Νέα

Μουντιάλ 2010 - Νότια Αφρική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια χωρα θα κατακτησει το παγκοσμιο ??

  • Ισπανία

    Ψήφοι: 31 63,3%
  • Ολλανδια

    Ψήφοι: 18 36,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Το 2004 μολις χασαμε απο τους ρωσους(1-2) το ιδιο ελεγαν καποιοι, αλλα κερδισαμε τους γαλλους 1-0 στον προημιτελικο (και κατοπιν τους τσεχους και τους γηπεδουχους πορτογαλους)...
Μην το λες. Το 04 όλοι ξέραμε ότι η άμυνα είναι η μεγάλη μας δύναμη. Σήμερα σε κάποια στιγμή γύρω στο 70΄είδα για πρώτη φορά το Γιούρκα να βγαίνει μπροστά και να κάνει σέντρα. Για θυμίσου το 04 πόσο νωρίτερα γινόταν αυτό;
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μεγαλέφα ακούς?

Ρεχάγκελ για πάντα - πάρτονα στο γαύρο ρε μαλάκα. :boobies:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
καληνύχτα αγόρι μου..
όνειρα θερινής νυχτός
η ΝΙΓΗΡΙΑ είναι καλύτερη από την αργεντινή καί άς έχασε
Δεν προκειται για ονειρα πατερα, ειναι μαθηματικα. Μιλαω για τις πιθανες περιπτωσεις, οχι για το τι ευχομαι.
PS. H Νιγηρια δεν εχει καμμια σχεση με την Αργεντινη. Μια ματια στις αποδοσεις των μπουκηδων θα σε πεισει. Η Αργεντινη ειναι 3ο φαβορι, η Νιγηρια πληρωνει μια περιουσια...
Βασικά ποτέ δεν είχαμε φύγει από τα πέτρινα χρόνια του Ελληνικού ποδοσφαίρου....
Δυο προκρισεις σε τελικα euro, μια κατακτηση euro, μια προκριση σε τελικα μουντιαλ, ολα αυτα μεσα σε 7 χρονια, δεν τα λες "πετρινα χρονια", καθε αλλο... τα λες super επιτυχια, για μια μικρη ασημαντη χωρα που ξεπεταχτηκε απ το πουθενα.  
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Μην το λες. Το 04 όλοι ξέραμε ότι η άμυνα είναι η μεγάλη μας δύναμη. Σήμερα σε κάποια στιγμή γύρω στο 70΄είδα για πρώτη φορά το Γιούρκα να βγαίνει μπροστά και να κάνει σέντρα. Για θυμίσου το 04 πόσο νωρίτερα γινόταν αυτό;
Aρχιδια ξεραμε :2funny:... αυτο φανηκε μετα.
Για 3 ηττες πηγαιναμε και τοτε, ποιος περιμενε οτι θα κερδιζαμε στη πρεμιερα τη γηπεδουχο πορτογαλια(φαβορι ηταν για το euro) και ολες τις επομενες επιτυχιες που ακολουθησαν στη διοργανωση εκεινη?
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Μήπως θα πρέπει να αρχίσουμε να βλέπουμε την επόμενη μέρα; Αυτό είναι το επόμενο Euro. Πρέπει να βρούμε με ποιούς παίχτες και ποιόν προπονητή θα πάμε εκεί. Γιατί αν πάμε με τον ίδιο προπονητή, θα πάμε και με τους ίδιους παίχτες (δηλ. μέσος όρος ήλικίας 38)
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175
ρε πουστη μου αυτοι της Ε.Ρ.Τ ειναι για κλαμματα..

μεταδοση για τον πουτσο καβαλα......

υπνος ατελειωτος.!!!!!!!!!!!! :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz:
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Δεν ξέρω γιατί όλοι αυτοί στη ΝΕΤ, δεν τολμούν να πουν κακή κουβέντα ούτε για τον Οτο, ούτε για την Εθνική. Τόσο πολύ φοβούνται; Εδω η ομάδα δε βλεπόταν σήμερα και "τρία πουλάκια κάθονταν"
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μεγαλέφα ακούς?

Ρεχάγκελ για πάντα - πάρτονα στο γαύρο ρε μαλάκα. :boobies:

μαλάκα μάζωχ τους όλους αυτούς (τα πουλέν εδώ μέσα) και κερνάω τις σφαίρες.
ααααααααααααααααααααααααααααααχαχχααχαχαχαχαχαχαχα
 

Reggae23

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
453
Like
2
Πόντοι
1
Αυτές οι Βουβουζέλες είναι πολύ σπαστικές και σπασ@@δικες.Δεν καταλαβαίνεις τίποτα απο Μουντιάλ.
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Πότε παίζουμε ξανά; Νομίζω είναι με Νιγηρία.
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξέρω γιατί όλοι αυτοί στη ΝΕΤ, δεν τολμούν να πουν κακή κουβέντα ούτε για τον Οτο, ούτε για την Εθνική. Τόσο πολύ φοβούνται; Εδω η ομάδα δε βλεπόταν σήμερα και "τρία πουλάκια κάθονταν"
Σαν τι να πουν δηλαδη? να βρισουν?
Δεν συνηθιζεται κατι τετοιο παντως δεν ειναι τωρα ωρα για εσωστρεφεια.
Πότε παίζουμε ξανά; Νομίζω είναι με Νιγηρία.
Αυριο...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Δεν προκειται για ονειρα πατερα, ειναι μαθηματικα. Μιλαω για τις πιθανες περιπτωσεις, οχι για το τι ευχομαι.
PS. H Νιγηρια δεν εχει καμμια σχεση με την Αργεντινη. Μια ματια στις αποδοσεις των μπουκηδων θα σε πεισει. Η Αργεντινη ειναι 3ο φαβορι, η Νιγηρια πληρωνει μια περιουσια... Δυο προκρισεις σε τελικα euro, μια κατακτηση euro, μια προκριση σε τελικα μουντιαλ, ολα αυτα μεσα σε 7 χρονια, δεν τα λες "πετρινα χρονια", καθε αλλο... τα λες super επιτυχια, για μια μικρη ασημαντη χωρα που ξεπεταχτηκε απ το πουθενα.  
νάξερες πού τούς έχω τούς μπούκερς...
η νιγηρια πού είδαμε σήμερα ήταν ομαδαρα...
γρήγορη,μέ καλούς συνδιασμούς,τεχνική ,μαχητικότατη μέ ευκαιρίες καί φυσική κατάσταση...καί ομαδικότητα
μού άρεσε ποιο πολύ από τήν αργεντινή πού τό μόνο πού είχε ήταν 2 μέ 3 παίχτες  κλάσης...





 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εδειξε μια καυλοαμερικανα στην αρχη του αγωνα τυποι μου
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
μαλάκα μάζωχ τους όλους αυτούς (τα πουλέν εδώ μέσα) και κερνάω τις σφαίρες.
ααααααααααααααααααααααααααααααχαχχααχαχαχαχαχαχαχα
Mαλλον εσυ εισαι πουλεν των πολεμιων της εθνικης. Ολυμπιακος ε?
Ευτυχως που δεν σας εχει περασει, τωρα δεν θα ειμασταν στο μουντιαλ, θα ειχαμε καταντησει σαν το Θρηνο, που παιζει Ευρωπη μες τον Ιουλιο  :2funny:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
νάξερες πού τούς έχω τούς μπούκερς...
η νιγηρια πού είδαμε σήμερα ήταν ομαδαρα...
γρήγορη,μέ καλούς συνδιασμούς,τεχνική ,μαχητικότατη μέ ευκαιρίες καί φυσική κατάσταση...καί ομαδικότητα
μού άρεσε ποιο πολύ από τήν αργεντινή πού τό μόνο πού είχε ήταν 2 μέ 3 παίχτες  κλάσης...
Δεν εχει σημασια πού εχεις εσυ τους μπουκηδες, ή αν σημερα ηταν καλοι ή κακοι οι νιγηριανοι.
Αυτο που προσπαθησα να σου εξηγησω ειναι πως οτι λενε οι μπουκηδες ειναι και το επικρατεστερο να γινει, γιατι οι τυποι παιζουν με δισεκατομμυρια, αρα ξερουν τι λενε.
Οσο για το παιχνιδι δε ξερω αν το ειδες, αλλα λογω του τερματοφυλακα τους εχασαν μονο με 0-1 και οχι με 0-4.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom