Νέα

Μουνάρες με μαλάκες γκόμενους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 423
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
εισαι μικρος για να χεις απολυτες αποψεις παντως...

 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Δεν ξερω αν εχεις καποια τετοια εμπειρια απο καποια αδερφη-ξαδερφη-φιλη εγω παντως στον αδερφο μου δεν εχω πει ποτε τετοιες μλκιες..... ...ισα ισα γουσταρω που διαφερει απο τα 20χρονα της ηλικιας του απο επιλογη του και οχι επειδη καποιος του το υπεδειξε... .....

Οχι δεν έχω τέτοια εμπειρία, αλλά αν σκεφτείς πας μικρός ήμουν ένα μέταλλο με μακρυ μαλλί και μούσι, καταλαβαίνεις πως και να μου λεγε κανείς κάτι, δεν του έδινα και πολύ σημασία...!! :P  Απλά βλέπω πολλές κοπέλες όταν μιλάν σε άντρες, κυρίως μικρότερους ηλικιακά, να τους λένε αυτά τα πράγματα, τώρα αν εσυ κ η bite me διαφέρετε.. ίσως να είστε η εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα...!!! ;)
 
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
τι λες?
εγω μεχρι τα 21 παντως τρελαινομουνα για μεταλα μακρια μαλλια κ μουσια
ε τωρα μ αρεσουν κ οι αλλοι μην ειμαι κ ρατσιστρια χαχαχα

ισως φταιει το πολυτεχνειο οπου το 90% των αγοριων ετσι ειναι
 

Επισκέπτης
Λοιπον θελω να πω και γω κατι,ειμαι σχετικα μικρος 20χρ.και βλεπω οτι σ'αυτες τις ηλικιες ωραιες κοπελες κυκλοφορουν οχι με ΩΡΑΙΟΥΣ ΚΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥΣ αλλα με καποιους που να μπορουν να ελεγχουν γιατι καποιον ΑΡΡΕΝΩΠΟ BRUTAL ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ αλλα και ΩΡΑΙΟ δεν τον κουμανταρουν τον φοβουνται.Οσο μεγαλωνουν ομως και γινονται και αυτες ΓΥΝΑΙΚΕΣ πλησιαζουν και επιζητουν το ΑΡΣΕΝΙΚΟ και οχι τον τρεντοφλωρο και το demi αντρακι Ειναι γοητευτικο να εισαι ΑΝΤΡΑΣ με τις καυλες σου με τις πουτανες που πηδας με τ'αρχιδια σου και οχι με τις βολτες στα club στα village και στις αλλες θηλυπρεπειες.
+10
Σωστός ο παίκτης.
Πάντως μην τις αδικείς. Οταν είναι μικρές δεν ξέρουν να διακρίνουν ποιος πραγματικά μετράει και κάνουνε λάθη. Φυσιολογικό είναι αυτό. Αλλά είναι και ο τρόπος ζωής που μας έχουνε επιβάλλει που τις κάνει έτσι. Για σκέψου όμως και  πόσα πραγματικά αρσενικά υπάρχουνε και πως φέρονται κάτι άλλα δήθεν αρσενικά στις κοπέλες. Γιατι αρσενικό κατά την άποψη μου δεν είναι ο σφίχτης που την βγάζει όλη την μέρα στο γυμανστήριο αλλά αυτός που σέβεται πάνω απ' όλα την οποιαδήποτε γυναίκα τύχει να έχει κάποιο πάρε-δώσε.

Εντάξει οταν λέμε σέβεται δεν εννοούμε να κόψει και τα μπουρδέλα για πάρτη της 2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :P :P :P :P :2funny:
 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
τι λες?
εγω μεχρι τα 21 παντως τρελαινομου να για μεταλα μακρια μαλλια κ μουσια

Α, ναι ε?... Ε, τότε μαλακία... έπρεπε να είχαμε γνωριστεί παλαιότερα...!!  :P :grin:

Λοιπον θελω να πω και γω κατι,ειμαι σχετικα μικρος 20χρ.και βλεπω οτι σ'αυτες τις ηλικιες ωραιες κοπελες κυκλοφορουν οχι με ΩΡΑΙΟΥΣ ΚΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥΣ αλλα με καποιους που να μπορουν να ελεγχουν γιατι καποιον ΑΡΡΕΝΩΠΟ BRUTAL ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ αλλα και ΩΡΑΙΟ δεν τον κουμανταρου ν τον φοβουνται.Ο σο μεγαλωνουν ομως και γινονται και αυτες ΓΥΝΑΙΚΕΣ πλησιαζουν και επιζητουν το ΑΡΣΕΝΙΚΟ και οχι τον τρεντοφλωρο και το demi αντρακι Ειναι γοητευτικο να εισαι ΑΝΤΡΑΣ με τις καυλες σου με τις πουτανες που πηδας με τ'αρχιδια σου και οχι με τις βολτες στα club στα village και στις αλλες θηλυπρεπειε ς.

Κοίτα φίλε bill.. Και εγω στην ηλικία σου περίπου αυτά έλεγα, αλλά..
Πρώτον, σε αυτήν την ηλικία γενικότερα οι γυναίκες έχουν διαφορετικά γούστα απο οτι μεγαλώνοντας, δεύτερον είναι η γενιά η δική σου που θέλει τους άντρες να έχουν μια τέτοια εμφάνιση, κακώς για εμάς τους μεγαλύτερους, αλλά κάθε γενιά έχει τα δικά της.. Κ τρίτον εδώ κάπου μπερδεύεις τους άσχημους με τους φλώρους, trendy λάκηδες.. Κοίτα και εγω και οι περισσότεροι εδω πέρα δε πολυ γουστάρουμε τους trendyδες, αλλά άλλο αυτό και άλλο κάποιος που μπορεί να μην είναι πολύ όμορφος στο πρόσωπο ή να μην έχει πολύ καλογυμνασμένο σώμα, αλλά σαν χαρακτήρας να είναι άλανι, ξηγημένος.. Πιστεύω καταλαβαίνεις τη διαφορά..  ;)

 

Επισκέπτης
Πολύ ενδιαφέρον θέμα.
Παραθέτω το εξής πείραμα. Πείτε σε έναν γνωστό σας ( ή γνωστή σας ) ότι ένας φίλος / φίλη τον/την γουστάρει . Η πρώτη ερώτηση είναι ...ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ :...
Όλα τα άλλα έπονται . Είτε το θέλουμε είτε όχι η εμφάνιση παίζει τον πρώτο ρόλο και στον άντρα αλλά και στην γυναίκα .
Απο εκεί και πέρα οι γυναίκες έχουν πιο πρακτική οπτική και αναζητούν και άλλα ( οικονομική εξασφάλιση , κοινωνική άνοδο κτλ ) . Αντιθέτως οι άντρες αρκούνται σε μεγαλύτερο ποσοστό στην ικανοποίηση της κατάκτησης
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Πολύ ενδιαφέρον θέμα.
Παραθέτω το εξής πείραμα. Πείτε σε έναν γνωστό σας ( ή γνωστή σας ) ότι ένας φίλος / φίλη τον/την γουστάρει . Η πρώτη ερώτηση είναι ...ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ :...
Όλα τα άλλα έπονται . Είτε το θέλουμε είτε όχι η εμφάνιση παίζει τον πρώτο ρόλο και στον άντρα αλλά και στην γυναίκα .
Απο εκεί και πέρα οι γυναίκες έχουν πιο πρακτική οπτική και αναζητούν και άλλα ( οικονομική εξασφάλιση , κοινωνική άνοδο κτλ ) . Αντιθέτως οι άντρες αρκούνται σε μεγαλύτερο ποσοστό στην ικανοποίηση της κατάκτησης
Πολύ σωστός... Η εμφάνιση είναι το Α και το Ω για έναν άνδρα. Όπως και το μέγεθος . Κάτι μαλακίες του στυλ , "το μυαλό μετράει", ή "η τεχνική μετράει" είναι για γέλια. Και η πιο τρανή απόδειξη για το ότι μετράει η εμφάνιση είναι τα νέα κορίτσια. Στις ηλικίες τις μικρές που είναι αγνά και απονήρευτα επιλέγουν τον πιο ωραίο. Αργότερα όταν θα μεγαλώσουν , έχει ήδη μπει το πονηρό μέσα τους και επιλέγουν τον πιο λεφτά , δικαιολογώντας αυτήν την επιλογή με διάφορες προφάσεις , όπως τις προαναφερθείσες.
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
748
Like
6
Πόντοι
6
δεν ειναι τυχαιο πως σε καθε ακριβο αυτοκινητο ειναι μια ωραια γυναικα συνοδηγος και ενας  ''χαλιας'' κοιλαρας αλλα φραγγατος γερος . το προσεχα σε ενα ταξιδι μου στην εθνικη οδο , δεν περασε ακριβο αυτοκινητο με μπαζο  γκομενα μεσα , ολες ειχανεκτιμησει τα ''λεφτα'' αισθηματα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Aυτά όλα είναι μαλακίες και κοινωνικές συμβάσεις. Όλα ανάγονται στο ότι η σύγχρονη μαλακισμένη κοινωνία έχει θεοποιήσει το σεξ και όλα περιστρέφονται γύρω. Παλιότερα ο κάθε άντρας απλά γάμαγε όποια γυναίκα γούσταρε χωρίς πολλά πολλά. Από την αρχαιότητα και το μεσαίωνα και σε όλες τις κοινωνίες, όλους τους πολιτισμούς παντού και πάντοτε. Ο άντρας το γαμήσι το είχε δεδομένο και έτσι μπορούσε να ασχολείται άνετα με άλλα σοβαρότερα ζητήματα.

Σήμερα που η μαλακισμένη καπιταλιστική καταναλωτική κοινωνία είναι δήθεν, το σεξ και το πως θα ρίξει κάποιος τη ακριβοθώρητη δεσποσύνη, έχει αναχθεί σε μείζον ζήτημα της κοινωνίας. Για αυτό εφεθρέθηκαν μαλακίες του στυλ "ρομαντισμός, έρωτας" και τέτοιεςπ παπαριές και δε συμμαζέυεται. Με όλα τα καταναλωτικά πρότυπα και τα παρεπόμενα. Κι όμως. Αυτά όλα δεν είναι παρά άχρηστες και επιβλαβείς μαλκίες. Το σεξ δεν είναι τίποτα άλλο από την αποκομιδή ορμονικών υγρών που συσσωρεύονται. ʼντε και τεκνοποίηση. Αν κάποιος δεν έχει στο μυαλό του να διαιωνίσει το είδος, τότε μια απλή μαλακία ή η επίσκεψη στις πουτάνες είναι καλύτερη λύση από το να αναλώνεται σε έρωτες και μαλακίες και πως θα πείσει κάποιο θυληκό να του "κάτσει". Πολύ δε περισσότερο αν πρόκειται και για Ελληνίδα. Αυτές είναι πραγματικά πολύ νούμερα αλλά δεν είναι ανάγκη να ασχολείται κανείς με την πάρτη τους γιατί απότη στιγμή που στον πλανήτη υπάρχουν γύρω στα 4 000 000 000 θυληκά, είναι ανόητο να ασχολείται κανείς με 4 000 000 από αυτά μόνο και μόνο επειδή έτυχε να γεννηθούν στον πέριξ χώρο.

Το σεξ είναι μόνο κάτι ζωώδες, μια ανάγκη όπως το κατούρημα ή το χέσιμο. Τι το κάνουμε τόσο επιστήμη, δε μπορώ να καταλάβω. Και μπαίνουν στο τρυπάκι οι γυναίκες και οι σημερινές ελληνίδες να το κάνουν πιο πολύπλοκο ζήτημα από τη θεωρία της σχετικότητας και παρασέρνονται και μερικοί. Ας κυκλοφορούν με όποιον θέλουν. Καλά να περνάνε. Αγνόησέ τες. Εσύ έχεις τα μπουρδελάκια σου, έχεις τα cg και τα ct σου., έχεις ότι θέλεις να διαθέσεις το σπέρμα σου. Τι κάθεσαι τώρα και μπαίνεις στη διαδικασία τι κάνουν και πως σκέφτονται και γιατί επιλέγουν τον έναν και όχι τον άλλον κλπ. Τα πράγματα είναι απλά.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ρε παιδίά οι ωραίες γκόμενες μεχρί τα 24 - 25 κάνουν ότι τους γκαβλώσει, μετά όταν θέλουν κάτι άλλο  κοιτάνε και τα λεφτά συναισθήματα και τα πραγματικά συναισθήματα κλπ κλπ. Και αφού το πάρουν ανάλογα με το πόσο πουτάνες είναι πράττουν.
 

Επισκέπτης
Aυτά όλα είναι μαλακίες και κοινωνικές συμβάσεις. Όλα ανάγονται στο ότι η σύγχρονη μαλακισμένη κοινωνία έχει θεοποιήσει το σεξ και όλα περιστρέφονται γύρω. Παλιότερα ο κάθε άντρας απλά γάμαγε όποια γυναίκα γούσταρε χωρίς πολλά πολλά. Από την αρχαιότητα και το μεσαίωνα και σε όλες τις κοινωνίες, όλους τους πολιτισμούς παντού και πάντοτε. Ο άντρας το γαμήσι το είχε δεδομένο και έτσι μπορούσε να ασχολείται άνετα με άλλα σοβαρότερα ζητήματα.

Σήμερα που η μαλακισμένη καπιταλιστική καταναλωτική κοινωνία είναι δήθεν, το σεξ και το πως θα ρίξει κάποιος τη ακριβοθώρητη δεσποσύνη, έχει αναχθεί σε μείζον ζήτημα της κοινωνίας. Για αυτό εφεθρέθηκαν μαλακίες του στυλ "ρομαντισμός, έρωτας" και τέτοιεςπ παπαριές και δε συμμαζέυεται. Με όλα τα καταναλωτικά πρότυπα και τα παρεπόμενα. Κι όμως. Αυτά όλα δεν είναι παρά άχρηστες και επιβλαβείς μαλκίες. Το σεξ δεν είναι τίποτα άλλο από την αποκομιδή ορμονικών υγρών που συσσωρεύονται. ʼντε και τεκνοποίηση. Αν κάποιος δεν έχει στο μυαλό του να διαιωνίσει το είδος, τότε μια απλή μαλακία ή η επίσκεψη στις πουτάνες είναι καλύτερη λύση από το να αναλώνεται σε έρωτες και μαλακίες και πως θα πείσει κάποιο θυληκό να του "κάτσει". Πολύ δε περισσότερο αν πρόκειται και για Ελληνίδα. Αυτές είναι πραγματικά πολύ νούμερα αλλά δεν είναι ανάγκη να ασχολείται κανείς με την πάρτη τους γιατί απότη στιγμή που στον πλανήτη υπάρχουν γύρω στα 4 000 000 000 θυληκά, είναι ανόητο να ασχολείται κανείς με 4 000 000 από αυτά μόνο και μόνο επειδή έτυχε να γεννηθούν στον πέριξ χώρο.

Το σεξ είναι μόνο κάτι ζωώδες, μια ανάγκη όπως το κατούρημα ή το χέσιμο. Τι το κάνουμε τόσο επιστήμη, δε μπορώ να καταλάβω. Και μπαίνουν στο τρυπάκι οι γυναίκες και οι σημερινές ελληνίδες να το κάνουν πιο πολύπλοκο ζήτημα από τη θεωρία της σχετικότητας και παρασέρνονται και μερικοί. Ας κυκλοφορούν με όποιον θέλουν. Καλά να περνάνε. Αγνόησέ τες. Εσύ έχεις τα μπουρδελάκια σου, έχεις τα cg και τα ct σου., έχεις ότι θέλεις να διαθέσεις το σπέρμα σου. Τι κάθεσαι τώρα και μπαίνεις στη διαδικασία τι κάνουν και πως σκέφτονται και γιατί επιλέγουν τον έναν και όχι τον άλλον κλπ. Τα πράγματα είναι απλά.
skido εν μέρει έχεις δίκιο . Αν είμασταν στην Αφρική , στην εφηβεία θα έπρεπε να σκοτώσουμε ένα λιοντάρι προκειμένου να αποδείξουμε ότι είμαστε άντρες . Στην σύγχρονη κοινωνία πρέπει να γαμήσουμε και να βγάλουμε λεφτά . Δεν υπάρχει άλλο κριτίριο. Οι γυναίκες και ειδικά οι ωραίες αυτά τα δύο αναζητούν . Είναι στην φύση τους ο "καπιταλισμός" ή όπως θα έλεγε ο Δαρβίνος η "διαρκής αναζήτηση και εξασφάλιση πόρων" . Γιαυτό όλοι γνωρίζουμε ποιο είναι το αρχαιότερο επάγγελμα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Είναι στην φύση τους ο "καπιταλισμό ς" ή όπως θα έλεγε ο Δαρβίνος η "διαρκής αναζήτηση και εξασφάλιση πόρων" . Γιαυτό όλοι γνωρίζουμε ποιο είναι το αρχαιότερο επάγγελμα

Κάτσε ρε συ εγώ αυτό δε το καταλαβαίνω. Το σεξ όσο ανάγκη το έχει κάποιος άντρας τόσο το έχει και κάποια γυναίκα. Ο άντρας όταν παίρνει σεξ από τη γυναίκα πρέπει ως αντάλλαγμα να δίνει : σεξ. Τίποτα άλλο. Τι πορους και ασφάλεια και τρίχες κατσαρές. Τότε γιατί μας ζαλίζουν τα ούμπαλα περί ισότητας και ότι η γυναίκα τα έχει όλα μόνη της κλπ? Γιατί τότε συνάπτει σχέσεις θέλοντας ανταλλάγματα?

Βέβαια στις πουτάνες πληρώνουμε οπότε αυτοαναιρούμαι. Όχι. Πρώτον γιατό όπως έχει καταντήσει η κοινωνία εκεί είναι η πιο απλή λύση. Και πληρώνεις γιατί γλυτώνεις περιττό χρόνο και ενέργεια. Βέβαια και παλιά υπήρχαν πουτάνες και καλώς υπήρχαν. Έδιναν το "κάτι παραπάνω" και για αυτό πλήρωνες. Σήμερα πάντως η αγορά είναι πιο ευρεία κιόλας από παλιά. Παλιά δεν ήταν τόσο μεγάλη η προσφορά.

 

Επισκέπτης
Κάτσε ρε συ εγώ αυτό δε το καταλαβαίνω. Το σεξ όσο ανάγκη το έχει κάποιος άντρας τόσο το έχει και κάποια γυναίκα. Ο άντρας όταν παίρνει σεξ από τη γυναίκα πρέπει ως αντάλλαγμα να δίνει : σεξ. Τίποτα άλλο. Τι πορους και ασφάλεια και τρίχες κατσαρές. Τότε γιατί μας ζαλίζουν τα ούμπαλα περί ισότητας και ότι η γυναίκα τα έχει όλα μόνη της κλπ? Γιατί τότε συνάπτει σχέσεις θέλοντας ανταλλάγματα?

Βέβαια στις πουτάνες πληρώνουμε οπότε αυτοαναιρούμαι. Όχι. Πρώτον γιατό όπως έχει καταντήσει η κοινωνία εκεί είναι η πιο απλή λύση. Και πληρώνεις γιατί γλυτώνεις περιττό χρόνο και ενέργεια. Βέβαια και παλιά υπήρχαν πουτάνες και καλώς υπήρχαν. Έδιναν το "κάτι παραπάνω" και για αυτό πλήρωνες. Σήμερα πάντως η αγορά είναι πιο ευρεία κιόλας από παλιά. Παλιά δεν ήταν τόσο μεγάλη η προσφορά.
Skidoo τι να σου πω . Όσες έχω γνωρίσει ποτέ δεν αρκέστηκαν σε μια απλή σχέση που θα περνάγαμε και οι δυο καλά , ακόμα και όταν είχαμε ξεκινήσει μόνο με αυτή  τη προοπτική .
Η πουτάνα πάντα θέλει χρήματα . Η γκόμενα πάντα θέλει κάτι "σοβαρο" και ότι αυτό συνεπάγεται ( χρήμα , γάμος  κτλ ) , σε κάθε περίπτωση πρέπει κάτι να ανταλλάξεις ή να δώσεις .
Τις γυναίκες με τον ένα ή τον άλλο τρόπο πάντα τις πληρώνεις. Όσο αφορά την ισότητα .... αυτό είναι μόνο ένα επιχείρημα για να μας τα πρήζουν όπως εύστοχα ανέφερες.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ο skidoo το εχει πιασει το θεμα και του αφιερωνω το ΕΥΤΥΧΩΣ του Βασιλη Παπακωνσταντινου και το ΓΑΜΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ του Πανουση.Θελω να προσθεσω τα εξης ειδατε τι πολιτισμο απεδωσε η Αρχαια Ελλαδα των σοφιστων και των φιλοσοφων και ξερετε γιατι,γιατι οι αντρες ηταν σεξουαλικα πληρεις και χορτατοι(πορνεια,ιεροδουλεια,παλλακεια,παιδεραστια,γαμος)δεν βασανιζονταν σε καμια περιπτωση απο το ποσο θα τους φουσκωσει τα αρχιδια η καθε γκομενα δεν υπηρχε σεξουαλικο αγχος.Ο ρολος της γυναικας ηταν σαφης,μη ξεχναμε οτι οι αρχαιες εταιρες ειχαν σπουδαιο ρολο και για μενα τους αξιζε.
Τωρα με την προοδο του καπιταλισμου οπως πολυ σωστα ειπε ο skidoo χρειαστηκαν περισσοτερα εργατικα χερια μπηκαν και οι γυναικες στην παραγωγη απεκτησαν δικαιωματα εφευρεθηκαν οι ρομαντισμοι οι ερωτες και οι θηλυπρεπειες και αλλες μαλακιες,ΕΥΝΟΥΧΙΣΤΙΚΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ.......
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Τις γυναίκες με τον ένα ή τον άλλο τρόπο πάντα τις πληρώνεις.

Ε αφού είναι έτσι τότε γιατί να μη κοιτάξεις πως θα δόσεις τα λιγότερα και θα πάρεις τα περισσότερα? Και νομίζω πως δεν υπάρχει αντίρρηση πως στον αγοραίο έρωτα θα το κάνεις αυτό
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Μπορεί κάποιος να ορίσει τί θα πει καθαρόαιμο αρσενικό; Πρέπει να μάθω επειγόντως γιατι φοβάμαι μήπως είναι πουστόφλωρος/ τρεντίκουλας...

Ευχαριστώ!


P.S.: Ο ρομαντισμός, το φλερτ κτλ. υπήρξαν πολύ πριν την "προόδο του καπιταλισμού"...Το δε αρχέτυπο μουνοείλωτα είναι ο μεσαιωνικός ιππότης (άλλο καθαρόαιμο αρσενικό) ...
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
16
ορισμος καθαροαιμου για τις γυναικες:γκλετσος,σομμερ,ρουβας(πριν ξεκινησει τα τσιμπουκια!),ρεμος,κουρκουλος(ο συγχωρεμενος),κουρκουλοπουλο(ο υιος για ενα διαστημα),μερικοι απο fame story κ.α
οποιος θελει να συμπληρωσει απο τα Καθαροαιμα να ξερει οτι η λιστα ειναι μεγαλη!
Ολοι οι αλλοι κινουμεθα μεταξυ ανυπαρξιας μπροστα σαυτα τα ιερα τερατα-συμβολα!
Πολλη βαρβατιλα ρε παιδια!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Το δε αρχέτυπο μουνοείλωτα είναι ο μεσαιωνικός ιππότης (άλλο καθαρόαιμο αρσενικό) ...

Xαχα, αυτό είναι μύθος. Οι ιππότες ποτέ δεν ήταν μουνοείλωτες. Ειδικά αυτοί! ʼσε οι ρομαντισμοί και ο έρωτες είναι απλά φούμαρα. Όποιου του αρέσουν βέβαια δεν είμαι διατεθειμένος να του χαλάσω το χατήρι, αλλά να ξέρει κιόλας την πραγματικότητα  :cheesy:
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
16
Κατ εμε ενας Καθαροαιμος πρεπει να κανει σημερα οτι κανει ο P.Woodman στα castings,να σου πω εγω μετα απο που κλανουν τα μπαρμπουνια :badair: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom