Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
είχα να πάω καιρό στο σωληνουργείο ταύτο(αρχαική δωρική της ζάκρου)!!!!!!δεν αναμενόταν να ενθουσιαστώ με τους ωμηγυρές μου(αυτό λέγεται ανατρεπτική δωρίζουσα λακωνική εξ ού και το "ωμή" αντί του ορθού "ομυ"),όπερ και εγένετο!κόσμο όχι πάρα πολύ για σάββατο,οι κλασσικές παρουσίες(αλίνα,τζούλια,αλεξάνδρα ή αλλιώς λόλίτες),το σόβιετ λόμπι(ελένα μιλένα κλπ..),το ρουμανικό καντόνι(τζαστίν κλπ..),το βαλτικό(έμιλυ κλπ..),το πρώην πρινσεσιακό(βλ.σοφία,αννα κλπ..)αλλά είχαμε 2 τεράστιες ελλείψεις!!!την σαμάνθα την γερμανίδα ΤΟ ΤΟΥΜΠΑΝΟ και την καύλα βέβαια την νατάσσα!κατα τα άλλα ψιλοβαρετά,φραπεδολαγνικά κλασσικά με τα αφραπούχα τεμάχια να μας τσιμπολογάνε την τσαπού στο σκότος του ημίφωτος ωσάν οι πέρδικες χτυπούν τα ραδίκια αμα δεν βρούν ομελέτα μπουρδέτο σπίτι από τη μαμά.Συνολική γνώμη είναι οτι θα παμε πάλι του χρόνου....Α!και πουστε(γκεουλαική απυθμένου βάθους κορινθιακή διάλεκτος εξ αρχαίουζας μπακαλιακής)????? ο πριβές(οποιος ξαναπεί "το πριβέ" θα θεωρείται μαλακίσκος για μενα)στα 55,55 γιούρια λόγω υπαπαντής!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
είχα να πάω καιρό στο σωληνουργείο ταύτο(αρχαική δωρική της ζάκρου)!!!!!!δεν αναμενόταν να ενθουσιαστώ με τους ωμηγυρές μου(αυτό λέγεται ανατρεπτική δωρίζουσα λακωνική εξ ού και το "ωμή" αντί του ορθού "ομυ"),όπερ και εγένετο!κόσμο όχι πάρα πολύ για σάββατο,οι κλασσικές παρουσίες(αλίνα,τζούλια,αλεξάνδρα ή αλλιώς λόλίτες),το σόβιετ λόμπι(ελένα μιλένα κλπ..),το ρουμανικό καντόνι(τζαστίν κλπ..),το βαλτικό(έμιλυ κλπ..),το πρώην πρινσεσιακό(βλ.σοφία,αννα κλπ..)αλλά είχαμε 2 τεράστιες ελλείψεις!!!την σαμάνθα την γερμανίδα ΤΟ ΤΟΥΜΠΑΝΟ και την καύλα βέβαια την νατάσσα!κατα τα άλλα ψιλοβαρετά,φραπεδολαγνικά κλασσικά με τα αφραπούχα τεμάχια να μας τσιμπολογάνε την τσαπού στο σκότος του ημίφωτος ωσάν οι πέρδικες χτυπούν τα ραδίκια αμα δεν βρούν ομελέτα μπουρδέτο σπίτι από τη μαμά.Συνολική γνώμη είναι οτι θα παμε πάλι του χρόνου....Α!και πουστε(γκεουλαική απυθμένου βάθους κορινθιακή διάλεκτος εξ αρχαίουζας μπακαλιακής)????? ο πριβές(οποιος ξαναπεί "το πριβέ" θα θεωρείται μαλακίσκος για μενα)στα 55,55 γιούρια λόγω υπαπαντής!
Ο mister keep walking  :thumbsup:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
23
Like
3.042
Πόντοι
3.820
επιβεβαιώνω για τη σαμάντα(σαμάνθα δηλ.).Μιλάμε για μια γερμανίδα κόλαση...μελαχροινή μπλέ ματια απίστευτος στρογυλλάδας κωλίσκος με βυζάρα ωραία φυσική,σωστές ρώγες (όχι λάθος :cheesy:),με 2 απλούς χορούς χύνεις άμα είσαι καυλιάρης και κάνεις οικονομία στα 50αρια...μέσα δε κάνει τιποτα....

η συγκεκριμενη κορασιδα δουλευει εκει ακομα?
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
μαγκες κανενα ροστερακι για το εν λογο μαγαζι???????? ακουσα για νεες παρουσιες...
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
κατι ακουστικε για ενα μαυρο αλογο...ετοιμο προς ιππευση... ;)  :fuck2:
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
20 κοματια ολλα και ολλα για ΠαρσκευοΣαββατο.
1 Εσθονη που κανει σοου νεα και αλλη μια (ή Μια) απο το κινκυ.
μαζντα οσο για αυτην την Μια εχω παει 2 φορες και δεν την εχω πετυχει...εισαι σιγουρος??? γιατι το ειχες ξαναπει αλλα μαλλον εκανες λαθος..και ειναι και πολυ καλη και ελεγα θα την πετυχω αλλα.....
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
μαζντα οσο για αυτην την Μια εχω παει 2 φορες και δεν την εχω πετυχει...εισαι σιγουρος??? γιατι το ειχες ξαναπει αλλα μαλλον εκανες λαθος..και ειναι και πολυ καλη και ελεγα θα την πετυχω αλλα.....

Για πηγαινε σημερα και πες μου αν ειμαι λαθος.

Απλα εκανε απουσιες.

Το μαυρο ειναι εκει που ειπε καποιος συναγωνιστης. Φατσα χαλια αλλα τρομερο κολαρακι.

Δεν το ειδα εγω μου ειπανε.
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
Για πηγαινε σημερα και πες μου αν ειμαι λαθος.

Απλα εκανε απουσιες.

Το μαυρο ειναι εκει που ειπε καποιος συναγωνιστης. Φατσα χαλια αλλα τρομερο κολαρακι.

Δεν το ειδα εγω μου ειπανε.
ρε φιλε μαζντα πραγματικα πηγα χθες αλλα δεν ηταν εκει...ειχα βγει στην αρχη με κατι φιλαρακια και κατα τις 4.00 τους λεω να παμε και μια βολτα απο το μαγαζι ετσι για να κλεισει ομορφα η βραδια..τους λεω σημερα μου ειπαν οτι θα ειναι εκει ενα καλο κομματι..αλλα για ακομη μια φορα δεν ηταν..τι να πω!!και γενικα χθες το μαγαζι κατω του μετριου.. :-
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
ρε φιλε μαζντα πραγματικα πηγα χθες αλλα δεν ηταν εκει...ειχα βγει στην αρχη με κατι φιλαρακια και κατα τις 4.00 τους λεω να παμε και μια βολτα απο το μαγαζι ετσι για να κλεισει ομορφα η βραδια..τους λεω σημερα μου ειπαν οτι θα ειναι εκει ενα καλο κομματι..αλλα για ακομη μια φορα δεν ηταν..τι να πω!!και γενικα χθες το μαγαζι κατω του μετριου.. :-

Χτες η Μια ηταν εκει. Μολις το διασταυρωσα. Δεν ξερω γιατι δεν την βρηκες.

Ρωτησες σερβιτορο και σου ειπε οτι λυπει?

 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Χτες η Μια ηταν εκει. Μολις το διασταυρωσα. Δεν ξερω γιατι δεν την βρηκες.

Ρωτησες σερβιτορο και σου ειπε οτι λυπει?

Δορθωση λογο κεκτιμενης ταχυτητας δεν ειδα οτι το ποστ σου εγινε την Παρασκευη που σημαινει οτι επισκευτηκες το μαγαζι ημερα Πεμπτη.

Την Πεμπτη το μαγαζι ειχε κοντα στις 3 8-9 πελατες συνολο ολλη την βραδυα. Αρκετες κοπελες την καναν και φυγαν.

Παντως χτες (Παρασκευη) ηταν εκει και δουλευε μεχρι τις 7 που κλεισαν.

Λογικα αν κατι δεν αλλαξει απο βδομαδα επιστρεφει κινκυ.
 

jolal

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
4
Πόντοι
1
Επισκεψη στο ιδρυμα την πεμπτη βραδυ υποτονικα πραγματα,λιγοι πελατες,βαριεστημενες κοπελες,μια νεα μαυρη με πολυ ωραιο σωμα απο την Γαλλια μου ειπε οτι ειναι,ρωτησα για αλινα αντριαννα πρωην λολιτες,εχουν να φανουν κανα μηνα, ντεν ξερω μουρο μου που ειναι να κανω εγκω παρεα μαζι σου ηταν η απαντηση απο αλλη κορασιδα,το μονο ευχαριστο νεο ηταν η επιστροφη της Αλεξιας μετα απο πεντε μηνες,τρελο ρουμανακι αλλα δεν κανει πριβε απ'οσο θυμαμαι.
Το προηγουμενο σαββατο οταν ανεβηκε να χορεψει μια πολυ ψιλη μελαχροινη ο ντι τζει ειπε οτι την λενε ΜΙΑ.
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
Επισκεψη στο ιδρυμα την πεμπτη βραδυ υποτονικα πραγματα,λιγοι πελατες,βαριεστημενες κοπελες,μια νεα μαυρη με πολυ ωραιο σωμα απο την Γαλλια μου ειπε οτι ειναι,ρωτησα για αλινα αντριαννα πρωην λολιτες,εχουν να φανουν κανα μηνα, ντεν ξερω μουρο μου που ειναι να κανω εγκω παρεα μαζι σου ηταν η απαντηση απο αλλη κορασιδα,το μονο ευχαριστο νεο ηταν η επιστροφη της Αλεξιας μετα απο πεντε μηνες,τρελο ρουμανακι αλλα δεν κανει πριβε απ'οσο θυμαμαι.
Το προηγουμενο σαββατο οταν ανεβηκε να χορεψει μια πολυ ψιλη μελαχροινη ο ντι τζει ειπε οτι την λενε ΜΙΑ.
αυτο μαλλον σημαινει πως ο συναδελφος μαζντα ειχε δικιο και απλα εγω επεσα σε περιπτωσεις οπου απλα η εν λογο κορασιδα ελειπε για διαφορους λογους... κυριε μαζντα τοτε ωφειλω να σε παραδεχτω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom