ βρωμα.
Θα ειμαι μονος για λιγες μερες γι αυτο επειγομαι για σοβαρη απαντηση.
Γενικα σας ρωταω γιατι απεχω απο το σπορ εδω και 5 χρονια.

Kανενα..Ολα θελουν μπλα μπλα και εξοδα παραστασεως..

Αφου εχεις μονο λιγες ημερες, η Χ.Ε. ειναι η πιο φτηνη και σιγουρη λυση..
 

karakostas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
παντως αν ενδιαφερεται κανεις για κωλομπαρα που δουλευουν με βιζιτα μπορω να του πω μερικα γιατι υπαρχουν και τετοια που με 50 ευρω γαμας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom