Νέα

Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikmech
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 223
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zantarien

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
123
Like
43
Πόντοι
1
Οι Αρχαίοι Σπαρτιάτες θα σε συμβούλευαν λακωνικά.
Γάμα και μετάνιωνε!
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Τι νουμερο παπουτσια φορα η κυρια 48;
Σαν βατραχοπεδιλα φαινονται τα ποδια της.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.873
Κριτικές
6
Like
3.614
Πόντοι
736
Τι νουμερο παπουτσια φορα η κυρια 48;
Σαν βατραχοπεδιλα φαινονται τα ποδια της.
Μάλλον φαίνονται μεγαλύτερα λόγω οτι είναι πιό κοντά στην φωτογραφική / κινητό που έβγαλε την φώτο εγω υπολογίζω να είναι γύρω στο 40-41 το πολύ και 165-170 ύψος :P
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Η κυρία είναι γενν. 1972 έχει ύψος 1.70 m κιλά δεν την έχω μετρήσει αλλά είναι αρκετά fit αφού πηγαίνει γυμναστήριο ! Είναι πολύ διαβασμένη στην ιστορία κ.λπ. και κάνει διδακτορικό σε χαμηλό ρυθμό στο Α.Π.Θ. Δουλεύει στο δημόσιο ενώ έχει πήξει και στα ακριβά ιδιαίτερα των 20 € / ώρα σε κυκλώματα πλουσίων. Άρα μάλλον να γίνω προικοθύρας καλύτερα παρά μπήχτης δεν συμφωνείτε ;
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
ΩΠΑ προικοθήρας από το θήρα - κυνήγι sorry
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.873
Κριτικές
6
Like
3.614
Πόντοι
736
Η κυρία είναι γενν. 1972 έχει ύψος 1.70 m κιλά δεν την έχω μετρήσει αλλά είναι αρκετά fit αφού πηγαίνει γυμναστήριο ! Είναι πολύ διαβασμένη στην ιστορία κ.λπ. και κάνει διδακτορικό σε χαμηλό ρυθμό στο Α.Π.Θ. Δουλεύει στο δημόσιο ενώ έχει πήξει και στα ακριβά ιδιαίτερα των 20 € / ώρα σε κυκλώματα πλουσίων. Άρα μάλλον να γίνω προικοθύρας καλύτερα παρά μπήχτης δεν συμφωνείτε ;
Μέσα έπεσα στο ύψος , άμα βρήκα και το νούμερο στο παπούτσι ... μάλλον πρέπει να παίξω κανα τζόκερ :P
 

Hellenes

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
593
Like
135
Πόντοι
6
Η κυρία είναι γενν. 1972 έχει ύψος 1.70 m κιλά δεν την έχω μετρήσει αλλά είναι αρκετά fit αφού πηγαίνει γυμναστήριο ! Είναι πολύ διαβασμένη στην ιστορία κ.λπ. και κάνει διδακτορικό σε χαμηλό ρυθμό στο Α.Π.Θ. Δουλεύει στο δημόσιο ενώ έχει πήξει και στα ακριβά ιδιαίτερα των 20 € / ώρα σε κυκλώματα πλουσίων. Άρα μάλλον να γίνω προικοθύρας καλύτερα παρά μπήχτης δεν συμφωνείτε ;


Το σωστο ειναι να πηδηξεις και να την εχεις να κανει μαθηματα στο γιο σου free
Η πιο σωστη συναλλαγη
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου άνευ τέκνων. Τι να κάνω ; 45 χρονών φιλόλογος μια χαρά φάτσα σώμα φωτό επισυνάπτεται. Το πέσιμο γίνεται κυρίως facebookiιακά και μια φορά που με πέτυχε να τρώω έξω, κάθησε μαζί μου, την κέρασα και ακύρωσε το επόμενο ιδιαίτερό της. Φυσικά μου έδωσε και το κινητό της. Hints for the record (52 είμαι εγώ χωρισμένος με παιδιά που μένουν με την πρώην)
απαγορευεται τυπε να κανεις γιατι ηταν πρωην του φιλου σου.
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Λαέ του μπου πολύ δύσκολη η κυρία στην προδέγγιση, υπερπολυάσχολη κσι λίγο ψυχρή ητοι 777 % ελλεηνίδα
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
ξεροχυνω με την ποιότητα του θρετ... :headbaning1: :headbaning1:
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Γελάω μόνος μου στο φανάρι ...............
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Λαέ του μπου πολύ δύσκολη η κυρία στην προδέγγιση, υπερπολυάσχολη κσι λίγο ψυχρή ητοι 777 % ελλεηνίδα
την μια μας λες στην πεφτει αυτή και τωρα μας λες ψυχρη,

κλασσικη ελληνιδα με τον σταθερο της χαρακτηρα.

λαβε ως κοπλιμαν ότι σου ειπε και πηγαινε παρακατω, ας κανει αυτή κινησεις αν θελει.
 

diablosaki

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
138
Like
475
Πόντοι
21
Κάποτε είχαμε όλοι μας έναν άγραφο κώδικα ηθικής, ανάμεσα στους φίλους μας. Γυναίκα φίλου μας, έστω και πρώην, όσο όμορφη, καυλιάρα ή πουτάνα και να ήταν, έπαυε να αποτελούσε στόχο για την παρέα, ακόμα και την ευρύτερη παρέα, ως δείγμα αλληλεγγύης στον φίλο μας. Στην εποχή του ''ίσωμα όλα'' που ζούμε, ασχολούμαστε με τέτοια αμαρτήματα και πασχίζουμε να βρούμε αφορμές να κάνουμε την παπαριά.
Γαμημένη χώρα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τι λες ρε?
ποτε γινοταν αυτά που λες?
τωρα φλωρεψαν και πουστοποιηθηκαν οι ελληνες με αυτά που τρωνε και γιατι οι πολύ αντρες χαντακωθηκαν πατωνντας γκαζι.
σαν φοιτητες περιμεναν ποτε θα μεινει μονη της η συμφοιτητρια που ειχε ξεπεταξει άλλες 2 σχεσεες με συμφοιτητες να της την πεσουν και οι υπολοιποι. την δεκαετια του 1990...
τωρα αν δεν κανουν οι γυναικες πρωτη κινηση τα παιδια κοιμούνται.
για τον μεσο ορο μιλαω παντα.
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Η κυρία είναι γενν. 1972  και κάνει διδακτορικό σε χαμηλό ρυθμό στο Α.Π.Θ. Δουλεύει στο δημόσιο ενώ έχει πήξει και στα ακριβά ιδιαίτερα
Νεοτατη η κυρια.Βγαζει και μαυρα,το υπουργειο παιδειας σιγουρα θα το γνωριζει.
Οσο για το διδακτορικο αρκετες λενε οτι κανουν,
οταν ομως τους ρωτησεις τον τιτλο του αιφνιδιαστικα ξαφνιαζονται, γιατι απλα δεν τον ξερουν.
 

Hellenes

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
593
Like
135
Πόντοι
6
τι λες ρε?
ποτε γινοταν αυτά που λες?
τωρα φλωρεψαν και πουστοποιηθηκαν οι ελληνες με αυτά που τρωνε και γιατι οι πολύ αντρες χαντακωθηκαν πατωνντας γκαζι.
σαν φοιτητες περιμεναν ποτε θα μεινει μονη της η συμφοιτητρια που ειχε ξεπεταξει άλλες 2 σχεσεες με συμφοιτητες να της την πεσουν και οι υπολοιποι. την δεκαετια του 1990...
τωρα αν δεν κανουν οι γυναικες πρωτη κινηση τα παιδια κοιμούνται.
για τον μεσο ορο μιλαω παντα.


Φιλος υπαρχει ενας νομος που εχει ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ

Οσες περισσοτερες χυλοπιτες τρωει καποιος τοσο πιο ΛΟΖΕΡ ειναι
Πρεπει να καταλαβαινει καποιος την γλωσσα του σωματος και να τις αποφευγει
Επιπλεον επειδη οι ρολοι αλλαξαν και εχουμε ισοτητα , δεν υπαρχουν κυνηγοι ουτε θυματα
Ας κανει την κινηση αυτος που ειναι πιο σιγουρος
Αφηστε τα ηλιθια τρυπακια των μουνοδουλων και υστερικων φεμινιστριων του cosmopolitan που τα θελουν ολα δικα τους
Μαθετε να γραφετε τις γκομενες στα ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΑΣ ειδαλλως θα σας πατησουν στο κεφαλι
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.396
Κριτικές
13
Like
1.989
Πόντοι
3.425
μας τα έπρηξε ο φιλος με την κυρία....

γάμα την μωρέ να τελειώνουμε...μη σε πει και μαλάκα στο τέλος


οσον αφορά την φιλία, εκείνος θα γάμαγε την δική σου πρώην?

 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.217
Κριτικές
14
Like
4.522
Πόντοι
3.715
πάρτη στο σπίτι σου, συνεννοήσου με άλλους 2 κολλητούς (αν δεν έχεις κολλητούς διάλεξε από εδώ μέσα), που θα μπουν στις ντουλάπες. Την ετοιμάζεις και σκάνε κι οι κολλητοί. Θα το χαρεί πολύ η κοπελιά κι η ντροπή θα μοιραστεί.
Βγάλτε φωτογραφίες και στείλτε στο φίλο σου για να τα ξαναβρει μαζί της και να κάνουν άλλα 8 παιδιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom