Νέα

Μουνάρες με μαλάκες γκόμενους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 423
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Δηλάδη εγώ πρέπει να νιώθω πολύ χαρούμενη που έχω βρει έναν άντρα να γαμάει καλά το μυαλό μου αλλά να μην αφήνει και τίποτα άλλο παραπονεμένο?

Οχι απλά να νιώθεις χαρούμενη... αλλά να τον έχεις σαν ΒΑΣΙΛΙΑ αφού σε φροντίζει τόσο κα-υ-λά γενικά !!!

Y.Γ. Η υπογραφή σου είναι φοβερή !!!
 

kaulitsa

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί η φωτογραφία μου στο avatar δεν σου αρέσει;
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Δηλάδη εγώ πρέπει να νιώθω πολύ χαρούμενη που έχω βρει έναν άντρα να γαμάει καλά το μυαλό μου αλλά να μην αφήνει και τίποτα άλλο παραπονεμένο?

Και τυχερή, αλλά και αρκετά down to earth, γιατί είσαι εξαίρεση στον κανόνα....
Οι περισσότερες, και όταν βρεθεί κάποιος να αξίζει, ο οποίος να ασχολειται μαζί τους, του βγάζουν την ψυχή με παραξενιές , αντί να του ....πετάνε τα μάτια έξω από το συνεχές ξέσκισμα!
 

kaulitsa

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Δεν νομίζω να έχω τόσες πολλές παραξενιές? ε;;;;
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Γιατί η φωτογραφία μου στο avatar δεν σου αρέσει;

Αν όντως η φωτογραφία στο avatar είναι δική σου... είναι ΤΕΛΕΙΑ!
Κι επειδή έχω μια αδυναμία να μου γλύφουν κα-υ-λά την πούτσα κ να βγάζω φώτος... δεν έρχεσαι από το studio να συνδυάσουμε τα χόμπυ μας;
 

kaulitsa

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Αν όντως η φωτογραφία στο avatar είναι δική σου... είναι ΤΕΛΕΙΑ!
Κι επειδή έχω μια αδυναμία να μου γλύφουν κα-υ-λά την πούτσα κ να βγάζω φώτος... δεν έρχεσαι από το studio να συνδυάσουμε τα χόμπυ μας;

Μάλλον θα έρθεις εσύ από τα μέρη μου?.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Αν όντως η φωτογραφία στο avatar είναι δική σου... είναι ΤΕΛΕΙΑ!
Κι επειδή έχω μια αδυναμία να μου γλύφουν κα-υ-λά την πούτσα κ να βγάζω φώτος... δεν έρχεσαι από το studio να συνδυάσουμε τα χόμπυ μας;

Έχεις στούντιο Duracell; Για ρίχτα αγορίνα μου... :dancing:
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang: >:( >:( >:( >:( >:( >:( :'( :'( :'( :'( :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Που πήγα ο μαλάκας κι έχασα τέτοιο επεισόδιο;
Εεεεεϊ !!!!!!  Ψίτ !!!!    Κaulitsa......
Έχω κι εγώ λόξα με τη φωτογραφία, δεν έρχεσαι κι από μένα ;;;;; 0:) 0:) 0:) 0:) 0:) 0:) 0:)      :cussing: :cussing: :cussing: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy:

Γαμώτο ! τώρα θυμήθηκα :
Έπρεπε να πάρω το παιδί από το νήπιο...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaulitsa

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang: >:( >:( >:( >:( >:( >:( :'( :'( :'( :'( :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Που πήγα ο μαλάκας κι έχασα τέτοιο επεισόδιο;
Εεεεεϊ !!!!!!  Ψίτ !!!!    Κaulitsa......
Έχω κι εγώ λόξα με τη φωτογραφία, δεν έρχεσαι κι από μένα ;;;;; 0:) 0:) 0:) 0:) 0:) 0:) 0:)      :cussing: :cussing: :cussing: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy:

Γαμώτο ! τώρα θυμήθηκα :
Έπρεπε να πάρω το παιδί από το νήπιο...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

sorry Johnydmax αλλά θα μοιράσω χαρτάκια προτεραιότητας μόλις τελειώσω με το Duracell θα πάρεις και εσύ σειρά ....
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
παρεμπιπτοντος  ασχολουμαι με τη φωτογραφια 28 χρονια ??.  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom