Νέα

Μουντιάλ 2010 - Νότια Αφρική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια χωρα θα κατακτησει το παγκοσμιο ??

  • Ισπανία

    Ψήφοι: 31 63,3%
  • Ολλανδια

    Ψήφοι: 18 36,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Επαναλαμβάνω
νιγηριανοί γαμιόσαστε !
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Επαναλαμβάνω
νιγηριανοί γαμιόσαστε !

Μποϋκοτάζ στους νιγηριανούς πωλητές πειρατικών ειδών!

Αν δω καμια ελλεεινίδα να ψωνίζει πειρατική λουι βιτόν από νιγηριανό, θα της βγάλω το μαλλί τρίχα- τρίχα!

Πέρα από την πλάκα, αν σκεφτεί κανείς το επίπεδο του ελληνικού πρωταθλήματος και ότι ακόμη και οι διεθνείς που παίζουν έξω είναι σε β΄ομάδες, δεν μπορώ να έχω περισσότερες απαιτήσεις...
Δεν τα πήγαμε άσχημα και δείξαμε απέιρως περισσότερη σοβαρότητα από πρώην παγκόσμιους πρωταθλητές και φιναλστ (Γάλλους) και τιμήσαμε τη φανέλα περισσότερο από κάτι Ιταλούς και Άγγλους που παίζουν λες και είναι σε κάτεργο...
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
ακομα κ στο τελευταια ματς σαν προπονητης (μακαρι θεέ μου) ο κ. Ρεχαγκελ εδειξε τα κολληματα του παλι...

1 Τραυματιζετε στο 45 ο μοναδικος επιθετικογενης παιχτης που εχεις πλην της γκομενας Σαμαρας κ πας κ μου βαζεις ενα αριστερο μπακ την ωρα που πιεζεις την Αργεντινη κ εχεις το παιχνιδι δικο σου. Δηλαδη εχεις σπασει την ομαδα σε 2 μερη: Αμυνα Επιθεση. Κεντρο δεν υπαρχει.....

2 Ξερεις (λεμε τωρα) οτι ο Demichelis ειναι ντεφορμε, οπως γενικα ολη την χρονια φετος, επεισης βλεπεις οτι οσες φορες εγιναν βαθιες μπαλιες στην γκομενα Σαμαρα ο Demichelis εχανε την μονομαχια κατα κρατος κ γινομασταν επικινδυνοι γιατι δεν πιεζεις πιο πολυ βρε παπου???

3 Ελεος η 3η του αλλαγη... Λαθος παιχτη απο ολες τις αποψεις. Τραυματιζετε ο Τοροσιδης, που παιζει στην θεση κεντρικου μεσου κ τα παει πολυ καλα, κ βαζεις εναν παιχτη αμυντικογενη τον Πατσατζογλου που φετος αγωνιστηκε ολες κ ολες 4 φορες στο πρωτηθλημα... Βρε μαλακα Οτο, ποιος θα κανει παιχνιδι (γνωριζοντας οτι δεν εχει αλλη αλλαγη) μετα το 70?? Ο Σωκρατης κ ο Παπαδοπουλος??? βαλε ενα παιχτη σαν τον Σαλπι εως το 70 στο κεντρο κ μετα ρισκο...

Το πιο καλο ειναι οτι θα φυγει ο Ρεχαγκελ κ δεν θα σπαζομαστε για τετοια πραγματα. Κριμα γιατι σημερα εννιωθα οτι θα τους ριχναμε 1 μπαλακι... δεν ητανε δυσκολη αντιπαλος. Η μαλλον δεν ητανε πιο δυσκολη αντιπαλος απο τον Ρεχαγκελ που αντιμετοπιζει η εθνικη

σορρυ παιδια αλλα καπου επρεπε να τα πω

link for patsa για να ην νομιζετε οτι σας λεω μαλακιες.. 4 πρωταθλημα, 2 μπαραζ
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
οταν ο καραγκουνης τραυματίστηκε επρεπε να μπει σαλπι...  :helpplea:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
Συμφωνώ για Σαλπιγγα, έπρεπε να μπει.
Σαμαράς = Ντόλυ από Λούκυ Λουκ, παντελώς άχρηστος όπως κι ο Κάγγελος Αχρηστέας.
Τόρο Τόρο Βιένγκα...έκαψε φλάντζες όπως και οι άλλοι 2, Καραγκούνα και κατσουράνα.

Γενικώς φέτος προσωπική μου άποψη πάντα είναι η εξής.
Εφόσον η Εθνική είχε παίκτες που πήρανε-σηκώσανε τον ευρωπαϊκό τίτλο, θα έπρεπε να είχε ΉΔΗ αντικαταστήσει τους άπαντες με νέα πρόσωπα. Η τακτική οι ίδιοι και οι ίδιοι μέσα αποτελεί το τέλειο κάψιμό τους.
Βάλε Νίνηδες, Μήτρογλού(γύφτο Πάνκ), βάλε νέους να τρέχουν να καίγονται να αναδειχτούν και ρε Όττο, πραγματικά δε θα έχανες...λίγο περισσότερη προετοιμασία θα ήθελε το πράγμα, 2 χρονάκια ψήσιμο που τα είχες.

Νιγηρία αποδεικνύεται ότι οι κάφροι μένουν κάφροι ως το τέλος, κατσίκια, κουτσοί από νάρκες.


Αλλά και πάλι, ας αφιερώσω άλλη μία γραμμή στο ταλέντο πτώσης και χασογκολίασης, γενικής αχρηστίας του Σαμαρά...γαμώ το κομμωτήριό σου μαλακισμένο σκατιάρικο και γαμώ το σαμάρι που έχεις στην πλάτη γαμώ το Σαμαρά σου...Μπινέ.

(Νιώθω ήδη πολύ καλύτερα).
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
ακομα κ στο τελευταια ματς σαν προπονητης (μακαρι θεέ μου) ο κ. Ρεχαγκελ εδειξε τα κολληματα του παλι...

1 Τραυματιζετε στο 45 ο μοναδικος επιθετικογενης παιχτης που εχεις πλην της γκομενας Σαμαρας κ πας κ μου βαζεις ενα αριστερο μπακ την ωρα που πιεζεις την Αργεντινη κ εχεις το παιχνιδι δικο σου. Δηλαδη εχεις σπασει την ομαδα σε 2 μερη: Αμυνα Επιθεση. Κεντρο δεν υπαρχει.....

2 Ξερεις (λεμε τωρα) οτι ο Demichelis ειναι ντεφορμε, οπως γενικα ολη την χρονια φετος, επεισης βλεπεις οτι οσες φορες εγιναν βαθιες μπαλιες στην γκομενα Σαμαρα ο Demichelis εχανε την μονομαχια κατα κρατος κ γινομασταν επικινδυνοι γιατι δεν πιεζεις πιο πολυ βρε παπου???

3 Ελεος η 3η του αλλαγη... Λαθος παιχτη απο ολες τις αποψεις. Τραυματιζετε ο Τοροσιδης, που παιζει στην θεση κεντρικου μεσου κ τα παει πολυ καλα, κ βαζεις εναν παιχτη αμυντικογενη τον Πατσατζογλου που φετος αγωνιστηκε ολες κ ολες 4 φορες στο πρωτηθλημα... Βρε μαλακα Οτο, ποιος θα κανει παιχνιδι (γνωριζοντας οτι δεν εχει αλλη αλλαγη) μετα το 70?? Ο Σωκρατης κ ο Παπαδοπουλος??? βαλε ενα παιχτη σαν τον Σαλπι εως το 70 στο κεντρο κ μετα ρισκο...

Το πιο καλο ειναι οτι θα φυγει ο Ρεχαγκελ κ δεν θα σπαζομαστε για τετοια πραγματα. Κριμα γιατι σημερα εννιωθα οτι θα τους ριχναμε 1 μπαλακι... δεν ητανε δυσκολη αντιπαλος. Η μαλλον δεν ητανε πιο δυσκολη αντιπαλος απο τον Ρεχαγκελ που αντιμετοπιζει η εθνικη

σορρυ παιδια αλλα καπου επρεπε να τα πω

Καλά τα λες..

Δική μου άποψη, με κορυφή τον Σαλπιγγίδη που πιέζει ψηλά ίσως να πέρναμε το χ τουλάχιστον..
 

Επισκέπτης
Τα παντά τελειώσαν με την Κορέα!!! :headbang:

Την Αργεντινή δεν την νικούσαμε ούτε χ που να καθόνταν κ οι 10 άμυνα!!! :rolleyes:
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Και  αν  η  γιαγιάκα  μου  είχε  ντούγες  θα  τανε  μπουζούκι
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
εγω φιλε μου κ την νικη την εβλεπα σημερα... Δεν ξερω εαν διαβασες προσεκτικα, αλλα πουθενα δεν λεω ποιον παιχτη να βαλει που. Οπως πχ καλυτερα τον ταδε στην επιθεση παρα τον ταδε. Αναφερω μονο θεσεις παιχτων που δεν μπορω να καταλαβω τι σκεφτεται.

Οπως δεν θα καταλαβω ποτε με τι σκεπτικο στο πρωτο παιχνιδι εβαλε δεξι εξτρεμ τον Χαριστεα κ την πρωτη αλλαγη του στο 45 βγαζοντας τον Επιθετικο μεσο κ βαζοντας τον αμηντικο μεσο (Καραγκουνη-Πατσα) οταν τον σκορ ηταν 0-1 υπερ της Κορεας.

Ενας αν μπορει να μου δωσει μια εξηγηση
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Και  αν  η  γιαγιάκα  μου  είχε  ντούγες  θα  τανε  μπουζούκι

διαφωνεις καπου? εαν ναι, απαντησε στην ερωτηση κ μην πεις τα κλασικα οτι ολοι ημαστε πρωπονητες κλπ κλπ. Εμεις τεκμηριωσαμε την αποψη μας κ κανουμε συζητηση
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Στα @@δια μας  αυτή  η ήττα  , σταθήκαμε  επάξια απέναντι στην καλύτερη ομπαδα του τουρνουά .
Μεθαύριο  που  θα  πάρει  σύνταξη  ο Ρεχάγκελ θα πάμε  καλύτερα
Έτσι ακριβώς. Μπράβο στα παιδιά για τη σημερινή προσπάθεια.
Ρεχάγκελ, ευχαριστούμε για όλα αλλά ήρθε η ώρα να βγεις και τυπικά στη σύνταξη.

Όταν ξεκίνησε την καριέρα του ο Παρθενώνας ήταν ακόμα γιαπί!!! :woldman:
 

boobookies

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
2.556
Like
15.833
Πόντοι
2.256
1 Brazil 1611 0 0
2 Spain 1565
3 Portugal 1249
4 Netherlands 1231
5 Italy        1184
6 Germany 1082
7 Argentina 1076
8 England 1068
9 France        1044
10 Croatia 1041
11 Russia        1015
12 Egypt         967
13 Greece         964
Ελλάδα πρωταθλήτρια Ευρώπης 2004 νικώντας 2 φορές την οικοδέσποινα Πορτογαλία, 13η παγκόσμια δύναμη, με 10 Ευρωπαϊκές ομάδες για να αντιληφθουμε τη δύναμη της Ευρώπης..Όττο ευχαριστούμε, Έλληνες σταματήστε την μιζέρια, έλεος!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
δεν είναι το κάψιμο ρε μπουμπουκιες
ούτε η μιζέρια

δε με ενδιαφέρουν τα στατιστικά και οι λίστες, θέλω η ομάδα να νικάει και να πάει μπροστά. Η συνταγή του χθες ξανασερβιρισμένη έχει γίνει μεντεσόλα η μπριτζόλα, με πιάνεις;
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
γενικα ειχαμε μια καλουτσικη εμφανιση,την μαλακια την εκανε ο οτο στο 1ο παιχνιδι με την 11αδα που κατεβασε
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
1 Brazil 1611 0 0
2 Spain 1565
3 Portugal 1249
4 Netherlands 1231
5 Italy        1184
6 Germany 1082
7 Argentina 1076
8 England 1068
9 France        1044
10 Croatia 1041
11 Russia        1015
12 Egypt         967
13 Greece         964
Ελλάδα πρωταθλήτρια Ευρώπης 2004 νικώντας 2 φορές την οικοδέσποινα Πορτογαλία, 13η παγκόσμια δύναμη, με 10 Ευρωπαϊκές ομάδες για να αντιληφθουμε τη δύναμη της Ευρώπης..Όττο ευχαριστούμε, Έλληνες σταματήστε την μιζέρια, έλεος!

κοιτα ποιον εχεις απο επανω σου κ μετα θα μου πεις τι αξιζει η λιστα
 

Επισκέπτης
1 Brazil 1611 0 0
2 Spain 1565
3 Portugal 1249
4 Netherlands 1231
5 Italy        1184
6 Germany 1082
7 Argentina 1076
8 England 1068
9 France        1044
10 Croatia 1041
11 Russia        1015
12 Egypt         967
13 Greece         964
Ελλάδα πρωταθλήτρια Ευρώπης 2004 νικώντας 2 φορές την οικοδέσποινα Πορτογαλία, 13η παγκόσμια δύναμη, με 10 Ευρωπαϊκές ομάδες για να αντιληφθουμε τη δύναμη της Ευρώπης..Όττο ευχαριστούμε, Έλληνες σταματήστε την μιζέρια, έλεος!
Βρες μου την Κορέα κ πες μου αν δικαιολογείται το 2-0,σαφώς κανείς νορμάλ δεν έχει παράπονο για το σημερίνο!!!
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
γενικα ειχαμε μια καλουτσικη εμφανιση,την μαλακια την εκανε ο οτο στο 1ο παιχνιδι με την 11αδα που κατεβασε

πρεπει να του βαλανε χερι μετα την πρωτη 11αδα. Αλλιως θα συνεχιζε με Αγγελο Αχριστεα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom