Νέα

Μουντιάλ 2010 - Νότια Αφρική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια χωρα θα κατακτησει το παγκοσμιο ??

  • Ισπανία

    Ψήφοι: 31 63,3%
  • Ολλανδια

    Ψήφοι: 18 36,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Είσαι τυχερός που δεν μπαίνει ΣΚ ο nikolakis!  :2funny:
 
OP
OP
Pradadevil

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
862
Πόντοι
96
Γερμανια 13 κ Γαλλια 15 στο στοιχημα
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Γερμανια 13 κ Γαλλια 15 στο στοιχημα
και Ελλαδαρα 200 αποδοση!!! Παντως το 5.50 της Ισπανιας, νομιζω ειναι καλο... Νομιζω εχει πανω απο 25% να το σηκωσει, οποτε θα επρεπε να δινει κατω απο 4.00... Τουλαχιστον ετσι οπως ειναι οι ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ αυτη την στιγμη...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μαγκες το παγκοσμιο κυπελλο δεν αργει σε δυο μηνες και κατι θα ξεκινησει 11ιουνιου με 11 ιουλιου ας ευχηθουμε καλη επυτιχια στην ελλαδαρα!!

Αναλητικα οι ομιλοι!

1                    2                3          4
Γαλλια            Αργεντινη        Αγγλια      Γερμανια
Νοτια αφρικη      Ελλαδα          Η.Π.Α      Σερβια
Ουρουγουαι        Κορεα            Αλγερια    Γκανα
Μεξικο            Νιγηρια          Σλοβενια    Αυστραλια


5>>>>>              6                  7                      8
Ολλανδια        Ιταλια            Βραζιλια              Ισπανια
Δανια            Σλοβακια          Πορτογαλια            Ελβετια
Καμερουν        Παραγουαη          Κορεα(Korea d.p.r)    Χιλη
Ιαπωνια          Νεα ζηλανδια      Ακτη Ελεφαντοστου    Χονδουρας(  honduras)

Τελικος Βραζιλια -Ελλαδα  :rockon: :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μακαρι η ελλαδαρα να τα παει καλα και η αργεντινη που την εχουμε στο τελευταιο παιχνιδι να ειναι αδιαφορη!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Πως είσαι τόσο σίγουρος για την Βραζιλία?  :2funny:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Οι δικές μου αναλύσεις
Αναμφίβολα , η Αργεντινή είναι το ακλόνητο φαβορί για το τρόπαιο (όχι για "την κούπα" καθώς δεν απονέμεται κύπελλο, αλλά τρόπαιο). Η Ισπανία έχει ομαδάρα αλλά δεν την βλέπω ικανή να το σηκώσει.
Την Ελλάδα δεν την βλέπω να σταυρώνει νίκη. Βραζιλία - Ιταλία - Γερμανία καλές αλλά η Αργεντινή τις έχει.
Εγώ είμαι με Ουρουγουάη και Σερβία πάντως  :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Οι δικές μου αναλύσεις
Αναμφίβολα , η Αργεντινή είναι το ακλόνητο φαβορί για το τρόπαιο (όχι για "την κούπα" καθώς δεν απονέμεται κύπελλο, αλλά τρόπαιο). Η Ισπανία έχει ομαδάρα αλλά δεν την βλέπω ικανή να το σηκώσει.
Την Ελλάδα δεν την βλέπω να σταυρώνει νίκη. Βραζιλία - Ιταλία - Γερμανία καλές αλλά η Αργεντινή τις έχει.
Εγώ είμαι με Ουρουγουάη και Σερβία πάντως  :rockon:
Ινιεστα..τσαβι..τορες..βιγια... Ειναι ικανοι να την οδηγησουν μεχρι τελικο τουλαχιστον
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
παντως, ειμαι πολυ περιεργος να δω ποιος απο τους αμυντικους μας θα πιασει το μεσσι το καλοκαιρι.
το παληκαρακι βρισκεται σε τρομερη κατασταση και κανει παπαδες με τη μπαρτσα τον τελευταιο καιρο. αν συνεχισει ετσι βυντρα και σια της αμυνας μας θα φυγουν με ψυχολογικα προβληματα απο το γηπεδο.  :uglystupid:  *P  :crazy:

εκτος αν την ψυλιαστει ο κοκακιας την φαση και τον αφησει στον παγκο, ετσι ωστε να τον γλυτωσει απο τυχον κλωτσιες των αμπαλων αμυντικων μας.
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Ινιεστα..τσαβι..τορες..βιγια... Ειναι ικανοι να την οδηγησουν μεχρι τελικο τουλαχιστον
η Ισπανια εχει πεσει κατω απο 5.00 τωρα... Οσοι προλαβανε - το 5.90 της φεαρ - προλαβανε...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
παντως, ειμαι πολυ περιεργος να δω ποιος απο τους αμυντικους μας θα πιασει το μεσσι το καλοκαιρι.
το παληκαρακι βρισκεται σε τρομερη κατασταση και κανει παπαδες με τη μπαρτσα τον τελευταιο καιρο. αν συνεχισει ετσι βυντρα και σια της αμυνας μας θα φυγουν με ψυχολογικα προβληματα απο το γηπεδο.  :uglystupid:  *P  :crazy:

εκτος αν την ψυλιαστει ο κοκακιας την φαση και τον αφησει στον παγκο, ετσι ωστε να τον γλυτωσει απο τυχον κλωτσιες των αμπαλων αμυντικων μας.
Να παρακαλας η αργεντινη να ειναι αδιαφορη στο τελευταιο ματς του ομιλου γιατη αν θελει βαθμους!! Γαμα τα δεν ειναι μονο ο μεσσι εχει και αλλους ρικελμε,χιγκουαιν,τεβεζ
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Να παρακαλας η αργεντινη να ειναι αδιαφορη στο τελευταιο ματς του ομιλου γιατη αν θελει βαθμους!! Γαμα τα δεν ειναι μονο ο μεσσι εχει και αλλους ρικελμε,χιγκουαιν,τεβεζ

εχει παιχταραδες αλλα δεν εχει ομαδα. ο μαραντονα ξερει απο προπονητικη οσο εγω ξερω απο πυρηνικη φυσικη. και μονο ο μεσσι μπορει να παρει το παιχνιδι μονος του με 2 ενεργειες που θα κανει στον αγωνα.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Το κακό για την Αργεντινή είναι ότι θα λείπουν Ντάτολο, Λέτο και Γκαλέτι :boobies:
 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Σιγά μωρέ την ομαδάρα την Αργεντινή. Αν περάσουν τον όμιλο να είναι ευχαριστημένοι. Ο Μέσι με την Αργεντινή δεν μπορεί να κάνει πολλά πράγματα γιατί δεν θα έχει βοήθειες πολλές...Ελλαδάρα γερά.Ένα έμφραγμα στον παλιο ναρκωμανή στο τελευταίο ματς
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Καλα αμα η αργεντινη τα περιμένει ολα απο τον μεσι αντε γεια  :rockon: :rockon:
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Σιγά μωρέ την ομαδάρα την Αργεντινή. Αν περάσουν τον όμιλο να είναι ευχαριστημένοι. Ο Μέσι με την Αργεντινή δεν μπορεί να κάνει πολλά πράγματα γιατί δεν θα έχει βοήθειες πολλές...Ελλαδάρα γερά.Ένα έμφραγμα στον παλιο ναρκωμανή στο τελευταίο ματς
θελει βοηθειες για να ντριπλαρει τον... Σπυροπουλο??...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom