Νέα

Μουντιάλ 2010 - Νότια Αφρική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια χωρα θα κατακτησει το παγκοσμιο ??

  • Ισπανία

    Ψήφοι: 31 63,3%
  • Ολλανδια

    Ψήφοι: 18 36,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Κανένας δεν παραβλέπει το παρελθόν του Ρεχάγκελ στην Εθνική. Του χρωστάμε ευγνωμοσύνη. Το παρόν όμως; Τι γίνεται με το παρόν;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ε ρε Ελληνάρες.....απο τις πολλές επιτυχίες που είχε η Εθνική τόσα χρόνια...με τα αμέτρητα Euro...με τα αμέτρητα Μουντιάλ...σήμερα μας...κακοφάνηκε που χάσαμε στην πρεμιέρα...τί πίνετε ρε πούστη μου....όταν κάποτε βλέπαμε τους αγώνες και υποστηρίζαμε άλλες ομάδες πλήν της δικιάς μας Εθνικής...ήταν καλύτερα...αλλά είπαμε:αν η αχαριστία σε αυτή την χώρα ήταν αδίκημα...θα έπρεπε να είμαστε όλοι φυλακή!!!!

βασικά αδίκημα πρέπει να είναι η νοοτροπία σας ότι καταγεστε από την Ψωροκώσταινα. γι αυτόδεν παμε ποτέ μπροστά
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες, αν την  επομενη αγωνιστικη νικησουμε τους νιγηριανους και οι αργεντίνοι νικησουν τους νοτιοκορεατες, τοτε μπαινουμε στο κολπο?...
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Σήμερα όπως είδα την ομάδα, μου φάνηκε πως ούτε ένας δεν ήξερε ποια θέση παίζει, ποιος μαρκάρει ποιον και ποιος καλύπτει ποιόν. Μια ομάδα χωρίς ρότα, χωρίς αρχή μέση και τέλος.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
H  σεμνή τελετή έλαβε τέλος νωρίς νωρίς.
Με αυτά τα υλικά που έχεις αυτό το φαγητό φτιάχνεις. :woldman:
:priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σήμερα όπως είδα την ομάδα, μου φάνηκε πως ούτε ένας δεν ήξερε ποια θέση παίζει, ποιος μαρκάρει ποιον και ποιος καλύπτει ποιόν. Μια ομάδα χωρίς ρότα, χωρίς αρχή μέση και τέλος.
ότι ακριβώς αντιπροσωπεύει και η χώρα σου.
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Αν εμφανιστούμε με τέτοια άμυνα απέναντι στην Αργεντινή... :fuck1: :fuck1: :zfuck: :zfuck:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Και να μην ακουω αηδιες για τον Ρεχαγκελ.
Ποιον αχρηστο θα προτιμουσατε στη θεση του? το Παναγουλια? το Μπαντοβιτς? τον Μπαγιεβιτς?...
Προσωπικα θελω τον Οττο να μεινει και μετα το μουντιαλ. Πολυ φοβαμαι πως οταν φυγει θα επιστρεψουμε στα πετρινα χρονια του ελλ. ποδοσφαιρου...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Παιδες, αν την  επομενη αγωνιστικη νικησουμε τους νιγηριανους και οι αργεντίνοι νικησουν τους νοτιοκορεατες, τοτε μπαινουμε στο κολπο?...
καληνύχτα αγόρι μου..
όνειρα θερινής νυχτός
η ΝΙΓΗΡΙΑ είναι καλύτερη από την αργεντινή καί άς έχασε
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Και να μην ακουω αηδιες για τον Ρεχαγκελ.
Ποιον αχρηστο θα προτιμουσατε στη θεση του? το Παναγουλια? το Μπαντοβιτς? τον Μπαγιεβιτς?...
Προσωπικα θελω τον Οττο να μεινει και μετα το μουντιαλ. Πολυ φοβαμαι πως οταν φυγει θα επιστρεψουμε στα πετρινα χρονια του ελλ. ποδοσφαιρου...

Βασικά ποτέ δεν είχαμε φύγει από τα πέτρινα χρόνια του Ελληνικού ποδοσφαίρου....
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Ότι έπρεπε να γίνει για να είμαστε στο κόλπο, ήταν νίκη με την Κορέα. Για λόγους πέρα από βαθμολογικούς και ψυχολογικούς. Τώρα...
 

Επισκέπτης
Ε ρε Ελληνάρες.....απο τις πολλές επιτυχίες που είχε η Εθνική τόσα χρόνια...με τα αμέτρητα Euro...με τα αμέτρητα Μουντιάλ...σήμερα μας...κακοφάνηκε που χάσαμε στην πρεμιέρα...τί πίνετε ρε πούστη μου....όταν κάποτε βλέπαμε τους αγώνες και υποστηρίζαμε άλλες ομάδες πλήν της δικιάς μας Εθνικής...ήταν καλύτερα...αλλά είπαμε:αν η αχαριστία σε αυτή την χώρα ήταν αδίκημα...θα έπρεπε να είμαστε όλοι φυλακή!!!!

Εγω εχω πιει 2 μπυρες ως τωρα και οταν παω χωριο θα πιω το κρασακι μου και κανα καλο τσιγαρακι ;)
Εσυ τι εχεις πιει και βλεπεις αμετρητα μουντιαλ και euro ?
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Ε ρε Ελληνάρες.....απο τις πολλές επιτυχίες που είχε η Εθνική τόσα χρόνια...με τα αμέτρητα Euro...με τα αμέτρητα Μουντιάλ...σήμερα μας...κακοφάνηκε που χάσαμε στην πρεμιέρα...τί πίνετε ρε πούστη μου....όταν κάποτε βλέπαμε τους αγώνες και υποστηρίζαμε άλλες ομάδες πλήν της δικιάς μας Εθνικής...ήταν καλύτερα...αλλά είπαμε:αν η αχαριστία σε αυτή την χώρα ήταν αδίκημα...θα έπρεπε να είμαστε όλοι φυλακή!!!!

Εμένα πάντως μου φάνηκαν ανόρεχτοι και πεσμένοι. Που πήγε ο τσαμπουκάς του 2004?
Και αυτό δεν έχει να κάνει με σύστημα ή επιλογές.

Κατά τα άλλα, πότε ρε παιδιά "κάναμε παιχνίδι" με θεωρητικά μικρότερες ομάδες? Ανέκαθεν είμαστε καλοί στο ταμπούρωμα και στο να κάνουμε το γκολ στις 2-3 φάσεις που θα μας βγουν. Άμα όμως η αντίπαλη ομάδα μας δώσει τη κατοχή δεν ξέρουμε τι να κάνουμε τη μπάλλα.

Πάμε τώρα να δούμε τι θα βγει. Η Νιγηρία και η Αργεντινή μας ταιριάζουν καλύτερα.
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Αν εμφανιστούμε με τέτοια άμυνα απέναντι στην Αργεντινή... :fuck1: :fuck1: :zfuck: :zfuck:
Το 2004 μολις χασαμε απο τους ρωσους(1-2) το ιδιο ελεγαν καποιοι, αλλα κερδισαμε τους γαλλους 1-0 στον προημιτελικο (και κατοπιν τους τσεχους και τους γηπεδουχους πορτογαλους)...
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Εγω εχω πιει 2 μπυρες ως τωρα και οταν παω χωριο θα πιω το κρασακι μου και κανα καλο τσιγαρακι ;)
Εσυ τι εχεις πιει και βλεπεις αμετρητα μουντιαλ και euro ?

Φαντάζομαι η λέξη ''ειρωνία'' πρέπει να σου είναι παντελώς άγνωστη....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και να μην ακουω αηδιες για τον Ρεχαγκελ.
Ποιον αχρηστο θα προτιμουσατε στη θεση του? το Παναγουλια? το Μπαντοβιτς? τον Μπαγιεβιτς?...
Προσωπικα θελω τον Οττο να μεινει και μετα το μουντιαλ. Πολυ φοβαμαι πως οταν φυγει θα επιστρεψουμε στα πετρινα χρονια του ελλ. ποδοσφαιρου...


αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχχαχααχαχχααχαχαχαχαχχαα
 

Επισκέπτης
Το 2004 μολις χασαμε απο τους ρωσους(1-2) το ιδιο ελεγαν καποιοι, αλλα κερδισαμε τους γαλλους 1-0 στον προημιτελικο (και κατοπιν τους τσεχους και τους γηπεδουχους πορτογαλους)...

Λες να γινει κανα θαυμα και να κερδισουμε την Αργεντινη ? Θα εχει και καλη αποδοση στο στοιχημα :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Το 2004 μολις χασαμε απο τους ρωσους(1-2) το ιδιο ελεγαν καποιοι, αλλα κερδισαμε τους γαλλους 1-0 στον προημιτελικο (και κατοπιν τους τσεχους και τους γηπεδουχους πορτογαλους)...

Είχαμε κάνει σεφτέ σε νίκες από τον πρώτο αγώνα...Άλλη ψυχολογία δηλαδή, και το γαμημένο το ποδόσφαιρο είναι άθλημα ψυχολογίας σε μεγαλο βαθμό...
Τώρα τρέχουμε σε άγνωστη κατεύθυνση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom