Νέα

Μου πάσσαραν 16χρονη σε έναν γάμο στην Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 198
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
  Τωρα μιλάς με το κάτω κεφάλι.

Να παντρευτώ γιατί;  Για να μου αρχίσει η καριόλα θέλω εκείνο, θέλω το άλλο, λεφτά έχουμε, τι θα τα κάνεις ρε τσιφούτη;

Και μετά για να χωρίσεις.... για ρωτα έναν δικηγόρο πόσα θέλει η καριόλα... Τα μισά θα θέλει.

Εφτυσα αίμα να φτιάξω αυτά που έχω φτιάξει. Δεν θα βάλω και συνεταιρο να μου πάρει τα μισά μετά τον γάμο. Ούτε μαζί τα φτιάξαμε τα φράγκα.


Μακριάααααα..... Πουτανίτσες κι άγιος ο Θεός!
ποιος λεει να παντρευτεισ ρε φιλε  :think: τσιμπα γκομενες απο τα προξενια σου λεμε.Εκτος αν 45 χρονων φτιαγμενος φοβασαι οτι θα σε τυλιξει το 20χρονο! τοτε καλυτερα πουτανες μονο  :fuck1:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Κι ομως του την πασαραν. Αν διαβασετε προσεκτικα την ιστορια φαινεται ξεκαθαρα. Και σιγουρα ειναι φαινομενο της εποχης. Ειμαι σιγουρος, γιατι παρομοια περιπτωση ετυχε και σε μενα πριν καμια βδομαδα.

σε σενα τι λιμπιστικαν ρε τυπε? οτι σου λειπουν 99 δραχμες για να συμπληρωσεις κατοσταρικο?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
erinal, έχει γούστο να ήσουν και στο γάμο τότε :2funny:

A propos τους κολιούς τους έφτιαξες;

Πάντως μου κάνει εντύπωση οτι κάποιοι αμφισβήτησαν το περιστατικό και νομίζουν οτι κάνω πλάκα ή το παίζω ο δυσκολοικανοποίητοις γαμιάς ή τέτοια αστεία. Το κοριτσάκι ήταν μια χαρά, σαν τα κρύα τα νερά, θα μπορούσε άνετα, αν κρίνουμε από τις ενδυματολογικές του ανάγκες να κάνει καριέρα στο αντικείμενο του σάιτ και το θέμα δεν είναι αυτό.

Ήθελα να θέσω το πως οι γονείς επι΄λέγουν την "εύκολη" επιλογή για τα παιδιά τους αντί να τα αφήσουν να ψηθούν μόνα τους. Λίγοι το πιάσαν αυτό.

Στο γαμο δεν ημουν, και οι κολιοι να ταν κιαλλοι, αλλα δεν νομιζω οτι οι γονεις επιλεγουν την ευκολη επιλογη, επιλεγουν ομως αυτο που θεωρουν καλο για το παιδι τους. και αυτο που θεωρουν καλο ειναι ενα καλο γαμο και παιδια. τι το περιεργο;
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
τα μισα απο αυτα που κανατε μαζι κατα την διαρκεια του γαμου οχι τα μισα που ειχες πριν.. χαλαρωσε. Κατα τα λοιπα δεν ειναι ολοι για γαμους οποτε το δεχομαι αυτο που λες δεν χρειαζεται ειδικα αν εισαι καχυποπτος να μπεις σε διαδικασιες που δεν γουσταρεις.


 Αυτά ακριβώς σιχαίνομαι... Όπως το είπες... Τα αλισβερίσια. Πόσα είχε ο μαλάκας πριν τον παντρευτώ; Πόσα έχει τώρα; Κάνε την αφαίρεση και διαίρεσε διά δύο. Πόσα βγαίνουν; ΠΟΣΑ; χα χα χα χα  Στην υγεία του κορόιδου!

 Όχι ρε φίλε... ΟΧΙ! ... ενα ΟΧΙ  μεγάλο σαν του Μεταξά στους Ιταλούς!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγω εκει η τυπισσα που του ειπε.... "Αχ κουραστικα δεν ειναι με το τρενο?"

εγω θα της ελεγα ενα... "Εξαρταται. Αν έχεις καλη παρέα δεν θα το ελεγα..."

και εκει μπορεις να της προτεινεις να ερθει μαζι σου. Βεβαια αυτο προυποθετει να έχει καπου να μεινει αν δεν δεχθει να την φιλοξενησεις επειδη θα φοβηθει οτι μπορει να της την πέσεις.  

Νταξει μιλαμε και για ενα μωρο 16 χρονων απο την αλλη...... μαλακιες θα φαω κραξιμο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δηλαδη καθεσαι και ΜΙΛΑΣ για ενα μωρο 16 χρονων ?????????????

40 χρονων γαιδαρος?

ελεος.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Πες τις 2 μαγικες λεξεις: προγαμιαιο συμβολαιο.  Βοηθαει και σε περιπτωσεις που η αλλη ξυνεται για γαμους και συ θες να γινεις Λουης

δεν εχει ισχυ στην ελλαδα. κανονισε να κανεις τον πονηρο και μετα να χλαις.
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
όχι boldemort, καλά τα λες, περιγράφεις ένα ωραίο θρασύ έξυπνο πνευματώδες χώσιμο και της βγαίνεις και από πάνω στην υπεροψία της για τα "αργά" τραίνα. απλώς το όλο σκηνικό όμως ήταν για άλλα και δεν ήθελα να ασχοληθώ.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εγω εκει η τυπισσα που του ειπε.... "Αχ κουραστικα δεν ειναι με το τρενο?"

εγω θα της ελεγα ενα... "Εξαρταται. Αν έχεις καλη παρέα δεν θα το ελεγα..."

και εκει μπορεις να της προτεινεις να ερθει μαζι σου. Βεβαια αυτο προυποθετει να έχει καπου να μεινει αν δεν δεχθει να την φιλοξενησεις επειδη θα φοβηθει οτι μπορει να της την πέσεις.  

Νταξει μιλαμε και για ενα μωρο 16 χρονων απο την αλλη...... μαλακιες θα φαω κραξιμο

εσυ τυπε κανεις συνειρμους ξουραφι και το πιθανοτερο να ελεγες κατι οπως εδω
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δηλαδη καθεσαι και ΜΙΛΑΣ για ενα μωρο 16 χρονων ?????????????

40 χρονων γαιδαρος?

ελεος.  :2funny: :2funny: :2funny:

ρε μπολ και συ διαβασε τι λεει ο ανθρωπος.. λεει οτι του εκανε εντυπωση το περιστατικο και να πουμε καμμια γνωμη αν αυτο ειναι γενικο φαινομενο λογω κρισης, αν οι γονεις εφτασαν στο σημειο να λενε ας ξεφορτωθουμε την κορη με ενα καλο γαμο μπας και μας γηροκομισει κιολας κτλ.

 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Εγω εκει η τυπισσα που του ειπε.... "Αχ κουραστικα δεν ειναι με το τρενο?"

εγω θα της ελεγα ενα... "Εξαρταται. Αν έχεις καλη παρέα δεν θα το ελεγα..."

και εκει μπορεις να της προτεινεις να ερθει μαζι σου. Βεβαια αυτο προυποθετει να έχει καπου να μεινει αν δεν δεχθει να την φιλοξενησεις επειδη θα φοβηθει οτι μπορει να της την πέσεις.  

Νταξει μιλαμε και για ενα μωρο 16 χρονων απο την αλλη...... μαλακιες θα φαω κραξιμο

εσύ κολητήρι πρέπει να παραμιλάς στον έξω κόσμο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ρε μπολ και συ διαβασε τι λεει ο ανθρωπος.. λεει οτι του εκανε εντυπωση το περιστατικο και να πουμε καμμια γνωμη αν αυτο ειναι γενικο φαινομενο λογω κρισης, αν οι γονεις εφτασαν στο σημειο να λενε ας ξεφορτωθουμε την κορη με ενα καλο γαμο μπας και μας γηροκομισει κιολας κτλ.

Κοιτα δεν μπαινω σε διαδικασιες τωρα να συζητησω μαλακιες  :P
καλυτερα να γραφουμε ουσιωδη πραγματα αλλιως χανουμε το χρονο μας με μαλακιες...
εγω του εδωσα εναν τροπο για την επομενη. Αυτη παει τωρα....

Εγω τα χω κανει αυτα και πιάνουν πάντα. Δινουν παντοτε αποτελεσμα. Γιατι παιρνεις μια απαντηση
και μετα ξερεις αν θα πρεπει να κινηθεις ή οχι.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Διαβαζονταs το , δεν το βρισκω "πασαρισμα"  μια φορα.....Μαλλον εισαι λιγακι υπερβολικοs
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
τυπε του θρεντ, μην εισαι τοσο δυσκοιλιος. αν θεωρεισαι λουκουμακι λαχειο θαπρεπε να το απολαμβανεις και οχι να προβληματιζεσαι. τι να πουνε δηλαδη αυτοι που τους βλεπουν οι αλλοι σα τροχαιο ατυχημα? μιρλα οι χηρες μιρλα και οι ζωντοχηρες, νισαφι.
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
erinal: "δεν νομιζω οτι οι γονεις επιλεγουν την ευκολη επιλογη, επιλεγουν ομως αυτο που θεωρουν καλο για το παιδι τους. και αυτο που θεωρουν καλο ειναι ενα καλο γαμο και παιδια. τι το περιεργο;"

Να υποθέσω οτι λατρεύεις τις ταινίες της Φίνος Φιλμ δεκαετίας 60;

Σε συγχωρώ γιατί είσαι ψαροφάγος.

Και το τεκμήριο 50% στην αξίωση συμμετοχής στα αποκτήματα είναι ΜΑΧΗΤΟ, νομίζω, για τους λάτρεις των νομικών εδώ μέσα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
 Αυτά ακριβώς σιχαίνομαι... Όπως το είπες... Τα αλισβερίσια. Πόσα είχε ο μαλάκας πριν τον παντρευτώ; Πόσα έχει τώρα; Κάνε την αφαίρεση και διαίρεσε διά δύο. Πόσα βγαίνουν; ΠΟΣΑ; χα χα χα χα  Στην υγεία του κορόιδου!

 Όχι ρε φίλε... ΟΧΙ! ... ενα ΟΧΙ  μεγάλο σαν του Μεταξά στους Ιταλούς!
τυπε ολοι οσοι εχουν αυτην την νοοτροπια,με το που θα βρεθει καποια να τους ανοιξει τα ποδια,εκτος μπουρδελων παντα,τρεχουν να την παντρευτουν.αποδεδειγμενο.γεματο το σαιτ απο τυπους σαν και σε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom