Νέα

Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikmech
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 223
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δηλώνω ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ότι στην πέφτει για να τη σπάσει στο φίλο σου. Με λίγα λόγια είσαι εργαλείο εκδίκησης γι αυτήν. Γουστάρεις να γαμίσεις με την προυπόθεση αυτή; Θα νιώθεις άνετα; ή θα μουτζώνεις τον ίδιο σου τον εαυτό; Ακόμα κι αν συζητήσεις με το φίλο σου και σου πει ότι δεν τον νοιάζει, πιθανώς να λέει ψέματα για να κάνει τον άνετο. Οι άνθρωποι είναι όντα συναισθηματικά κι όχι λογικά, ρώτα οποιονδήποτε πετυχημένο πωλητή. Θα σε συμβούλευα να μην το συνεχίσεις, θα βγεις χαμένος μακροπρόθεσμα
Μπροκολε εγω θα σε συμβούλευα να κλείσεις μέσα σου το ΛΙΛΑ για να νοιώσεις το μεγαλείο του φουτουρισμού!
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.202
Like
1.736
Πόντοι
216
γιατι ρε παιδες χαλαει η φιλια αν γαμησει την πρωην του αλλου?
αν ηταν νυν ναι τωρα τι ζορι τραβατε?
από που κι ως που?
τις πρωην τις δικες σας σας πεφτει λογος ή θα πικραθείτε αν πανε με καποιον φιλο σας?
απο την στιγμη που την χωριζεις στις αρχιδαρες σου τι θα κανει αυτη.
ΔΕΝ ειναι πλεον γυναικα σου οπως και εσυ ΔΕΝ εισαι πλεον αντρας της και μπορεις να πας με οποια σου κανει κεφι ακομη και φιλη της.

Ναι ρε τύπε αυτό ισχύει αν την χωρίσεις εσύ. Αν σε χωρίσει αυτή όμως και μετά πάει με τον φίλο σου θα σε τσούξει! Εκεί αν ο φίλος έχει λίγο συνείδηση και δεν είναι καραγκιόζης θα σου πει πόσο πουτσοχαρούμπα είναι η πρώην σου και θα σε ρωτήσει τουλάχιστον αν νιώθεις άνετα να της τον ακουμπήσει.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.817
Πόντοι
24.596
Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου άνευ τέκνων. Τι να κάνω ; 45 χρονών φιλόλογος μια χαρά φάτσα σώμα φωτό επισυνάπτεται. Το πέσιμο γίνεται κυρίως facebookiιακά και μια φορά που με πέτυχε να τρώω έξω, κάθησε μαζί μου, την κέρασα και ακύρωσε το επόμενο ιδιαίτερό της. Φυσικά μου έδωσε και το κινητό της. Hints for the record (52 είμαι εγώ χωρισμένος με παιδιά που μένουν με την πρώην)
τυπε οση ωρα μιλαμε την γλενταει ο γυμναστης του σχολειου :-
μεζε εχουν παρει και ολοι οι μαθητες γυμνασιου-λυκειου :-
τα αποφαγια θα φας :S :S :S
 

Συνημμένα

  • t.jpg
    t.jpg
    33,4 KB · Εμφανίσεις: 15

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
ΠΟΤΕ μέ γυναίκα φίλου (νύν ή τέως), είναι κανόνας.
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Ε ξεκαθαρισε το μαζι της ρε τυπε να δεις τη θελει και αν θελει σχεση γαμους και ιστοριες και εσυ δε θες ξεκαθαρισε το απο την αρχη και κοψτο δεν εισαι παιδακι
Να το ξεκαθαρισω πριν ή μετά το μοιραίο ?? Το μετά μου φσίνεται πολύ πούστικο επιεικώς !!!
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Εξάλου μπορώ να προφασιστώ θέμα να συζητήσουμε όπως το φροντιστηριακό μέλλον των παιδιών μου / 20 € / ώρα έκθεση παίρνει η παλιοπ....
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.202
Like
1.736
Πόντοι
216
Τύπε η 45άρα είναι κλασσική βρωμοΕλλεηνίδα που θέλει να πατήσει στο σιγουράκι τον φίλο του πρώην της που τον ΞΕΡΕΙ τι κουμάσι είναι για να εξασφαλιστεί. Αν βγάζεις και φράγκα, αυτή σου λέει εδώ είμαστε. Δεν υπολογίζει τίποτα μπροστά στη σιγουριά και βέβαια δε ξέρει τι σημαίνει ηθική. Ψήστην καλά και όταν την φτάσεις στο κρεβάτι, κάνε ένα τηλ στον πρώην και ξεφτιλίστε την...μη τη γαμήσετε εννοείται, απλά φτύστε τη στη μάπα και φύγετε. Αυτή θα το θυμάται το χουνέρι μια ζωή ενώ εσείς θα σκάτε τα μπυρόνια σας στο κωλόμπαρο!
 

Hellenes

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
593
Like
135
Πόντοι
6
Εξάλου μπορώ να προφασιστώ θέμα να συζητήσουμε όπως το φροντιστηριακό μέλλον των παιδιών μου / 20 € / ώρα έκθεση παίρνει η παλιοπ....


Αν η ιστορια σου ειναι αληθινη και οχι fake


Αν την πιασεις γκομενα φανταζομαι οτι θα ειναι free τα μαθηματα στο γιο σου
Οποτε με ενα σπαρο δυο τριγωνια
Δουναι λαβειν
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου άνευ τέκνων. Τι να κάνω ; 45 χρονών φιλόλογος μια χαρά φάτσα σώμα φωτό επισυνάπτεται. Το πέσιμο γίνεται κυρίως facebookiιακά και μια φορά που με πέτυχε να τρώω έξω, κάθησε μαζί μου, την κέρασα και ακύρωσε το επόμενο ιδιαίτερό της. Φυσικά μου έδωσε και το κινητό της. Hints for the record (52 είμαι εγώ χωρισμένος με παιδιά που μένουν με την πρώην)

3feeeb9e19e91da873b74f465725d243--snake-from-jungle-book-jungle-costume.jpg
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Δεν θα έκανα ποτέ κάτι με την γκομενα κάποιου φίλου μου. Έχει τυχει να την πέφτει και σε μένα κάποια και το τρέναρα πολυ διακριτικά για να μην φανει τιποτα. Μετά τα ξαναβρηκαν και τωρα πινουμε τα ποτά μας ολοι μαζι[

ουζακια, ουζακια;  :orchestra: :orchestra:
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
αλλος ειναι ο ειδικος φιδολογος αλλα δεν βλεπω να σκαει μυτη ...

τυπε με εχει αφησει στο ποστο του γιατι εχει πεσει πολυ δουλεια τελευταια, δεν τους προλαβαινουμε :S :S :S :S
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Αν η ιστορια σου ειναι αληθινη και οχι fake


Αν την πιασεις γκομενα φανταζομαι οτι θα ειναι free τα μαθηματα στο γιο σου
Οποτε με ενα σπαρο δυο τριγωνια
Δουναι λαβειν
Η ιστορία είναι απολύτως αληθινή ! Το θέμα μαθήματα στον γιο μου είναι άλλο : Θα μπαίνει στο σπίτι της πρώην μου η γυναίκα που ...... ΘΑ ΜΠΛΕΞΩ ΧΟΝΤΡΑ
Anyway λαέ του μπου η απόφασή μου είναι ειλημμένη : Επίθεση συγκρατημένα και βλέπουμε ....
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Είμαστε μία συντηρητική πατριαρχική κοινωνία χέστηδων ανδρών που κολώνουν να γαμήσουν και την άτεκνη ΠΡΩΗΝ φίλου τους. Σκέψου να είχε και παιδιά ή να ήταν και ΝΥΝ.

Μετά φταίνε οι ελλεεινίδες.

Τύπε γραφτό αλλη μια, δεν το εμπεδωσαμε
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.245
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
16
όρμα, αυτός την άφησε,
φίλους βρίσκεις κι άλλους,
αυτή στο μέλλον μπορεί να μην σε θέλει

Τύπε έχεις την λογική του χρόνια αγάμητου. Βουρ να γαμήσουμε και από δω παν κι άλλοι.

Δεν είσαι σωστός, και μου φαίνεται τσιγγουνέυεσαι και το 10άκι....
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Λίγοι έχουν πιάσει το point εδψ μέσα : Άλλο χωρισμενοι ανευ τέκνων και αλλο με. Ε Ν Τ ΕΛ Ω Σ.  Τ Ε,Λ,Ε Ι Ω Σ
 
OP
OP
N

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Επίσης έχω αδερφή και δεν πήδηξα ποτέ φίλη της. Αντίθετα μια κοπέλα που έδτασαέχρι αρραβψνα έγινε μετά από διαβολική σύμπτωση φίλη της αδερδής μου.....
 

Επισκέπτης
Ενδεχομένως να είσαι ο πρώτος στη σειρά και να σκοπεύει να "δοκιμάσει" όλους τους φίλους του πρώην.

Ενδεχομένως, να μην μπλέξει με άλλους φίλους, μόνο με σένα, γιατί νομίζει ότι είσαι μονογαμικός και εμπνέεται.

Οπωσδήποτε, αφού μετά το χωρισμό ασχολείται με σένα, σε σκεφτόταν στο κρεβάτι της από πρίν !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom