Νέα

Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikmech
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 223
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
λαθος ο τυπος,
σωστος θα ηταν αν δεν το τρεναρε και πηδουσε άλλη μια γκομενα.
κανενας δεν μπορουσε να το κατηγορησει για τιποτα.
δεν είναι ανηθικο να πηδας την πρωην φιλου σου.
ανηθικο είναι να πηδας την νυν φιλου σου και να τον κερατωνεις.
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Φιλε λες οτι εισαι 52 και δεν ξέρεις οτι σχεδόν ολες οι γυναίκες οταν χωρίζουν,ακόμα και αν δεν το δείχνουν, θελουν να εκδικηθούν τον πρωην.
Το πρωτο που θα κανουν ειναι να πηδηχτουν στην ψυχρα με τον κοντινοτερο φιλο, γνωστο η συγγενη του πρωην και το πιο βαρυ να τα φτιαξουν με τον καλυτερο φιλο αν ειναι δυνατον.

Προσεχε γιατι κινδυνευεις για ενα κρεββατι να γινεις ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ  στα ματια του φιλου σου, μην παιζεις το παιγνιδι της, αντρες και γυναικες γεματος ο κοσμος και μην νομιζεις οτι θα πας μαζι της στα κρυφά, θα φροντισει αυτη να μαθευτει.

Ειναι μια μαλακισμενη γιατι δεν επρεπε να την πεφτει σε σενα.

Βεβαια αν εισαστε και οι δυο με βαρια καψουρα, εκει δεν μπορω να πω τπτ.
Δεν χώρισε τώρα - έχει δυό χρόνια. Συναντηθήκαμε τυχαία πριν ένα εξάμηνο. Από τότε μιλάμε - σχολιάζουμε μόνον στο fb ! Πρόσφατα μίλησα με την κολλητή και κουμπάρα του αποτυχημένου γάμου της - επίσης φιλόλογο - για θέμα του φροντιστηρίου του μεγάλου μου γιού αλλά κόλωσα να την ρωτήσω !!! Συνεπώς μόνον λιγούρη δεν μπορεί να με θεωρήσει παρά μάλλον αδιάφορο !
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.937
Κριτικές
8
Like
1.750
Πόντοι
216
Ρε τρολλαρά, τελικά σου την πέφτει η τύπισσα ή τα έχεις κάνει σαλάτα στο μυαλό σου και φαντάζεσαι διάφορα ;;

:2funny: :2funny: :2funny: :S :S :S

Ο μονος που εχει καταλαβει τι παιζει με την ιστορια ... οι αλλοι δινουν συμβουλες στον μπαρμπα που ρωταει λες και ειναι 15 χρονων σε αγνωστους σε ενα ανωνυμο φορουμ :jerking:

 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Η ιστορία είναι αληθινή : Πρόκειται για ελλεηνίδα 1000 %. Με πρόφαση το σχολείο και τα συνεχή ιδιαίτερα είναι πολύ δύσκολο να της μιλήσεις !

E κλείστην για ιδιαίτερο και πήδα την.
Η κυρία θέλει 20αράκι :)

ΥΓ Αν θες δίωρο θα δώσεις 40
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Update προς τον λαό του bou : Έγινε απογευματινό meeting για καφέ 3ωρης διάρκειας ! Η παρέα της κυρίας είναι πολύ ενδιαφέρουσα, είναι τρομερά διαβασμένη, ψαγμένη, πνευματώδης κ.λπ., γκόμενος δεν υπάρχει, το μ.... της προφανώς βράζει στα 47 της, αλλά για να φας γλυκό θέλει πολύ, πολύ κόπο που αναρωτιέμαι εάν αξίζει και σε τι είδους μπλέξιμο θα οδηγήσει !
Πιστεύω ότι όλα αυτά είναι ατόφια χαρακτηριστικά κλασσικότατης ελλεηνίδας της ανώτερης μορφωτικής κλάσης.
Να κάνω και μια παρένθεση : Το meeting έγινε στο cafe που ανήκει στην τέως γκόμενα άλλου κολλητού μου άλλης παρέας για τον βίο και πολιτεία της οποίας θα ενημερωθείτε σε άλλα επεισόδια (Όταν η «δικιά μου κυρία» πήγε τουαλέτα κελάιδισε η γκαρσόνα ΑΦΟΎ ΤΗΝ ΙΝΤΡΙΓΚΆΡΙΣΑ !!!)
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Αν στα 47 της κοντα στα 50 δηλαδη, δεν εχει βαλει μυαλο και το παιζει μπεμπεκα παρθενοπη τι να πει κανεις. Στην εμμηνοπαυση βρισκεται, τι περιμενει, να της το φαει το σκουλικι; Γκρηκ ριαλιτυ  
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
3
Like
1.666
Πόντοι
216
Update προς τον λαό του bou : Έγινε απογευματινό meeting για καφέ 3ωρης διάρκειας ! Η παρέα της κυρίας είναι πολύ ενδιαφέρουσα, είναι τρομερά διαβασμένη, ψαγμένη, πνευματώδης κ.λπ., γκόμενος δεν υπάρχει, το μ.... της προφανώς βράζει στα 47 της, αλλά για να φας γλυκό θέλει πολύ, πολύ κόπο που αναρωτιέμαι εάν αξίζει και σε τι είδους μπλέξιμο θα οδηγήσει !
Πιστεύω ότι όλα αυτά είναι ατόφια χαρακτηριστικά κλασσικότατης ελλεηνίδας της ανώτερης μορφωτικής κλάσης.
Να κάνω και μια παρένθεση : Το meeting έγινε στο cafe που ανήκει στην τέως γκόμενα άλλου κολλητού μου άλλης παρέας για τον βίο και πολιτεία της οποίας θα ενημερωθείτε σε άλλα επεισόδια (Όταν η «δικιά μου κυρία» πήγε τουαλέτα κελάιδισε η γκαρσόνα ΑΦΟΎ ΤΗΝ ΙΝΤΡΙΓΚΆΡΙΣΑ !!!)

όταν μενεις με το πουλι στο χερι, εχεις τον χρονο να φανταζεσαι διαφορα, και να κανεις σεναρια...ολοι το χουμε παθει μαν, μην μασας, θα το ξεπεράσεις....
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Το meeting έγινε στο cafe που ανήκει στην τέως γκόμενα άλλου κολλητού μου άλλης παρέας για τον βίο και πολιτεία της οποίας θα ενημερωθείτε σε άλλα επεισόδια (Όταν η «δικιά μου κυρία» πήγε τουαλέτα κελάιδισε η γκαρσόνα ΑΦΟΎ ΤΗΝ ΙΝΤΡΙΓΚΆΡΙΣΑ !!!)

Γιατί νομίζεις ότι μας νοιάζει τύπε?  :think:

 

Επισκέπτης
Update προς τον λαό του bou : Έγινε απογευματινό meeting για καφέ 3ωρης διάρκειας ! Η παρέα της κυρίας είναι πολύ ενδιαφέρουσα, είναι τρομερά διαβασμένη, ψαγμένη, πνευματώδης κ.λπ., γκόμενος δεν υπάρχει, το μ.... της προφανώς βράζει στα 47 της, αλλά για να φας γλυκό θέλει πολύ, πολύ κόπο που αναρωτιέμαι εάν αξίζει και σε τι είδους μπλέξιμο θα οδηγήσει !
Πιστεύω ότι όλα αυτά είναι ατόφια χαρακτηριστικά κλασσικότατης ελλεηνίδας της ανώτερης μορφωτικής κλάσης.
Να κάνω και μια παρένθεση : Το meeting έγινε στο cafe που ανήκει στην τέως γκόμενα άλλου κολλητού μου άλλης παρέας για τον βίο και πολιτεία της οποίας θα ενημερωθείτε σε άλλα επεισόδια (Όταν η «δικιά μου κυρία» πήγε τουαλέτα κελάιδισε η γκαρσόνα ΑΦΟΎ ΤΗΝ ΙΝΤΡΙΓΚΆΡΙΣΑ !!!)

Μπορεί να κάνω και λάθος , αλλά ίσως να ελπίζει σε μονιμότητα .
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.974
Πόντοι
5.006
Update προς τον λαό του bou : Έγινε απογευματινό meeting για καφέ 3ωρης διάρκειας ! Η παρέα της κυρίας είναι πολύ ενδιαφέρουσα, είναι τρομερά διαβασμένη, ψαγμένη, πνευματώδης κ.λπ., γκόμενος δεν υπάρχει, το μ.... της προφανώς βράζει στα 47 της, αλλά για να φας γλυκό θέλει πολύ, πολύ κόπο που αναρωτιέμαι εάν αξίζει και σε τι είδους μπλέξιμο θα οδηγήσει !
Πιστεύω ότι όλα αυτά είναι ατόφια χαρακτηριστικά κλασσικότατης ελλεηνίδας της ανώτερης μορφωτικής κλάσης.
Να κάνω και μια παρένθεση : Το meeting έγινε στο cafe που ανήκει στην τέως γκόμενα άλλου κολλητού μου άλλης παρέας για τον βίο και πολιτεία της οποίας θα ενημερωθείτε σε άλλα επεισόδια (Όταν η «δικιά μου κυρία» πήγε τουαλέτα κελάιδισε η γκαρσόνα ΑΦΟΎ ΤΗΝ ΙΝΤΡΙΓΚΆΡΙΣΑ !!!)
Ωραια ανατροπη στο σεναριο τυπε με την προσθηκη της νεας γκομενας - ιδιοκτητριας..πανω που ειχε κανει κοιλια τπ εργο...
 

Hellenes

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
593
Like
135
Πόντοι
6
Δεν μαθαινεις το νομο του δασκαλου ΠΙΚΕΡ

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ, ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΥΠΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΣΤΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΜΑΣ ΖΗΤΗΘΕΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΡΕΣ, ΖΗΤΩ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.212
Like
34.752
Πόντοι
9.931
Δεν μαθαινεις το νομο του δασκαλου ΠΙΚΕΡ

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ, ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΥΠΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΣΤΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΜΑΣ ΖΗΤΗΘΕΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΡΕΣ, ΖΗΤΩ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!

Τύπε πρέπει να τυπωθεί σε μπλουζάκια και να πωλείται μέσω του e-shop του bourdela :grin:
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.773
Like
137
Πόντοι
16
Update προς τον λαό του bou : Έγινε απογευματινό meeting για καφέ 3ωρης διάρκειας ! Η παρέα της κυρίας είναι πολύ ενδιαφέρουσα, είναι τρομερά διαβασμένη, ψαγμένη, πνευματώδης κ.λπ., γκόμενος δεν υπάρχει, το μ.... της προφανώς βράζει στα 47 της, αλλά για να φας γλυκό θέλει πολύ, πολύ κόπο που αναρωτιέμαι εάν αξίζει και σε τι είδους μπλέξιμο θα οδηγήσει !
Πιστεύω ότι όλα αυτά είναι ατόφια χαρακτηριστικά κλασσικότατης ελλεηνίδας της ανώτερης μορφωτικής κλάσης.
Να κάνω και μια παρένθεση : Το meeting έγινε στο cafe που ανήκει στην τέως γκόμενα άλλου κολλητού μου άλλης παρέας για τον βίο και πολιτεία της οποίας θα ενημερωθείτε σε άλλα επεισόδια (Όταν η «δικιά μου κυρία» πήγε τουαλέτα κελάιδισε η γκαρσόνα ΑΦΟΎ ΤΗΝ ΙΝΤΡΙΓΚΆΡΙΣΑ !!!)

Στ'αρχίδια μας.
 

Λάχης

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου άνευ τέκνων. Τι να κάνω ; 45 χρονών φιλόλογος μια χαρά φάτσα σώμα φωτό επισυνάπτεται. Το πέσιμο γίνεται κυρίως facebookiιακά και μια φορά που με πέτυχε να τρώω έξω, κάθησε μαζί μου, την κέρασα και ακύρωσε το επόμενο ιδιαίτερό της. Φυσικά μου έδωσε και το κινητό της. Hints for the record (52 είμαι εγώ χωρισμένος με παιδιά που μένουν με την πρώην)

καλή πουτάνα και αυτή, φιλία πάνω απ'όλα, εγώ αν ήταν καλός φίλος δεν θα κανα τίποτα μάλιστα θα την έκανα ρόμπα λεγοντας τα στον φίλο μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom