Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 228K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
η συζητηση αυτη αρχισε για ενημερωση καποιων ανθρωπων που πηγαινουν σε μπαρ αλλα κατεληξε το θεμα να γινει κραχτε αυτους που πηγαινουν σε μπαρ  απο καποιους μαλακες  δεν εχω διαθεση ουτε να πεισω κανεναν ουτε χρειαζετε να αποδειξω απλα λογω εμπειριας πηγαινοντας σε ενα μαγαζι μπορω να καταλαβω τι παιζει εγω πλεον δεν ασχολουμε αλλο οκαθενας για παρτη του :tickedoff:

ναι εχω παει αμυγδαλεζα να δω δυο παλιες φιλες που μαδουσαν ατομα σαν και σενα ...ευτυχως ποτε δεν τους τα εχωσα  .. καμμια φορα μου καναν κανενα δωρακι απο τα λεφτα που μαζευαν απο σενα καιαλλους μαλακες σαν και σενα ...εχεις εμπειριες απο κολομπαρα οπως μας εχεις δηλωσει ..επομενως εισαι και ψευτης οτι πηγες 2 με 3 φορες για μιση ωρα απλα μπηκες εδω μπας και βρεις κανενα μαλακα σαν και σενα να σου πει για καμμια πατσαβουρα για κερασμα και ψηλομπαλαμουτια,ναι ειμαι 115 κιλα ...και δοξα το θεο εχω χρονο να ασχοληθω και με αλλα πραματα απο το να ψαχνω τι εχει γραψει καθε μελος 440 ποστ.. δεν με ρωταγες να στα πω απο το να ψαχνεις μια ολοκληρη μερα φλουφλι.. ναι εχω κανει μαλακιες σε κολομπαρα αλλα εχω μετανοιωσει και γι αυτο γραφω αυτονοητο ειναι οπως εχουμε κανει ολοι στη ζωη μας... αλλα το να συνεχιζεις να κανεις μαλακιες οπως εσυ ....πιτεψε με πιστευω οτι εισαι ο ποιο μαλακας απο τοτε που μπηκα εδω μεσα και ειμαι απο τα πρωτα μελη του σαιτ...πουθενα και κανενας δεν ε
χει γραψει αυτα που εχεις γραψει και μαλιστα  να δωσει και διευθυνσεις κολομπαρων για μαδημα...και λες και ψεματα οτι πηρες γυναικα απο κει μεσα...για κανενα 55ρι χαλβα αγαπουλι σε κοβω απο αυτους που πανε και τα χωνουν σε χορηγιες ...αληθεια εχεις γαμισει ποτε στη ζωη σου χωρις να πληρωσεις χοντρα ...εγω προσωπικα ειμαι σιγουρος πως οχι..εχεις δηλωσει οτι τα χωνεις με 200ρες σε ελληνιδες στην σοφια φλουφλη ...γαμω τα ψεματα κανενα 1000ρικο σε σιτι τουρ εχεις χωσει ...αληθεια γραψε και τιποτε αλλο ....εκτος απο τα παραμυθια της χαλιμας
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
ναι εχω παει αμυγδαλεζα να δω δυο παλιες φιλες που μαδουσαν ατομα σαν και σενα ...ευτυχως ποτε δεν τους τα εχωσα  .. καμμια φορα μου καναν κανενα δωρακι απο τα λεφτα που μαζευαν απο σενα καιαλλους μαλακες σαν και σενα ...εχεις εμπειριες απο κολομπαρα οπως μας εχεις δηλωσει ..επομενως εισαι και ψευτης οτι πηγες 2 με 3 φορες για μιση ωρα απλα μπηκες εδω μπας και βρεις κανενα μαλακα σαν και σενα να σου πει για καμμια πατσαβουρα για κερασμα και ψηλομπαλαμουτια,ναι ειμαι 115 κιλα ...και δοξα το θεο εχω χρονο να ασχοληθω και με αλλα πραματα απο το να ψαχνω τι εχει γραψει καθε μελος 440 ποστ.. δεν με ρωταγες να στα πω απο το να ψαχνεις μια ολοκληρη μερα φλουφλι.. ναι εχω κανει μαλακιες σε κολομπαρα αλλα εχω μετανοιωσει και γι αυτο γραφω αυτονοητο ειναι οπως εχουμε κανει ολοι στη ζωη μας... αλλα το να συνεχιζεις να κανεις μαλακιες οπως εσυ ....πιτεψε με πιστευω οτι εισαι ο ποιο μαλακας απο τοτε που μπηκα εδω μεσα και ειμαι απο τα πρωτα μελη του σαιτ...πουθενα και κανενας δεν ε
χει γραψει αυτα που εχεις γραψει και μαλιστα  να δωσει και διευθυνσεις κολομπαρων για μαδημα...και λες και ψεματα οτι πηρες γυναικα απο κει μεσα...για κανενα 55ρι χαλβα αγαπουλι σε κοβω απο αυτους που πανε και τα χωνουν σε χορηγιες ...αληθεια εχεις γαμισει ποτε στη ζωη σου χωρις να πληρωσεις χοντρα ...εγω προσωπικα ειμαι σιγουρος πως οχι..εχεις δηλωσει οτι τα χωνεις με 200ρες σε ελληνιδες στην σοφια φλουφλη ...γαμω τα ψεματα κανενα 1000ρικο σε σιτι τουρ εχεις χωσει ...αληθεια γραψε και τιποτε αλλο ....εκτος απο τα παραμυθια της χαλιμας
  :bigdick: 
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
μακρια απο τα κωλομπαρα μαγκες!! εκτος αν εχετε τοσα φραγκα και σας βαραινουν τη τσεπη! καποιες καριολες θελουν να
τις κερασεις και φαγητο(!)
οταν σχολασουν και απο γαμησι τιποτα!!!
οταν παω γυρω στα 50 θα το σκεφτω(γιατι τοσο ειναι οι περισοτεροι εκει μεσα)
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795

ωραιο το συμβολο της μαλακιας που βαρας στην τουαλετα των κολομπαρων και στα μασσατζιδικα...αγορι μου ...δεν εχεις γαμισει ποτε στη ζωη σου.. τραβας καμμια  μαλάκια και αυτη δυσκολα  στα μασσατζιδικα και στην τουαλετα των κολομπαρων...γι αυτο αλλωστε τα επισκεφτεσε τακτικοτατα οπως εχεις δηλωσει...διοτι δεν μπορεις να γαμισεις...αυτη ειναι η αληθεια εισαι πολυ δυστιχισμενος..για να σε κλενε οι ρεγγες εισαι
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Το Οασις στο Μεταξουργειο κονσομασιον ειναι? Ειχαμε παει να ριξουμε μια ματια με τον πιτσι και ετσι μας φανηκε.
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
ωραιο το συμβολο της μαλακιας που βαρας στην τουαλετα των κολομπαρων και στα μασσατζιδικα...αγορι μου ...δεν εχεις γαμισει ποτε στη ζωη σου.. τραβας καμμια  μαλάκια και αυτη δυσκολα  στα μασσατζιδικα και στην τουαλετα των κολομπαρων...γι αυτο αλλωστε τα επισκεφτεσε τακτικοτατα οπως εχεις δηλωσει...διοτι δεν μπορεις να γαμισεις...αυτη ειναι η αληθεια εισαι πολυ δυστιχισμενος..για να σε κλενε οι ρεγγες εισαι
οχι δεν μπορω να γαμησω που το καταλαβες ρε αρχοντα δυστηχως ειμαι πανω απο 55 κοντευω τα 70 ασε που δεν ειμαι εμφανισιμος σε παρακαλω βοηθησε με παντογνωστη εισαι θεος μιλαμε μετα απο σενα το χαος .Αληθεια γιατι δεν ανοιγεις μια εταιρεια που θα δινεις συμβουλες σε ολους αφου γνωριζεις τα παντα , και αν λεω αν βρεθει καποιος  και εχει αντιθετη αποψη απο το θεο δειξε ικτο υπαρχουν και καποιες εξερεσεις
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά το θέμα έχει ξεφύγει και έχει γίνει προσωπική μονομαχία πλέον. Νομίζετε ότι όλοι έχουν όρεξη να σας βλέπουν να βρίζεστε. Αυτό το thread είναι για να καταθέσουμε κάποιες εμπειρίες, να ανταλλάξουμε κάποιες απόψεις και γιατί όχι να δώσουμε κάποιες πληροφορίες που μπορούν να βοηθήσουν οποιονδήποτε συναγωνιστή.
Δε σας κατηγορώ αλλά έλεος βάλτε και λίγο νέρο στο κρασί σας.
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά το θέμα έχει ξεφύγει και έχει γίνει προσωπική μονομαχία πλέον. Νομίζετε ότι όλοι έχουν όρεξη να σας βλέπουν να βρίζεστε. Αυτό το thread είναι για να καταθέσουμε κάποιες εμπειρίες, να ανταλλάξουμε κάποιες απόψεις και γιατί όχι να δώσουμε κάποιες πληροφορίες που μπορούν να βοηθήσουν οποιονδήποτε συναγωνιστή.
Δε σας κατηγορώ αλλά έλεος βάλτε και λίγο νέρο στο κρασί σας.
αυτο εκανα φιλε μου αλλα δυστηχως βρηκα το μπελα μου
 

Zedd

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Τα κολόμπαρα είναι κατά μακράν η πιο μαλακία φάση σε όλη την σεξοβιομηχανία, έχω βρεθεί αρκετές φορές αλλά δεν έχω κεράσει ούτε σουμάδα και δεν κατάλαβα ποτε δυο φίλους μου που με σέρναν τι είχαν να κερδίσουν, η πλάκα είναι ότι ποτέ δεν γάμησαν και δεν μιλάμε για τέρατα ή για 80ριδες αλλα για παιδια 28 χρονων, χιλιες φορές να πηγαίναν σε κανένα μπαράκι κανονονικό και να λιώναν στα ποτα και στα σφινάκια τις γκόμενες εκεί μέσα, άλλωστε πιο πολές ελπίδες θα είχαν να μαμίσουν απο τα κολόμπαρα.
Πεταμένα λευτά εκτος και αν κάποιος είναι πολύ ντροπαλός και μοναχικός άνθρωπος και θέλει απλά κάποιον για παρέα και να του πει τον πόνο του, οπότε respect
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Ρε παιδιά το θέμα έχει ξεφύγει και έχει γίνει προσωπική μονομαχία πλέον. Νομίζετε ότι όλοι έχουν όρεξη να σας βλέπουν να βρίζεστε. Αυτό το thread είναι για να καταθέσουμε κάποιες εμπειρίες, να ανταλλάξουμε κάποιες απόψεις και γιατί όχι να δώσουμε κάποιες πληροφορίες που μπορούν να βοηθήσουν οποιονδήποτε συναγωνιστή.
Δε σας κατηγορώ αλλά έλεος βάλτε και λίγο νέρο στο κρασί σας.
πληροφοριες δινω για το ποσο μαλακια ειναι τα κολομπαρα.. αλλα οταν με βριζουν βριζω...αν σε ενοχλουν αυτα που γραφω φιλε μου μην τα διαβαζεις...γραψε την γνωμη σου κανενας δεν σε εμποδισε...αλλα με επιχειρηματα αν θες..το ερωτημα σε αυτο το ποστ ειναι αξιζει να παμε η οχι???εγω λεω μαπα το καρπουζι...εαν εσυ λες οτι ειναι καλα περιμενω επιχειρηματολογια...ααλλα μην δωσεις διευθυνσεις και βγει μαπα το καρπουζι και χασει ο κοσμος τα λεφτα του..περιμενω λοιπον διευθυνσεις που θα βγει αποτελεσμα γι αυτο ειμαστε εδω ...επαρχια κατι γινετε αλλα αθηνα...και ποσα θα σκασουμε 100ρες διακοσαρες περιμενω
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Θα συμφωνησω με Zedd και koproni65.
Μακραν η μεγαλυτερη μαλακια.
Κυριως για μοναχικους.
Ως πιτσιρικας πηγαινα αλλα για χαβαλε(καμια ωρα και τον πουλο)
Τα λεφτα καλυτερα να τρωγονται σε γαμησια παρα σε αερο-γαμια.
Περαν του οτι κατι τελειωμενα πουρακια ειναι και εργαζονται,συνηθως βετερανοι,επαγγελματιες μπαροβιες και αποτυχημενες πουτανες.
Χιλιες φορες καλυτερα μουνια εξω
 

Giorgos1970

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες τα έχουμε πει. Τα κωλόμπαρα της Αθήνας τουλάχιστον δεν είναι για μαμήσια. Μπορεί να σου κάτσει βέβαια η φάση, αν σε γουστάρει η γκόμινα συνήθως. Τότε βέβαια θα σου κοστίσει όσο μια κανονική γκόμενα, δηλ. πάρα πολλά!Η γκόμενά σου δεν θέλει τις εξόδους της, τα δωράκια της, τις διακοπές της? Η κωλομπαρού που θα σου κάτσει γιατί να μην τα θέλει?
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
κλησπερα σασ στο μπαρ τσ τροιασ πατησιων που λεγεται κατερινα εχι μια βυζαρου ονομα τανια με 4αρι βυζούσ.....ουκρανεζα ξανθια ιναι.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
εχουν περασει 10 μερες και περιμενω απο τους οπαδους των κολομπαρων διευθυνσεις και αποτελεσματα...για γαμησι.. αλλα ουδεμια απαντηση δεν εχω λαβει εκτος απο υβρεις...νομιζω αυτη η σιωπη ειναι η μεγαλυτερη αποδειξη για το ποσο μαπα ειναι το καρπουζι..και ποσο ξευτιλα να τα χωνεις σε αυτη την μαλακοκατασταση..
 

Επισκέπτης
Ισως ισως γιατι τοσοι λιγοι γαμουν στα κωλομπαρα, που στατιστικα ειναι ασημαντη μειοψηφια, και ισως να μην μπαινουν και στο σιτε.
Προσωπικα, δεν εχω κανενα προβλημα με τα κωλομπαρα, το να γαμισεις εκει φανταζομαι οτι ειναι δυσκολο εως πολυ απιθανο. Οσες φορες πηγα δεν γαμισα.
Αλλα για πλακα και για να χαλασεις λιγα μονο λεφτα, δεν πειραζει να πηγαινει κανεις, γιατι κανει χαβαλε, ειδικα αμα εχει παρεα.

Υπαρχει θρεντ στο σιτε τουτο, που μπορει κανεις να παει να κανει ποστ ασχετα και να μαλωνει. Ενα θρεντ που ειναι για κωλομπαρα π.χ. γιατι να μπω να το γαμισω λεγοντας οτι ειναι μαλακες αυτοι που πανε εκει και λοιπα; Ειμαι μανγκας και δεν παω σε τετοια μερη; Απλα δεν μπαινω σ`τουτο το θρεντ και μπαινω σε αλλα, εκει που γουσταρω. Ειναι κριμα να πρεπει να διαβασει κανεις 50 ποστ ασχετα με το θρεντ

Φιλικα και με σεβασμο.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Ισως ισως γιατι τοσοι λιγοι γαμουν στα κωλομπαρα, που στατιστικα ειναι ασημαντη μειοψηφια, και ισως να μην μπαινουν και στο σιτε.
Προσωπικα, δεν εχω κανενα προβλημα με τα κωλομπαρα, το να γαμισεις εκει φανταζομαι οτι ειναι δυσκολο εως πολυ απιθανο. Οσες φορες πηγα δεν γαμισα.
Αλλα για πλακα και για να χαλασεις λιγα μονο λεφτα, δεν πειραζει να πηγαινει κανεις, γιατι κανει χαβαλε, ειδικα αμα εχει παρεα.

Υπαρχει θρεντ στο σιτε τουτο, που μπορει κανεις να παει να κανει ποστ ασχετα και να μαλωνει. Ενα θρεντ που ειναι για κωλομπαρα π.χ. γιατι να μπω να το γαμισω λεγοντας οτι ειναι μαλακες αυτοι που πανε εκει και λοιπα; Ειμαι μανγκας και δεν παω σε τετοια μερη; Απλα δεν μπαινω σ`τουτο το θρεντ και μπαινω σε αλλα, εκει που γουσταρω. Ειναι κριμα να πρεπει να διαβασει κανεις 50 ποστ ασχετα με το θρεντ

Φιλικα και με σεβασμο.
στην πρωτη παραγραφο θα συμφωνησω στην δευτερη οχι διοτι στο  συγκεκριμενο ποστ που εχει ανοιξει μπορει να αναφερει οποιοσδηποτε τις εμπειριες του για κολομπαρα θετικες η αρνητικες και νομιζω οτι ενα απο τα κυρια ερωτηματα ειναι αν αξιζει να πας η οχι???δυστιχως ομως κανενας δεν απαντα γιατι αξιζει να πας???εγω λεω οτι οποιος παει και τα σκασει ειναι λαθος εκτος αν ειναι καποια φαση σαν αυτη που αναφερεις στην πρωτη παραγραφο.. πλην ενος συγκεκριμενου ατομου που με προκαλεσε και τον ειπα οντως μαλακα...
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Απλά, στο thread για τα μασατζίδικα πχ  δεν συζητάμε για το αν αξίζει να πας ή όχι γενικά, το ίδιο για τα στούντιο, τα city tours  κλπ. Δίνονται πληροφορίες μεταξύ ατόμων που πηγαίνουν ή θέλουν να πάνε. (Κουβέντα για το αν αξίζει να πας σε κάποιο συγκεκριμένο είναι άλλο πράγμα, αυτό είναι κατά κάποιον τρόπο ενημέρωση)
Αν χρειάζεται ας ανοίξουμε ένα για γενική κουβέντα. (Αξίζει δεν αξίζει, για γαμήσι ή για μπαλαμούτι ή ο,τι άλλο θέλει κάποιος).Έχει δίκιο ο συναγωνιστής πιο πάνω που λέει πως αν κάποιος ψάχνει για πληροφορίες, θα περάσει σελίδες επί σελίδων χωρίς να έχει δει τίποτα.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Απλά, στο thread για τα μασατζίδικα πχ  δεν συζητάμε για το αν αξίζει να πας ή όχι γενικά, το ίδιο για τα στούντιο, τα city tours  κλπ. Δίνονται πληροφορίες μεταξύ ατόμων που πηγαίνουν ή θέλουν να πάνε. (Κουβέντα για το αν αξίζει να πας σε κάποιο συγκεκριμένο είναι άλλο πράγμα, αυτό είναι κατά κάποιον τρόπο ενημέρωση)
Αν χρειάζεται ας ανοίξουμε ένα για γενική κουβέντα. (Αξίζει δεν αξίζει, για γαμήσι ή για μπαλαμούτι ή ο,τι άλλο θέλει κάποιος).Έχει δίκιο ο συναγωνιστής πιο πάνω που λέει πως αν κάποιος ψάχνει για πληροφορίες, θα περάσει σελίδες επί σελίδων χωρίς να έχει δει τίποτα.
στα μασσατζιδικα και στα στουντιο κλπ γαμας.. ενω στα κολομπαρα δεν γαμας.. επομενως η συζητηση που γινετε εδω ειναι περι αερογαμιας...επομενως περι αερογαμιας αποψεις νομιζω οτι δεν χρειαζετε να μπουν σε αλλο θεμα...πληροφοριες περι αερογαμιας θα διαβασει οποιος μπει σε αυτο το ποστ αφου δεν γαμας ..τι να διαβασει για παραμυθια της χαλιμας... τι να πας να κανεις στο κολομπαρο ε???επομενως οσο και να ψαξει δεν θα βρει τιποτε αλλο και οποιος γραψει οτι γαμισε σε κολομπαρο εδω στην αθηνα ειναι ψευτης εκτος και αν χαρισε καμμια πολυκατοικια στην ξεκωλιαρα.. ...αλλο σχεση με γκομενα που δουλευει σε κολομπαρο και αλλο γαμησι επι πληρωμη ετσι... το να ανοιξει ενα θεμα κολομπαρα στην επαρχια παω πασο η εστω και σε αυτο το ποστ παω πασο εκει κατι γινετε.... εαν πεσει κανενα πακετακι....
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχει θρεντ στο σιτε τουτο, που μπορει κανεις να παει να κανει ποστ ασχετα και να μαλωνει. Ενα θρεντ που ειναι για κωλομπαρα π.χ. γιατι να μπω να το γαμισω λεγοντας οτι ειναι μαλακες αυτοι που πανε εκει και λοιπα; Ειμαι μανγκας και δεν παω σε τετοια μερη; Απλα δεν μπαινω σ`τουτο το θρεντ και μπαινω σε αλλα, εκει που γουσταρω. Ειναι κριμα να πρεπει να διαβασει κανεις 50 ποστ ασχετα με το θρεντ

Φιλικα και με σεβασμο.
ελα ντε γιατι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom