Νέα

Μουντιάλ 2010 - Νότια Αφρική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια χωρα θα κατακτησει το παγκοσμιο ??

  • Ισπανία

    Ψήφοι: 31 63,3%
  • Ολλανδια

    Ψήφοι: 18 36,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
χθες ηταν πολυ καλος παντως ο εντουαρντο..
p.s.παλι χαραμιζοταν o CR7
Αυτό είπα ρε χαλέ,επιτέλους ξανά τέρμα για τους Πορτογάλλους...

Ποιος χαραμιζόταν???

τι είναι αυτό το CR7????

Κάνα καινούργιο SUV της Mazda...

Πάρ'τ'αρχίδια μου γαμώ τη ρεαλ σου και το πουτανόσπερμα το μυξιάρικο... :zfuck:

 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Αυτό είπα ρε χαλέ,επιτέλους ξανά τέρμα για τους Πορτογάλλους...

Ποιος χαραμιζόταν???

τι είναι αυτό το CR7????

Κάνα καινούργιο SUV της Mazda...

Πάρ'τ'αρχίδια μου γαμώ τη ρεαλ σου και το πουτανόσπερμα το μυξιάρικο... :zfuck:
πως αλλιως να περιγραψεις το γεγονος οτι σ'ολο το 90λεπτο κυνηγαγε σαν αδεσποτο τις αποκρουσεις στα κεραμιδια απο τα στοπερ...
ημαρτον δηλαδη..μεχρι και η εθνικη ελλαδος πιο πολλες ευκαιριες θα'κανε....
ελειπε και η κωλογρια ο ντεκο χθες να περασει καμια σωστη πασα,και η κατασταση εγινε τραγικη..
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
πως αλλιως να περιγραψεις το γεγονος οτι σ'ολο το 90λεπτο κυνηγαγε σαν αδεσποτο τις αποκρουσεις στα κεραμιδια απο τα στοπερ...
ημαρτον δηλαδη..μεχρι και η εθνικη ελλαδος πιο πολλες ευκαιριες θα'κανε....
ελειπε και η κωλογρια ο ντεκο χθες να περασει καμια σωστη πασα,και η κατασταση εγινε τραγικη..
Κλάαααααααααψεεεεεεεεεεε...

ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΕΛΑΤΕΣ...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αμυντικά ήταν καλοί πάντως!Σύστημα Μουρίνιο αλλά μπροστα δεν είχανε τους παίχτες να το υποστηρίξουνε...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Αμυντικά ήταν καλοί πάντως!Σύστημα Μουρίνιο αλλά μπροστα δεν είχανε τους παίχτες να το υποστηρίξουνε...
τραγικα τα χαφ...αυτος ο τιαγκο,ας παει στο so you think you can dance....
ουτε με βαλε δεν κοβει το παιδι..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τη δήλωσή του μετά τον αγώνα της εθνικής Πορτογαλίας με την Ισπανία διευκρίνισε ο Κριστιάνο Ρονάλντο. Μετά την ήττα (1-0) από τους Ισπανούς, ο αρχηγός της πορτογαλικής ομάδας κλήθηκε να μιλήσει στους δημοσιογράφους και τόνισε: «Πώς να εξηγήσω τον αποκλεισμό; Καλύτερα να μιλήσετε με τον Κεϊρός». Η συγκεκριμένη δήλωση του μεσοεπιθετικού της Ρεάλ Μαδρίτης προκάλεσε αντιδράσεις στην πατρίδα του, καθώς εκλήφθηκε ως... άδειασμα στον προπονητή του.
Ο άσος της Ρεάλ Μαδρίτης έσπευσε να μαζέψει τα... ασυμμάζευτα: «Όταν είπα να ρωτήσετε τον προπονητή, το έκανα επειδή ο Κάρλος Κεϊρός ήταν στη συνέντευξη Τύπου και οι δημοσιογράφοι θα μπορούσαν να ακούσουν τις εξηγήσεις του. Επίσης, δεν ήμουν στην κατάσταση να εξηγήσω τον λόγο που αποκλειστήκαμε. Ποτέ δεν σκέφτηκα ότι αυτά τα απλά και αθώα λόγια θα μπορούσαν να προκαλέσουν τόσο μεγάλο ντόρο. Για αυτό σας λέω να μην ψάχνετε για φαντάσματα εκεί που δεν υπάρχουν. Δεν υπάρχει τίποτα απολύτως! Ταλαιπωρήθηκα και έχω το δικαίωμα να υποφέρω μόνος μου. Αισθάνομαι συντετριμμένος, εντελώς συντετριμμένος, απογοητευμένος και αφάνταστα λυπημένος».

τραβα κλαψε με το χιτμαν

 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
τι γινεται με μιλαν γαττο??
ακουσα ξαναφορα τα ποδοσφαιρικα ο παολο :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

Συνημμένα

  • paolo4.jpg
    paolo4.jpg
    34,1 KB · Εμφανίσεις: 35

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Τη δήλωσή του μετά τον αγώνα της εθνικής Πορτογαλίας με την Ισπανία διευκρίνισε ο Κριστιάνο Ρονάλντο. Μετά την ήττα (1-0) από τους Ισπανούς, ο αρχηγός της πορτογαλικής ομάδας κλήθηκε να μιλήσει στους δημοσιογράφους και τόνισε: «Πώς να εξηγήσω τον αποκλεισμό; Καλύτερα να μιλήσετε με τον Κεϊρός». Η συγκεκριμένη δήλωση του μεσοεπιθετικού της Ρεάλ Μαδρίτης προκάλεσε αντιδράσεις στην πατρίδα του, καθώς εκλήφθηκε ως... άδειασμα στον προπονητή του.
Ο άσος της Ρεάλ Μαδρίτης έσπευσε να μαζέψει τα... ασυμμάζευτα: «Όταν είπα να ρωτήσετε τον προπονητή, το έκανα επειδή ο Κάρλος Κεϊρός ήταν στη συνέντευξη Τύπου και οι δημοσιογράφοι θα μπορούσαν να ακούσουν τις εξηγήσεις του. Επίσης, δεν ήμουν στην κατάσταση να εξηγήσω τον λόγο που αποκλειστήκαμε. Ποτέ δεν σκέφτηκα ότι αυτά τα απλά και αθώα λόγια θα μπορούσαν να προκαλέσουν τόσο μεγάλο ντόρο. Για αυτό σας λέω να μην ψάχνετε για φαντάσματα εκεί που δεν υπάρχουν. Δεν υπάρχει τίποτα απολύτως! Ταλαιπωρήθηκα και έχω το δικαίωμα να υποφέρω μόνος μου. Αισθάνομαι συντετριμμένος, εντελώς συντετριμμένος, απογοητευμένος και αφάνταστα λυπημένος».

τραβα κλαψε με το χιτμαν



  xaxaxaaxaxaxaxaxaxaxax
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom