Νέα

Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikmech
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 223
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Είμαι στο τσακ να την βρίσω και να την ρίξω άκυρο !!
Προφασίζεται ότι είναι υπερπολυάσχολη - τα ίδια μου έχει κάνει και η δικηγορίνα αδερφή μου χρόνια πριν !!
Τότε θα κλαφτεί στο πρώην άντρα της / κολλητή της ???
Το έχω κάνει στο παρελθόν και αντί να γ....... με έβρισαν !!!
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.773
Like
137
Πόντοι
16
Είμαι στο τσακ να την βρίσω και να την ρίξω άκυρο !!
Προφασίζεται ότι είναι υπερπολυάσχολη - τα ίδια μου έχει κάνει και η δικηγορίνα αδερφή μου χρόνια πριν !!
Τότε θα κλαφτεί στο πρώην άντρα της / κολλητή της ???
Το έχω κάνει στο παρελθόν και αντί να γ....... με έβρισαν !!!

Ρε τρολλαρά, τελικά σου την πέφτει η τύπισσα ή τα έχεις κάνει σαλάτα στο μυαλό σου και φαντάζεσαι διάφορα ;;

:2funny: :2funny: :2funny: :S :S :S
 

Hellenes

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
593
Like
135
Πόντοι
6
Ο Πικερ εχει φτιαξει τρελη σχολη απο οτι φαινεται  :orchestra:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.384
Κριτικές
35
Like
5.078
Πόντοι
2.266
Λαέ του μπου πολύ δύσκολη η κυρία στην προδέγγιση, υπερπολυάσχολη κσι λίγο ψυχρή ητοι 777 % ελλεηνίδα
Tυπε στην τελικη μηπως δεν στην πεφτει και νομιζεις εσυ οτι στην πεφτει επειδη οντος θες να σου την πεσει?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.384
Κριτικές
35
Like
5.078
Πόντοι
2.266
Ρε τρολλαρά, τελικά σου την πέφτει η τύπισσα ή τα έχεις κάνει σαλάτα στο μυαλό σου και φαντάζεσαι διάφορα ;;

:2funny: :2funny: :2funny: :S :S :S
Μαλλων τυπε ο τυπος εχει πλασει ιστοριες με το μυαλο του και θα φαει ακυρο στο τελος
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.101
Κριτικές
128
Like
22.473
Πόντοι
28.900
Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου άνευ τέκνων. Τι να κάνω ; 45 χρονών φιλόλογος μια χαρά φάτσα σώμα φωτό επισυνάπτεται. Το πέσιμο γίνεται κυρίως facebookiιακά και μια φορά που με πέτυχε να τρώω έξω, κάθησε μαζί μου, την κέρασα και ακύρωσε το επόμενο ιδιαίτερό της. Φυσικά μου έδωσε και το κινητό της. Hints for the record (52 είμαι εγώ χωρισμένος με παιδιά που μένουν με την πρώην)


Δεν πηδάμε ποτέ γυναίκα φίλου,έστω και αν έχουν χωρίσει.
Ή φιλία προηγείται από ένα πήδημα.
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Λαε του bou το ραντεβου έκλεισε για Πεμπτη σκάστε τώρα όλοι νέα στην νυχτερινή βάρδια εάν δεν με έχει βάλει από κάτω και με ...................
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.384
Κριτικές
35
Like
5.078
Πόντοι
2.266
Λαε του bou το ραντεβου έκλεισε για Πεμπτη σκάστε τώρα όλοι νέα στην νυχτερινή βάρδια εάν δεν με έχει βάλει από κάτω και με ...................
Eλπιζω μη πεις παλι τυπε οτι σε εριξε ακυρο γιατι εκει μας δουλευεις κανονικοτατα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω βρισκω λογικοτατη την ιστορια γιατι ακριβως δειχνει το παραλογο της ελληνιδας.
αν ηταν καμμια νορμαλ γαλλιδα θα την αμφισβητουσα.

καλη επιτυχια νικμεχ.

εδώ που φτασατε

σου δινω πιθανότητες νικης 40%

δηλαδή 400% πανω από τον διεθνη μεσο ορο που είναι το 10%
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Πήδα την να τελειώνουμε ρε παιχταρά μου!! Τι κάθεσαι και αναλώνεσαι εδώ μέσα!!  :jerking:
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Τρεις λεξεις: ΞΕΣΚΙΣΕ ΤΗΝ ΑΜΕΣΑ
και τεσσερις συμπληρωματικες(ΦΙΛΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ)
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Η ιστορία είναι αληθινή : Πρόκειται για ελλεηνίδα 1000 %. Με πρόφαση το σχολείο και τα συνεχή ιδιαίτερα είναι πολύ δύσκολο να της μιλήσεις !
 

Nikos256

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε λες οτι εισαι 52 και δεν ξέρεις οτι σχεδόν ολες οι γυναίκες οταν χωρίζουν,ακόμα και αν δεν το δείχνουν, θελουν να εκδικηθούν τον πρωην.
Το πρωτο που θα κανουν ειναι να πηδηχτουν στην ψυχρα με τον κοντινοτερο φιλο, γνωστο η συγγενη του πρωην και το πιο βαρυ να τα φτιαξουν με τον καλυτερο φιλο αν ειναι δυνατον.

Προσεχε γιατι κινδυνευεις για ενα κρεββατι να γινεις ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ  στα ματια του φιλου σου, μην παιζεις το παιγνιδι της, αντρες και γυναικες γεματος ο κοσμος και μην νομιζεις οτι θα πας μαζι της στα κρυφά, θα φροντισει αυτη να μαθευτει.

Ειναι μια μαλακισμενη γιατι δεν επρεπε να την πεφτει σε σενα.

Βεβαια αν εισαστε και οι δυο με βαρια καψουρα, εκει δεν μπορω να πω τπτ.
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.873
Πόντοι
1.336
Πες το στον φίλο σου, κλίσε hotel, πήγαινε μαζί της και πες του φίλου να έρθει σε κανένα τέταρτο στο δωμάτιο, εν το μεταξύ της λες ότι γουστάρεις παρτούζα, χωρίς να πεις με ποιόν…… :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Σνουκερ

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.728
Like
4
Πόντοι
16
Δωσε της το μουνι στο χερι, διακριτικα!!!
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Δεν θα έκανα ποτέ κάτι με την γκομενα κάποιου φίλου μου. Έχει τυχει να την πέφτει και σε μένα κάποια και το τρέναρα πολυ διακριτικά για να μην φανει τιποτα. Μετά τα ξαναβρηκαν και τωρα πινουμε τα ποτά μας ολοι μαζι αναίμακτα.

Σωστός τύπε...  :respect:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom