Νέα

Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikmech
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 223
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.384
Κριτικές
35
Like
5.080
Πόντοι
2.266
Να το ξεκαθαρισω πριν ή μετά το μοιραίο ?? Το μετά μου φσίνεται πολύ πούστικο επιεικώς !!!
Ειτε πριν ειτε μετα στ αρχιδια σου δεν εχεις να χασεις κατι η θα μεινεις με την ορεξη η θα την εχεις να τη γαμας για καποιο καιρο αλλα απορω τη το συζητας δεν εχεις και πολλες επαφες πλεον με τον τυπο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τι ψυχολογικα και ηθικα διληματα εχεις ρε φιλε.
σε γουσταρει, γαμα την.
αν ηταν παντρεμενη με φιλο σου να μας τα λεγες.
τωρα ελευθερη είναι.
δηλαδή αμα παει και γαμηθει με 10 αραπηδες είναι δικαίωμα της και ο πρωην δεν εχει λογο και τωρα αν γαμηθει μαζι σου εχεις τυψεις???? ελεος. το ότι δεν την εχεις ηδη γαμησει σε ριχνει. δικαιολογημένα θα σε πει μαλακα αν δεν την γαμας.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τζεηγκατσμπι ξαναριξε τα μηπως και ταρακουνηθεί ο κοιμισης.
απλα κανε το πιο συντομο να γινει σύνθημα.
πχ.

εχουν γινει οι μισοι ελληνες κοτες και κωλωνουν να γαμησουν με χαζες δικαιολογιες. υστερα αν για γαμησι οι ελληνιδες πανε με γυφτους και αλβανους σας πειραζει?
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
τζεηγκατσμπι ξαναριξε τα μηπως και ταρακουνηθεί ο κοιμισης.
απλα κανε το πιο συντομο να γινει σύνθημα.
πχ.

εχουν γινει οι μισοι ελληνες κοτες και κωλωνουν να γαμησουν με χαζες δικαιολογιες. υστερα αν για γαμησι οι ελληνιδες πανε με γυφτους και αλβανους σας πειραζει?

είμαστε μία συντηρητική κοινωνία όπου μετράνε πολύ τα θέματα τιμής, αξιοπρέπειας, κλπ.

Τιμάω τον φίλο μου και δεν γαμάω την πρωην του, γι' αυτό βγάζω τα μάτια μου στα μπουρδέλα και είμαι σούπερ γαμιάς.

Ενώ η ελλεεινίδα που δεν κάθεται γιατί κι αυτή είναι προιόν της ίδιας κοινωνίας που ενοχοποιεί το σεξ είναι απλά ελλεεινίδα και να πα να γαμηθεί.

Βγάλε ακρη σε αυτό τον ποταμό υποκρισίας.

(Οι 8 στους δέκα που γράψαν πιο πάνω είπαν να μην την πηδήξει, ένας έγραψε να την στήσει παγίδα και να την ξεφτιλίσει  :jerking:, γάμησε τα, μισογυνισμός κάργα).
 

Επισκέπτης
είμαστε μία συντηρητική κοινωνία όπου μετράνε πολύ τα θέματα τιμής, αξιοπρέπειας, κλπ.

Τιμάω τον φίλο μου και δεν γαμάω την πρωην του, γι' αυτό βγάζω τα μάτια μου στα μπουρδέλα και είμαι σούπερ γαμιάς.

Ενώ η ελλεεινίδα που δεν κάθεται γιατί κι αυτή είναι προιόν της ίδιας κοινωνίας που ενοχοποιεί το σεξ είναι απλά ελλεεινίδα και να πα να γαμηθεί.

Βγάλε ακρη σε αυτό τον ποταμό υποκρισίας.

(Οι 8 στους δέκα που γράψαν πιο πάνω είπαν να μην την πηδήξει, ένας έγραψε να την στήσει παγίδα και να την ξεφτιλίσει  :jerking:, γάμησε τα, μισογυνισμός κάργα).

Δεν είναι υποκρισία , φίλε , είναι Τουρκο-κοινωνία , αλλιώς θα υπήρχαν και ΕΠΙΣΗΜΑ μπουρδέλα για Ελληνίδες , να κρατιούνται σε φόρμα , να μαθαίνουν κόλπα στο κρεβάτι !

Ή και για τα 2 φύλα επαγγελματίες του sex, ή είμαστε Τουρκο-κοινωνία κατά των Ελληνίδων !

Και τώρα που έγραψα για πληρωμένο σεξ , θα με κάνετε ban ;

Υ.Γ.
Όποτε με κάνετε
ban , ενημερώστε με
αν είναι μόνιμο
ή για πόσο καιρό ,
γιατί δεν το ξέρω
καλά το σάιτ !
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Αναφερόμενος σε όσους έχουν πειότιποτέ δεν πρέπει να γαμάμε γυναίκες νυν ή πρώην φίλων μας έχω να δηλώσω : Στην παρέα μου 35+ χρόνων ο κουμπάρος που με πάντρεψε με έκραζε για χρόνια γιατί δεν γάμισα την κουμπάρα που βάφτισε τον μικρό μου γιο αφού έχει πάρει όλους της παρέας !!
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
972
Κριτικές
39
Like
2.619
Πόντοι
8.345
Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου άνευ τέκνων. Τι να κάνω ; 45 χρονών φιλόλογος μια χαρά φάτσα σώμα φωτό επισυνάπτεται. Το πέσιμο γίνεται κυρίως facebookiιακά και μια φορά που με πέτυχε να τρώω έξω, κάθησε μαζί μου, την κέρασα και ακύρωσε το επόμενο ιδιαίτερό της. Φυσικά μου έδωσε και το κινητό της. Hints for the record (52 είμαι εγώ χωρισμένος με παιδιά που μένουν με την πρώην)
ξεπατωσε την αμεσα!
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.260
Like
815
Πόντοι
96
Μη την πηδάς, μέχρι να σου τύχει και εσένα κάποιος φίλος σου να ξεκωλιάζει κάποια πρώην σου και τότε να καταλάβεις από μόνος σου πόσο μαλάκας είσαι που πίστευες τόσο πολύ στη φιλία, μπας και βάλεις μυαλό.
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
Ακου τωρα να δεις πως εχει το σεναριο...
Αν την πηδηξεις τελειωσε η φιλια με τον τυπακο
Και ο λογος δεν ειναι οτι του γαμας την πρωην αλλα το οτι στο μυαλο του θα παει κατευθειαν το οτι "εγω τοσο καιρο τον εβαζα σπιτι μου και αυτος κοιταζε να μου γαμησει τη γυναικα"
Αν δε την πηδηξεις θα σε πει αυτη μαλακα οπως κλασσικα κανουν ολα τα σαυροειδη που σε γουσταρουν και δε τους κανεις τη χαρη
Τουτεστιν επεσες σε δικοπο μαχαιρι.
Εγω προσωπικα δε θα τη γαμουσα γιατι οπως ειπαν και οι προλαλησαντες φιλους δε βρισκεις ευκολα (μιλαμε για φιλους και οχι γνωστους) ενω γκομενες βρισκεις αβερτα...


ΥΓ: κεφτηκες το σεναριο ο φιλος σου να διαβαζει εδω και να αναγνωρισει τη γυναικα του απο τη φωτο που εβαλες???
Και δε θα γαμησεις και θα βγεις στη σεντρα οταν θα παει και θα της πει "μωρη καριολα την πεφτεις στο φιλο μου" κι αυτη θα σε βγαλει μαλακα και ψευτη
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Εγω προσωπικα δε θα τη γαμουσα γιατι οπως ειπαν και οι προλαλησαντες φιλους δε βρισκεις ευκολα (μιλαμε για φιλους και οχι γνωστους) ενω γκομενες βρισκεις αβερτα...

Οι πιο πολλοί εδώ δεν βρίσκουμε γκόμενα (και μάλιστα αβέρτα - βλέπε διπλανά νήματα τι τρέχει με εελεεινίδες - τι γίνεται με Κίεβο)

Όλοι γυρνάνε από Βρότσλαβ, Κίεβο, Μανίλα, Μπανγκόκ, Σουαζιλάνδη για να γαμήσουν.

Άρα πάρτο αλλιώς.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.036
Like
198
Πόντοι
66
Εγώ γενικοτερα χαίρομαι με το κακό των φίλων μου οπως αυτοι χαίρονται με το κακο το δικό μου. Μέσα μου τους έχω γραμμένους σταρχιδια μου.

Εγώ θα προχωρούσα.
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Δεν πας με γκόμενα φίλου. Ούτε πρωην, ούτε νυν.
Αν δεν είναι φίλος τη ξεσκίζεις.
Απαράβατος κανόνας μεταξύ φίλων.
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.260
Like
815
Πόντοι
96
Εγώ γενικοτερα χαίρομαι με το κακό των φίλων μου οπως αυτοι χαίρονται με το κακο το δικό μου. Μέσα μου τους έχω γραμμένους σταρχιδια μου.

Εγώ θα προχωρούσα.

ΜΕΓΑΛΗ αλήθεια.

Ξέσκισέ την την ΠΟΥΤΑΝΑ πριν προλάβει ο φίλος σου και ξεσκίσει μία δική σου.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.384
Κριτικές
35
Like
5.080
Πόντοι
2.266
Αναφερόμενος σε όσους έχουν πειότιποτέ δεν πρέπει να γαμάμε γυναίκες νυν ή πρώην φίλων μας έχω να δηλώσω : Στην παρέα μου 35+ χρόνων ο κουμπάρος που με πάντρεψε με έκραζε για χρόνια γιατί δεν γάμισα την κουμπάρα που βάφτισε τον μικρό μου γιο αφού έχει πάρει όλους της παρέας !!
Χαμενη υποθεση εισαι τυπε δε σωζεσε με τιποτα
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.260
Like
24.192
Πόντοι
6.056
Εγώ γενικοτερα χαίρομαι με το κακό των φίλων μου οπως αυτοι χαίρονται με το κακο το δικό μου. Μέσα μου τους έχω γραμμένους σταρχιδια μου.

Εγώ θα προχωρούσα.
ετσι...
μεγαλη αληθεια
στα παπαρια μας οι φιλοι
και τις μανες τους γαμαμε αν μπορουμε
:headbang2:


 
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Εγώ γενικοτερα χαίρομαι με το κακό των φίλων μου οπως αυτοι χαίρονται με το κακο το δικό μου. Μέσα μου τους έχω γραμμένους σταρχιδια μου.

Εγώ θα προχωρούσα.
Εισαι γενικα χαιρεκακος δηλαδη; Και τι κερδιζεις; Λεμε τωρα. Εκτος του οτι προφανως ετσι τη βρισκεις. Αλλα οχι και φιλων σου. Αφου εσυ ο ιδιος λες οτι χαιρεσαι με το κακο τους, τι φιλοι ειναι; Δεν ειναι.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.036
Like
198
Πόντοι
66
Εισαι γενικα χαιρεκακος δηλαδη; Και τι κερδιζεις; Λεμε τωρα. Εκτος του οτι προφανως ετσι τη βρισκεις. Αλλα οχι και φιλων σου. Αφου εσυ ο ιδιος λες οτι χαιρεσαι με το κακο τους, τι φιλοι ειναι; Δεν ειναι.
Αν δεν ήταν φίλοι μου δεν θα χαιρομουν με το κακο τους.

Αν πχ χάσεις εσύ το σπίτι σου, δεν θα μου κάνει ούτε κρύο ούτε ζέστη διότι δεν σε ξέρω.

Αν το χάσει ομως ο κολλητός μου φίλος, τότε θα χαρώ μέσα μου.

Αυτό που λέω είναι παγκόσμιος νόμος διοτι  ισχύει  για όλους,
ασχετως εάν δεν το παραδέχονται.

Γενικα, η έννοια της φιλιας είναι εξαιρετικά υπερτιμημένη από την αρχαιότητα έως σήμερα. Υπερεκτίμηση στα πλαίσια μιας γενικότερα υποκριτικής και δηθεν κοινωνίας.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.384
Κριτικές
35
Like
5.080
Πόντοι
2.266
Αν δεν ήταν φίλοι μου δεν θα χαιρομουν με το κακο τους.

Αν πχ χάσεις εσύ το σπίτι σου, δεν θα μου κάνει ούτε κρύο ούτε ζέστη διότι δεν σε ξέρω.

Αν το χάσει ομως ο κολλητός μου φίλος, τότε θα χαρώ μέσα μου.

Αυτό που λέω είναι παγκόσμιος νόμος διοτι  ισχύει  για όλους,
ασχετως εάν δεν το παραδέχονται.

Γενικα, η έννοια της φιλιας είναι εξαιρετικά υπερτιμημένη από την αρχαιότητα έως σήμερα. Υπερεκτίμηση στα πλαίσια μιας γενικότερα υποκριτικής και δηθεν κοινωνίας.
Τυπε η τρολαρεις η εισαι ενας παααααααααρα πολλη κακος ανθρωπος που ουτε να σε φτυσουν δεν αξιζεις η εχεις προβλημα και πρεπει να πας να το κοιταξεις ενα απο τα 3 ειναι σιγουρα ποιος ο λογος και το κερδος σου η του καθενος με το να χαρεις με το να χασει ο κολητος σου το σπιτι του?
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Αν δεν ήταν φίλοι μου δεν θα χαιρομουν με το κακο τους.

Αν πχ χάσεις εσύ το σπίτι σου, δεν θα μου κάνει ούτε κρύο ούτε ζέστη διότι δεν σε ξέρω.

Αν το χάσει ομως ο κολλητός μου φίλος, τότε θα χαρώ μέσα μου.

Αυτό που λέω είναι παγκόσμιος νόμος διοτι  ισχύει  για όλους,
ασχετως εάν δεν το παραδέχονται.

Γενικα, η έννοια της φιλιας είναι εξαιρετικά υπερτιμημένη από την αρχαιότητα έως σήμερα. Υπερεκτίμηση στα πλαίσια μιας γενικότερα υποκριτικής και δηθεν κοινωνίας.
Εγω γενικοτερα δε χαιρομαι με το κακο του αλλου, γι αυτο ισως να μη καταλαβαινω. Για καποιον που δε χωνευω, ναι, θα χαιρομουν. Αλλα για φιλους; Αυτο οντως δε το εννοω, οσες αναλυσεις και αν ακουσω. Απλως πες οτι δεν ειναι φιλοι, αυτο ναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom