Νέα

Μουνάρες με μαλάκες γκόμενους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 423
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φαντάζομαι καθαρόαιμο αρσενικός είναι αυτός που γαμεί χωρίς να έχει τύψεις ότι κάνει κάτι "κακό" στην γκόμενα , η οποία κάποιες φορές το αφήνει να εννοείται σκόπιμα προκειμένου να τον χειραγωγεί.
Όσο αφορά τον ρομαντισμό ... Οι γυναίκες είναι πρακτικά μυαλά και δεν ενεργούν έτσι . 
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Όσο αφορά τον ρομαντισμό ... Οι γυναίκες είναι πρακτικά μυαλά και δεν ενεργούν έτσι . 

Που να το πάρουν χαμπάρι αυτό μερικά κοθόνια ρεεεεεεε :jerking:

  Όσο δε βλέπουν το σεξ απλά ως μια φυσική λειτουργία σα το φαί το χέσιμο και το κατούρημα κακό του κεφαλιού τους
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Νομιζω οτι αυτα που ειπα εγω και ο skidoo στην προηγουμενη σελιδα εξηγουν πολλα πραματα και θελω να τονισω ξανα τα εξης ρομαντισμοι ερωτομαλακιες λουλουδια και αρωματα=ΜΥΘΟΣ που πολλες φορες πιανει στη σημερινη κοινωνια ΔΥΣΤΥΧΩΣ για μας που στα παντελονια μος εχουμε ΑΡΧΙΔΙΑ και δε γουσταρουμε να αναλωνομαστε και πολυ με μαλακιες για να ριξουμε μια γκομενα.ΜΗ ΜΑΣΑΤΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ορισμος καθαροαιμου για τις γυναικες:γκλετσος,σομμερ,ρουβας(πριν ξεκινησει τα τσιμπουκια!),ρεμος,κουρκουλος(ο συγχωρεμενος),κουρκουλοπουλο(ο υιος για ενα διαστημα),μερικοι απο fame story κ.α
οποιος θελει να συμπληρωσει απο τα Καθαροαιμα να ξερει οτι η λιστα ειναι μεγαλη!

Στους ανωτέρω, αφιερώνω τη φράση που βρίσκεται κάτω από το avatar  μου...ή μάλλον...ΚΑΙ το avatar μου...
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Μουνάρες και μαλάκες γκόμενοι. Κλασσική νοοτροπία του Ελληνα. Εμείς είμαστε μάγκες ( για τους άλλους μαλάκες) και όλοι οι άλλοι μαλάκες. Πώ πώ πώ ένα μουνί ρε παιδιά, και κοίτα ένα μαλάκα ρε..........
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Νομιζω οτι αυτα που ειπα εγω και ο skidoo στην προηγουμενη σελιδα εξηγουν πολλα πραματα και θελω να τονισω ξανα τα εξης ρομαντισμοι ερωτομαλακιες λουλουδια και αρωματα=ΜΥΘΟΣ που πολλες φορες πιανει στη σημερινη κοινωνια ΔΥΣΤΥΧΩΣ για μας που στα παντελονια μος εχουμε ΑΡΧΙΔΙΑ και δε γουσταρουμε να αναλωνομαστε και πολυ με μαλακιες για να ριξουμε μια γκομενα.

σιγά ρεεεε. χύσε κ λίγο. Με τέτοια μυαλά μερικοί καταφέρνουν να μένουν με τη χήρα κ τα 5 ορφανά κ οι μ@λ@κές με τις μουν@ρες. Δε θέλει κόπο, θέλει τρόπο λέμε.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
σιγά ρεεεε. χύσε κ λίγο. Με τέτοια μυαλά μερικοί καταφέρνουν να μένουν με τη χήρα κ τα 5 ορφανά κ οι μ@λ@κές με τις μουν@ρες. Δε θέλει κόπο, θέλει τρόπο λέμε.
Εμενα δε μ'αρεσει να πρηζονται πολυ τ'αρχιδια μου για τις γυναικες, η ξερουν τι θελουν η τρωνε σουτ
 

Anal_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Παιξτε το και εσεις μαλακες γκομενοι τοτε. Μεχρι να τσιμπισει το γατι τουλαχιστο...
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Μουνάρες και μαλάκες γκόμενοι. Κλασσική νοοτροπία του Ελληνα. Εμείς είμαστε μάγκες ( για τους άλλους μαλάκες) και όλοι οι άλλοι μαλάκες. Πώ πώ πώ ένα μουνί ρε παιδιά, και κοίτα ένα μαλάκα ρε..........

+100000
Ζήτω η Ελλάς!
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Εμενα δε μ'αρεσει να πρηζονται πολυ τ'αρχιδια μου για τις γυναικες, η ξερουν τι θελουν η τρωνε σουτ

Μη ξεχνάς ότι ισχύει και το αντίστροφο. Αν δε είσαι αυτό που θέλουν σε σουτάρουν.
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Κατ' αρχήν διαφωνώ με τις "βαφτίσεις" και τους χαρακτηρισμούς ("αρσενικά", "μαλάκες", "πουτάνες", "Ελληνίδες", κλπ κλπ). Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική: έχω τύχει σε γυναίκα εντελώς πουτάνα και σε άλλη που ήταν θεά, κυρία σε όλα! Εχω φίλους ΑΝΤΡΕΣ και άλλους που είναι κοτούλες...

ΑΝ μπω όμως σε αυτό το λούκι, να κατηγοριοποιήσω καταστάσεις και ανθρώπους,...
...Υπάρχει κι ενας άλλος ορισμός του "καθαρόαιμου αρσενικού":
Το να είσαι τέτοιος χαρακτήρας, με τέτοια συμπεριφορά, που η άλλη να σε θυμάται ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ! Και αυτό φυσικά δε γινεται με νταηλίκια και τσαμπουκά. Πιστέψτε με, εχω γνωρίσει "σκληρούς άντρες" που μετά από χρόνια οι εκάστοτε γκόμενές τους τους έχουν χεσμένους, ούτε καν τους θυμούνται, και άλλοι που ήταν κύριοι (όποτε χρειαζόταν είχαν αρχίδια, άλλες φορές βάζαν τη φωνή, αλλά και άλλες με αγάπες και λουλούδια) ακόμη και παντρεμένες με άλλον ακόμη τους θυμούνται!

ΟΛΑ είναι σχετικά! Ας μην τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι. Για μένα τουλάχιστον έχει σημασία να σημαίνω κάτι στη ζωή της κάθε γυναίκας που κι αυτή άφησε το σημάδι της στη ζωή/καρδιά μου.

Και πραγματικός "άντρας" ΔΕΝ είναι ο δήθεν σκληρός, ο δήθεν δυνατός, ο δήθεν ξύπνιος και περπατημένος. Θέλει περισσότερη δύναμη για να πεις 'σ'αγαπώ', περισσότερη για να κλάψεις....

Προσωπική άποψη πάντα, ε;
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Κι ο καθένας ό,τι δίνει παίρνει: ο καραφλός, χοντρός, 50άρης που θα έχει το ξανθό ξέκωλο δίπλα του στο κάμπριο, ΠΕΡΑ από την εμφάνιση της γκόμενας ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι δεν παίρνει ΤΙΠΟΤΑ άλλο! Ούτε συναίσθημα, ουτε μυαλό, ούτε περνάει καλά (συνήθως τέτοιες γκόμενες το μόνο που κάνουν καλά είναι να γαμιούνται...κι αυτό παίζεται!)

Κι επίσης κάτι τέτοιοι τύποι είναι τόσο κολημένοι, που ΟΥΤΕ να τις πηδήξουν τους νοιάζει. Απλά να κάνουν τη μόστρα τους!

Είναι τι θέλει ο καθένας παιδιά. Προσωπικά ΔΕΝ γουστάρω να έχω μια τέτοια γκόμενα δίπλα μου. ΑΝ ΟΜΩΣ τη θέλω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ κάτω μου (πάνω μου κλπ), έτσι γιατί μου καύλωσε ρε γαμώ το, τότε ΔΕΝ θα τη ρίξω με αυτοκίνητο, λεφτά, κλπ... Αρκετά ψώνια υπάρχουν ανάμεσά μας, ΔΕΝ θέλω ΕΓΩ να δημιουργήσω κι άλλα...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Πολύ σπουδαίο ρόλο , πιστεύω, παίζει και η τύχη... άμα ο άλλος είναι κωλόφαρδος τί το ψάχνεις. Μπορεί να του κάτσει καλά η φάση. Όπως και στη γυναίκα. Είχα πετύχει κοπέλα με την οποία τραβιόμασταν... αλλά μόλις μου είπε την ιστορία της έφυγα τρέχοντας . Κάθε εποχή της συνέβαιναν απίστευτες αναποδιές είτε σε αυτήν , είτε στους εκάστοτε φίλους της.... Δεν την ήθελε η τύχη... Και μετά έμαθα ότι  έχασε τη δουλειά της, έσπασε ο γκόμενος της το πόδι του...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
εγω πιστευω πως ολλα ειναι σχετικα......!!!βοηθαει και η τυχη βεβεα αλλα αν δεν κουνησεις και τον κωλο σου λιγο δεν θα σου χτυπησει και την πορτα.....!!!!υπαρχουνε και πουτανες και καλες αντιθετως οπως και μαλακες και σωστοι αντρες....υπαρχει πικοιλια μπορεις να βρεις τα παντα πιστευω αν ψαξεις καλα....!!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ρε παιδιά τι τους πειράζει μερικούς μου εμείς έχουμε αυτές τις απόψεις? Για πάρτη μας τις έχουμε και γνώμη μας είναι. Δε τις επιβάλαμε σε κανέναν. Όποιου του αρέσουν οι έρωτες , οι ρομαντικές σχέσεις ,τα λουλούδια με για του με χαρά του. Εγώ και κάποιοι άλλοι έχουμε διαφορετική άποψη και ως εδώ. Απλά τη λέμε εδώ για αυτό είναι το φόρουμ.

Όποιος θέλει μπορεί να πάει και να κάνει όποια προσπάθεια και ότι άλλο θέλει για να ρίξει και Ελληνίδα και όποια άλλη του αρέσει. Εμείς ίσα ίσα. Δε πρόκειται να του σταθούμε εμπόδιο. Καλά να περνάει ο άνθρωπος. Εμείς έχουμε άλλη φιλοσοφία και πιστεύουμε ότι εδώ είναι πολύ κατάλληλος χώρος να την εκφράζουμε ελεύθερα.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Μου έκανε εντύπωση που στο συγκεκριμένο θέμα δε βρέθηκε κανένας να πει ότι η γκομενά του είναι θεόμουνο.
Θα ήταν ενδιαφέρον να διαβάσουμε την επιχειρηματολογία του για το πως την έβγαλε, το πως περνάει μαζί της και για το αν ομορφια και εξυπναδα συμβαδίζουν σε κάποιο βαθμό.
Μπορεί να μην υπάρχει κανένας μέσα στο site με τέτοια γκόμενα ή το άλλο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι υπάρχει αλλά είναι υπεράνω για τέτοιες συζητήσεις.
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Μου έκανε εντύπωση που στο συγκεκριμένο θέμα δε βρέθηκε κανένας να πει ότι η γκομενά του είναι θεόμουνο.
Θα ήταν ενδιαφέρον να διαβάσουμε την επιχειρηματολογία του για το πως την έβγαλε, το πως περνάει μαζί της και για το αν ομορφια και εξυπναδα συμβαδίζουν σε κάποιο βαθμό.
Μπορεί να μην υπάρχει κανένας μέσα στο site με τέτοια γκόμενα ή το άλλο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι υπάρχει αλλά είναι υπεράνω για τέτοιες συζητήσεις.

Και η πρώην μου και η νυν μου είναι κούκλες. Από τις γυναίκες που τις κοιτάς σίγουρα στο δρόμο. Η 1η πολύ στυλάτη, με τουπέ, πολύ ωραίο ντύσιμο, η 2η πάλι πολύ προσεγμένο ντύσιμο, προστυχόφατσα, προστυχοβλέμα, προστυχογενικά...

ΔΕΝ πιστεύω ότι είναι θέμα "τεχνικής" (απλά γιατί είχα και γκόμενες ψιλοασχημούλες). Είναι και οι συγκυρίες... Πάντως παίζει πολύ και ο κύκλος γνωριμιών σου αλλά (ύστερα από κάποια ηλικία) και η εμπειρία...νομίζω
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ πάντως έχω βάλει σκοπό να βρω μια πολύ μουνάρα γκόμενα.Δε συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο.Αντιμετωπίζω μερικές δυσκολίες αλλά δε με πτοούν γιατί ένα είναι το σύνθημά μου ''Impossible is nothing''

Υ.Γ. Επίσης να προσθέσω ότι χτες βράδυ έκανα καμάκι μετά χυλόπιτας.Η χυλόπιτα σταρχίδια μου δε με ενοχλει, αυτό όμως που γίνετε κατά κόρον και με ενοχλει λίγο είναι ότι βγαίνουν 2 και 3 γυναίκες μόνες τους σε club και μόλις πας για γνωριμία κόβουν πέρα.
πεστα ρε φιλε,με τις μαλακισμενες πια,πως την εχουνε δει?εντελως ανεραστες?
βγαινουν εξω τρεις -τρεις ντυνονται προκλητικα και αμα πας να τις προσεγγισεις το παιζουνε κιολας καπως.και κυριως αυτες οι πουτανες οι  ελληνιδες που το μονο που ξερουν να κανουν ειναι να φορανε αυτα τα καυλωτικα κολαν με τα στρινγκακια τους να φαινονται χυμα και εμας τους αρσενικους καυλιαρηδες να μας τρελαινουν.αλλα ξερετε τι καταλαβα?
πολυ μουρη  και βιτρινα και απο ουσια τιποτα.ουτε να μιλησουν δεν ξερουνε τα ξεκωλα.
 

kaulitsa

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Γι' αυτό και η ουσία είναι να μπορείς να τους γαμήσεις βαθιααά εκτός απ' το κορμί τους και το μυαλό! ΚΟΛΛΗΣΑΝ... ;)


Δηλάδη εγώ πρέπει να νιώθω πολύ χαρούμενη που έχω βρει έναν άντρα να γαμάει καλά το μυαλό μου αλλά να μην αφήνει και τίποτα άλλο παραπονεμένο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom